معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خندهPosted by On اکتبر 2, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

به منظور انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق ژل به خط خنده لازم است که معیار های متفاوتی را در نظر بگیرید. انتخاب پرکننده برای Filler injection به خط خنده از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورتی که فیلر مناسبی برای تزریق ژل انتخاب نشود ممکن است که عوارضی خطرناکی را برای فرد به دنبال داشته باشد.

 

معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

 

بسیاری از افراد به دلیل افزایش سن و یا عوامل دیگر ممکن است که دچار افتادگی گونه شوند و خط خنده ی آنها عمیق تر شود. برای درمان این امر و برطرف شدن خط خنده راهکار های متفاوتی وجود دارد مانند تزریق چربی و یا تزریق بوتاکس و دیگر موارد که از بین تمامی این روش ها تزریق ژل بسیار روش ایمن تری است.

علت این امر نیز آن است که قبل از تزریق ژل به صورت فرد مراجعه کننده، ژل را بر روی پوست تست می کند تا مطمئن شوند که فرد حساسیتی به این ماده  برای Filler injection ندارد.

در حقیقت لازم است که فرد قبل از اقدام برای تزریق چربی همه ی جوانب را در نظر بگیرد و با دانستن اطلاعات لازم در مورد پرکننده هایی که قرار است به صورت او تزریق شود، بهترین مارک ژل را انتخاب نماید.

بدین منظور قصد داریم در این مقاله عوامل مهم در انتخاب برند پرکننده ی مناسب را بیان نماییم و انواع ژل های موجود در بازار را معرفی و ویژگی هریک را بشماریم.

 

بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط خنده

برای انتخاب بهترین مارک ژل برای Filler injection به خط خنده بهتر است که فاکتور های متفاوتی را در نظر بگیرید. در واقع انواع متفاوتی از برند ژل در بازار موجود است که انتخاب را برای فرد دشوار می کند. در اینجا برخی از انواع پرکننده ها را معرفی می نماییم و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

به طور کلی از بهترین مارک های ژل برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل می توان به جوودرم، رستیلین، Revolax درمالکس، مونالیزا، Rejeunesse و ژیسل اشاره کرد. به منظور درک بهتر از نحوه ی عملکرد این نوع ژل ها لازم است که با مواد تشکیل دهنده ی این نوع ژل ها آشنا شویم.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به لب بهتر است یا تزریق ژل

 

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

 

تقریبا تمامی پرکننده های موجود در بازار بر پایه ی ماده ی به نام اسید هیالورونیک هستند. این ماده در بدن همه ی انسان ها وجود دارد و ساختاری طبیعی دارد. در واقع اسید هیالورونیک و یا HA ماده ای است که حفظ آب و رطوبت در بدن سبب به وجود آمدن حالت ارتجاعی پوست می شود.

با افزایش سن افراد تولید این ماده به تدریج کاهش می یابد و با کم شدن سن نوع اسید در صورت ممکن است خطوط عمیقی بر روی پوست ایجاد شود. به همین جهت است که از اسید هیالورونیک در پرکننده های مختلف به منظور از بین بردن چین و چروک و خطوط عمیق جهت تزریق ژل استفاده می شود.

هیدروکسیل آپاتیت کلسیم که به نام تجاری Radiesse معروف است از دیگر مواد تشکیل دهنده ی پرکننده های موجود در بازار برای تزریق ژل است. این ماده به طور طبیعی در استخوان ها یافت می شود و برای از بین بردن چین و چروک های موجود در صورت به کار گرفته می شود.

این ماده به صورت سنتزی تولید می شود بدین معنا که هیدروکسیل آپاتیت کلسیم را از بدن حیوانات مختلف استخراج نمی کنند. این موضوع سبب آن می شود که ژل های تزریقی پس از Filler injection باعث تحریک سیستم ایمنی بدن انسان نشوند.

بنابراین لازم است که برای انتخاب بهترین مارک ژل برای Filler injection خط خنده توجه کنید که پرکننده ی انتخابی شما از مواردی که ذکر نمودیم برخوردار باشد.

 

تفاوت های عمده بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط خنده نسبت  سایر ژل ها

از جمله معروف ترین مارک های پرکننده برای Filler injection به خط خنده می توان به Juvederm و Restylane  اشاره نمود. این دو پرکننده به دلیل مزایای فراوانی که دارند با استقبال زیادی مواجه شده اند. از جمله مزایای این دو نوع پرکننده می توان توانایی از بین بردن چین و چروک ها و خطوط عمیق صورت را نام برد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل زیر ابرو چیست ؟

 

تفاوت های عمده بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده نسبت به سایر ژل ها

 

همچنین این دو نوع ماده شباهت بسیار زیادی به هم دارد و برای افزایش حجم صورت و جوانسازی آن برای تزریق ژل کاربرد دارند. اما باید عنوان کرد که Restylane گزینه ی مناسبی برای تقویت لب و اصلاح خط خنده و بینی می باشد در صورتی که Juvederm بیشتر به منظور از بین بردن چین و چروک اطراف چشم ها کاربرد دارد.

در مورد بهترین مارک ژل برای تزریق ژل به خط خنده نسبت به سایر ژل های موجود در بازار باید گفت که اینگونه ژل ها حساسیتی برای فرد مراجعه کننده ایجاد نمی کند و باعث بروز واکنش های آلرژیک نمی شوند.

در ضمن می توان بیان کرد که میزان ماندگاری این نوع پرکننده ها نسبت به سایر فیلر های موجود در بازار بسیار بیشتر می باشد و از دوام مناسب تری برخوردار هستند.

 

مزایایی که بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد

هنگامی که شما بهترین مارک ژل را برای تزریق ژل انتخاب می کنید در واقع به ازای پرداخت مبلغی بیشتر از مزایای فراوان تری بهره مند خواهید شد.

به عنوان مثال می توان بیان کرد که با انتخاب بهترین برند پرکننده شما از ساختار تشکیل دهنده ی ژل اطلاع دارید و مطمئن خواهید بود که مواد موجود در آن برای بدن شما پس از تزریق ژل ضرری ندارد.

 

مزایایی که بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد

 

بنابراین در صورتی که فرد در انتخاب برند ژل دقت کافی را نداشته باشد ممکن است که ژل های نامناسب از طریق مویرگ های خونی پس از تزریق ژل وارد جریان خون شوند و سلامتی فرد را به خطر بیاندازد.

در ضمن از دیگر مزایای انتخاب بهترین برند پرکننده برای تزریق ژل می توان به صرفه جویی در زمان اشاره کرد. هنگامی که فرد پرکننده ای مناسب را برای صورت خود انتخاب نماید ، ماندگاری این پرکننده طولانی تر می باشد و دیگر لازم نیست که فرد به طور مداوم به کلینیک های متعدد مراجعه نماید و زمان خود را صرف تزریق ژل های نامناسب نماید. با این کار فرد از پرداخت هزینه های بی مورد نیز بی نیاز خواهد شد.

مشاهده مطلب
بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم چیست ؟

 

 معیارهای بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط خنده

برای انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق ژل به خط خنده فاکتور های متعددی را باید در نظر بگیرید. یکی از این فاکتورها این است که ژل انتخابی شما باید اصل باشد. با توجه به اینکه تقاضا برای پرکننده های مختلف در بازار بسیار زیاد است ، افراد سودجوی بسیاری وجود دارند که از این موقعیت برای به دست آوردن منافع خود استفاده می کنند.

متاسفانه باید گفت که ژل های تقلبی به منظور انجام عمل زیبایی Filler injection در بازار وجود دارند که استفاده از آنها برای فرد مضر و آسیب زا است. بنابراین لازم است که در هنگام خرید این نوع ژل ها دقت لازم را انجام دهید و پرکننده های اورجینال را خریداری نمایید.

 

معیارهای بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

 

بدین منظور بهتر است که به داروخانه های معتبر مراجعه نمایید و یا اگر ژل را از کلینیک های زیبایی برای تزریق ژل تهیه می کنید دقت کنید که این مرکز از مجوز های لازم برخوردار باشد.

در پایان باید عنوان کنیم که تنها عامل مهم در Filler injection نوع پرکننده ای که انتخاب می کنید نیست و مهارت و تخصص پزشک معالج  در زمینه تزریق ژل نیز در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین لازم است که شما نیز پس از تزریق ژل به توصیه های پزشک خود عمل نمایید و از وارد کردن ضربه و یا فشار به صورت و ناحیه ای که تزریق ژل در آن صورت گرفته است خودداری نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat