دوره نقاهت عمل ابدومینوپلاستی چقدر است

دوره نقاهت عمل ابدومینوپلاستی چقدر است

امروزه از ابدومینوپلاستی به عنوان یکی از بهترین روش ها برای کاهش سایز شکم یاد می شود و افراد می توانند از این روش برای از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم استفاده کرده و به اهداف و نتایج دلخواه خود پس از انجام این عمل جراحی برسند.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

دوره نقاهت عمل ابدومینوپلاستی چقدر است

 

مانند هر عمل دیگری عمل ابدومینوپلاستی هم نیاز به استراحت و همچنین دارای دوره ی نقاهت می باشد که افراد بیمار در این زمینه سوالاتی دارند که به دنبال پاسخ برای آن ها می باشند. دوره ی نقاهت ابدومینوپلاستی نیاز به مراقبت هایی دارد که در صورت انجام صحیح و به موقع آن این مدت زمان کوتاه تر می شود.

 

بعد از ابدومینوپلاستی چقدر باید استراحت کرد؟

میزان استراحت پس از انجام ابدومینوپلاستی به برخی نکات وابسته می باشد که این نکات برای افراد یکسان نبوده و دارای تفاوت هایی می باشد.

برای مثال یکی از وابستگی ها میزان چربی خارج شده و میزان کاهش سایز ناشی از انجام جراحی شکم می باشد که برخی از افراد در وسعت بسیار زیاد چربی های شکم خود را حذف می کنند و برخی دیگر در وسعت کمتر که میزان استراحت این دو متفاوت می باشد.

اما باید گفت که در یک حالت معمولی افراد می توانند پس از گذشت زمانی بین 8 تا 16 روز فعالیت های سبک را شروع به انجام دادن با اجازه ی پزشک کنند.

همچنین افراد باید در زمان استراحت خود برخی نکات از جمله بالا نگه داشتن سر نسبت به حالت هنگام دراز کشیدن توجه کنند تا بتوانند سریع تر از حد انتظار به جامعه بازگشته و پس از عمل جراحی شکم خود سریع تر کارهای روزمره را آغاز کنند.

معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

به طور کلی باید گفت که زمان استراحت پس از عمل ابدومینوپلاستی تا حد بسیار زیادی به خود فرد بستگی دارد و فرد بیمار یک عنصر کاملا تعیین کننده در مقدار زمان اختصاص داده شده به استراحت پس از عمل خواهد بود. در نتیجه بهتر است توصیه های پزشک پس از انجام عمل را جدی گرفته و در صدد انجام آن ها به نحو احسن بربیاییم.

 

مهم ترین نکات مرتبط با ابدومینوپلاستی و دوران نقاهت آن

اولین و مهم ترین نکته در زمان دوره ی نقاهت انجام دستورات پزشک می باشد که افراد باید برای انجام آن ها نهایت دقت خود را کرده و تلاش بسیار زیادی برای انجام دستورات ارائه شده ی پزشک کنند تا علاوه بر کوتاه کردن مدت زمان دوره ی نقاهت بتوانند نتایج دلخواه و بسیار خوبی از این عمل بگیرند و رضایت خود را از انجام عمل جراحی شکم اعلام کنند.

 

مهم ترین نکات مرتبط با ابدومینوپلاستی و دوران نقاهت آن

 

یکی از مهم ترین نکات در زمان دوره ی نقاهت انتخاب یک گن مناسب می باشد. پزشک متخصص در زمینه ی ابدومینوپلاستی حتما درباره این گن برای شما اطلاعاتی را ارائه خواهد کرد که شما بتوانید یک گن مناسب که هم اندازه خوبی دارد و هم می تواند باعث کاهش درد های ناشی از انجام عمل ابدومینوپلاستی که بسیار خفیف می باشد شده و دوره ی نقاهت راحت تری را برای شما به وجود آورد.

همچنین بهتر است بلافاصله پس از عمل جراحی شکم فردی از دوستان و یا خانواده شخص بیمار به عنوان همراه کنار وی باشد تا برخی کارها از جمله بازگشت به منزل توسط او انجام شود.

علاوه بر این نکته فرد بیمار باید در زمان دوره ی نقاهت مایعات فراوانی بنوشد این مایعات می تواند آبمیوه های تازه و یا آب آشامیدنی باشد توجه داشته استفاده نوشیدنی های صنعتی پس از عمل جراحی شکم ممنوع می باشد.

 

در دوران نقاهت ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

پس از انجام عمل های جراحی معمولا برخی محدودیت ها و همچنین برخی ممنوعیت ها توسط پزشک برای فرد بیمار ارائه می شود که عمل جراحی شکم نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای ممنوعیت ها و محدودیت هایی می باشد که باید به آن ها اشاره کنیم.

هزینه ابدومینوپلاستی به چه مواردی بستگی دارد؟

 

در دوران نقاهت ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

 

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کرد انجام رانندگی پس از عمل ابدومینوپلاستی می باشد که بین 2 تا 3 هفته پس از عمل جراحی شکم ممنوع بوده و افراد نباید این کار را انجام دهند.

همچنین انجام کارهای  سنگین که باعث فشار آوردن به ناحیه شکم فرد می شود بین 1 تا 2 هفته ممنوع می باشد و پس از گذشت این زمان باید از پزشک خود برای انجام چنین کارهایی اجازه بگیرید.

از دیگر نکاتی که در رابطه به کارهای ممنوع در زمان دوران نقاهت عمل ابدومینوپلاستی باید ذکر کرد استفاده از دخانیات می باشد که به دلیل سیاه شدن پوست به وسیله استفاده از این مواد نباید 3 هفته قبل از عمل و همچنین 3 هفته پس از عمل از این مواد استفاده کرد زیرا ممکن است عمل با اختلالاتی مواجه شده و فرد بیمار دچار مشکلاتی مانند سیاه شدن پوست و حتی از بین رفتن عمل شود.

علاوه بر نکات فوق استفاده از مشروبات الکلی نیز به دلیل داشتن چربی بسیار زیاد و فارغ از هر نوع دلیل دیگری 2 هفته قبل از عمل و همچنین 3 هفته پس از عمل ممنوع می باشد.

استفاده نکردن از مشروبات الکلی علاوه بر اینکه برای سلامتی افراد بسیار مفید می باشد برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکل پس از عمل ابدومینوپلاستی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد

 

چگونه می توان دوران نقاهت درست و اصولی را پس از ابدومینوپلاستی تجربه کرد؟

برای اینکه بتوان پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی یک دوره ی نقاهت کاملا اصولی و درست را تجربه کرد باید برخی نکات را رعایت کرد. اما قبل از انجام هر کاری باید گفت که برای تجربه یک دوره ی نقاهت کاملا اصولی باید خوده شخص بیمار برای آن تلاش کند به طوری که بدون هیچ گونه کوتاهی و انجام کار های خودسر عمل خود را به پایان برساند.

 

چگونه می توان دوران نقاهت درست و اصولی را پس از ابدومینوپلاستی تجربه کرد؟

 

نکته ی اول برای داشتن یک دوره نقاهت خوب و درست عمل به همه ی دستوراتی است که توسط پزشک متخصص در زمینه ی ابدومینوپلاستی برای افراد بیمار در زمینه دوره ی نقاهت ارائه می شود. انجام خوب و به موقع این دستورات علاوه بر کوتاه شدن مدت زمان دوره ی نقاهت عمل ابدومینوپلاستی به گرفتن نتایج دلخواه پس از عمل نیز بسیار کمک خواهد کرد.

چگونگی کسب بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی

 

خطرات پیش رو در دوران نقاهت ابدومینوپلاستی

افراد معمولا از انجام عمل های جراحی که دارای بی هوشی می باشد ترس های زیادی دارند و معمولا از این نکته که پس از بی هوشی دیگر به هوش نمی آیند و زندگی آن ها به پایان می رسد ترس های زیادی دارند اما باید گفت که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین به وجود آمدن روش های نوین در زمینه ی بی هوشی نیازی به ترس و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 

خطرات پیش رو در دوران نقاهت ابدومینوپلاستی

 

یکی از خطراتی که پس از عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) افراد را تهدید می کند بازگشت شکم می باشد که افراد بیمار سوالات زیادی را در این زمینه دارند و به دنبال پاسخ برای آن ها می باشند.

در پاسخ به این سوال باید گفت که این عمل بازگشت پذیر می باشد یعنی امکان برگشت شکم وجود دارد اما افراد قبل از عمل باید بدانند که پس از کاهش سایز شکم باید بیشتر مراقب شکم خود باشند.

مراقبت هایی باعث می شود شاهد برگشت شکم خود نباشید مواردی مانند ورزش کردن می باشد که پس از انجام عمل مورد نیاز می باشد همچنین در کنار ورزش باید تغذیه مناسبی داشته باشید تا بتوانید از شکم خود به راحتی مراقبت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map