هزینه عمل جراحی پلک در کلینیک هلیا

این روزها عمل بلفاروپلاستی با توجه به مزایایی که برای درمان مشکل افتادگی پلک افراد دارد، به یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی تبدیل شده است. البته همانند تمامی عمل‌های زیبایی، موضوعی که در این زمینه ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند قیمت عمل بلفاروپلاستی است. اگر شما نیز به طور مادرزاد و یا در اثر بالا رفتن سن دچار افتادگی پلک شده‌اید و قصد درمان این مشکل را دارید، می‌توانید در این مقاله همراه ما باشید تا با هزینه جراحی افتادگی پلک و عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی کار آشنا شوید.

کلینیک پوست و مو هلیا یکی از بهترین‌های ایران در زمینه انجام عمل افتادگی پلک است. اگر تصمیم قطعی خود را برای انجام این کار گرفته‌اید می‌توانید با مشاوران ما تماس گرفته و به پاسخ سوال خود در مورد اینکه هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟ و همچنین هر سوال دیگری در این خصوص، برسید.

اینفوگرافیک هزینه بلفاروپلاستی
اینفوگرافیک هزینه بلفاروپلاستی

بررسی هزینه عمل بلفاروپلاستی

افتادگی پلک معضلی است که اغلب افراد با کهولت و بالا رفتن سن تجربه می‌کنند و گاهی عوامل دیگری در تجربه زودرس آن تأثیر دارد. بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک به عنوان روش درمانی موفق وارد میدان شده است تا به افراد کمک کند این عوارض را از بین برده و زیبایی و سلامت خود را باز یابند.

بررسی هزینه عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی نوعی عمل زیبایی محسوب می‌شود که افتادگی پلک را ترمیم می‌کند. این عمل شامل از بین بردن پوست، ماهیچه‌ها و چربی‌های اضافی در ناحیه پلک است. پلک‌ها با افزایش سن، کشیده شده و ماهیچه‌های پشتیبان آن‌ها ضعیف می‌شوند. این تغییرات باعث می‌گردد که چربی اضافی در بالا و زیر پلک‌های شما جمع شده و باعث افتادن ابرو‌ها و لبه‌های بالای چشم شوند. اثر ابتدائی افتادگی پلک این است که پیرتر به نظر می‌رسید اما این تنها عارضه نیست و گاهی بینایی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در کنار اثراتی که بلفاروپلاستی بر زیبایی دارد، یک روش درمانی نیز به حساب می‌آید که اینگونه مشکلات بینایی را کاهش داده و به شما چشمانی سالم و زیباتر خواهد بخشید. در واقع جراحی پلک با برداشتن بافت اضافی از پلک‌های فوقانی شما، می‌تواند بینایی و صد البته زیبایی چشم‌های شما را بهبود بخشد. برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه بلفاروپلاستی برای شما مناسب است یا خیر، در مورد انتظارات خود واقع‌بین باشید و فواید و خطرات و هزینه بلفاروپلاستی را مطالعه کنید. این امر در تصمیم درست برای جراحی پلک به شما کمک خواهد کرد.

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک بالا

در کل برای افرادی که به طور مادرزاد دچار افتادگی پلک هستند و یا در اثر گذر سن، دچار افتادگی پلک شده‌اند، عمل بلفاروپلاستی می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. بلفاروپلاستی با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. اساس کار به این صورت است که پوست اضافی و چربی‌های انباشته شده زیر آن برداشته شده و در نهایت پوست بخیه می‌خورد. البته اگر این عمل با لیزر انجام شود، نیازی به بخیه زدن محل برش نخواهد بود. این عمل به صورت سرپایی انجام شده و حداکثر زمان لازم برای انجام آن ۱ تا ۲ ساعت است. لذا نیازی به استراحت و دوره نقاهت طولانی مدتی نیست و بلافاصله بعد از ترک کلینیک می‌توانید به انجام کار‌های روزانه خود بپردازید. احتمال تورم و کبودی بعد از این عمل وجود دارد که نهایتاٌ بعد از یک هفته بهبود پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که قیمت عمل بلفاروپلاستی با توجه به شرایط فرد متفاوت خواهد بود.

عوامل موثر بر هزینه عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چقدر هزینه دارد؟

جراحی پلک برای مقاصد مختلفی انجام می‌شود که ممکن است در هر کدام، هزینه نیز متفاوت باشد:

 1. عمل پلک در درجه اول برای افرادی اجرا می‌گردد که به دنبال رفع علائم پیری در چشم‌ها هستند. افتادگی پوست اطراف چشم، بخشی طبیعی از روند پیری و بالا رفتن سن است اما افراد زیادی هستند که دچار پیری زودرس شده و  این عارضه برای آن‌ها تأثیراتی آزاردهنده به همراه دارد.
 2. کاندیدا‌ی بعدی برای عمل بلفاروپلاستی، کسانی هستند که دچار پف زیر چشم شده‌اند.
 3. همانگونه که در ابتدا اشاره شد برای برخی افراد، بلفاروپلاستی فراتر از مسائل زیبایی است و یک جراحی درمانی به شمار می‌رود. اگر بینایی شما تحت تأثیر افتادگی و شل شدگی پوست باشد، ممکن است کاندیدای خوبی برای این روش باشید. برخی از افراد ممکن است شکایت کنند که دید آن‌ها هنگام نگاه به سمت بالا، توسط پوست آویزان محدود شده است.

به همین دلیل ممکن است با توجه به میزان افتادگی یا نوع عارضه و سن و شرایط جسمی فرد، هزینه‌ های جراحی پلک متغیر باشد.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چقدر هزینه دارد؟

عامل مهم دیگری که در هزینه عمل بلفاروپلاستی تأثیر زیادی دارد، کلینیک زیبایی یا مرکز درمانی است که برای این کار انتخاب می‌کنید و قطعاً با توجه به نوع مرکز، هزینه‌ای که برای جراحی پلک پرداخت می‌کنید، متفاوت خواهد بود. همچنین سابقه و تجربه پزشک، عامل اثرگذار دیگر در هزینه‌ عمل پلک است.

در آخر اینکه نوع عمل شما تحت پوشش بیمه باشد یا خیر در هزینه‌های بلفاروپلاستی اثر می‌گذارد. البته باید گفت که با توجه به نتایج محسوس و موفق این عمل زیبایی و البته درمانی آن برای فرد، به طور کلی یک عمل مقرون به صرفه به شمار می‌رود.

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک پایین

آیا هزینه‌های بلفاروپلاستی توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

همانطور که اشاره شد، بلفاروپلاستی هزینه‌های متنوعی دارد که با توجه به شرایط مختلف متغیر خواهد بود اما یکی از سوال‌هایی که برای افراد داوطلب برای جراحی پلک به وجود می‌آید این است که آیا هزینه‌های بلفاروپلاستی توسط بیمه پرداخت می‌شود یا خیر؟

آیا هزینه های بلفاروپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود؟

پوشش بیمه به این عامل بستگی دارد که آیا جراحی جنبه درمانی دارد یا خیر. اگر فقط برای بهبود ظاهر خود و زیبایی جراحی پلک داشته باشید، بلفاروپلاستی جز جراحی‌هایی به شمار می‌رود که هزینه‌های آن تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد اما اگر بلفاروپلاستی برای درمان وضعیت بینایی شما باشد و تشخیص داده شود که روشی درمانی است، ممکن است هزینه‌ها زیر پوشش بیمه قرار بگیرد.

میزان ارزش هزینه‌های بلفاروپلاستی نسبت به نتایج آن

چشم‌ها و پلک‌ها علاوه بر تاثیر بر زیبایی ظاهر، بر سلامت و کیفیت زندگی شما نیز اثر دارند و اگر به آن‌ها توجه نکنیم، گاهی روند زندگی هم مختل می‌شود. به همین دلیل هزینه جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی نسبت به اثرات آن، مقرون به صرفه به شمار می‌رود. نتایج و مزایای انجام بلفاروپلاستی عبارتند از:

میزان ارزش هزینه های بلفاروپلاستی نسبت به نتایج آن

  1. زیبایی و گیرایی را به طور حتم به چشمان شما باز می‌گردانند.
  2. در حالت ‌ایده‎‌آل، بلفاروپلاستی یک روش دائمی است و نیازی به تکرار آن نیست که یک مزیت بزرگ است.
  3. بهبودی بعد از بلفاروپلاستی در مقایسه با سایر انواع جراحی‌ها، سریع اتفاق می‌افتد و دوره نقاهت یا اصطلاحاً ریکاوری آن نسبتاً کوتاه است.
  4.  از نظر عوارض عمل بلفاروپلاستی باید بگوییم که این عمل زیبایی، کمترین عارضه را خواهد داشت.
  5. بعد از عمل، نیازی به بستری شدن نیست و با نظر متخصص می‌توانید به خانه برگردید.
  6. بعد از بهبود دوره نقاهت، شما شاهد تغییرات گسترده و عمده در ناحیه پلک‌ها خواهید بود. افرادی که به دلیل محدودیت دید و اختلال عملکرد بینایی، برای بلفاروپلاستی اقدام می‌کنند، به طور صد در صد بهبود یافته و از نتایج آن راضی هستند.
  7. در صورت انتخاب مرکز درمانی و پزشک مناسب، تنها نیاز به یک‌بار انجام بلفارو است و از این نظر هم باید گفت که نتایج دائمی داشته و به نسبت این نتایج، هزینه‌ای که یک بار صرف بلفاروپلاستی خواهید کرد زیاد نخواهد بود.

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا

قیمت عمل بلفاروپلاستی پلک بالا همانند تمامی عمل‌های زیبایی، تحت تاثیر چند عامل قرار دارد به همین دلیل افراد مختلف برای برخورداری از مزایای این عمل، باید هزینه‌های مختلفی را پرداخت کنند. از جمله مهم‌ترین پارامتر‌های مربوط به این موضوع عبارتند از:

 1. اجرت پزشک
 2. هزینه خدمات کلینیک
 3. شرایط فرد متقاضی
 4. متد و روش انتخابی

طبق گفته‌های بالا می‌توان نتیجه گرفت که برای کسب اطلاع از دقیق‌ترین نرخ عمل بلفاروپلاستی، کاندید انجام آن باید در مرحله اول نسبت به انتخاب کلینیک و پزشک خود اقدام کند. پزشک متخصص بعد از انجام بررسی‌های لازم می‌تواند هزینه دقیق و کلی کار را برآورد کرده و به اطلاع بیماران برساند.

هزینه عمل بلفاروپلاستی در کلینیک هلیا

هزینه عمل بلفاروپلاستی در کلینیک هلیا

کلینیک تخصصی هلیا از جمله بهترین مراکز زیبایی می‌باشد که خدمات بلفاروپلاستی را با کیفیت بالا و به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهد. هزینه جراحی پلک در این کلینیک مناسب بوده و مراجعه‌کنندگان می‌توانند خدمات باکیفیتی را در قبال هزینه‌ای که بابت درخواست خود پرداخت می‌کنند، دریافت نمایند. در این کلینیک از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های جراحی پلک استفاده شده و در نتیجه بدون بروز عوارض جانبی ناخوشایند در کمترین زمان ممکن می‌توانید از نتیجه نهایی کار لذت ببرد. برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بلفاروپلاستی خود همین حالا تلفن را برداشته و با مشاوران ما در تماس باشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed