هزینه تزریق ژل چقدر است ؟Posted by On اکتبر 26, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه تزریق ژل چقدر است ؟

هزینه تزریق ژل چقدر است ؟

درمان زیبایی ” تزریق ژل ” یکی از درمان های زیبایی رایج امروزی است که بیشتر برای رفع چین و چروک حاصل از افزایش سن و پیری کاربرد دارد. برای انجام هر نوع درمان زیبایی باید برخی نکات در نظر گرفته شود.

 

هزینه تزریق ژل چقدر است

 

یکی از مهم ترین نکات هزینه های مصرفی درمان زیبایی است؛ بنابراین اگر شما قصد انجام تزریق ژل را دارید، باید بدانید هزینه Filler injection چقدر است و درباره آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

در واقع با دانستن هزینه های مصرفی انجام درمان تزریق ژل پرکننده و کسب کردن اطلاعات لازم درباره آن می توانید راه هایی برای کاهش هزینه های مصرفی تزریق فیلر پیدا کنید و با داشتن درمان زیبایی ایمن و بدون خطر، از هزینه های مصرفی Filler injection هم بکاهید.

البته قبل از انجام تزریق ژل به نکات دیگری هم در کنار هزینه های مصرفی تزریق فیلر باید دقت کنید. برای مثال در کنار در نظر گرفتن هزینه ی دریافتی فردی که قرار است تزریق فیلر شما را انجام دهد باید به تخصص و تجربه فرد هم دقت کنید.

در غیر این صورت اگر فقط هزینه های مصرفی تزریق فیلر را در نظر بگیرید و به مواردی مانند انتخاب فرد مناسب برای تزریق دقت نکنید، نمی تواند درمان زیبایی ایمن و بدون خطری را داشته باشید و نتیجه خوبی از انجام Filler injection بگیرید.

 

تزریق ژل و میزان هزینه آن

عوامل مختلفی در هزینه های مصرفی درمان تزریق ژل پرکننده پوستی تاثیر گذار است؛ اما برای شناختن این عوامل باید اطلاعت لازم را درباره چگونگی انجام درمان Filler injection داشته باشید.

در درمان زیبایی ” تزریق ژل به صورت ” و نواحی مختلف آن از ژل های مختلفی می توان استفاده کرد. در واقع ژل های مورد استفاده در Filler injection، ژل های پر کننده پوستی هستند که از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید ساخته شده اند تا کمترین خطر را بعد از انجام تزریق برای فرد تحت درمان داشته باشند.

مشاهده مطلب
تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن

 

هزینه تزریق ژل چقدر است

 

هر کدام از ژل های پر کننده پوستی بسته به موادی که در ژل های پرکننده به کار رفته است تاثیر متفاوتی بعد از تزریق ژل بر روی پوست می گذارند؛ بنابراین هر نوع ژلی نمی تواند برای درمان تزریق فیلر شما مناسب باشد.

معمولا پزشک متخصص قبل از انجام تزریق فیلر برای تشخیص نوع ژل پرکننده مناسب برای Filler injection شما بررسی هایی بر روی پوست شما و سابقه پزشکی شما انجام می دهد و سپس تزریق ژل را انجام می دهد.

در واقع همانطور که از اسم ژل های پرکننده مشخص است علاوه بر تاثیری که مواد سازنده ژل های پرکننده بر پوست می گذارند، باعث پر کردن ناحیه زیر پوست هم می شوند. در واقع ژل های پرکننده در تزریق ژل جای بافت چربی در زیر پوست را که بر اثر پیری از بین رفته است می گیرند.

با پر کردن ناحیه زیر پوست باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست شما بر اثر تزریق ژل پرکننده می شود. با توجه به تعریف انجام شده درباره چگونگی انجام تزریق فیلر می توان متوجه شد که هزینه های مصرفی Filler injection به نوع ژل مصرفی بسیار وابسته است.

بنابراین با توجه به تنوع ژل های پرکننده موجود و هزینه های متفاوت آنها نمی توان عددی دقیق را برای هزینه های مصرفی درمان زیبایی تزریق ژل در نظر گرفت.

 

هزینه های تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد

 

هزینه های تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که گفته شد مهم ترین عامل در هزینه های مصرفی تزریق ژل نوع ژل پرکننده مورد استفاده در تزریق است؛ اما عوامل دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق فیلر تاثیر گذار است که برخی از مهم ترین آن ها در پایین ذکر شده است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل لب مدل عروسکی

1- مقدار ژل تزریق شده در درمان زیبایی. اگر چین و چروک های شما عمیق باشد لازم به تزریق فیلر پرکننده بیشتری خواهید داشت. تاثیر گذاری هر ژل پرکننده با دیگری متفاوت است.

اگر فرد مناسبی را برای انجام Filler injection انتخاب نکرده باشید ممکن است نتواند ژل پرکننده مناسبی را برای درمان تزریق ژل شما تشخیص دهد و در صورت داشتن چین و چروک های عمیق تاثیر گذاری کافی را بر روی چین و چروک های شما نگذارد.

در این ژل بیشتری در درمان تزریق ژل شما استفاده می شود و هزینه های مصرفی تزریق فیلر پرکننده شما هم افزایش می باید.

2- هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی

3- هزینه های دریافتی پزشک. هزینه های دریافتی پزشک با توجه به شهرت، تجربه و داشتن تخصص پزشک در تزریق فیلر پرکننده با پزشک دیگر متفاوت است؛ اما هزینه های دریافتی پزشک نباید باعث شود که شما فرد نامناسبی را برای انجام درمان خود انتخاب کنید.

در غیر این صورت ممکن است با درست انجام نشدن درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده، بعد از انجام تزریق فیلر شما با عوارض و خطرات انجام Filler injection مواجه شوید. با بروز عوارض و خطرات هزینه های مصرفی شما برای درمان عوارض و خطرات به وجود آمده افزایش می یابد.

 

آیا انتخاب کلینیک در هزینه های تزریق ژل موثر خواهد بود

 

آیا انتخاب کلینیک در هزینه‌های تزریق ژل موثر خواهد بود ؟

همانطور که گفته شد یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه های مصرفی درمان تزریق ژل پرکننده، هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی است. البته هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی هم به موارد مختلفی وابسته است.

  1. منطقه مکانی کلینیک زیبایی. هزینه های دریافتی هر کلینیک زیبایی با توجه به مکانی که قرار دارد متفاوت است.
  2. در صورتی که کلینیک انتخابی شما نسبت به کلینیک های دیگر معروف تر باشد ممکن است هزینه ی بیشتری را برای درمان تزریق فیلر شما دریافت کند.

هزینه های دریافتی کلینیک نباید باعث شود که شما کلینیکی را انتخاب کنید که از نظر کیفیت پایین و از ژل های پرکننده بدون اصالت برای تزریق ژل پرکننده شما استفاده کند.

مشاهده مطلب
چگونگی درمان گلوله شدن ژل خط خنده

حتما قبل از انجام تزریق فیلر پرکننده در کلینیک، دقت کنید که کلینیکی انتخابی شما موارد بهداشتی را برای انجام تزریق ژل رعایت کرده باشد تا شما در انجام Filler injection در معرض خطر عفونت قرار نگیرید.

 

آیا هزینه های تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود

 

آیا هزینه های تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود ؟

یکی از روش های کاهش هزینه های مصرفی درمان تزریق ژل های پرکننده تحت پوشش بیمه قرار دادن درمان تزریق فیلر است؛ اما به این دلیل که درمان تزریق ژل نوعی درمان زیبایی و آرایشی محسوب می شود معمولا نمی توان Filler injection را تحت پوشش بیمه قرار داد.

اما در هر شرکت بیمه ای برای انجام درمان های زیبایی مواردی استثنا در نظر گرفته شده است؛ بنابراین برای این که بدانید درمان زیبایی تزریق ژل شما می تواند تحت پوشش شرکت بیمه شما قرار گیرد یا خیر، پیشنهاد می شود به سایت شرکت بیمه خود مراجعه کنید و موارد استثنا را مطالعه کنید.

برخی از پزشکان جراح زیبایی برای انجام درمان های زیبایی مانند تزریق ژل پرکننده برنامه تامین اعتبار بیمار را برای هزینه های درمان بیمار به کار می برند. شما می توانید از این روش هم برای کاهش هزینه های مصرفی درمان Filler injection خود استفاده کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat