ابدومینوپلاستی

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

ابدومینوپلاستی در دسته عمل‌های زیبایی قرار دارد که با هدف ایجاد هیکلی زیبا و شکمی لاغر و سفت انجام می‌شود. اما سوالی که در مورد این عمل زیبایی ایجاد می‌شود این است که آیا ابدومینوپلاستی برگشت دارد یا نه؟ مطمئنا هیچ عمل زیبایی بدون بازگشتی وجود ندارد. بنابراین باید یکسری مراقبت‌ها و نکات مهم در راستای این موضوع انجام شوند تا بیمار به صورت دائمی بتواند از نتیجه ایجاد شده بعد از عمل لذت ببرد. اگر شما نیز قصد انجام این عمل را دارید اما به دلیل برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی مردد هستید توصیه می‌کنیم در خواندن مطالب این مقاله تا انتها همراه ما باشید. چرا که قصد دارید شما را در مورد صحت این موضوع و راهکارهایی که باید برای جلوگیری از آن انجام دهید آشنا کنیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاور زیبایی ما در کلینیک پوست و مو هلیا تماس بگیرید.

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن چربی ها و کوچک کردن شکم وجود دارد که هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند. یکی از این روش ها عمل ابدومینوپلاستی می باشد که به دلیل به روز و پیشرفته بودن متقاضیان زیادی برای انجام آن به وجود آمده است.

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

اما نکته ای که وجود دارد این است که افراد پس از عمل دچار مشکلاتی از جمله بازگشت شکم به حالت اولیه می باشد؛ که این نکته قابل پیشگیری می باشد و افراد می توانند از برگشت شکم خود جلوگیری کنند و اجازه این اتفاق را ندهند.

قبل از این که راجع به نکات ذکر شده سخنی به میان آوریم باید تاکید کنیم که روش و یا عمل وجود ندارد که شکم را تحت هر شرایطی تخت نگه دارد، به طور واضح تر این که افراد در صورت به کار گیری روش و یا عمل خاصی در صورتی که رعایت حال خود را نکرده و تغذیه و خواب و خود را نکنند به احتمال بسیار زیاد و تا حدودی صد در صد شاهد شکم و ظاهر نه چندان مناسب آن خواهند بود.

ابدومینوپلاستی چیست و به چه منظوری انجام می شود؟

ابدومینوپلاستی یکی از عمل های زیبایی می باشد که برای از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم به کار می رود. این عمل به دلیل به روز بودن و ایمنی آن جز عمل های پر طرفدار عمل هایی جراحی به شمار می رود و به دلیل تاثیر هایی که دارند افراد مشتاق به انجام آن می شوند. این روش برای بسیاری از افراد تاثیر های بسیاری به ارمغان آورده است که دیگران نیز مشتاق انجام آن می باشند.

افرادی که دارای شکم افتاده و همچنین بزرگ می باشند می توانند با انجام جراحی شکم مشکل خود را رفع کنند. این افراد به دلایل مختلفی که دارند نمی توانند شکم خود را کوچک کنند این افراد با انجام ابدومینوپلاستی می توانند مشکل خود را رفع کنند و بتوانند مانند افراد عادی که شکم نسبتا تخت و مناسب با فیزیک بدنی خود دارند احساس لذت کافی داشته باشند.

مطالب بیشتر: جراحی لاغری شکم و پهلو

 

ابدومینوپلاستی چیست و به چه منظوری انجام می شود؟

انجام عمل جراحی شکم ممکن است بین 1 تا 5 ساعت طول بکشد که این زمان برای یک عمل جراحی زمان مناسبی می باشد و افراد می توانند به راحتی آن را سپری کنند البته باید این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است این زمان کم و زیاد شود به این دلیل که افراد ممکن است بخش وسیعی از شکم و یا بخش کوچکی از شکم خود را مورد انجام ابدومینوپلاستی قرار دهند.

به روز بودن و همچنین نتایج و دیگر موارد این روش از جمله نکاتی است که امروزه سبب شده است تا افراد بسیار زیادی برای از بین بردن چربی های شکم و پهلوی خود از آن استفاده کنند. گفتنی هستیم که استفاده از این روش در کشورمان نیز رواج بسیاری یافته است تا حدی که برخی از افراد مشهور و یا سلبریتی از آن برای رسیدن به تناسب اندام خود استفاده کرده اند.

 

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

آیا نتایج به دست آمده از ابدومینوپلاستی دائمی است؟

برای اینکه بتوانید از عمل ابدومینوپلاستی نتایج دائمی بگیرید باید نکاتی را در نظر داشته باشید که به مهم دست پیدا کنید. از جمله نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که وزن خود را تقریبا ثابت نگه دارید این کار علاوه بر حفظ سلامتی از به وجود آمدن مشکلات ناشی از اضافه وزن نیز جلوگیری کرده و همچنین باعث حفظ نتایج عمل جراحی شکم می شود.

آیا نتایج به دست آمده از ابدومینوپلاستی دائمی است؟

از جمله نکات دیگری که در رابطه با عمل ابدومینوپلاستی برای دریافت نتایج دائمی باید مراقبت های قبل و بعد از عمل ابدومینوپلاستی را جدی بگیرید و همچنین برای اینکه بتوانید این کار را به صورت کامل و تمام و کمال انجام دهید بهتر است با پزشک متخصص در زمینه جراحی شکم مشاوره هایی را داشته باشید تا بتوانید این کار ها را به نحو احسن انجام دهید.

همچنین برای اینکه بتوانید نتایج دائمی از انجام جراحی شکم خود بگیرید باید در انتخاب پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی دقت کافی را به عمل بیاورید زیرا انتخاب پزشک به دلیل اینکه تاثیر مستقیم بر روی عمل دارد بسیار حائز اهمیت بوده و باید در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید و این نکته را به ذهن خود بسپارید که دریافت هزینه های بالا به معنی خوب بودن پزشک نمی باشد.

یک نکته ی بسیار مهمی که باید ذکر کنیم است که اکثر عمل ها نتایج دائمی ندارند، در صورتی این نتایج دائمی می شوند که افراد شرایط مناسبی برای آن محیا کنند، برای مثال روش ابدومینوپلاستی زمانی نتایج دائمی به بار می آورد که فرد تغذیه ی مناسبی داشته باشد و همچنین میزان استراحت خود در شبانه روز را کنترل کند، در این صورت می توان تضمین داد که ابدومینوپلاستی نتایج بسیار فوق العاده ای را برای شما در پی خواهد داشت.

افرادی که دارای شک و شبه های نسبتا زیادی هستند می توانند برای راحتی خود، قبل از هر گونه اقدامی با پزشک متخصص خود جلسه ی مشاوره ای برگزار کنند. در این جلسات به دلیل این که طرف مقابل شما یک پزشک است همه ی حرف هایی که رد و بدل می شود دارای اعتبار بیش تر و همچنین همه ی سوالات با پاسخ های قانع کننده و تر جواب داده می شود و شک و شبه ای برای فرد باقی نمی ماند.

مطالب بیشتر: برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی

چه چیزی باعث بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی می شود؟

بعضی از افراد پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی گمان می کنند که دیگر نیازی به داشتن برنامه و یا هیچ گونه خودداری از انجام برخی کار ها از جمله پرخوری ندارند این افراد باید این نکته را در نظر بگیرند که پس از انجام جراحی شکم باید بسیار در مراقبت از شکم خود برای جلوگیری از برگشت آن دقت کرده و این داشتن یک برنامه خوب را در اولویت خود قرار دهند.

چه چیزی باعث بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی می شود؟

همچنین این نکته نیز قابل ذکر می باشد که افراد پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی انجام مراقبت های پس از عمل را جدی نمی گیرند که این نکته نیز باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.

از جمله ی این مشکلات بازگشت شکم به حالت اولیه می باشد که به مرور زمان اتفاق می افتد بنابراین افراد باید برای گرفتن نتیجه و همچنین برنگشتن به حالت اولیه این مراقبت ها را باید جدی بگیرند.

این نکته نیز قابل اشاره می باشد که بزرگ ترین دلیل برگشتن شکم به حالت اولیه عدم ثبات وزن افراد پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی می باشد. چرا که افراد بیمار پس از انجام جراحی گمان می کنند که چون شکم خود را کوچک کرده اند پس می توانند مدتی را با پرخوری بگذارنند و یا برخی افراد بسیار غذای خود را کم می کنند که این کار ها می تواند به نوعی به عمل آسیب برساند.

پر خوری علاوه بر این که می تواند سبب بزرگ تر شدن سایز شکم و همچنین افزایش چربی در آن ناحیه شود برای شما مشکلات دیگری از جمله کاهش اعتماد به نفس و بهم خوردن استایل و دیگر مشکلات را به همراه داشته باشد. اگر شما بعد از مدتی از انجام عمل شروع به پر خوری کنید و آن را بی رویه ادامه دهید طبیعتا شاهد برگشت شکم و روبرو شدن با مشکلات ذکر شده خواهید شد.

توصیه ای که داریم این است که پس از انجام ابدومینوپلاستی یک جلسه مشاوره ای با یک متخصص تغذیه داشته باشید، متخصص تغذیه به شما کمک خواهد کرد بتوانید یک تغذیه سالم و در کنار آن یک استراحت کاملا حساب شده و اصولی در طول شبانه روز داشته باشید، برخی از پزشکان خودشان این موضوع را با مصرف کننده ها در میان می گذارند که یک کمک بسیار عالی می تواند برای شما به حساب بیاید.

مطالب بیشتر: ابدومینوپلاستی بازو

آیا بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد؟

با توجه به نکاتی که ذکر شد باید بگوییم که امکان بازگشت شکم برای افراد پس از انجام عمل جراحی وجود دارد زیرا افراد برای اینکه مراقبت های بعد از عمل را جدی نمی گیرند دچار مشکلاتی می شوند که بزرگترین این مشکل ها پس از عمل جراحی بازگشت شکم می باشد که به دلیل جدی نگرفتن نکات گوش زد شده توسط پزشک و به دلیل سهل انگاری خود افراد اتفاق می افتد.

آیا بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد؟

افراد باید پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی در ثابت نگه داشتن وزن خود تمام تلاش خود را به جا بیاورند و همچنین بتوانند این ثابت نگه داشتن وزن را ادامه دهند. این کار هم از نظر پزشکی و هم از نظر زیبایی برای فرد قبل از اینکه شکم بزرگ شده و یا به حالت اولیه برگردد نیاز می باشد زیرا هیچ کسی دوست ندارد که ظاهر زیبایی بدن خود را از دست داده و از نظر سلامتی دچار مشکل شود. در صورتی که دوباره وزن شما افزایش پیدا کند ممکن است دوباره به فکر انجام ابدومینوپلاستی باشید که باید بگوییم این امر به سادگی دفعه ی اول نخواهد بود.

افراد باید بدانند در صورت تکرار این روش برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو نمی توانند نتایج اقدام اول را کسب کنند، به صورت واضح تر انجام ابدومینوپلاستی در دفعات مختلف علاوه بر عوارض و مشکلات به وجود آمده رفته رفته نتایج بسیار کمتری هم برای افراد رقم می زند به گونه ای که پس از انجام آن ممکن است شاهد نتیجه گیری چندانی از آن نباشید، بنابراین بهتر است تمام تلاش خود را بکنید تا دیگر از ابدومینوپلاستی استفاده نکرده و از افزایش وزن بیش از اندازه ی خود جلوگیری کنید.

مطالب بیشتر: انواع عمل ابدومینوپلاستی

بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی در چه اندازه ای است؟

بسته به نکاتی که افراد برای رعایت آن ها تلاش می کنند بازگشت شکم می تواند اندازه های مختلفی داشته باشد این اندازه ممکن است برای افراد مشکلاتی را هم به وجود آورد؛ بنابراین قبل از هر اتفاقی که ممکن است برای افراد پس از انجام ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) به وجود آید باید افرادی که اقدام به انجام عمل جراحی شکم می کنند این نکته را در نظر گرفته و سپس اقدام به انجام هر نوع عملی کنند.

بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی در چه اندازه ای است؟

اولین نکته که باید به آن اشاره کنیم و در اندازه ی بازگشتی شکم تاثیر مستقیم دارد این است که افراد در میزان غذای مصرف شده ی خود به چه مقداری دقت می کنند که هم نیاز بدن خود را رفع کنند و هم خود از مصرف آن راضی بدانند بنابراین پس از انجام عمل فرد بیمار نباید غذای خود را بسیار کاهش دهد و همچنین نباید میزان غذای مصرفی خود را افزایش دهد. برای رعایت این نکات بهترین فردی که می تواند به بیماران در این زمینه کمک کنند در مرحله ی اول پزشک متخصص و در مرحله ی دوم خود شخص بیمار می باشد.

پزشک متخصص به این دلیل می تواند به شخص بیمار کمک کند که از تجربه ی لازم و کافی برخوردار می باشد و خود فرد بیمار به دلیل انجام نکات گوش زد شده توسط پزشک که هر دو برای موفقیت و بر نگشتن شکم عمل شده مورد نیاز است.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام من سه ماه وخورده ای هست عمل ابدومینو ولیپوماتیک انجام دادم الان بعداز گذشت این مدت میبینم حجم شکمم مثل قبل هستش تنها فقط افتادگی شکمم از بین رفته وحجم وبزرگی شکمم انگار هیچ فرقی نکرده خیلی ناراحتم به حدی که کارم فقط شده اشک ریختن نمیدونم چ راحلی داره !میشه راهنماییم کنید

    1. سلام دوست من
      برای این مورد حتما باید نزد پزشک خودتون برید تا به درستی راهنماییتون کنه
      پیروز و استوار باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button