بلفاروپلاستی

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است؟

درمان افتادگی پلک با لیزر

در سال‌های اخیر درمان افتادگی پلک نیز همانند بسیاری از مشکلات زیبایی دیگر موثر شده است. کسانی که از این موضوع شکایت دارند می‌توانند به کلینیک‌های زیبایی مراجعه کرده و از مزایای عمل بلفاروپلاستی یا همان افتادگی پلک بهره ببرند. اما در این میان افرادی وجود دارند که بنابر دلایلی امکان انجام عمل‌های زیبایی را ندارند. برای این افراد می‌توان عمل بلفاروپلاستی با لیزر را پیشنهاد داد. چرا که در این روش بیمار بدون تجربه کوچکترین برش و خونریزی می‌تواند افتادگی پلک خود را درمان کرده و چهره‌ای جوان و زیبا به دست آورد.

درمان افتادگی پلک با لیزر در کلینیک پوست و مو هلیا به کمک جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا توسط دکتر خراسانی صورت می‌گیرد. اگر شما نیز از افتادگی پلک خود به هر دلیلی شکایت دارید و از طرفی امکان انجام عمل جراحی را ندارید می‌توانید با مراجعه به این کلینیک از خدمات بلفاروپلاستی با لیزر بهره ببرید. در این مقاله همراه ما باشید تا با کلیت این روش زیبایی و جوان‌سازی و همچنین هزینه بلفاروپلاستی با لیزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی یکی از تاثیرگذارترین عمل‌های زیبایی و جوان‌سازی چهره است. از جمله مزایای این عمل که با هدف درمان افتادگی پلک صورت می‌گیرد می‌توان به انجام آن به دو صورت تهاجمی و غیر تهاجمی اشاره کرد. هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود بوده و بیمار با توجه به شرایط خود و توصیه پزشک می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و از نتیجه کار لذت ببرد. روش غیر تهاجمی بلفاروپلاستی به کمک لیزر صورت می‌گیرد. به این معنا که کاندیدهای انجام درمان افتادگی پلک با لیزر می‌توانند به کمک امواج لیزری ساطع شده از دستگاه از شر پوست اضافی و چربی‌های انباشته شده در پلک بالای خود خلاص شوند. در نتیجه می‌توان بدون کوچکترین برش و بخیه‌ به نتیجه ایده‌آل خود رسید.

 

مطالب بیشتر: نکات قبل از بلفاروپلاستی

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است

بلفاروپلاستی پلک بالا با لیزر

افرادی که دارای حالتی افتاده در قسمت پلک بالایی خود هستند می‌توانند از مزایای بلفاروپلاستی پلک بالا بهره ببرند. در نتیجه انجام این کار می‌توان از سنگینی و چروک‌های ایجاد شده در این بخش خلاص شد. اساس کار به این صورت است که برش‌های بسیار ریزی توسط لیزر بر روی چشم ایجاد شده و چربی‌های اضافی انباشته شده در زیر پوست برداشته می‌شود. از آنجایی که برش‌ها بسیار سطحی و ریز بودند نیازی به بخیه بعد از اتمام کار نبوده و حداکثر بعد از یک هفته می‌توان پوستی بدون زخم و کبودی داشت.

جراحی پلک پایین با لیزر

افرادی که دارای حالتی پف کرده در زیر چشمان خود هستند می‌توانند نسبت به انجام جراحی پلک پایین با لیزر اقدام کنند. این روش درمانی با ایجاد برشی در حد چند میلی‌متر همراه بوده و امکان برداشتن پوست‌های اضافی و توده‌های چربی موجود در این ناحیه را فراهم می‌کند. بعد از اتمام کار پزشک متخصص از انرژی لیزر جهت بستن برش‌های ایجاد شده استفاده کرده و در نتیجه زخم‌ها خیلی سریع بهبود پیدا می‌کنند. همچنین هیچ گونه نیازی به بخیه زدن نبوده و بیمار دوره نقاهت طولانی و همراه با عارضه جانبی را تجربه نخواهد کرد.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

انجام بلفاروپلاستی به چه روش هایی ممکن است؟

اگر در مورد انجام بلفاروپلاستی (که به عنوان عمل جراحی پلک نیز شناخته می شود) تحقیق کرده و به دنبال تصمیم برای انتخاب یکی از روش های انجام Blepharoplasty هستید بدون شک متوجه شده اید در برخی از مراکز زیبایی و درمانی و توسط بعضی از پزشکان ” بلفاروپلاستی” با لیزر CO2 انجام می شود، در حالی که برخی دیگر از پزشکان “بلفاروپلاستی سنتی” را با ابزارهای جراحی سنتی انجام می دهند.

از آنجا که بسیاری از بیماران در مورد تفاوت بین این دو روش برای انجام عمل جراحی پلک سؤال دارند و ممکن است برای تصمیم برای انجام یکی از آنها مردد باشند باید گفت که روش سنتی جراحی و برداشتن بخشی از پوست افتاده یا کیست ها و بالا کشیدن پلک است که کمی خونریزی و درد دارد؛ اما در روش های مدرن تر بلافصله رگ ها با لیزر سوزانده می شوند برای همین خونریزی و درد کمتری حس خواهد شد.

البته ممکن است به تشخیص پزشک ترکیبی از این دو روش برای فرد اتخاذ شود تا نتایج بهتری را از جراحی زیبایی بلفاروپلاستی تجربه کند.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

جراحی پلک، یک عمل جراحی است که با لیزر نیز انجام می شود. بلفاروپلاستی با لیزر با لیزر متداول و آنچه شما در ذهن دارید مشابه نیست، بلکه درمانی است که با استفاده از نوع دیگری از لیزر باعث بهبود بافت پوست صورت می شود.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

تیغ جراحی در این روش بلفاروپلاستی به یک لیزر CO2 متصل شده است. جراح کنترل لیزر CO2 برای برش ها در طول انجام جراحی پلک و انعقاد سریع عروق در دست دارد. آنچه این ابزار را منحصر به فرد می کند این است که پرتو لیزر CO2 در هنگام جدا کردن بافت به آب بندی رگ های خونی و جلوگیری از خونریزی در طول انجام جراحی پلک به شکل گسترده کمک می کند. جراح با استفاده از لیزر در یک ناحیه به صورت کاملا خشک و بدون خون کار می کند و امکان کنترل بهتر و برش های دقیق را فراهم می کند. زمان کل عمل زیبایی بلفاروپلاستی برای هر دو پلک با استفاده از لیزر معمولاً کمتر از یک ساعت است.

لازم به ذکر است که بسیاری از پزشکان با تجربه در زمینه جراحی پلک با هر دو نوع روش Blepharoplasty سنتی و با لیزر به نتایج یکسانی در زیبایی و سلامت می رسند. علاوه بر این، عمل جراحی پلک با لیزر و جراحی سنتی پلک از نظر ماهیت بسیار مشابه هستند و به طور معمول هزینه های یکسانی دارند.

 

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک پایین

انجام بلفاروپلاستی با لیزر بدون درد و خونریزی

همان طور که ذکر شد بلفاروپلاستی با لرز در انعقاد رگ ها هنگام برش های لازم برای جراحی پلک بسیار کاربردی بوده و خونریزی طی کم نخواهد بود بنابراین دست پزشک برای کنترل بهتر بلفاروپلاستی نسبت به روش سنتی باز است.

تفاوت اصلی این دو روش در این است که لیزر CO2 رگ های خونی را در حین عمل جوش می دهد، در حالی که در روش سنتی اینطور نیست. این آب بندی رگ های خونی باعث کبودی و تورم کمتری می شود و این به نفع بیمار است که زودتر بعد از عمل جراحی پلک بهبود یابد و پزشک معالج که می تواند در حین عمل تصمیمات دقیق تری بگیرد زیرا علاوه بر خونریزی کبودی و تورم کمتری نیز دارد.

زمان بهبود عمل جراحی پلک با لیزر برای هر فرد متفاوت است و به چندین عامل بستگی دارد، از جمله پیروی کامل بیمار از دستورالعمل های بعد از بلفاروپلاستی و گوش دادن به توصیه های پزشک در دوره نقاهت و مواردی از این دست.

بیشتر بیماران اکثر فعالیتهای طبیعی را یک هفته پس از عمل از سر می گیرند. همچنین بعد از بلفاروپلاستی با لیزر هیچ عارضه دائمی مشاهده نشده است، عوارض به سرعت بهبود یافته و بیماران به سرعت قادر به بازگشت به فعالیت طبیعی هستند. در واقع همین درد و خونریزی کمتر باعث می شود تا روند بهبودی و بازگشت به فعالیت ها سرعت لازم را داشته باشد. دقیقاً هم به دلیل روش انجام بلفاروپلاستی با لیزر است افرادی که از خونریزی و درد بعد از جراحی پلک ترس دارند به این شیوه به عنوان راهی مناسب برای رسیدن به نتایج دلخواه فکر کنند و تصمیم جدی خود را برای انجام آن اتخاذ نمایند.

 

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی پلک بالا

نحوه بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی با هدف حذف عوارض جانبی ناشی از عمل جراحی پلک و کاهش دوره نقاهت گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که نیاز به این عمل زیبایی دارند. برای این منظور مراجعه به کلینیک و پزشک شناخته شده در این زمینه اجباری است. مراحل و نحوه انجام بلفاروپلاستی با لیزر به صورت زیر است:

  • اعمال بی حسی موضعی به منظور جلوگیری از احساس درد
  • اعمال لیزر جهت ایجاد برش‌های ریز در نواحی مورد نیاز
  • خارج کردن ضایعات چربی و حذف پوست اضافی
  • بستن زخم‌ها به کمک لیزر به جای استفاده از بخیه

بعد از انجام تمامی این مراحل انجام بلفاروپلاستی لیزر تمام شده و بیمار می‌تواند همان روز کلینیک را ترک کند. توجه داشته باشید که رعایت نکات و مراقبت‌ها لازم کمک بزرگی به بهبودی سریع‌تر و جلوگیری از بروز عوارض جانبی احتمالی خواهد داشت.

مطالب بیشتر: بلفاروپلاستی با پلاسما جت

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است

افتادگی پلک در سنین بالا و گاهی حتی در میانسالی به دلیل شرایط محیطی و غیره بسیار متداول و اولین چیزی که نشانه می گیرد زیبایی صورت فرد است تا او را پیرتر از آنچه که هست نشان دهد.

روش های متعدد غیرتهاجمی و تزریقی برای کاستن از نتایج عارضه در ظاهر فرد وجود دارد؛ اما همانطور که می دانیم اغلب روش هایی موقت هستند و در صورت احساس نیاز فرد باید مجدد تکرار شوند که هزینه های خاص خود را در پی دارد.

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است

در این میان بلفاروپلاستی فارغ از اینکه به کدام شیوه انجام می شود یک راه حل دائمی و ماندگار برای برطرف کردن افتادگی پلک ها تلقی می شود. در واقع افرادی که از جراحی ترسی ندارند و تنها مایل هستند که یک بار برای درمان این عارضه هزینه کنند اغلب برای بلفاروپلاستی مراجعه می کنند. نتایج این شیوه همان گونه که گفته شد ابتدا در فرم ظاهری صورت و زیبایی آن خود را نشان می دهد. در نتیجه بهبود بینایی پیرامونی افراد بعد از انجام بلفاروپلاستی است. باید گفت که نتایج معجزه آسای این عمل زیبایی چه در سلامت و چه در زیبایی بعد از مدت کوتاهی خود را نشان داده و اغلب تا سال های سال و به صورت دائمی ادامه دارد.

در واقع همین نتایج ماندگار و بادوام از مزیت های بزرگ بلفاروپلاستی قلمداد می شود که سالیانه افراد زیادی را به انجام آن سوق می دهد. علاوه بر ماندگاری باید گفت که این شیوه درمانی دارای خطرات کم و درصد بالای موفقیت هست. با انتخاب پزشک باتجربه در این زمینه تنها یکبار برای رسیدن به این نتایج نیاز به هزینه کردن است.

 

مطالب بیشتر: عوارض بلفاروپلاستی

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

این روزها عمل بلفاروپلاستی در اغلب مراکز و کلینیک‌های زیبایی با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود. اما آنچه اهمیت دارد انتخاب کلینیکی معتبر و شناخته شده با تجهیزاتی استاندارد و به روز است. بنابراین توصیه می‌شود در انتخاب کلینیک و پزشک خود نهایت دقت را به خرج داده و کیفیت کار را برای تصمیم‌گیری در الویت اول خود قرار دهید. هزینه بلفاروپلاستی با لیزر تحت تاثیر از پارامترهایی مثل اجرت دریافتی توسط پزشک، هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک و نوع دستگاه لیزر استفاده شده برای این منظور است.

در صورتی که تصمیم خود را جهت انجام عمل لیزری افتادگی پلک گرفته‌اید می‌توانید با مشاور زیبایی ما در کلینیک تخصصی هلیا تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم از جمله هزینه جراحی پلک با لیزر را به دست آورید. کلینیک هلیا در سایه حضور دکتر خراسانی و مجهز بودن به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز بازار مراجعه‌کنندگان خود را در دریافت بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات همراهی می‌کند.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button