بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

پلک  چشم جز مناطقی است که می تواند در اثر عوامل مختلفی دچار چین و چروک در سطح خود شود. به همین دلیل استفاده از ” بلفاروپلاستی ” می تواند ضایعات ایجاد شده در پلک های بالا را از بین ببرد و با ایجاد زیبایی در پلک ها جوانسازی آنها را انجام دهد.

مناطق بالای پلک در واقع یکی از نواحی است که در اثر ایجاد چربی های اضافی زیر پوستی می تواند ظاهری نامتعادل به پوست ببخشد. برای از بین بردن پوست اضافی و همچنین چربی های موجود در بالای پلک می توانید بلفاروپلاستی را انجام دهید.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

 

از آنجایی که جراحی پلک از طریق روش های مختلفی انجام می شود می تواند در ایجاد پوستی زیبا و چشمانی نافذ به شما کمک کند. با بلفاروپلاستی از پوست های اضافی بالای پلک خود که دچار افتادگی است خلاص می شوید.

در برخی از مواقع این افتادگی ها و تجمع چربی می تواند در بینایی افراد اختلال ایجاد کند و آنها را با مشکلات بسیاری روبرو کند. به همین دلیل انجام جراحی پلک از طریق جراحی و یا پلاسما می تواند برای این افراد انجام شود تا ضایعات چشمی آنها را برطرف کند.

برای اینکه بلفاروپلاستی دارای نتایج مثبتی باشد و شما بتوانید با استفاده از این روش درمان های پوستی خود را انجام دهید باید با توجه به مراقبت های توصیه شده بعد از بلفاروپلاستی از ایجاد عوارض بعد از عمل خودداری کنید.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

بلفاروپلاستی پلک بالا به منظور از بین بردن ضایعات چشمی در پلک بالا انجام می شود و در اثر این عمل می توان فشارهای وارد شده بر روی چشم را تا حدود زیادی کم کرد. از طریق بلفاروپلاستی می توان در چند مرحله از پوست های اضافی و افتاده پلک ها خلاص شد.

منظور از بلفاروپلاستی با پلاسما جت چیست؟

 

بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

 

در واقع جراحی پلک در ابتدا با برش در ناحیه پوست بالای پلک انجام می شود به این صورت که پزشک پوست های افتاده و کشیده شده پلک را با بریدن از پلک جدا می کند.

در مرحله بعدی چربی های اضافی زیر پلک ها برداشته می شود و برای جمع کردن پوست در این نواحی بخیه زده می شود. چشم هایی که دارای پف کردگی یا برآمدگی در اطراف خود هستند می توانند با بلفاروپلاستی از شر این ضایعات خلاص شوند.

بینایی افراد ممکن است در اثر این عوامل دچار اختلال شود و افراد را دچار ناراحتی های چشمی کند. به همین دلیل یکی از روش هایی که می تواند نتیجه موثری در از بین بردن این ضایعات داشته باشد را می توان بلفاروپلاستی دانست.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا چگونه انجام می شود؟

در برخی از موارد افتادگی های پلک بالا می تواند مانع از باز شدن کامل چشم ها شود و در دید شما مشکلات متعددی را ایجاد کند. برای اینکه بتوانید از این ضایعه خلاص شوید پزشک می تواند با انجام بلفاروپلاستی این امر را برای شما انجام دهد.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا چگونه انجام می شود؟

 

در واقع بلفاروپلاستی با استفاده از روش جراحی می توانند برش هایی را در پلک بالایی ایجاد کند تا از این طریق پوست های افتاده پلک بالایی شما بتواند ترمیم شود و نواحی کشیده شده آن بر روی چشم شما مشکلاتی ایجاد نکند.

بعد از برش در نواحی پلک شما چربی های اضافی در پلک برداشته می شود و نواحی سنگین بر روی چشم شما از بین می رود. در واقع با جراحی پلک به روش عمل تا مدت زیادی می توانید از پوستی جوان در بالای چشم های خود برخوردار شوید.

ممکن است بلفاروپلاستی از طریق دستگاه پلاسما جت انجام شود. در این صورت بخیه و یا برشی در پلک بالایی شما انجام نمی شود و فقط نواحی افتاده پوست از طریق ” بلفاروپلاستی با پلاسما جت ” برداشته می شود.

در واقع این دستگاه از طریق جریان الکتریکی و گرما می تواند سلول های پوست را تحریک کند و آنها را به کلاژن سازی و از بین بردن چین و چروک های پوستی وادار کند.

آشنایی با نکات قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

در این روش گرما و الکترود ها می توانند به پوست نفوذ کنند و خاصیت الاستیسیته و ارتجاعی پوست را که در اثر عوامل مختلف از بین رفته است را به پوست برگردانند.

 

دلایل انجام بلفاروپلاستی پلک بالا

پلک بالای چشم دارای پوستی حساس و نازک است؛ بنابراین در اثر عوامل مختلفی نظیر کهولت سن، شل شدن پوست، بیماری های پوستی، مراقبت نکردن از پوست دچار آسیب و یا ضایعه در خود شود.

این ضایعات در بالای پلک عموما با افتادگی و کشیدگی در پوست و یا تجمع بافت چربی در زیر پوست پلک بالا قابل مشاهده است.

 

دلایل انجام بلفاروپلاستی پلک بالا

 

برای اینکه بتوانید همچنین ضایعاتی را از بین ببرید می توانید از بلفاروپلاستی استفاده کنید. با انجام بلفاروپلاستی در پلک بالا در واقع بینایی شما می تواند بهبود پیدا کند.

از آنجایی که افتادگی های پوستی در پلک بالا می تواند در دراز مدت بینایی افراد را با مشکلات جدی روبرو کند برای اینکه از ایجاد همچنین ضایعاتی در پوست پلک جلوگیری شود باید از جراحی پلک استفاده کرد.

سنگین شدن پوست بالای چشم می توان بر روی عضلات چشمی فشار وارد کند و در دراز مدت مشکلات چشمی را برای افراد ایجاد کند. به همین دلیل استفاده از بلفاروپلاستی با استفاده از جراحی پلک می تواند در درمان این ضایعات بسیار موثر باشد.

 

هزینه های ناشی از بلفاروپلاستی پلک بالا

هزینه های ناشی از بلفاروپلاستی می تواند در هر فردی متفاوت باشد. در واقع نمی توان برای بلفاروپلاستی در افراد هزینه مشخصی را در نظر گرفت؛ زیرا پوست هر فرد با دیگری متفاوت است.

به دلیل اینکه بلفاروپلاستی بتواند بر روی افراد انجام شود در ابتدا باید ضایعات پوستی و مشکلات آنها تحت نظر پزشک مربوطه مشاهده شود تا او بتواند در مورد نحوه درمان با بیمار گفت و گو کند.

 

هزینه های ناشی از بلفاروپلاستی پلک بالا

 

از آنجایی که جراحی پلک از طریق روش ها و متد های جدید و پیشرفته ای ممکن است انجام شود می تواند هزینه متفاوتی را نیز برای افراد در برگیرد.

بررسی هزینه عمل بلفاروپلاستی

به همین دلیل در ابتدا افراد باید نوع روش درمانی خود را در جراحی پلک از دکتر مورد نظر خود جویا شوند و در انتها با توجه به بودجه بیمار، بهترین روش درمانی برای بلفاروپلاستی انجام می شود.

روشهای پیشرفته مانند پلاسما جت در مقایسه با روش های دیگر مانند جراحی می تواند از عوارض کمتر و طول بهبودی سریع تری برخوردار باشد. به همین دلیل ممکن است هزینه های هر کدام از این روش ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

عوامل دیگری که می تواند هزینه های متفاوتی را برای افراد در برگیرد را می توان کلینیکی دانست که بلفاروپلاستی در آنجا انجام می شود.

در واقع می توان گفت که کلینیکی که دارای دستگاه های پیشرفته همراه با فناوری های جدید و به روزی است در واقع دارای امکانات بیشتری برای انجام بلفاروپلاستی است.

به همین دلیل ممکن است که هزینه های بیشتری را برای بیماران ایجاد کند. یکی دیگر از این عوامل را می توان تخصص و مهارت پزشک دانست. هر چقدر پزشک بتواند جراحی پلک را دقیق تر و با مهارت بیشتری انجام دهد در واقع هزینه های ایجاد شده می تواند متفاوت باشد.

با بلفاروپلاستی توسط پزشکی حاذق اگر چه ممکن است هزینه بیشتری را برای شما در بر بگیرد اما می توانید با خیال راحت از ایجاد نتایج رضایت بخش بعد از جراحی پلک مطمئن باشید. میزان چروک های پوستی و شدت ایجاد افتادگی های بالای چشم و پلک ها نیز یکی دیگر از فاکتورهایی است که در قیمت ها تاثیر گذار است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

بلفاروپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map