تزریق بوتاکس

بررسی هزینه تزریق بوتاکس

بررسی هزینه تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس از محبوب ترین روش های زیبایی در جهان است و امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا تمایل به انجام آن دارند و می خواهند با تزریق بوتاکس جوان تر و بهتر از آنچه که هستند، به نظر برسند و اعتماد به نفس بیشتری را بدست آورند.

بررسی هزینه تزریق بوتاکس

 

ممکن است برای این افراد که تمایل به Botox injection دارند این سوال مطرح شود که میزان هزینه های بوتاکس چقدر است؟ آیا هزینه بوتاکس تحت پوشش بیمه است؟ آیا پرداخت هزینه های تزریق بوتاکس ارزشمند است؟ بنابراین با ما همراه باشید تا پاسخ پرسش هایتان را بیابید.

تزریق بوتاکس برای فلج کردن موقت ماهیچه ها مورد استفاده قرار می گیرد که این امر موجب کاهش میزان چین و چروک صورت می شود. تزریق بوتاکس یک درمان بی خطر و موثر برای خطوط ریز و چین و چروک دور چشم محسوب می شود و از ان می توان برای رفع خطوط اخم متوسط تا شدید بین ابرو ها نیز بهره برد.

شما می توانید بدون هیچ نگرانی تزریق بوتاکس را انجام دهید در حقیقت این یک روش درمانی ایمن و موثر برای کاهش چین و چروک ها است. انجام این عمل زیبایی به افرادی پیشنهاد می شود که از چین و چروک هایی که بر روی صورت شان وجود دارد و از آن رنج می برند می توانند بهره ببرند.

شاید این سوال برای شما مطرح گردد که که از چه زمانی می توانیم تزریق بوتاکس را انجام دهیم در پاسخ می توان گفت که که اکثر افراد بالای 18 سال می توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند

 

 

مدت زمانی که می بایست برای تزریق بوتاکس صرف شود تا 10 دقیقه طول می کشد و تاثیر آن پس از 24 تا 48 ساعت مشخص نمی شود ولی با گذشت یک هفته نتایج حاصل از بوتاکس به طور محسوس مشخص می شود. شما می توانید از بوتاکس علاوه بر رفع چین و چروک های موجود در صورت برای دردهای که ناشی از میگرن و برای کاهش تعریق بدن نیز مورد استفاده قرار دهید

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

هزینه های تزریق بوتاکس چقدر است ؟

در واقع هزینه ی تزریق بوتاکس بسیار متغیر است و عوامل متعددی می تواند بر روی هزینه های آن تاثیر بگذارد. در واقع هزینه های تزریق بوتاکس به تعداد تزریق، اندازه نواحی درمان و منطقه جغرافیایی که در آن تزریق انجام می دهند متفاوت است.

 

هزینه های تزریق بوتاکس چقدر است

 

از عواملی که می تواند بر روی Botox injection تاثیر گذار باشد مقدار واحدهای مورد نیاز برای آن است که بسته به نوع درمان انتخابی می تواند متفاوت باشد به طور مثال می توان گفت که برای رفع خطوط اخم ممکن است که به تزریق پنج واحد نیاز داشته باشید ولی برای ” بوتاکس پیشانی ” به 20 واحد نیاز باشد.

شما برای تخمین هزینه می توانید به پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید و پزشک پس از بررسی قسمت هایی که نیاز به تزریق بوتاکس داشته باشد به شما مشاوره می دهد.

هزینه تزریق بوتاکس به دو عامل نیز بستگی دارد که اولین عامل تاثیر گذار استفاده از محصولات مختلف که با تکنولوژی پیشرفته ای تولید می شود و مقادیر متفاوتی دارد که علاوه بر این نیز هزینه آن به هزینه انژکتور هم بستگی دارد.

همچنینی تفاوت در استفاده از کانول و تزریق سوزن نیز می تواند تاثیر گذار باشد در واقع کانول یک سوزن با نوک بسیار شفاف است که به ما اجازه می دهد، فیلری را قرار دهیم تا به مدت طولانی تری ادامه یابد در واقع استفاده از کانول که یک تکنیک پیشرفته ای است که موجب می گردد بیمار پس از تزریق بوتاکس کمتر کبود گردد. دومین عامل در هزینه تزریق بوتاکس مهارت و توانایی انژکتور در پر کردن پرکننده ها تاثیر گذار است.

 

آیا پرداخت هزینه ای بوتاکس ارزشمند است

 

آیا پرداخت هزینه ای بوتاکس ارزشمند است ؟

در پاسخ می توان گفت که بله ولی در صورتی می توان گفت پرداخت هزینه ی بوتاکس ارزشمند است که تزریق بوتاکس تحت نظر یک پزشک متخصص که واجد شرایط است انجام دهد تا بتوانید به نتایجی که می خواهید دست یابید .

در صورتی که شخصی در زمینه بوتاکس فاقد تجربه و صلاحیت باشد این امر می تواند منجر به عدم تقارن و افتادگی عضلات باشد و عواقب خوبی را به همراه نداشته باشد .

 

آیا هزینه های تزریق بوتاکس تحت پوشش بیمه است ؟

برای آنکه بدانید که بیمه هزینه های بوتاکس را تحت پوشش قرار می دهد یا خیر می بایست موارد زیر را بررسی نمایید :

در واقع بیمه ها در مقابل دریافت ماهانه هزینه ای از شخص برای بروز حوادث احتمالی مورد پوشش قرار می دهند ولی در حالت کلی می توانید به سازمانی که در آن بیمه کرده اید مراجعه کنید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

آیا هزینه های تزریق بوتاکس تحت پوشش بیمه است

 

در حالت کلی سازمان بیمه برای انجام عمل های که مربوط به زیبایی می گردد را متقبل نمی شوند و فرد می بایست آن را خودش پرداخت نمایید. بنابراین قبل از انجام تزریق بوتاکس ابتدا به طور کامل از هزینه ای که قرار است برای آن پرداخت نمایید اطلاعات کامل کسب کنید.

 

مقایسه کلی هزینه های تزریق بوتاکس با روش های مشابه

در این قسمت به بررسی هزینه های تزریق بوتاکس با روش های مشابه آن خواهیم پرداخت.

یکی از روش های مشابه Botox injection،روش Dysport است که در هر دوی این روش ها از تزریق سم بوتولینوم استفاده می شود که از آن ها برای درمان اسپاسم عضلانی در شرایط بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند .در واقع تزریق بوتاکس و تزریق Dysport در درجه اول برای درمان و پیشگیری از چین و چروک ها می باشند .

اما تنها تفاوتی که می توان برای آن ها در نظر گرفت تفاوت در قدرت پروتئین های نهفته است که می تواند یکی از دیگری موثرتر نماید. در واقع تزریق بوتاکس و تزریق Dysport هر دو دارای عوارض جانبی کمی است که شامل درد جزئی، بی حسی و سردرد است.

 

مقایسه کلی هزینه های تزریق بوتاکس با روش های مشابه

 

برای مقایسه کلی هزینه تزریق یک واحد دیسپورت که ساخت کشور انگلیس باشد در مقایسه با یک واحد قیمت بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره بیشتر است و باز هم می گوییم این مبالغ بسته به مرکز تخصصی که آن را انجام می دهد متغیر است و نمی توان به طور دقیق قیمت آن را تخمین زد.

در پایان می توان گفت که برای انجام Botox injection ابتدا می بایست همه جوانب آن از جمله هزینه انجام تزریق بوتاکس را در نظر بگیرید و آن را ارزیابی کنید و عواملی که می تواند در این عمل زیبایی تاثیر گذار باشد را مد نظر قرار دهید.

این عوامل به میزان مهارت و مقدار واحدی که برای تزریق بوتاکس در نظر گرفته می شود، ناحیه ای که قرار است در آن Botox injection را انجام دهید، مراکز تخصصی که می خواهید آن را انجام دهید تاثیر گذار است.

بنابراین به شما توصیه می گردد که قبل از انجام تزریق بوتاکس حتما با پزشک متخصص پوست و مو یا افراد متخصص در زمینه تزریق بوتاکس مشورت های لازم را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه تان دست یابید در غیر این صورت اگر از عمل زیبایی خود راضی نباشید نمی توانید برای رفع سریع آن اقدام نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان