آیا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی امکان پذیر است

آیا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی امکان پذیر است

بدون شک نمی توان از نقش چشمان زیبا و فرم ابروها در زیبایی صورت غافل شد و آن را نادیده گرفت. فرم چشمان فرد عامل تعیین کننده در جذابیت او سات و شاید به همین دلیل است که ” بلفاروپلاستی ” یا جراحی پلک تا بدین حد محبوب شده است.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی امکان پذیر است

 

در واقع اغلب افراد در زندگی تحت شرایط جسمی، سنی و محیطی عارضه هایی در این ناحیه تجربه می کنند که قابل اغماض و چشم پوشی نیست.

تیرگی و گود افتادن چشم ها، چروک پوست اطراف آنها و افتادگی پلک از شایع ترین این عوارض هستند. سالانه افراد زیادی در دنیا برای Blepharoplasty اقدام می کنند و و این نکته نشان از موفقیت آمیز بودن و نتایج ماندگار بلفاروپلاستی دارد.

البته باید گفت که علم پزشکی و فناوری و تکنولوژی با هم ادغام شده اند تا راه های نویی برای تجربه بهتر از Blepharoplasty خلق کنند و برای همین است که جراحی پلک روش های متعددی دارد.

 

 

از روش های سنتی تا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی پلک همه و همه روش های موثر و کارآمدی به شمار می روند تا به فرد در به دست آوردن زیبایی و جوانی صورت کمک نمایند.

به ویژه این روزها که استفاده از دستگاه های پیشرفته تا حد بسیار زیادی جراحی پلک را تسهیل کرده و به یک عمل زیبایی با کمترین درد و عوارض تبدیل نموده است.

 

انجام بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

بسیاری از افراد هستند که از جراحی باز به ویژه جراحی پلک چون در ناحیه حساس و ظریفی انجام می گردد ترس دارند. این افراد اغلب به دنبال شیوه ای از بلفاروپلاستی هستند که بتوانند بدون بیهوشی عمومی یا جراحی باز و خطرات آن ظاهر چشم ها و اطراف آن را بهبود بخشند.

بررسی نکات مهم دوران نقاهت بلفاروپلاستی

 

انجام بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

 

برای بلفاروپلاستی غیرجراحی، از جراحی نرم با PlexR® که یک نوآوری انقلابی و ثبت شده است در علم پزشکی  به ویژه شاخه زیبایی است؛ استفاده می شود که دریچه ای جدید و مهیج را در زمینه های زیبایی شناسی پزشکی باز کرده است.

بلفاروپلاستی غیر جراحی بدون برش، بدون از بین بردن و برداشت مستقیم پوست اضافی یا چربی و بدون اصلاح عضله نگهدارنده ی پلک ها انجام می شود. این امر به جلوگیری از خطرات ذاتی جراحی سنتی تا حد چشمگیری کمک کرده است.

در Blepharoplasty به این روش از پلکسر استفاده می شود. این وسیله دستگاهی نوآورانه و انقلابی در عمل زیبایی محسوب می شود که پلاسما را به پوست منتقل می کند و پلاسما بدون اینکه روی بافت های عمیق تر تأثیر بگذارد تنها روس سلول های پوستی اثر خود را بر جای می گذارد.

در واقع باید گفت که پلکسر وسیله ای قابل جابجایی و بی سیم است که گرما را به بافت های تجمع یافته پوست وارد می دهد. این دستگاه معروف جراحی پلک به به تصعید مایعات موجود در قسمت سطحی از پوست، بدون انتقال حرارت نامطلوب به بافتهای اطراف می انجامد.

از دستگاه Plexr برای از بین بردن مقدار اضافی پوست استفاده می شود، بدون اینکه به پایه غشایی و عمیق آن نفوذ شود. مطالعات بالینی ثابت می کند که بعد از یک ماه استفاده از این روش بلفاروپلاستی کلاژن نوع 3 در محل تشکیل می شود.

از طریق این روش که در تضاد با لیزرهای سنتی است و با تشکیل کلاژن، آسیب های احتمالی پوست کاهش می یابد. بلفاروپلاستی را می توان با با اطمینان به بیمارانی که مایل به جراحی نیستند توصیه کرد تا از نتایج نهایی جراحی پلک با هزینه کم و پشتیبانی بهتر استفاده کنند.

نتیجه آن هم از بین رفتن فوری پوست اضافی روی پلک فوقانی یا تحتانی و همچنین کم شدن حجم پوست اضافی در ناحیه خارجی اطراف چشم است.

 

عوارض و خطرات ناشی از بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

این روش بلفاروپلاستی به عنوان “پویا” تعریف می شود زیرا این پزشک را قادر می سازد از بیمار بخواهد در طول درمان چشمان خود را باز و بسته کند. علاوه بر آن از بی حسی موضعی استفاده می شود که تنها ممکن است فرد کمی احساس درد یا سوزش در این روش جراحی پلک نماید.

میزان دوران نقاهت بعد از بلفاروپلاستی چقدر است؟

 

عوارض و خطرات ناشی از بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

 

در یک جلسه معمولی که بیش از 30 دقیقه طول نمی کشد این روش بلفاروپلاستی انجام می گردد و البته باید گفت که بسته به ماهیت و گستردگی پوست اضافی شاید نیاز شود که بیمار 1 تا 3 جلسه که هر کدام 4 تا 6 هفته از هم فاصله داشته باشند، برای بلفاروپلاستی مراجعه کند.

ممکن است بیماران پس از جلسات جراحی پلک با این روش مقداری تورم و درد در ناحیه تحت درمان تجربه کنند. که اغلب تا هفت روز بعد از بلفاروپلاستی این عارضه ها به صورت کامل از بین می روند.

برای جلوگیری از عوارض بیشتر باید توصیه های پزشک را بعد از انجام جراحی پلک عملی کرد:

  1. حداقل از 24 ساعت بعد از عمل باید از فعالیت شدید و ورزش های سنگین خودداری نمود.
  2. بیماران پس از بلفاروپلاستی باید از قرار گرفتن در معرض گرما و تابش نور خورشید به طور جدی پرهیز کنند.
  3. همچنین بیماران باید طی دو هفته اول بعد از جلسات بلفاروپلاستی بدون جراحی، از لایه برداری های شیمیایی و لیزر درمانی به هیچ وجه استفاده نکنند.

طولانی شدن عوارض Blepharoplasty اغلب اتفاق نمی افتد و در موارد نادر اگر بیمار شاهد این قضیه بود باید سریعاً با پزشک خود مشورت نماید.

 

آیا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی دائمی است؟

پس از آگاهی فرد از روش های مختلف بلفاروپلاستی ممکن است این سوال در ذهن نقش ببندد که آیا روش های غیر جراحی در بلفاروپلاستی به همان میزان روش های سنتی دوام دارند.

 

آیا بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی دائمی است؟

 

باید گفت که نتایج استفاده از پلکسر یا همان دستگاه پلاسما جت در بلفاروپلاستی و میزان ماندگاری این نتایج به شرایط جسمی فرد، روند زندگی و سبک آن و روند پیری بستگی دارد. اغلب افرادی که بلفاروپلاستی را انتخاب کرده اند از نتایج چندین ساله آن صحبت به میان می آورند که نشان از ماندگاری بالای این روش جراحی پلک دارد.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است؟

با این وجود توصیه می شود که برای گرفتن نتایج بهتر و برنگشتن عوارضی که فرد را برای جراحی پلک با پلاسما جت مصمم کرده بود بعد از حدود یک سال برای تکرار این عمل زیبایی مراجعه نمایند.

 

هزینه های بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

هزینه قطعاً معیار درستی برای انتخاب بلفاروپلاستی نیست البته در تمام عمل های زیبایی این گونه است زیرا این روش ها علاوه بر زیبایی در بهبود کیفیت زندگی فرد نیز اثر می گذارد که ارزش آن از هزینه پرداختی برای جراحی پلک و دیگر موارد بسیار بیشتر است.

 

هزینه های بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

 

بلفاروپلاستی با این شیوه یکی از عمل های زیبایی مقرون به صرف به شمار می رود. هزینه های جراحی پلک به طور کلی با توجه به نوع افتادگی پلک، میزان پوست اضافی، شرایط بیمار متغیر خواهد بود. همچنین عمال مهم در هزینه بلفاروپلاستی مرکز درمانی و پزشک انتخابی برای این کار است.

البته همانطور که گفته شد چون مجدد ممکن است نیاز به انجام آن باشد بهتر است در مورد هزینه های آن پیش بینی های لازم را به عمل آورید.

نکته مهم و پایانی در مورد انجام بلفاروپلاستی این است که حتماً و قطعاً قبل از اقدام برای بلفاروپلاستی بهتر است در مورد پزشک و مرکز درمانی تحقیق نمایید و با استفاده از جلسات مشاوره پزشک در مورد مناسب بودن این روش درمانی و آنچه انتظار دارید صحبت می کند تا به تصمیم درست و منطقی برای اتخاذ بهترین روش بلفاروپلاستی به شما کمک نماید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

بلفاروپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map