1. خانه
  2. پوست و مو
  3. ابدومینوپلاستی
  4. هزینه ابدومینوپلاستی در تهران چقدر است؟ قیمت انواع روش های ابدومینوپلاستی ۱۴۰۱

هزینه ابدومینوپلاستی در تهران چقدر است؟ قیمت انواع روش های ابدومینوپلاستی ۱۴۰۱

هزینه ابدومینوپلاستی

عمل جراحی زیبایی شکم که نام پزشکی آن ابدومینوپلاستی است برای برداشتن عضلات افتاده شکم و ایجاد تغییر شکل در ظاهر شکم به کار می‌رود. همچنین با این عمل می‌توانید از شر چربی‌های اضافه‌  که با ورزش از بین نمی‌روند خلاص شوید. اگر دچار افتادگی پوست در ناحیه‌ شکم هستید نیز این عمل راه نجات شما است و می‌توانید به وسیله‌ آن پوست‌های اضافه را نیز بردارید و شکمی جذاب و صاف داشته باشید. اما یکی از نگرانی‌های اغلب متقاضیان عمل زیبایی شکم، هزینه‌ عمل ابدومینوپلاستی است. به طور کلی لازم است بدانید که هزینه جراحی زیبایی شکم به چند عامل گوناگون بستگی دارد. از آنجایی که این عمل با تکنیک‌های متفاوتی انجام می‌شود، هزینه‌های آن نیز بسیار متنوع است. در ادامه، مسائل تاثیر‌گذار بر قیمت عمل زیبایی شکم را بررسی خواهیم کرد.

هزینه ابدومینوپلاستی به چه مواردی بستگی دارد؟

تفاوت هزینه ی انواع مختلف عمل ابدومینوپلاستی

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های تاثیر‌گذار بر هزینه‌ نهایی عمل ابدومینوپلاستی این موضوع است که از کدام تکنیک عمل برای شما استفاده می‌شود. تشخیص اینکه کدام تکنیک برای شما مناسب است، بستگی به چند موضوع دارد:

تفاوت هزینه ی انواع مختلف عمل ابدومینوپلاستی

  1. اول اینکه آناتومی بدن شما به چه شکل است و عضلات و چربی‌های شکمی شما چه موقعیتی دارند.
  2. همچنین میزان پوست اضافه‌ای که باید از ناحیه شکم حذف شود، بر روش انتخابی تاثیر‌گذار خواهد بود.
  3. حتی شما می‌توانید تعیین کنید که در کدام قسمت از شکم، برش‌های جراحی ایجاد شوند و دکتر با توجه به این موضوع، از تکنیک ‌ایده‌آل استفاده خواهد کرد. البته به طور معمول حالت‌ ایده‌آل برای ایجاد برش‌های ابدومینوپلاستی این است که زخم‌ها به صورت افقی در زیر شکم ایجاد شوند به طوری که بعد از عمل، توسط لباس زیر پوشانده شوند و مخفی بمانند. اما بعضی از مراجعین عمل زیبایی شکم، مشکلی با این موضوع که زخم عمل از ناحیه‌ معمول بالاتر و به ناف نزدیک‌تر باشد ندارند. این مدل از عمل به خصوص برای افرادی که حجم زیادی از پوست اضافه در شکم خود دارند مفید است.

در ادامه این مقاله تکنیک‌های رایج عمل ابدومینوپلاستی معرفی خواهند شد.

مطالب بیشتر: بارداری بعد از ابدومینوپلاستی

عواملی که بر هزینه ابدومینوپلاستی اثر می گذارند

اگر می‌خواهید برآوردی تقریبی از هزینه‌ای که قرار است برای عمل زیبایی شکم بپردازید داشته باشید، باید این عوامل را در نظر بگیرید و در مورد آن‌ها تحقیق کنید:

  • هدف شما از ابدومینوپلاستی

اولین امر تاثیر‌گذار بر هزینه‌های عمل این است که هدف شما از انجام عمل چیست و در واقع چه حجمی از چربی‌های اضافی و پوست اضافی را می‌خواهید بردارید. طبیعتا هر چه این میزان بیشتر باشد، به عمل سنگین‌تری نیاز دارید و هزینه‌های شما بالاتر خواهد رفت. البته توجه داشته باشید که جراحی زیبایی شکم در برداشتن چربی و پوست اضافه‌ی شکم محدودیت دارد و شما نمی‌توانید حجم زیادی از چربی و پوست خود را با این عمل از بین ببرید. بنابراین اگر اضافه وزن نسبتا بالایی دارید، بهتر است با مشورت پزشک دنبال تکنیک‌های دیگری برای کاهش وزن خود باشید چرا که هدف اصلی عمل ابدومینوپلاستی، کاهش وزن نیست.

  • کادر پزشکی

مانند همه‌ فرآیند‌های پزشکی، سطح مهارت و دانش پزشک، در هزینه‌ای که برای انجام عمل می‌پردازید تاثیر‌گذار است. همچنین بدیهی است که هر چقدر پزشک شما ماهر و مجرب باشد، عمل بهتری خواهید داشت و می‌توانید از کسب نتیجه‌ ‌ایده‌آل اطمینان خاطر داشته باشید.

  • هزینه‌های بیمارستان

هزینه‌های بیمارستان یکی دیگر از عوامل تاثیر‌گذار بر قیمت عمل زیبایی شکم است. اینکه در چه شهری سکونت دارید و دکتر شما در چه بیمارستانی می‌خواهد عمل را انجام دهد، باعث ایجاد تنوع در قیمت عمل ابدومینوپلاستی می‌شود.

  • هزینه دارو و دوران نقاهت

به غیر از هزینه‌های بیمارستان، هزینه‌ دارو‌های بیهوشی که ضمن عمل استفاده می‌شوند نیز بر تفاوت هزینه‌های عمل موثر است. جراحل قبل از عمل، اطلاعات لازم را در خصوص دارو‌های مورد استفاده به شما خواهد داد. همچنین بعد از عمل، حدود دو هفته نیاز به مرخصی و استراحت در خانه خواهید داشت. هزینه‌های جانبی که در این مدت باید برای دارو‌های دوران نقاهت بعد از ابدومینوپلاستی و استراحت در منزل پرداخت کنید را می‌شود به عنوان هزینه‌های غیر مستقیم عمل زیبایی شکم به حساب آورد.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ابدومینوپلاستی کامل یا استاندارد

ابدومینوپلاستی  کامل، یکی از انواع رایج جراحی زیبایی شکم است که در آن در قسمت زیر ناف و بین دو پهلو، یک برش ایجاد می‌شود و همچنین یک برش دیگر در ناحیه‌ زیر شکم اعمل می‌گردد تا بتوان به وسیله‌ آن‌ها پوست و چربی‌های اضافه را از شکم بیرون کشید. بعد از آن که عضلات شکمی در جای مناسب خود قرار گرفتند تا شکل جدید شکم کاملا متناسب و ‌ایده‌آل به نظر برسد، پوست اضافه نیز بریده می‌شود تا دیگر خبری از افتادگی و آویزان شدن پوست نباشد. در مرحله‌ آخر، پوست باقی مانده روی شکم، کشیده می‌شود و زخم‌ها بسته خواهند شد.

ابدومینوپلاستی افزایشی

ابدومینوپلاستی افزایشی

برش‌هایی که در این تکنیک زیر شکم ایجاد می‌شوند، نسبت به روش قبل عریض‌تر هستند و تا پهلو‌ها ادامه دارند. در واقع شکاف‌های ایجاد شده تا زیر پهلو‌ها کشیده می‌شوند. به عبارت دیگر وقتی بعد از عمل از پشت به بدن خود نگاه کنید، انتهای جای برش‌ها را در زیر پهلوی خود می‌توانید ببینید. این عمل برای افرادی که وزن نسبتا بالایی دارند مناسب‌تر است چرا که حجم زیادی از پوست اضافه از نواحی بیشتری از شکم برداشته می‌شوند که از این نظر نسبت به روش قبل برتری دارد. همچنین در این تکنیک دور ناف نیز یک برش دایره‌ای ایجاد می‌شود تا ناف از جای قبلی خود برداشته شده و با توجه به شکل جدید شکم جابجا شود.

مطالب بیشتر: ورم بعد از ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی فلور دلیس

در این تکنیک علاوه بر برش‌های افقی زیر شکم، یک برش عمودی نیز ایجاد می‌شود که پنهان کردن آن دشوار است و به همین دلیل تکنیک فلور دلیست از محبوبیت کمتری نسبت به تکنیک‌های دیگر برخوردار است. تامی تاک فلور دلیست برای افرادی کاربردی است که می‌خواهند حجم بسیار بالایی از چربی‌ها و پوست اضافه را از شکم خود خارج کنند و حاضر هستند برای دستیابی به ظاهر مطلوب خود شکاف عمودی که مخفی کردن آن دشوار است را تحمل کنند. همچنین برای افرادی که شکم آن‌ها کشیده و بلند است نیز ممکن است ایجاد شکاف عمودی ضروری باشد چرا که در این افراد نمی‌شود با استفاده از شکاف افقی همه‌ چربی‌های اضافه را بیرون کشید.

مینی ابدومینوپلاستی

همانطور که از نام این نوع عمل زیبایی شکم پیدا است، تغییراتی که در این تکنیک روی شکم اعمال می‌شود بسیار جزئی است. این نوع عمل برای افرادی که بعد از کاهش وزن و یا زایمان دچار افتادگی پوست خفیف در ناحیه‌ شکم می‌شوند مناسب است. در مینی تامی تاک، یک شکاف ۱۰ تا ۲۰ سانتی‌متری زیر شکم ایجاد می‌شود و از آنجایی که تغییرات ایجاد شده بسیار کوچک هستند، نیاز به جابه‌جا کردن سوراخ ناف و یا برداشتن حجم زیادی از پوست شکم نخواهد بود. می‌شود گفت هزینه‌ این نوع از عمل زیبایی شکم نسبت به دیگر تکنیک‌ها کمتر است.

به طور کلی همانگونه که متوجه شدید، هزینه عمل ابدومینوپلاستی عمدتا تحت تاثیر تکنیک مورد استفاده برای جراحی قرار داشته و متخصص در جلسله مشاوره پیرامون این موضوع با شما صحبت خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed