هزینه ابدومینوپلاستی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ابدومینوپلاستی

عمل جراحی زیبایی شکم که نام پزشکی آن ابدومینوپلاستی است برای برداشتن چربی ها و ایجاد تغییر شکل در ظاهر شکم به کار می رود. با این عمل می توانید از شر چربی های اضافه ای که با ورزش از بین نمی روند خلاص شوید.

 

هزینه ابدومینوپلاستی به چه مواردی بستگی دارد؟

 

همچنین اگر دچار افتادگی پوست در ناحیه ی شکم هستید نیز این عمل راه نجات شما است و می توانید به وسیله ی آن پوست های اضافه را نیز بردارید و شکمی جذاب و صاف داشته باشید. هزینه های عمل ابدومینوپلاستی به چند عامل گوناگون بستگی دارد.

از آنجایی که این عمل با تکنیک های متفاوتی انجام می شود، هزینه های آن نیز بسیار متنوع است. در ادامه مسائل تاثیر گذار بر هزینه ی عمل زیبایی شکم را بررسی خواهیم کرد.

 

تفاوت هزینه ی انواع مختلف عمل ابدومینوپلاستی

یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر هزینه ی نهایی که برای عمل ابدومینوپلاستی پرداخت می کنید، این موضوع است که از کدام تکنیک عمل برای شما استفاده می شود.

تشخیص این که از کدام تکنیک استفاده شود، بستگی به چند موضوع دارد. اول این که آناتومی بدن شما به چه شکل است و عضلات و چربی های شکمی شما چه موقعیتی دارند.

 

تفاوت هزینه ی انواع مختلف عمل ابدومینوپلاستی

 

همچنین میزان پوست اضافه ای که بعد از عمل ممکن است در ناحیه ی شکم باقی بماند و نیاز به حذف دارد تاثیر گذار خواهند بود. حتی شما می توانید تعیین کنید که ترجیح می دهید در کدام قسمت از شکم برش های جراحی ایجاد شوند و دکتر با توجه به این موضوع از تکنیک ایده آل استفاده خواهد کرد.

البته به طور معمول حالت ایده آل برای ایجاد برش های ابدومینوپلاستی این است که زخم ها به صورت افقی در زیر شکم ایجاد شوند به طوری که بعد از عمل توسط لباس زیر پوشانده شوند و مخفی بمانند.

اما بعضی از مراجعین عمل زیبایی شکم، مشکلی با این موضوع که زخم عمل از ناحیه ی معمول بالاتر و به ناف نزدیک تر باشد ندارند. این مدل از عمل به خصوص برای افرادی که حجم زیادی از پوست اضافه در شکم خود دارند مفید است.

در ادامه تکنیک های رایج عمل تامی تاک یا همان ابدومینوپلاستی معرفی خواهند شد.

عواملی که بر هزینه ابدومینوپلاستی اثر می گذارند

اگر می خواهید برآوردی تقریبی از هزینه ای که قرار است برای عمل تامی تاک یا همان ابدومینوپلاستی بپردازید داشته باشید، باید این عوامل را در نظر بگیرید و در مورد آن ها تحقیق کنید.

  • هدف شما از ابدومینوپلاستی

اولین امر تاثیر گذار بر هزینه های عمل این است که هدف شما از انجام عمل چیست و در واقع چه حجمی از چربی های اضافی و پوست اضافی را می خواهید بردارید. طبیعتا هر چه این میزان بیشتر باشد، به عمل سنگین تری نیاز دارید و هزینه های شما بالاتر خواهد رفت.

البته توجه داشته باشید که عمل زیبایی شکم در برداشتن چربی و پوست اضافه ی شکم محدودیت دارد و شما نمی توانید حجم زیادی از چربی و پوست خود را با این عمل از بین ببرید؛ بنابراین اگر اضافه وزن نسبتا بالایی دارید، بهتر است با مشورت پزشک دنبال تکنیک های دیگری برای کاهش وزن خود باشید چرا که هدف اصلی عمل تامی تاک کاهش وزن نیست.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

  • کادر پزشکی

مانند همه ی فرآیند های پزشکی، سطح مهارت و دانش پزشک در هزینه ای که برای انجام عمل می پردازید تاثیر گذار است. همچنین بدیهی است که هر چقدر پزشک شما ماهر و مجرب باشد، عمل بهتری خواهید داشت و می توانید از کسب نتیجه ی ایده آل اطمینان خاطر داشته باشید.

  • هزینه های بیمارستان

هزینه های بیمارستان یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر عمل زیبایی شکم است. این که در چه شهری سکونت دارید و دکتر شما در چه بیمارستانی می خواهد عمل را انجام دهد، باعث ایجاد تنوع در قیمت عمل ابدومینوپلاستی می شود.

  • هزینه دارو و دوران نقاهت

به غیر از هزینه های بیمارستان، هزینه ی دارو های بیهوشی که ضمن عمل استفاده می شوند نیز بر تفاوت هزینه های عمل موثر است. دکتر شما قبل از عمل اطلاعات لازم را در خصوص دارو های مورد استفاده خواهد داد.

همچنین بعد از عمل حدود دو هفته نیاز به مرخصی و استراحت در خانه خواهید داشت. هزینه های جانبی که در این مدت باید برای دارو های دوران نقاهت بعد از ابدومینوپلاستی و استراحت در منزل پرداخت کنید را می شود به عنوان هزینه های غیر مستقیم عمل زیبایی شکم به حساب آورد.

ابدومینوپلاستی کامل یا استاندارد

یکی از انواع رایج عمل تامی تاک یا همان جراحی زیبایی شکم است که در آن در قسمت زیر ناف و بین دو پهلو، یک برش ایجاد می شود و همچنین یک برش دیگر در ناحیه ی زیر شکم تا بتوان به وسیله ی آن ها پوست و چربی های اضافه را از شکم بیرون کشید.

بعد از آن که عضلات شکمی در جای مناسب خود قرار گرفتند تا شکل جدید شکم کاملا متناسب و ایده آل به نظر برسد، پوست اضافه نیز بریده می شود تا دیگر خبری از افتادگی و آویزان شدن پوست نباشد. در مرحله ی آخر پوست باقی مانده روی شکم کشیده می شود و زخم ها بسته می شوند.

ابدومینوپلاستی افزایشی

برش هایی که در این تکنیک زیر شکم ایجاد می شوند، نسبت به روش قبل عریض تر هستند و تا پهلو ها ادامه دارند. شکاف های ایجاد شده در واقع تا زیر پهلو ها کشیده می شوند؛ به عبارت دیگر وقتی بعد از عمل از پشت به بدن خود نگاه کنید، انتهای جای برش ها را در زیر پهلوی خود می توانید ببینید.

 

ابدومینوپلاستی افزایشی

 

این عمل برای افرادی که وزن نسبتا بالایی دارند مناسب تر است چرا که حجم زیادی از پوست اضافه از نواحی بیشتری از شکم برداشته می شوند که از این نظر نسبت به روش قبل برتری دارد.

همچنین در این تکنیک دور ناف نیز یک برش دایره ای ایجاد می شود تا ناف از جای قبلی خود برداشته شود و با توجه به شکل جدید شکم جابجا شود.

ابدومینوپلاستی فلور دلیس

در این تکنیک علاوه بر برش های افقی زیر شکم، یک برش عمودی نیز ایجاد می شود که پنهان کردن آن دشوار است و به همین دلیل تکنیک فلور دلیست از محبوبیت کمتری نسبت به تکنیک های دیگر برخوردار است.

تامی تاک فلور دلیست برای افرادی کاربردی است که می خواهند حجم بسیار بالایی از چربی ها و پوست اضافه را از شکم خود خارج کنند و حاضر هستند برای دستیابی به ظاهر مطلوب خود شکاف عمودی که مخفی کردن آن دشوار است را تحمل کنند.

همچنین برای افرادی که شکم آن ها کشیده و بلند است نیز ممکن است ایجاد شکاف عمودی ضروری باشد چرا که در این افراد نمی شود با استفاده از شکاف افقی همه ی چربی های اضافه را بیرون کشید.

مینی ابدومینوپلاستی

همان طور که از نام این نوع عمل زیبایی شکم پیدا است، تغییراتی که در این تکنیک روی شکم اعمال می شود بسیار جزئی است. این نوع عمل برای افرادی که بعد از کاهش وزن و یا زایمان دچار افتادگی پوست خفیف در ناحیه ی شکم می شوند مناسب است.

در مینی تامی تاک، یک شکاف ۱۰ تا ۲۰ سانتی متری زیر شکم ایجاد می شود و از آن جایی که تغییرات ایجاد شده بسیار کوچک هستند، نیاز به جا به جا کردن سوراخ ناف و یا برداشتن حجم زیادی از پوست شکم نخواهد بود. می شود گفت هزینه ی این نوع از عمل جراحی زیبایی شکم نسبت به دیگر تکنیک ها کمتر است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)