تزریق بوتاکس

بوتاکس پیشانی و نحوه تزریق بوتاکس پیشانی

0
(0)

تزریق بوتاکس و تزریق بوتاکس به پیشانی

آشنایی با تزریق بوتاکس

تزریق ” بوتاکس ” امروزه پر طرفدار ترین اقدام زیبایی در جهان به شمار می رود و روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا از botox injection برای درمان های مختلفی استفاده می کنند.

به طور عمده از ” تزریق بوتاکس به صورت ” برای زیبا سازی و جوان سازی صورت افراد استفاده می شود.

افرادی که در نواحی مختلف صورت خود دارای چین و چروک هایی به عمق متوسط و حتی شدید هستند می توانند با مراجعه به یک پزشک متخصص خوب، تزریق بوتاکس را برای نواحی دارای چروک استفاده کنند.

در این مقاله تزریق بوتاکس و تزریق بوتاکس به پیشانی را مورد بحث قرار میدهیم، با ما همراه باشید.

درخواست مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

 

کاندید های مناسب برای انتقال بوتاکس به پیشانی

تزریق سم بوتولینوم که همه به اسم بوتاکس می شناسند، یکی از رایج ترین روش های زیبایی برای درمان چین و چروک صورت در جهان است. درمان خطوط اخم ، خطوط افقی پیشانی و پنجه کلاغی با تزریق بوتاکس امکان پذیر است. تزریق بوتاکس نتایج قابل پیش بینی ارائه می دهد، عوارض جانبی کمی دارد و با رضایت بالای افراد همراه است.

برای برخی از افراد ممکن است botox injection برای آن ها مناسب نباشد و یا استفاده از تزریق بوتاکس برای آن ها باعث بروز مشکلاتی در سلامتی آن ها شود.

اگر می خواهید بدانید که شما کاندیدای ایده آل برای این معالجه هستید یا خیر، ما به شما کمک خواهیم کرد. در کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا برای افرادی که نگران بروز چین و چروک روی صورت و پیشانی خود هستند، قبل از شروع درمان به مشتری مشاوره کامل داده می شود و صورت از نزدیک توسط پزشک متخصص معاینه می شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بوتاکس و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

اگر می خواهید بدانید که شما کاندیدای ایده آل برای این معالجه هستید یا خیر، ما به شما کمک خواهیم کرد. در کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا برای افرادی که نگران بروز چین و چروک روی صورت و پیشانی خود هستند، قبل از شروع درمان به مشتری مشاوره کامل داده می شود و صورت از نزدیک توسط پزشک متخصص معاینه می شود.

بنابراین باید قبل تصمیم به botox injection در یک جلسه حضوری در مطب پزشک و مشورت با او، از مناسب بودن تزریق بوتاکس برای درمان چروک های صورت خود اطمینان حاصل نمایید.

البته به طور کلی اکثر افراد برای botox injection مشکلی ندارند و می توانند از آن برای رفع چروک های خود استفاده کنند ولی در برخی از موارد پزشک برای رفع چین و چروک ها و یا برای برآورده کردن نیاز فرد، ممکن است تزریق بوتاکس را مناسب نداند و به جای آن از روش های دیگر زیبایی استفاده کند.

به طور کلی افرادی که از لحاظ فیزیکی و جسمی در سلامت کامل هستند و هیچ گونه بیماری خاصی ندارند بهترین کاندیدا های botox injection هستند.

 

کاندید های مناسب برای انتقال بوتاکس

 

افرادی که در اثر بالا رفتن سن و پیری دچار چین و چروک در ناحیه پیشانی شده اند می توانند از بوتاکس برای درمان چروک و خطوط پیشانی از تزریق بوتاکس استفاده کنند.

افرادی که قصد انجام botox injection را دارند باید قبل از انجام آن، مطمئن شوند که به داروی بوتاکس حساسیت ندارند و پس از تزریق بوتاکس دچار واکنش های آلرژیک نمی شوند.

به طور عمومی برای افرادی که کمتر از 18 سال سن دارند botox injection توصیه نمی شود.

در بسیاری از موارد دیده شده که افراد نوجوان قصد تزریق بوتاکس و ژل را دارند، به هیچ عنوان تزریق بوتاکس به این قشر توصیه نمی شود.

خانم هایی که باردار و یا شیرده نمی باشند می توانند گزینه مناسبی برای تزریق بوتاکس به پوست صورت باشند. خانم هایی که باردار و شیرده می باشند به دلیل استفاده از سم بوتولونیوم در داروی بوتاکس ممکن است دچار مشکلاتی در رابطه با خود و جنین شوند.

 

نحوه تزریق بوتاکس به نواحی مختلف پیشانی و تاثیرات آن

به دلیل داشتن اتصالات بافت نرم به پوست از طریق سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی، برخلاف اکثر ماهیچه ها که دارای اتصالات استخوانی هستند، عضلات میان صورت منحصر به فرد هستند. وقتی عضلات صورت منقبض می شوند ، پوست پوشاننده نیز حرکت می کند و چین و چروک های پویا عمود بر جهت انقباض عضلات تشکیل می دهد.

چین و چروک بوسیله آتروفی پوست و انقباض مکرر عضلات زیرین صورت ایجاد می شود. تزریق مقادیر کمی از سم بوتولینوم به عضلات فعال و بیش فعال، باعث شل شدن عضلات موضعی می شود که پوست پوشاننده را صاف می کند و باعث کاهش چین و چروک می شود.

نحوه و روش botox injection مهم ترین بخش برای هر فردی است زیرا آثار و نتایج حاصل از تزریق بوتاکس به طور عمده به کیفیت تزریق بوتاکس بستگی دارد پس اگر قصد botox injection را دارید سعی کنید نزد یک پزشک باتجربه و خوب مراجعه نمایید.

برای شروع کار ابتدا پزشک متخصص تمامی قسمتی که قرار است بوتاکس تزریق کند را ضد عفونی می کند تا از بروز عفونت های پس از عمل جلوگیری شود.

سپس با تزریق یک بی حس کننده موضعی به ناحیه هدف باعث بی حسی و قطع کنترل عضله هدف می شود تا علاوه بر اینکه بیمار حین تزریق بوتاکس راحت و آرام باشد، از تکان دادن پیشانی توسط بیمار جلوگیری شود.

پزشک برای تزریق بوتاکس مقدار مشخصی از دارو را که مورد نیاز است را به داخل سرنگ کوچک مخصوص خود می کشد و آن را با دقت زیاد در عمق مناسب و به طور یکنواخت در ناحیه های مورد نیاز و دارای چروک تزریق می کند.

برای botox injection به پیشانی عمدتا 3 ناحیه وجود دارد که تقریبا همه چروک ها در آن نواحی می باشند این 3 ناحیه عبارتند از قسمت های بالا پیشانی، بر آمدگی بین دو ابرو و خطوط کناری چشم ها که به اصطلاح خطوط پنجه کلاغی نام دارد.

برای تزریق بوتاکس به بالای پیشانی باعث می شود که عضلاتی که باعث بالا رفتن ابرو ها می شوند از کار بی افتند و این عامل سبب از بین رفتن چین و چروک در این ناحیه می شود و پیشانی فرد صاف و هموار خواهد شد.

 

نحوه تزریق بوتاکس به نواحی مختلف پیشانی

 

به طور میانگین در حدود پنج تزریق انجام می شود و تعداد تزریق ها به بزرگی پیشانی فرد بستگی دارد.

از بوتاکس می توان برای خطوط بین دو ابرو در بالای پیشانی استفاده کرد که در هنگام اخم به وجود می آیند.

این ناحیه دارای چندین عضله می باشد که به مرور زمان باعث ایجاد چین های عمیق در این ناحیه می شود و چهره فرد را حتی در حالت عادی، اخمو و ناراحت نشان می دهد. با تزریق بوتاکس به این نواحی می توان دوباره آن را به حالت عادی و بدون خط تبدیل کرد.

با تزریق بوتاکس به ناحیه پنجه کلاغی می توان چین چروک های این ناحیه که در زمان خندیدن و جمع شدن چشم به وجود می آید.

انجام botox injection به این ناحیه در سه نقطه انجام می شود و پس از فلج کردن این نقاط باعث صاف و هموار شدن این نواحی می شود.

خطوط استاتیک عمیق ممکن است به طور کامل به تزریق بوتاکس پاسخ ندهند و برای دستیابی به نتایج بهینه ممکن است نیاز به درمان ترکیبی با پرکننده های پوستی یا سایر روش های آرایشی داشته باشد. تعیین انتظارات واقع بینانه در زمان مشاوره برای رضایت بیمار و موفقیت در درمان با بوتاکس بسیار مهم است.

 

آیا عمل زیبایی انتقال بوتاکس امن است ؟

تزریق بوتاکس سالانه توسط هزاران نفر در سراسر دنیا انجام می شود و به عنوان پر طرفدار ترین عمل زیبایی کم تهاجم دنیا شناخته شده است. بسیاری از بازیگران و سلبریتی های مطرح دنیا برای جوان و زیبا نگه داشتن ظاهر خود همواره از این روش برای پنهان کردن چین و چروک صورت خود استفاده می کنند.

اگر چه محلول مورد استفاده در Botox injection یک سم خطرناک و کشنده، اما استفاده از آن در دوز های پایین خطر جانی ندارد و مشکلی برای سلامتی فرد به وجود نمی آورد.

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت، یکی از روش های امن و مطمئن در دنیا شناخته شده و مورد تایید بسیاری از پزشکان و سازمان های بهداشت و دارو قرار گرفته است.

بوتاکس انواع مختلفی دارد و توسط شرکت های زیادی تولید و عرضه می شود، اما همه ی آن ها دارای کیفیت خوبی نمی باشند و ممکن است علاوه بر اینکه نتیجه مطلوب شما از آن بدست نیاید، باعث ایجاد عوارض ناخوشایندی پس از عمل زیبایی تزریق بوتاکس در بدن شما شود.

پس با مشورت با پزشک متخصص در زمینه تزریق بوتاکس (Botox injection)، سعی کنید صرف نظر از قیمت و هزینه آن، دارویی با برند خوب، معتبر و با کیفیت که مناسب برای نوع پوست شما است را خریداری کنید تا علاوه بر اطمینان از امن و با کیفیت بودن آن، از تاثیرات خوب بوتاکس برخوردار شوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

آیا عمل زیبایی انتقال بوتاکس امن است ؟

 

مشاوره زیبایی تزریق بوتاکس

از نکات مهم مربوط به نگرانی در رابطه با خطوط و چین و چروک صورت و پیشانی این است که عدم تقارن مانند ارتفاع ناهموار ابرو و دیافراگم چشم وجود داشته باشد. برای رفع این نگرانی پزشک متخصص در طول مشاوره زیبایی با شما مناطق مورد نیاز به تزریق بوتاکس را اولویت بندی می کند و نتایج پیش بینی شده و عوارض احتمالی را برای شما شرح می دهد.

بوتاکس تنها راه درمانی پزشکی برای چین و چروک های پویا است که توسط FDA نیز تایید شده است. برای چین و چروک های ایستا از گزینه های درمانی دیگر از جمله روش های تجدید مجدد مانند لایه برداری شیمیایی، میکرودرم و لیزر و یا محصولات موضعی و روش های جراحی پیشنهاد می شود. برای دستیابی به نتایج بهینه ممکن است پزشک متخصص درمان ترکیبی با سایر روش های زیبایی را نیز پیشنهاد دهد.

توصیه می شود عکس های پویا و ایستا از مناطق درمانی به طور معمول قبل از تزریق بوتاکس و دو هفته پس از انجام بوتاکس گرفته شود تا اثرات بالینی مشهود باشد. مستندات عکاسی با هر روش زیبایی شناسی توصیه می شود.

در آماده سازی برای تزریق بوتاکس یا هر روش تزریقی دیگر، توصیه می شود دو هفته قبل از درمان، آسپرین و یا هرگونه دارو یا مکمل غذایی که دارای اثرات ضد انعقادی است، قطع شود تا عوارض جانبی مانند کبودی، تورم، قرمزی، التهاب، خارش و خونریزی را به حداقل برساند.

تعیین انتظارات واقع بینانه در زمان مشاوره برای رضایت مراجعه کننده و موفقیت در تزریق بوتاکس بسیار مهم است. عوارض ناشی از تزریق بوتاکس نادر است و عوارضی که رخ می دهد معمولا خفیف و زودگذر هستند.

اما بعضی افراد از مصرف بوتاکس منع می شوند از جمله موارد منع مصرف تزریق بوتاکس می توان به اختلالات عصبی عضلانی، حساسیت به ترکیبات محصول سم بوتولینوم، زخم کلوئیدی، انتظارات غیر واقعی و اختلال دررفتگی در بدن اشاره کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)