جراحی بینی

انواع مدل های عمل بینی و معرفی آن ها

انواع مدل های عمل بینی و معرفی آن ها

انواع مدل های عمل بینی

استفاده از عمل بینی برای افرادی که دارای نقص و یا ایراد خاصی در این ناحیه هستند در کشورمان بسیار آسان می باشد و این کار با کیفیت بسیار مناسبی ارائه می گردد. در این باره افراد ملزم به انتخاب یک مدل مناسبی از عمل بینی می باشند و این انتخاب باید از بین مدل های مختلف توسط فرد انتخاب گردد تا بتوان در یک چهارچوب خاص این عمل را برای فرد ارائه نمود.

انواع مدل های عمل بینی و معرفی آن ها

انواع مدل های عمل بینی و معرفی آن ها

عمل زیبایی بینی یکی از عمل هایی است که امروزه افراد در صورت داشتن مشکل و یا ایراد در ناحیه ی بینی از آن استفاده می کنند. استفاده از عمل زیبایی بینی نیازمند این است که افراد در ابتدا با توجه به نیاز خود یک مدل را انتخاب کنند و سپس نسبت به جراحی بینی خود اقدامات لازم را به عمل بیاورند در غیر این صورت ممکن است افراد نتایج مناسبی را از انجام این عمل دریافت نکنند.

مدل های مختلفی برای از بین بردن نقص های موجود بر روی بینی افراد وجود دارد و هر فردی که بخواهد عمل بینی انجام دهد ملزم به انتخاب یکی از مدل های موجود می باشد.

مدل طبیعی

یکی از مدل های معروف برای رینوپلاستی که بسیار پر کاربرد می باشد مدل طبیعی نام دارد. افرادی که در ناحیه ی بینی خود دارای مشکلاتی هستند که نیازی به تغییرات بزرگ برای از بین بردن ایراد مورد نظر نیست می توانند از این مدل عمل زیبایی بینی بهره مند شوند و با به وجود آوردن یک شرایط مناسب از مزیت هایی که می توان از این عمل گرفت برخوردار گردند.

 

مدل طبیعی

 

استفاده از عمل بینی طبیعی برای افرادی که افتادگی نوک بینی، انحراف بینی، پهنای نوک بینی و همچنین قوز بینی دارند بسیار مناسب می باشد. عمل بینی با مدل طبیعی به منظور از بین بردن مشکلات ذکر شده، در صورتی که فرد بتواند شرایط مناسبی را برای انجام عمل خود به وجود بیاورد حتما می تواند جوابگو باشد و افراد را به هدف قبل از عمل برساند.

مدل عمل بینی طبیعی در کشورمان و در سراسر جهان طرفداران مخصوص به خود را دارد. مردان و زنان در کشورمان معمولا این روش را مورد پسند خود قرار می دهند و مشتاق انجام آن می باشد و نسبت به آن گارد خاصی ندارند زیرا این روش مزیت های بسیار عالی در کنار هزینه های مقرون به صرفه پس از استفاده برای افراد به ارمغان خواهد آورد.

 

مدل نیمه فانتزی

مدل دیگری که برای nose job وجود دارد مدلی با عنوان نیمه فانتزی می باشد. زمانی که مدل فانتزی برای کسانی که قصد انجام عمل بینی را دارند مطرح می شود افراد تصور می کنند که بینی آن ها بسیار از حالت عادی فاصله خواهد گرفت، در صورتی که چنین نیست. عمل زیبایی بینی با مدل نیمه فانتزی به گونه ای است که از روبرو پهنای بینی و سوراخ های آن نسبت به حالت عادی کمی باریک تر دیده می شود.

 

مدل های غیر مرسوم

سومین مدلی که باید آن را معرفی کنیم مدل های بینی هستند که به آن ها مدل های غیر عادی گفته می شود. کسانی که خواهان به دست آوردن بینی هایی هستند که بیش از حد معمول با بینی طبیعی تفاوت دارد می توانند از مدل های غیر طبیعی مانند عمل بینی عروسکی استفاده کنند و از مزیت این مدل ها برخوردار شوند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مزیت مدل های مختلف عمل بینی

افراد زمانی که اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند معمولا به دو فاکتور بیشتر از دیگر موارد توجه می کنند. در ابتدا به مزیت های عمل بینی مورد نظر و دوم به عوارض آن.

استفاده از رینوپلاستی برای افراد معمولا در صورت برخورداری از شرایط مناسب نتایج خوبی را به دنبال داشته است و افراد نیز می توانند برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با پزشک متخصص نیز گفت و گوهایی در این باره داشته باشند.

 

مزیت های عمل بینی با مدل طبیعی

بهترین و بزرگترین مزیت استفاده از مدل فوق، برای عمل زیبایی بینی این است که افراد با مشاهده ی بینی فرد متوجه تغییر خاصی نخواهند شد. معمولا زمانی که متقاضیان برای از بین بردن مشکل نسبتا کوچک خود برای عمل بینی اقدام می کنند خواهان به دست آوردن جلوه ی طبیعی و غیر مصنوعی پس از عمل می باشد.

 

مزیت های عمل بینی با مدل طبیعی

 

نکته ای که باید درباره ی این مدل ذکر کنیم این است که افراد در صورت استفاده از این مدل مشکلات اساسی خود را نیز حل خواهند کرد و اینگونه نیست که این مشکلات به دلیل طبیعی جلوه کردن بینی، از بین نخواهد رفت؛ بنابراین کسانی که می خواهند از این مدل برای رفع ایراد های بینی خود استفاده کنند می توانند از این بابت خیال خود را راحت کنند.

 

مزیت های استفاده از روش نیمه فانتزی

افراد در صورت به کارگیری این روش علاوه بر این که تناسب بینی خود را با دیگر اجزای تشکیل دهنده ی صورت خود حفظ می کنند سایز آن را نیز می توانند به طور کامل حفظ کنند. استفاده از مدل فوق سبب حفظ ظاهر عادی و غیر عملی بینی می شود و باید بگوییم که قوس پشت بینی کم و حالت به اصطلاح سرسره ای نخواهد گرفت و همچنین نوک بینی کمی بالاتر می رود.

 

مزیت های روش های غیر طبیعی

همان گونه که از اسم این مدل از رینوپلاستی پیدا است، باید بگوییم که افراد پس از به کارگیری مدل فوق، بینی بیش از حد کوچک و نوک بالا خواهند داشت. در این مدل ظاهر بینی افراد غیر عادی خواهد بود.

 

آیا هزینه ها و همچنین جراحی مدل های عمل بینی با یکدیگر متفاوت هستند؟

افرادی که که قصد انجام عمل بینی را دارند باید بدانند که انتخاب مدل مد نظر بر روی هزینه های ناشی از رینوپلاستی تاثیر گذار خواهد بود. ممکن است فرد بخواهد ظاهر بینی خود را بیش از اندازه تغییر دهد و یا متقاضی دیگری فقط نقص کوچکی را از بین ببرد. هر کدام از این خواسته ها می توانند هزینه های ناشی از این عمل را تغییر دهند.

علاوه بر آن ممکن است هزینه های عمل زیبایی بینی توسط برخی از نکات تحت تاثیر قرار گیرد. دستمزد پزشک، هزینه های کلینیک مورد نظر و هزینه ی داروها و دیگر موارد بر روی هزینه های عمل بینی تاثیر می گذارد و افراد باید از آن ها مطلع باشند.

مدل های مختلف بینی نیاز به اجرای تکنیک های مختلف دارد و باید از روش های مختلفی برای آنها بهره گرفت؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که برای جراحی مدل های مختلف بینی با توجه به زمان عمل و استفاده از تکنیک های مختلف هزینه های مختلفی هم در نظر گرفته می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان