هزینه تزریق ژل

تزریق ژل از جمله رایج‌ترین روش‌هایی است که این روزها با هدف جوان‌سازی پوست و از بین بردن چین و چروک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کنار بسیاری از موارد مهم دیگر در ارتباط با تزریق ژل هزینه آن بخش مهمی از موضوع‌هایی است که ذهن کاندیدهای انجام آن را به خود درگیر می‌کند. البته هزینه تزریق ژل وابسته به عوامل متعددی است. به همین دلیل قیمت‌ها از فردی به فرد دیگر متغیر بوده و نمی‌توان نرخ واحدی را برای این منظور تعیین کرد. قیمت نهایی بعد از انتخاب پزشک و کلینیک توسط پزشک متخصص تشخیص داده می‌شود.

اینفوگرافیک هزینه تزریق ژل

چرا که دستمزد هر پزشک و هزینه کلینیکی که برای انجام تزریق مراجعه می‌شود متفاوت است. همچنین قیمت برندهای مختلف تزریق ژل و البته مقدار حجم مورد نیاز برای این کار با توجه به مشکل بیمار از دیگر عوامل موثر در هزینه تزریق ژل هستند. کلینیک هلیا یکی از بهترین‌ مراکز در زمینه ارائه خدمات زیبایی است. برای رسیدن به پاسخ سوال هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟ شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

هزینه تزریق ژل چقدر است

برای برجسته سازی یا پر کردن برخی از خطوط صورت تزریق ژل گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شود. این روش با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در نتیجه نیازی به استراحت و دوره نقاهت خاصی ندارد. بنابراین بیمار می‌تواند بلافاصله به کارهای روزانه خود بپردازد. پس از اتمام تزریق نتیجه کار کاملا مشخص بوده و فرد می‌تواند تغییر را احساس کند. هزینه تزریق ژل در هر شخصی و با توجه به عوامل مختلفی مثل برند تزریق ژل، هزینه خدمات کلینیک و اجرت پزشک تغییر خواهد کرد. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه تزریق ژل در کلینیک پوست و موی هلیا همین الان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق فیلر
 1. نواحی مورد نظر
 2. میزان ژل مورد نیاز
 3. نوع برند فیلر استفاده شده
 4. قیمت مربوط به کلینیک و دستمزد متخصص
آیا هزینه های مرتبط با تزریق فیلر توسط بیمه پرداخت می‌شوند؟

 

خیر چون تزریق فیلر یک خدمات زیبایی است و طبق قانون، شرکت‌های بیمه از خدمات زیبایی حمایت نمی‌کنند.

هزینه تزریق ژل چقدر است

تزریق ژل و میزان هزینه آن

فاکتورهای تعیین‌کننده بسیاری در خصوص قیمت تزریق ژل وجود دارند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

 1. تزریق ژل با هدف زیبایی و جوان‌سازی صورت و یا بخش‌های مختلفی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از ژل‌های موجود در بازار دارای ترکیبات متفاوتی هستند. شرکت‌های سازنده این ژل‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنند تا ترکیبی کاملا طبیعی و بدون عارضه جانبی را به بازار ارائه دهند. در نتیجه یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین عوامل در تعیین قیمت ژل تزریقی مربوط به ترکیبات آن است. پس برندی که برای خرید ژل انتخاب می‌شود تاثیر قابل توجهی در هزینه ژل خواهد داشت.
 2. علاوه بر آن تزریق ژل برای کاربردهای مختلف و با اهداف متفاوت استفاده می‌شود. در نتیجه نوع ژل انتخاب شده و حجم مورد نظر برای درمان مشکل فرد، از دیگر گزینه‌های مهمی است که باید در نظر گرفته شود. به همین دلیل هزینه تزریق آن در هر شخصی طبق حجم ژل و نوع ژل استفاده شده فرق خواهد کرد. به طور معمول پزشک متخصص قبل از شروع به کار تمامی بررسی‌ها لازم را انجام داده و در مورد نوع ژل و حجم مورد نظر تصمیم می‌گیرد. پس پزشک تنها کسی است که می‌تواند شما را در مورد هزینه دقیق و نهایی کار راهنمایی کند.
 3. در کنار تمامی این موارد نباید فراموش کرد که هر کلینیک با توجه به خدماتی که ارائه می‌کند نرخ متفاوتی را برای مراجعین در نظر می‌گیرد. به دنبال آن هر پزشکی نیز براساس تخصص و تجربه کاری خود، اجرت متفاوتی را برای خود به عنوان دستمزد تعیین می‌کند. بنابراین قیمت‌ها طبق کلینیک و پزشک انتخاب شده توسط فرد نیز می‌توانند متفاوت باشند.
 4. اینکه ژل قرار است به کدام قسمت تزریق شود نیز تاثیر مهمی بر قیمت تزریق فیلر دارد. برای مثال برای تزریق ژل به زیر چشم و یا لب، دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز خواهد بود چون پوست این قسمت‌ها حساس بوده و کوچکترین خطا می‌تواند آسیب‌هایی همانند آسیب بینایی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل قیمت تزریق ژل به این نواحی بیشتر است.

مطالب بیشتر: تزریق ژل به پلک

برای اطلاعات دقیق‌تر از هزینه تزریق ژل به ساق پا، صورت، سینه، باسن یا سایر قسمت‌های بدن می‌توانید به کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا واقع در تهران مراجعه کنید. هزینه‌های مربوطه بعد از انجام جلسه مشاوره توسط کادر پزشکی متخصص در زمینه پوست و مو مشخص خواهد شد. همچنین می‌توانید در جلسه مشاوره خود در مورد روند انجام عمل تزریق فیلر نیز اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

هزینه های تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد

هزینه های تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که گفته شد هزینه تزریق ژل لب و یا سایر نواحی بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر به طور کامل‌تر به بررسی فاکتورهای موثر در قیمت تزریق ژل پرداخته‌ایم:

 1. حجم ژل مورد نیاز برای رسیدن به هدف اصلی و ظاهری زیبا
 2. قست مورد نظر برای تزریق ژل
 3. نوع ژل انتخابی
 4. برند ژلی که با هدف تزریق انتخاب می‌شود.
 5. هزینه‌های مربوط به کلینیک زیبایی
 6. اجرتی که پزشک به عنوان دستمزد برای خود در نظر گرفته است.

تمامی فاکتورهای عنوان شده در بالا به طور قابل توجهی در هزینه تزریق ژل گونه، لب، سینه، چانه و … تاثیرگذار خواهند بود. تنها نکته مهمی که در این خصوص اهمیت دارد این است که افراد باید دقت کنند تا هرگز کیفیت کار را فدای قیمت نکنند. در تزریق ژل علاوه بر زیبایی ظاهر، بحث سلامتی نیز مهم است زیرا ماده خارجی با هدف زیباسازی وارد بدن می‌شود. بنابراین قبل از هر چیزی در انتخاب پزشک و کلینیک خود دقت کنید. در مرحله بعدی از پزشک خود بخواهید تا بهترین برند موجود در بازار را برای شما مورد استفاده قرار دهد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل برای جای اسکار

آیا انتخاب کلینیک در هزینه های تزریق ژل موثر خواهد بود

آیا انتخاب کلینیک در هزینه‌های تزریق ژل موثر خواهد بود ؟

با توجه به گفته‌های عنوان شده در بالا می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب کلینیک تاثیر بسیار زیادی بر هزینه نهایی تزریق فیلر خواهد داشت چرا که هر کلینیک طبق خدمات خود نرخ خاصی را برای مراجعه‌کنندگان در نظر می‌گیرد. از جمله عوامل تاثیرگذار بر هزینه تزریق ژل به سینه یا سایر بخش‌های بدن در کلینیک‌ها عبارتند از:

 • محل قرار گرفتن کلینیک

منطقه‌ای از شهر که کلینیک در آن واقع شده است می‌تواند تاثیر به سزایی در قیمت خدمات آن داشته باشد. همچنین اگر نام این مرکز در بین سایر کلینیک‌های شهر شناخته شده‌تر باشد می‌تواند سبب بشتر بودن هزینه‌های آن گردد. توجه داشته باشید که هرگز نباید صرفا به دلیل قیمت پایین، کلینیک ارزان را انتخاب کرد چرا که بی‌کیفیت بودن خدمات آن می‌تواند سبب بروز عوارض جانبی جبران‌ناپذیری در حین کار گردد.

 • برخورداری از کادر درمانی متخصص و باتجربه

کلینیک‌های خوب و معتبر همیشه سعی می‌کنند تا از کادر درمانی باتجربه و حرفه‌ای برای ارائه خدمات خود استفاده کنند. همین موضوع نیز می‌تواند سبب بالاتر بودن قیمت تعرفه‌ها در مقایسه با سایر کلینیک‌های شهر گردد.

 • تجهیزات قرار گرفته در کلینیک

کلینیک‌های زیبایی که همیشه دستگاه‌ها و متدهای استفاده شده را در اولویت خود قرار می‌دهند قیمت بالایی را برای خدمات خود در نظر می‌گیرند. پس اگر دوست دارید تا از به روزترین تکنولوژی‌ها در زمینه زیبایی بهره ببرید بهتر است بودجه بیشتری را برای عمل زیبایی خود در نظر بگیرید.

کلینیک زیبایی هلیا به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های کشور شناخته شده است که مراجعه‌کنندگان می‌توانند با خیال راحت و در محیطی استاندارد و بهداشتی از خدمات ارائه شده در آن لذت ببرند. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب دائمی یا سایر خدمات تزریق ژل همین حالا با ما تماس بگیرید.

مطالب بیشتر: تزریق ژل خط خنده

آیا هزینه های تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود

آیا هزینه های تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود ؟

از آنجایی که تزریق ژل نوعی عمل زیبایی محسوب می‌شود هزینه‌های آن شامل خدمات بیمه نیست. البته شرکت‌های بیمه گاهی برای خدماتی که ارائه می‌دهند شرایط خاصی را در نظر می‌گیرند. بنابراین برای اطلاع از اینکه آیا هزینه های تزریق ژل شما شامل بیمه می‌شود یا نه می‌توانید از پزشک مربوطه و یا شرکت بیمه خود سوال کنید. در برخی از موارد نادر مثل درمان برخی مشکلاتی که در اثر حادثه‌ای خاص به وجود آمده‌اند شرکت‌های بیمه هزینه را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. پس اگر شما نیز تحت پوشش بیمه هستید و فکر می‌کنید مشکل شما می‌تواند در دسته موارد خاص قرار بگیرد قبل از اقدام به تزریق فیلر، تحقیقات لازم را انجام دهید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت و ویزیت تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

خدمات زیبایی در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

 منبع:

verywellhealth

۲ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed