بلفاروپلاستی

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است؟

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است

بلفاروپلاستی با لیزر

درگذشته شاید جوان بودن مترادف با زیبایی ظاهری و صورتی جذاب و شاداب بود اما امروزه دیگر به کمک پیشرفت علم و پزشکی این امر در سنین بالا هم امکان پذیر است. عمل های زیبایی مختلف از طریق تزریق و جراحی به کمک آمده است تا فرد بتواند صورتی جوان داشته باشد.

بلفاروپلاستی ” یا جراحی زیبایی هم یکی از همین عمل های زیبایی است که به جراحی پلک نیز شهرت دارد. همان گونه که از نام آن پیدا است برای جوانسازی صورت در ناحیه پلک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است

 

درخواست مشاوره رایگان بلفاروپلاستی

با بالا رفتن سن اغلب دیده شده که افراد افتادگی پلک و شل شدگی پوست در این ناحیه را تجربه می کنند که علاوه بر اثر منفی بر فرم چشم ها و ابروها در بالاتر نشان دادن سن و گاهی در موارد شدید محدود کردن دید پیرامونی و دید به سمت بالا نیز اثر می گذارد.

Blepharoplasty یک راه حل دائمی برای حل این مسئله است. در واقع فرد با انجام بلفاروپلاستی علاوه بر صورتی جوان تر به محدوده دید و سلامت نیز کمک خواهد کرد.

اگر جز این دسته از افراد هستید باید بدانید که روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که در ادامه به بررسی یکی از روش های رایج بلفاروپلاستی و نوع انجام و اثرات آن پرداخته شده است…

انجام بلفاروپلاستی به چه روش هایی ممکن است؟

اگر در مورد انجام بلفاروپلاستی (که به عنوان عمل جراحی پلک نیز شناخته می شود) تحقیق کرده و به دنبال تصمیم برای انتخاب یکی از روش های انجام Blepharoplasty هستید بدون شک متوجه شده اید در برخی از مراکز زیبایی و درمانی و توسط بعضی از پزشکان ” بلفاروپلاستی” با لیزر CO2 انجام می شود، در حالی که برخی دیگر از پزشکان “بلفاروپلاستی سنتی” را با ابزارهای جراحی سنتی انجام می دهند.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

از آنجا که بسیاری از بیماران در مورد تفاوت بین این دو روش برای انجام عمل جراحی پلک سؤال دارند و ممکن است برای تصمیم برای انجام یکی از آنها مردد باشند باید گفت که روش سنتی جراحی و برداشتن بخشی از پوست افتاده یا کیست ها و بالا کشیدن پلک است که کمی خونریزی و درد دارد؛ اما در روش های مدرن تر بلافصله رگ ها با لیزر سوزانده می شوند برای همین خونریزی و درد کمتری حس خواهد شد.

البته ممکن است به تشخیص پزشک ترکیبی از این دو روش برای فرد اتخاذ شود تا نتایج بهتری را از جراحی زیبایی بلفاروپلاستی تجربه کند.

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

جراحی پلک، یک عمل جراحی است که با لیزر نیز انجام می شود. بلفاروپلاستی با لیزر با لیزر متداول و آنچه شما در ذهن دارید مشابه نیست، بلکه درمانی است که با استفاده از نوع دیگری از لیزر باعث بهبود بافت پوست صورت می شود.

 

آیا بلفاروپلاستی با لیزر نیز انجام می شود؟

 

تیغ جراحی در این روش بلفاروپلاستی به یک لیزر CO2 متصل شده است. جراح کنترل لیزر CO2 برای برش ها در طول انجام جراحی پلک و انعقاد سریع عروق در دست دارد.

آنچه این ابزار را منحصر به فرد می کند این است که پرتو لیزر CO2 در هنگام جدا کردن بافت به آب بندی رگ های خونی و جلوگیری از خونریزی در طول انجام جراحی پلک به شکل گسترده کمک می کند.

جراح با استفاده از لیزر در یک ناحیه به صورت کاملا خشک و بدون خون کار می کند و امکان کنترل بهتر و برش های دقیق را فراهم می کند. زمان کل عمل زیبایی بلفاروپلاستی برای هر دو پلک با استفاده از لیزر معمولاً کمتر از یک ساعت است.

لازم به ذکر است که بسیاری از پزشکان با تجربه در زمینه جراحی پلک با هر دو نوع روش Blepharoplasty سنتی و با لیزر به نتایج یکسانی در زیبایی و سلامت می رسند. علاوه بر این، عمل جراحی پلک با لیزر و جراحی سنتی پلک از نظر ماهیت بسیار مشابه هستند و به طور معمول هزینه های یکسانی دارند.

انجام بلفاروپلاستی با لیزر بدون درد و خونریزی

همان طور که ذکر شد بلفاروپلاستی با لرز در انعقاد رگ ها هنگام برش های لازم برای جراحی پلک بسیار کاربردی بوده و خونریزی طی کم نخواهد بود بنابراین دست پزشک برای کنترل بهتر بلفاروپلاستی نسبت به روش سنتی باز است.

تفاوت اصلی این دو روش در این است که لیزر CO2 رگ های خونی را در حین عمل جوش می دهد، در حالی که در روش سنتی اینطور نیست. این آب بندی رگ های خونی باعث کبودی و تورم کمتری می شود و این به نفع بیمار است که زودتر بعد از عمل جراحی پلک بهبود یابد و پزشک معالج که می تواند در حین عمل تصمیمات دقیق تری بگیرد زیرا علاوه بر خونریزی کبودی و تورم کمتری نیز دارد.

زمان بهبود عمل جراحی پلک با لیزر برای هر فرد متفاوت است و به چندین عامل بستگی دارد، از جمله پیروی کامل بیمار از دستورالعمل های بعد از بلفاروپلاستی و گوش دادن به توصیه های پزشک در دوره نقاهت و مواردی از این دست.

بیشتر بیماران اکثر فعالیتهای طبیعی را یک هفته پس از عمل از سر می گیرند. همچنین بعد از بلفاروپلاستی با لیزر هیچ عارضه دائمی مشاهده نشده است، عوارض به سرعت بهبود یافته و بیماران به سرعت قادر به بازگشت به فعالیت طبیعی هستند.

در واقع همین درد و خونریزی کمتر باعث می شود تا روند بهبودی و بازگشت به فعالیت ها سرعت لازم را داشته باشد. دقیقاً هم به دلیل روش انجام بلفاروپلاستی با لیزر است افرادی که از خونریزی و درد بعد از جراحی پلک ترس دارند به این شیوه به عنوان راهی مناسب برای رسیدن به نتایج دلخواه فکر کنند و تصمیم جدی خود را برای انجام آن اتخاذ نمایند.

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است

افتادگی پلک در سنین بالا و گاهی حتی در میانسالی به دلیل شرایط محیطی و غیره بسیار متداول و اولین چیزی که نشانه می گیرد زیبایی صورت فرد است تا او را پیرتر از آنچه که هست نشان دهد.

روش های متعدد غیرتهاجمی و تزریقی برای کاستن از نتایج عارضه در ظاهر فرد وجود دارد؛ اما همانطور که می دانیم اغلب روش هایی موقت هستند و در صورت احساس نیاز فرد باید مجدد تکرار شوند که هزینه های خاص خود را در پی دارد.

 

آیا نتایج بلفاروپلاستی با لیزر دائمی است

 

در این میان بلفاروپلاستی فارغ از اینکه به کدام شیوه انجام می شود یک راه حل دائمی و ماندگار برای برطرف کردن افتادگی پلک ها تلقی می شود. در واقع افرادی که از جراحی ترسی ندارند و تنها مایل هستند که یک بار برای درمان این عارضه هزینه کنند اغلب برای بلفاروپلاستی مراجعه می کنند.

نتایج این شیوه همان گونه که گفته شد ابتدا در فرم ظاهری صورت و زیبایی آن خود را نشان می دهد. در نتیجه بهبود بینایی پیرامونی افراد بعد از انجام بلفاروپلاستی است.

باید گفت که نتایج معجزه آسای این عمل زیبایی چه در سلامت و چه در زیبایی بعد از مدت کوتاهی خود را نشان داده و اغلب تا سال های سال و به صورت دائمی ادامه دارد.

در واقع همین نتایج ماندگار و بادوام از مزیت های بزرگ بلفاروپلاستی قلمداد می شود که سالیانه افراد زیادی را به انجام آن سوق می دهد. علاوه بر ماندگاری باید گفت که این شیوه درمانی دارای خطرات کم و درصد بالای موفقیت هست. با انتخاب پزشک باتجربه در این زمینه تنها یکبار برای رسیدن به این نتایج نیاز به هزینه کردن است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)