1. خانه
 2. پوست و مو
 3. بلفاروپلاستی
 4. تفاوت بلفاروپلاستی با لیزر با جراحی پلک در چیست؟ آیا می توان از لیزر برای پلک بالایی استفاده کرد؟

تفاوت بلفاروپلاستی با لیزر با جراحی پلک در چیست؟ آیا می توان از لیزر برای پلک بالایی استفاده کرد؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک با لیزر

افتادگی پلک یکی از عارضه‌هایی است که علاوه بر تاثیر بر زیبایی چهره، بینایی انسان را نیز متاثر خواهد کرد. کسانی که به این مشکل دچار شده‌اند، می‌توانند با انجام عمل بلفاروپلاستی، زیبایی چشم‌های خود را دوباره به دست بیاورند. در صورتی که تمایل ندارید جراحی پلک را انجام دهید، ما به شما بلفاروپلاستی با لیزر را پیشنهاد می‌کنیم. در این روش، بدون تجربه کوچک‌ترین برش و خونریزی، می‌توانید افتادگی پلک خود را درمان کرده و چهره‌ای جوان و زیبا به دست آورید.

اینفو بلفارو با لیزر و بدون درد
اینفو بلفارو با لیزر و بدون درد

درمان افتادگی پلک با لیزر در کلینیک پوست و مو هلیا به کمک جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا توسط دکتر خراسانی صورت می‌گیرد. اگر شما نیز از افتادگی پلک خود به هر دلیلی شکایت دارید و از طرفی امکان انجام عمل جراحی را ندارید می‌توانید با مراجعه به این کلینیک از خدمات بلفاروپلاستی با لیزر بهره ببرید. در این مقاله همراه ما باشید تا با کلیت این روش زیبایی و جوان‌سازی و همچنین هزینه بلفاروپلاستی با لیزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد
بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد

بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی یکی از تاثیرگذارترین عمل‌های زیبایی و جوان‌سازی چهره است. این عمل که با هدف درمان افتادگی پلک صورت می‌گیرد، به دو صورت تهاجمی و غیرتهاجمی اجرا خواهد شد. هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود بوده و فرد متقاضی، با توجه به شرایط خود و توصیه پزشک می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و از نتیجه کار لذت ببرد. بلفاروپلاستی با لیزر، روش غیرتهاجمی است که کاندیدهای انجام درمان افتادگی پلک با لیزر می‌توانند به کمک امواج لیزری ساطع شده از دستگاه، از شر پوست اضافی و چربی‌های انباشته شده در پلک خود خلاص شوند. در نتیجه می‌توان بدون کوچک‌ترین برش و بخیه‌ به نتیجه ایده‌آل خود رسید.

مطالب بیشتر: نکات قبل از بلفاروپلاستی

آیا بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی پلک بالا با لیزر

افرادی که دچار مشکل افتادگی پلک هستند می‌توانند از مزایای بلفاروپلاستی پلک بالا بهره ببرند. در نتیجه با این کار می‌توان از سنگینی و چروک‌های ایجاد شده در این بخش خلاص شد. اساس کار به این صورت است که برش‌های بسیار ریزی توسط لیزر بر روی چشم ایجاد شده و چربی‌های اضافی انباشته شده در زیر پوست، برداشته می‌شوند. از آنجایی که برش‌ها بسیار سطحی و ریز هستند نیازی به بخیه بعد از اتمام کار نبوده و حداکثر بعد از یک هفته می‌توان پوستی بدون زخم و کبودی داشت.

جراحی پلک پایین با لیزر

افرادی که دارای حالتی پف کرده در زیر چشمان خود هستند می‌توانند نسبت به انجام جراحی پلک پایین با لیزر اقدام کنند. این روش درمانی با ایجاد برشی در حد چند میلی‌متر همراه بوده و امکان برداشتن پوست‌های اضافی و توده‌های چربی موجود در این ناحیه را فراهم می‌کند. بعد از اتمام کار، پزشک متخصص از انرژی لیزر جهت بستن برش‌های ایجاد شده استفاده کرده و در نتیجه زخم‌ها خیلی سریع بهبود پیدا می‌کنند. همچنین هیچگونه نیازی به بخیه زدن نبوده و دوره نقاهت طولانی و همراه با عارضه جانبی را تجربه نخواهید کرد.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

انجام بلفاروپلاستی به چه روش هایی ممکن است؟

روش‌های مختلفی برای عمل بلفاروپلاستی وجود دارد که من جمله می‌توان به عمل پلک با لیزر و بلفاروپلاستی با جراحی اشاره نمود. بسیاری از افراد در مورد تفاوت بین این دو روش برای انجام عمل جراحی پلک سؤال دارند و ممکن است برای تصمیم مُردد باشند. لازم است بدانید که روش سنتی، جراحی و برداشتن بخشی از پوست افتاده یا کیست‌ها و بالا کشیدن پلک است که کمی خونریزی و درد دارد اما در بلفاروپلاستی با لیزر، بلافاصله رگ‌ها با لیزر سوزانده می‌شوند به همین دلیل خونریزی و درد کمتری حس خواهد شد. البته ممکن است به تشخیص پزشک، ترکیبی از این دو روش برای فرد اتخاذ شود تا نتایج بهتری را از جراحی زیبایی بلفاروپلاستی تجربه کند.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملاٌ رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

جراحی پلک، یک عمل زیبایی است که با لیزر نیز انجام می‌شود. تیغ جراحی در این روش بلفاروپلاستی، به یک لیزر CO۲ متصل شده است. جراح، کنترل لیزر CO۲ برای برش‌ها را در طول انجام جراحی پلک و انعقاد سریع عروق در دست دارد.

آنچه این ابزار را منحصر به فرد می‌کند این است که پرتو لیزر CO۲ در هنگام جدا کردن بافت، به آب‌بندی رگ‌های خونی و جلوگیری از خونریزی به شکل گسترده کمک می‌کند. زمان کل عمل زیبایی بلفاروپلاستی برای هر دو پلک با استفاده از لیزر معمولاً کمتر از یک ساعت است. لازم به ذکر است که بسیاری از پزشکان باتجربه در زمینه جراحی پلک با هر دو نوع روش Blepharoplasty سنتی و با لیزر، به نتایج یکسانی در زیبایی و سلامت می‌رسند. علاوه بر این، عمل جراحی پلک با لیزر و جراحی سنتی پلک از نظر ماهیت بسیار مشابه هستند.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک پایین

انجام بلفاروپلاستی با لیزر بدون درد و خونریزی

همانطور که ذکر شد بلفاروپلاستی با لیرز در انعقاد رگ‌ها هنگام برش‌های پلک، بسیار کاربردی بوده و خونریزی را کم خواهد کرد. بنابراین دست پزشک برای کنترل بهتر بلفاروپلاستی نسبت به روش سنتی باز است. تفاوت اصلی این دو روش در این است که لیزر CO۲ رگ‌های خونی را در حین عمل جوش می‌دهد، در حالی که در روش سنتی اینطور نیست. این آب‌بندی رگ‌های خونی باعث کبودی و تورم کمتری می‌شود و این به نفع شما خواهد بود که زودتر بعد از عمل جراحی پلک بهبود یابید. همچنین پزشک معالج می‌تواند در حین عمل تصمیمات دقیق‌تری بگیرد زیرا خونریزی نیز کمتر خواهد شد.

زمان بهبود عمل پلک با لیزر برای هر فرد متفاوت است و به چندین عامل از جمله پیروی کامل از دستورالعمل‌های بعد از بلفاروپلاستی و گوش دادن به توصیه‌های پزشک در دوره نقاهت بستگی دارد. بیشتر افراد اکثر فعالیت‌های طبیعی را یک هفته پس از عمل از سر می‌گیرند. همچنین بعد از بلفاروپلاستی با لیزر هیچ عارضه دائمی مشاهده نشده است. عوارض جزئی به جا مانده از عمل، به سرعت بهبود یافته و به سرعت قادر به بازگشت به فعالیت طبیعی هستید. در واقع همین درد و خونریزی کمتر باعث می‌شود تا روند بهبودی و بازگشت به فعالیت‌ها، سرعت یابد. برای افرادی که از خونریزی و درد بعد از جراحی پلک ترس دارند، بلفاروپلاستی با لیزر به عنوان راهی مناسب خواهد بود.

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک بالا

نحوه بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی با لیزر با هدف حذف عوارض جانبی ناشی از جراحی پلک و کاهش دوره نقاهت، گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که نیاز به این عمل زیبایی دارند. برای این منظور مراجعه به کلینیک و پزشک شناخته شده در این زمینه، ضروی است. مراحل و نحوه انجام بلفاروپلاستی با لیزر به صورت زیر است:

 1. اعمال بی‌حسی موضعی به منظور جلوگیری از احساس درد
 2. اعمال لیزر جهت ایجاد برش‌های ریز در نواحی مورد نیاز
 3. خارج کردن ضایعات چربی و حذف پوست اضافی
 4. بستن زخم‌ها به کمک لیزر به جای استفاده از بخیه

بعد از انجام تمامی این مراحل، بلفاروپلاستی لیزر تمام شده و فرد می‌تواند همان روز کلینیک را ترک کند. توجه داشته باشید که رعایت نکات و مراقبت‌های لازم، کمک بزرگی به بهبود سریع‌تر و جلوگیری از بروز عوارض جانبی احتمالی خواهد کرد.

نحوه‌ی انجاممزایامعایبنتیجه
 1. مشاوره‌
 2. اعمال بی‌حسی موضعی
 3. ایجاد برش‌های ریزی در پلک‌ها توسط لیزر
 4. برداشتن چربی و پوست اضافی
 5. بستن برش‌های ایجاد شده به کمک لیزر
 1. روش غیرجراحی و بدون نیاز به بیهوشی
 2. عدم نیاز به بخیه
 3. بهبود سریع‌تر زخم‌ها
 4. حذف چربی‌ها و پوست اضافه و در نتیجه رفع افتادگی پلک
 5. جوانسازی و شادابی چهره
 6. رفع مشکلات بینایی و افزایش میدان دید
 1. ایجاد تورم و کبودی
 2. ایجاد التهاب
 3. باز و بسته شدن دشوار پلک‌ها به علت فشار آمدن به پلک
 1. بروز التهاب و تورم
 2. برطرف شدن این عوارض تا حداکثر یک هفته و بازگشت به زندگی عادی
 3. مشاهده نتیجه‌ی بلفاروپلاستی بالیزر به صورت رفع افتادگی پلک بعد از ترمیم زخم‌های ناشی از برش توسط لیزر

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی با پلاسما جت

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است؟

افتادگی پلک در سنین بالا و گاهی حتی در میانسالی به دلیل شرایط محیطی و … بسیار متداول بوده و اولین چیزی که مشخص می‌گردد، زیبایی صورت فرد است تا او را پیرتر از آنچه که هست نشان دهد. روش‌های متعددی من جمله تزریق برای رفع این مشکل وجود دارد اما همانطور که می‌دانید اغلب روش‌ها، موقتی هستند و در صورت احساس نیاز، باید مجدد تکرار شوند. در این میان، بلفاروپلاستی فارغ از اینکه به کدام شیوه انجام می‌شود یک راه‌حل دائمی و ماندگار برای برطرف کردن افتادگی پلک‌ها تلقی می‌شود. همانگونه که گفته شد، نتایج این روش ابتدا در بهبود زیبایی ظاهری است.

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است

همچنین با برداشتن پوست و چربی اضافی در پلک بالایی، بینایی شما بهبود می‌یابد. باید گفت که نتایج معجزه‌آسای این عمل زیبایی چه در سلامت و چه در زیبایی، بعد از مدت کوتاهی خود را نشان داده و اغلب تا سال‌های سال و به صورت دائمی ادامه دارد. در واقع همین نتایج ماندگار و بادوام بلفاروپلاستی، از مزیت‌های این عمل زیبایی قلمداد می‌شود که سالیانه افراد زیادی را به انجام آن سوق می‌دهد. علاوه بر ماندگاری باید گفت که بلفاروپلاستی با لیزر دارای خطرات کم و موفقیت بالایی است. البته فراموش نکنید که مهارت متخصص در اجرای کار نیز بر کیفیت نتیجه نهایی تاثیر خواهد گذاشت.

مطالب بیشتر: عوارض بلفاروپلاستی

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

این روز‌ها عمل بلفاروپلاستی با لیزر در اغلب مراکز و کلینیک‌های زیبایی با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود. اما آنچه اهمیت دارد، انتخاب کلینیکی معتبر و شناخته شده با تجهیزاتی استاندارد و به روز است. بنابراین توصیه می‌شود در انتخاب کلینیک و پزشک خود نهایت دقت را به خرج داده و کیفیت کار را اولویت اول برای تصمیم‌گیری قرار دهید. هزینه بلفاروپلاستی با لیزر تحت تاثیر پارامتر‌هایی مثل اجرت دریافتی توسط پزشک، هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک و نوع دستگاه لیزر استفاده شده برای این منظور قرار دارد. در صورتی که تصمیم خود را جهت انجام عمل لیزری افتادگی پلک گرفته‌اید می‌توانید با مشاور زیبایی ما در کلینیک تخصصی هلیا تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم از جمله هزینه جراحی پلک با لیزر را به دست‌آورید. کلینیک هلیا در سایه حضور پزشکان مجرب و مجهز بودن به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا، مراجعه‌کنندگان خود را در دریافت بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات همراهی می‌کند.

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed