تزریق بوتاکس به پیشانی زنان

تزریق بوتاکس در طی سال‌های اخیر با محبوبیت فراوانی روبرو بوده است. در جوامع امروزی که همگان به دنبال داشتن ظاهری جوان و پوستی سالم هستند، تزریق بوتاکس جایگاه ویژه‌ای به دست آورده است. در این روش درمانی عضلات بخش مورد نظر با تزریق بوتاکس فلج شده و همین امر موجب کاهش خطوط و چین و چروک‌های سطح پوست می‌شود. خطوط عمیق روی پیشانی، زنان را به سمت تزریق بوتاکس کشانده است.

خطوط روی پیشانی اصلا برای زنان خوشایند نیستند. از این تزریق بوتاکس به پیشانی زنان به شدت با استقبال مواجه شده است. بوتاکس برای تمام افراد نوید بخش پوستی شاداب و صاف بوده است. تزریق بوتاکس بپیشانی برای زنان در سنین بالای ۲۰ سال نیز توصیه شده است. زنان و مردان در سنین مختلف از این روش استفاده می‌کنند. تزریق بوتاکس به عنوان عاملی پیشگیری‌کننده از بروز چین و چروک شناخته شده است. قبل از اینکه به سراغ تزریق بوتاکس به پیشانی بروید، بهتر است با این روش درمانی آشنا شوید.

آشنایی با تزریق بوتاکس به پیشانی زنان

آیا زنان می‌توانند از بوتاکس پیشانی بهره‌مند شوند؟

بوتاکس در سال ۲۰۰۲ از طرف سازمان غذا و دارو به عنوان روشی درمانی برای زیبایی پوست به ثبت رسید. سازمان غذا و دارو تزریق بوتاکس پیشانی را روشی ایمن و موقت برای بهبود چین و چروک‌های صورت معرفی کرده است. تزریق بوتاکس در قسمت پیشانی برای بانوان به عنوان راهکار مناسبی برای زدودن خطوط پیشانی مورد استقبال قرار گرفته است. زنان در سراسر دنیا با استفاده از بوتاکس، پوستی صاف و جوان را تجربه کرده و به طرفداران پر و پا قرص بوتاکس تبدیل شده‌اند. برای رفع خطوط عمیق میان ابرو‌ها و خطوطی که روی پیشانی ظاهر می‌شوند، بوتاکس می‌تواند بسیار موثر باشد. موقتی بودن بوتاکس از محبوبیت تزریق بوتاکس کم نکرده است. زنان در سراسر دنیا در جلسات معین و از پیش تعیین شده‌ای به پزشک خود مراجعه کرده و با صرف زمان کمی، ظاهری خیره‌کننده را برای پیشانی خود به وجود می‌آورند.

خطوط روی پیشانی تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و جوانی زنان داشته و اعتماد به نفس آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. زنان از سنین بالای ۲۰ سال می‌توانند تحت تزریق بوتاکس پیشانی قرار گرفته و از بروز این خطوط در سنین بالاتر جلوگیری کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 بوتاکس پیشانی زنان چه فوایدی دارد؟

بوتاکس پیشانی زنان چه فوایدی دارد؟

پس از گذشت یک تا دو روز از تزریق بوتاکس ،متوجه فلج شدن تدریجی عضلاتی که تحت تزریق قرار گرفته‌اند، می‌شوید. به طور کلی نتایج شگفت‌انگیز بوتاکس پس از گذشت یک هفته نمایان می‌شود. تزریق بوتاکس، خطوط و چروک‌های پیشانی را باز و صاف کرده و در نتیجه ظاهری جوان را برای فرد به ارمغان می‌آورد. بوتاکس عضلات میان ابرو‌ها و بخش جلویی پیشانی را فلج کرده و از بروز چین و چروک‌های بیشتر جلوگیری می‌کند.

تزریق بوتاکس چروک‌های قدیمی و عمیق روی پیشانی را باز می‌کند و از این رو ظاهر شما را به شدت تغییر خواهد داد. زنان پس از تزریق بوتاکس از تماشای پوست پیشانی خود به وجد می‌آیند. اگر در سنین بالای ۲۰ سال برای تزریق بوتاکس اقدام کنید، پوست خود را برای سال‌های پیری بیمه کرده‌اید. هیچ محدودیت سنی برای تزریق بوتاکس وجود ندارد و زنان می‌توانند در هر سنی از تزریق بوتاکس به عنوانی عاملی بازدارنده پیری پوست استفاده کنند.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک تزریق بوتاکس
نتایج به دست آمده از بوتاکس پیشانی برای زنان

نتایج به دست آمده از بوتاکس پیشانی برای زنان

مانند تمام روش‌های درمانی، تزریق بوتاکس نیز عوارض جانبی خواهد داشت. برخی از افراد سردرد‌هایی را تجربه می‌کنند که چندین روز ادامه دارد. اما خوشبختانه سردرد‌های پس از تزریق بوتاکس به پیشانی در زنان ماندگار نیستند. نکته جالب توجه این است که  تزریق بوتاکس در کنار مزایایی که برای زیبایی افراد دارد، می‌تواند به عنوان درمانی برای سردرد‌های میگرنی نیز مورد استفاده قرار گیرد. نتایج تزریق بوتاکس به پیشانی بانوان تا شش ماه قابل مشاهده است. پس از این مدت، بوتاکس جذب بافت‌های پیشانی می‌شود. در صورتی که از مشاهده نتایج بوتاکس رضایت داشتید، می‌توانید پس از گذشت این بازه زمانی مجددا برای تزریق اقدام کنید. تزریق بوتاکس تمام خطوط روی پیشانی را باز کرده و پوستی صاف و درخشان را به شما هدیه خواهد کرد. شما با مراجعه به موقع به پزشک و تزریق بوتاکس در ناحیه مورد نظر می‌توانید از نتایج خیره‌کننده این روش درمانی بهره ببرید.
افرادی که در سنین بالای ۲۰ سال اقدام به تزریق بوتاکس به پیشانی کرده‌اند، نتایج طولانی مدتی را برای خود به ارمغان می‌آورند. افراد زیر ۲۰ سال نیز مانند سایر افراد باید پس از گذشت شش ماه برای تمدید بوتاکس به پزشک مراجعه کنند. اما زنانی که پس از بیست سالگی تزریق بوتاکس را در برنامه زیبایی خود قرار می‌دهند، در سنین بالاتر، خطوط کمتری را روی پیشانی خود مشاهده خواهند کرد.

کاربرد تزریق Botox به پیشانی زنان
  1. برطرف کردن چروک‌های افقی بر روی پیشانی
  2. درمان خط اخم
  3. درمان حجم از دست رفته در ناحیه شقیقه‌ها

 

آیا تزریق بوتاکس به پیشانی خطرناک است؟خیر اگر این تکنیک را توسط متخصص حرفه‌ای انجام دهید نه تنها خطری برای شما نداشته بلکه به زیبایی دلخواه خود خواهید رسید. اما اگر پزشک شما مهارت لازم را نداشته باشد و یا به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید، ممکن است در اثر عدم تزریق درست و یا عدم تعیین دوز مناسب، دچار مشکلات همانند حرکت Botox و افتادگی پلک شوید.
هزینه تزریق Botox پیشانی چقدر است؟

 

  1. نوع برند بوتاکس مورد استفاده
  2. میزان بر Botox تزریق شده
  3. هزینه کلینیک و دستمزد متخصص

مطالب بیشتر: چه مدت بعد از عمل بینی می توان بوتاکس کرد؟
محدودیت های استفاده از بوتاکس پیشانی در زنان

محدودیت های استفاده از بوتاکس پیشانی در زنان

زنان پس از شنیدن اثرات شگفت‌انگیز تزریق بوتاکس، به سرعت برای تزریق وارد عمل می‌شوند. اما شما باید به خاطر داشته باشید که بوتاکس نیز مانند سایر روش‌های درمانی نیاز به انجام اقدامات اولیه‌ای دارد. به طور کلی محدودیتی برای استفاده از بوتاکس وجود ندارد اما قبل از تزریق بوتاکس به پیشانی با پزشک خود صحبت کنید. شما باید تمام سوابق درمانی و بیماری‌های خود را به پزشک اطلاع دهید. از این گذشته پزشک متخصص باید نوع و میزان دارو‌هایی که در حال حاضر مصرف می‌کنید را بداند. اگر سابقه افت فشار خون دارید، پزشک خود را از این موضوع مطلع کنید. در موارد کمی پزشک از تزریق بوتاکس صرف نظر خواهد کرد اما در مواردی نیز پزشک تزریق بوتاکس را برای شما مناسب نمی‌بیند. برای مثال اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که پس از تزریق با وجود حفظ آرامش و رعایت تمام نکات ضروری، به سردرد‌های شدید دچار می‌شوید، ممکن است پزشک بوتاکس را برای نوبت‌های بعدی به شما پیشنهاد ندهد.

در خصوص عوارض و یا خطرات تزریق بوتاکس به پیشانی برای زنان، اطلاعات دقیقی پیرامون محدودیت برای زنان باردار در دست نیست. اما پزشکان ترجیح می‌دهند که تزریق بوتاکس را در زنان باردار انجام ندهند. از آنجایی که عوارض تزریق بوتاکس بر جنین مشخص نشده است، پیشنهاد می‌شود که از تزریق بوتاکس در دوران بارداری خودداری کنید. پزشک به زنان باردار پیشنهاد می‌کند که تا زایمان خود صبر کرده و پس از اتمام دوران شیردهی برای تزریق بوتاکس به پیشانی مراجعه کند. در این صورت دیگر جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

سن مناسب تزریق بوتاکس به پیشانی زنان

برای تزریق بوتاکس محدودیت سنی وجود ندارد. زنان و مردان می‌توانند در سنین متفاوت و برای مقاصد گوناگونی از این روش درمانی استفاده کنند. البته بهتر است که بعد از ۲۰ سالگی برای این منظور اقدام نمایید. تزریق بوتاکس برای کاهش خطوط پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد از تزریق بوتاکس به عنوان درمانی برای سردرد‌های میگرنی خود نیز بهره می‌برند. تزریق بوتاکس برای زنان نوید بخش سال‌های جوانی بوده و ظاهر زنان را به کلی دگرگون می‌کند. به خاطر داشته باشید که قبل از اولین جلسه تزریق بوتاکس، کمی فعالیت بدنی خود را افزایش دهید تا با آرامش روانی بیشتری برای تزریق بوتاکس اقدام کنید. حفظ آرامش روانی برای تزریق بوتاکس اهمیت بسیار بالایی دارد. در خصوص نگرانی‌های خود با پزشک مربوطه صحبت کنید. او با این قبیل ترس‌ها و نگرانی‌ها آشنایی کامل دارد و شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می‌کند. در روز‌های قبل از تزریق بوتاکس (Botox injection) تمام اقدامات لازم برای حفظ آرامش خود را در اولویت قرار دهید تا پس از تزریق دچار سردرد نشوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed