آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن چربی ها و کوچک کردن شکم وجود دارد که هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند. یکی از این روش ها عمل ابدومینوپلاستی می باشد که به دلیل به روز و پیشرفته بودن متقاضیان زیادی برای انجام آن به وجود آمده است.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

اما نکته ای که وجود دارد این است که افراد پس از عمل دچار مشکلاتی از جمله بازگشت شکم به حالت اولیه می باشد؛ که این نکته قابل پیشگیری می باشد و افراد می توانند از برگشت شکم خود جلوگیری کنند و اجازه این اتفاق را ندهند.

ابدومینوپلاستی چیست و به چه منظوری انجام می شود؟

ابدومینوپلاستی یکی از عمل های زیبایی می باشد که برای از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم به کار می رود. این عمل به دلیل به روز بودن و ایمنی آن جز عمل های پر طرفدار عمل هایی جراحی به شمار می رود و به دلیل تاثیر هایی که دارند افراد مشتاق به انجام آن می شوند. این روش برای بسیاری از افراد تاثیر های بسیاری به ارمغان آورده است که دیگران نیز مشتاق انجام آن می باشند.

افرادی که دارای شکم افتاده و همچنین بزرگ می باشند می توانند با انجام جراحی شکم مشکل خود را رفع کنند. این افراد به دلایل مختلفی که دارند نمی توانند شکم خود را کوچک کنند این افراد با انجام ابدومینوپلاستی می توانند مشکل خود را رفع کنند و بتوانند مانند افراد عادی که شکم نسبتا تخت و مناسب با فیزیک بدنی خود دارند احساس لذت کافی داشته باشند.

ابدومینوپلاستی چیست و به چه منظوری انجام می شود؟

انجام عمل جراحی شکم ممکن است بین 1 تا 5 ساعت طول بکشد که این زمان برای یک عمل جراحی زمان مناسبی می باشد و افراد می توانند به راحتی آن را سپری کنند البته باید این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است این زمان کم و زیاد شود به این دلیل که افراد ممکن است بخش وسیعی از شکم و یا بخش کوچکی از شکم خود را مورد انجام ابدومینوپلاستی قرار دهند.

  درد بعد از عمل ابدومینوپلاستی چه قدر است ؟

آیا نتایج به دست آمده از ابدومینوپلاستی دائمی است؟

برای اینکه بتوانید از عمل ابدومینوپلاستی نتایج دائمی بگیرید باید نکاتی را در نظر داشته باشید که به مهم دست پیدا کنید. از جمله نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که وزن خود را تقریبا ثابت نگه دارید این کار علاوه بر حفظ سلامتی از به وجود آمدن مشکلات ناشی از اضافه وزن نیز جلوگیری کرده و همچنین باعث حفظ نتایج عمل جراحی شکم می شود.

آیا نتایج به دست آمده از ابدومینوپلاستی دائمی است؟

از جمله نکات دیگری که در رابطه با عمل ابدومینوپلاستی برای دریافت نتایج دائمی باید مراقبت های قبل و بعد از عمل ابدومینوپلاستی را جدی بگیرید و همچنین برای اینکه بتوانید این کار را به صورت کامل و تمام و کمال انجام دهید بهتر است با پزشک متخصص در زمینه جراحی شکم مشاوره هایی را داشته باشید تا بتوانید این کار ها را به نحو احسن انجام دهید.

همچنین برای اینکه بتوانید نتایج دائمی از انجام جراحی شکم خود بگیرید باید در انتخاب پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی دقت کافی را به عمل بیاورید زیرا انتخاب پزشک به دلیل اینکه تاثیر مستقیم بر روی عمل دارد بسیار حائز اهمیت بوده و باید در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید و این نکته را به ذهن خود بسپارید که دریافت هزینه های بالا به معنی خوب بودن پزشک نمی باشد.

چه چیزی باعث بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی می شود؟

بعضی از افراد پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی گمان می کنند که دیگر نیازی به داشتن برنامه و یا هیچ گونه خودداری از انجام برخی کار ها از جمله پرخوری ندارند این افراد باید این نکته را در نظر بگیرند که پس از انجام جراحی شکم باید بسیار در مراقبت از شکم خود برای جلوگیری از برگشت آن دقت کرده و این داشتن یک برنامه خوب را در اولویت خود قرار دهند.

  معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

چه چیزی باعث بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی می شود؟

همچنین این نکته نیز قابل ذکر می باشد که افراد پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی انجام مراقبت های پس از عمل را جدی نمی گیرند که این نکته نیز باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.

از جمله ی این مشکلات بازگشت شکم به حالت اولیه می باشد که به مرور زمان اتفاق می افتد بنابراین افراد باید برای گرفتن نتیجه و همچنین برنگشتن به حالت اولیه این مراقبت ها را باید جدی بگیرند.

این نکته نیز قابل اشاره می باشد که بزرگ ترین دلیل برگشتن شکم به حالت اولیه عدم ثبات وزن افراد پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی می باشد. چرا که افراد بیمار پس از انجام جراحی گمان می کنند که چون شکم خود را کوچک کرده اند پس می توانند مدتی را با پرخوری بگذارنند و یا برخی افراد بسیار غذای خود را کم می کنند که این کار ها می تواند به نوعی به عمل آسیب برساند.

آیا بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد؟

با توجه به نکاتی که ذکر شد باید بگوییم که امکان بازگشت شکم برای افراد پس از انجام عمل جراحی وجود دارد زیرا افراد برای اینکه مراقبت های بعد از عمل را جدی نمی گیرند دچار مشکلاتی می شوند که بزرگترین این مشکل ها پس از عمل جراحی بازگشت شکم می باشد که به دلیل جدی نگرفتن نکات گوش زد شده توسط پزشک و به دلیل سهل انگاری خود افراد اتفاق می افتد.

آیا بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد؟

افراد باید پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی در ثابت نگه داشتن وزن خود تمام تلاش خود را به جا بیاورند و همچنین بتوانند این ثابت نگه داشتن وزن را ادامه دهند.

این کار هم از نظر پزشکی و هم از نظر زیبایی برای فرد قبل از اینکه شکم بزرگ شده و یا به حالت اولیه برگردد نیاز می باشد زیرا هیچ کسی دوست ندارد که ظاهر زیبایی بدن خود را از دست داده و از نظر سلامتی دچار مشکل شود.

  بارداری بعد از ابدومینوپلاستی امکان پذیر است؟

بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی در چه اندازه ای است؟

بسته به نکاتی که افراد برای رعایت آن ها تلاش می کنند بازگشت شکم می تواند اندازه های مختلفی داشته باشد این اندازه ممکن است برای افراد مشکلاتی را هم به وجود آورد؛ بنابراین قبل از هر اتفاقی که ممکن است برای افراد پس از انجام ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) به وجود آید باید افرادی که اقدام به انجام عمل جراحی شکم می کنند این نکته را در نظر گرفته و سپس اقدام به انجام هر نوع عملی کنند.

بازگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی در چه اندازه ای است؟

اولین نکته که باید به آن اشاره کنیم و در اندازه ی بازگشتی شکم تاثیر مستقیم دارد این است که افراد در میزان غذای مصرف شده ی خود به چه مقداری دقت می کنند که هم نیاز بدن خود را رفع کنند و هم خود از مصرف آن راضی بدانند بنابراین پس از انجام عمل فرد بیمار نباید غذای خود را بسیار کاهش دهد و همچنین نباید میزان غذای مصرفی خود را افزایش دهد.

برای رعایت این نکات بهترین فردی که می تواند به بیماران در این زمینه کمک کنند در مرحله ی اول پزشک متخصص و در مرحله ی دوم خود شخص بیمار می باشد.

پزشک متخصص به این دلیل می تواند به شخص بیمار کمک کند که از تجربه ی لازم و کافی برخوردار می باشد و خود فرد بیمار به دلیل انجام نکات گوش زد شده توسط پزشک که هر دو برای موفقیت و بر نگشتن شکم عمل شده مورد نیاز است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)