دوام لیفت با نخ چقدر است

امروزه افراد به دلایل مختلف از جمله افزایش سن دچار پیری پوست می شوند و برای رفع آن از روش های مختلفی استفاده می کنند که برخی از این روش ها بسیار قدیمی بوده و فرد معمولا نتایج خوبی از آن دریافت نکرده و به سراغ روش های دیگر می رود.

یکی از روش هایی که برای جوان سازی پوست استفاده می شود و کاربرد های بسیار خوبی به دلیل پیشرفته و به روز بودن دارد و همچنین نسبت به روش های دیگر از نتایج بهتری هم برخوردار می شود این روش به تازگی طرفداران بسیاری را پیدا کرده است.

دوام لیفت با نخ چقدر است

جوانسازی صورت با لیفت با نخ

زمانی که افراد به علت بالا رفتن سن و یا موارد دیگر که رایج ترین آن بالا تر رفتن سن می باشد دچار افتادگی پوست و پیری آن می شوند روش های مختلفی را برای جوان سازی و رفع مشکل به وجود آمده امتحان می کنند که همه ی این روش ها می تواند نتایج خوب یا در مواردی نتیجه ی منفی برای افراد داشته باشد که هر کدام از این نتایج بسته به مواردی می تواند مختلف باشد.

یکی از روش هایی که برای از بین بردن مشکلاتی از قبیل پیری پوست به کار می رود لیفت با نخ می باشد که برای جوان سازی پوست و توسط پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ مورد استفاده قرار می گیرد. این روش به این صورت است که نخ از سوراخ های بسیار ریزی که در نقاط مختلف صورت توسط پزشک و سوزن مخصوص به وجود آمده است در زیر پوست قرار می گیرد و پس از مدتی جذب پوست می شود.

لیفت با نخ چیست و چه استفاده هایی دارد؟

این روش را می توان از بهترین روش هایی که برای از بین بردن پیری پوست استفاده می شود دانست و گفت که استفاده از این روش برای افراد می تواند کاملا تاثیر گذار باشد چرا که این روش به دلیل پیشرفته و به روز بودن طرفداران بسیاری در سراسر دنیا و همچنین کشور عزیزمان ایران پیدا کرده است که این نکته خود می تواند دلیلی برای انجام این روش برای رفع مشکلات فرد بیمار باشد.

ماندگاری لیفت با نخ به چه مواردی بستگی دارد؟

لیفت با نخ در حالت عادی ماندگاری بین ۱۲ تا ۱۸ ماه را دارا می باشد؛ که این ماندگاری بنا به شرایطی می تواند کم تر یا بیش تر باشد این شرایط معمولا بستگی به فرد بیمار دارد که در بهترین شرایط رعایت شود و یا اصلا رعایت نشود که در این صورت نتایج خوبی به دست از نظر ماندگاری به دست نخواهد آمد بنابراین برای دریافت نتایج های خوب باید دستوراتی را رعایت کنیم.

انتخاب پزشک متخصص در زمینه لیفت نخ می تواند باعث ماندگاری این عمل شود به طوری که پزشک متخصص با انجام وظایفی که در عمل لیفت با نخ دارد می تواند باعث ماندگاری بیشتر لیفت نخ شود چرا که این عمل نیاز به ظرافت ها و مهارت های خاصی دارد که یک پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ باید از آن برخوردار باشد تا وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

ماندگاری لیفت با نخ به چه مواردی بستگی دارد؟

دستوراتی که پزشک پس از انجام عمل برای افراد ارائه می کند جز نکاتی است که باید به آن اشاره کنیم. مراقبت های قبل و بعد از عمل توسط پزشک متخصص در زمینه ی لیفت نخ ارائه خواهد شد و فرد بیمار باید این دستورات برای گرفتن نتایج مثبت به خوبی انجام دهد زیرا با انجام این دستورات فرد می تواند از نظر ماندگاری نتایج خوبی را برای خود رقم خواهد زد.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که فرد در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت ود نیز باید هوشیار بوده و بتواند مراقبت هایی را که برای دوره ی نقاهت او توسط پزشک متخصص در زمینه لیفت نخ گوش زد شده است را انجام داده و دوره ی نقاهت خود را به راحتی و با موفقیت طی کند. طی کردن این دوره زمانی که با موفقیت پشت سر گذاشته می شود می تواند نتایج خوبی را برای فرد بیمار داشته باشد.

آیا می توان باعث دائمی شدن نتایج لیفت با نخ شد؟

برای اینکه بتوانیم نتایج نزدیک به دائمی بگیریم ملزم به رعایت برخی نکات هستیم این نکات علاوه بر آسان بودن و نداشتن سختی به گونه ای می باشد که انجام آن ها نیاز به کمترین زحمت دارد و هر فردی می تواند آن ها را انجام دهد. معمولا پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ پس از انجام عمل این نکات برای گرفتن نتایج دائمی برای فرد بیمار ارائه می کند.

آیا می توان باعث دائمی شدن نتایج لیفت با نخ شد؟

از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که پس از مدت زمانی بین ۱۲ تا ۱۸ ماه هر زمان که احساس شد عمل لیفت با نخ از بین می رود و اثرات آن خنثی می شود دوباره این عمل را تکرار کنیم. این نکته معمولا جز اولین نکاتی است که پزشک متخصص برای فرد بیمار طی مشاوره ای ارائه می کند و فرد بیمار از این اتفاق آگاه می سازد تا فرد بیمار دچار استرس و نگرانی نشده و آرامش خود را حفظ کند.

همچنین در زمانی که عمل لیفت با نخ را انجام داده اید نباید حرکاتی را که باعث فشار دادن صورت و ناحیه هایی که عمل لیفت با نخ بر روی آن ها صورت گرفته انجام شوید. این کار باعث می شود تا نظم عمل و همچنین ظرافت هایی را که پزشک متخصص برای انجام عمل به خرج داده است از بین برود و سبب نتیجه نگرفتن فرد بیمار از انجام عمل لیفت با نخ شود.

توصیه های اساسی برای دوام نتایج لیفت با نخ

برای اینکه بتوانیم دوام نتایج عمل لیفت با نخ را بالا ببریم ملزم به رعایت برخی نکات می باشیم؛ اما نمی توانیم بعد از انجام این نکات یک مدت زمان دقیق برای دوام عمل لیفت نخ را ارائه کنیم زیرا برای گفتن یک زمان دقیق باید نکاتی را در نظر بگیریم که همه ی افراد در این نکات با یکدیگر یکسان نمی باشند و تفاوت هایی را با یکدیگر دارند برای مثال جنس افراد ار نظر مرد یا زن بودن باعث تفاوت می شود.

توصیه های اساسی برای دوام نتایج لیفت با نخ

از مهم ترین فاکتور هایی که باعث افزایش دوام عمل لیفت با نخ می شود این است که پس از انجام لیفت نخ فرد می تواند صورت خود را مورد شست و شو قرار دهد اما باید این کار با نهایت احتیاط و بدون فشار آوردن به صورت انجام دهد همچنین اگر پس از انجام عمل صورت فرد بیمار دچار التهاب شد می تواند از یک کمپرس یخ و به مدت ۲۰ دقیقه یک بار استفاده کند.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که پس از انجام عمل لیفت با نخ افراد باید مایعات بیشتری بنوشند و در کنار آن باید پس از انجام لیفت نخ در زمان خواب و به مدت ۳ روز الی ۲ هفته از بالش هایی که مخصوص گردن می باشد استفاده کنند این کار برای این است که زاویه خوابیدن فرد نسبت به حالت عادی باید کمی بیش تر مثلا ۳۰ درجه بیش تر باشد.

همچنین در کنار رعایت نکات ارائه شده فرد باید از انجام ورزش های سنگین و یا به طور کلی از انجام فعالیت های سنگین خودداری کند. رعایت این نکته به دلیل تجویز دارو های آرام بخش توسط پزشک می باشد که باید آن را رعایت کرده و باعث دوام بیشتر عمل لیفت با نخ (Lift with yarn) شوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست، مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت با نخ خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۲۲۸۱۹۴۱۸ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code