ابدومینوپلاستی

معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

5
(1)

معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

افراد برای از بین بردن چربی نواحی شکم خود روش های مختلفی را امتحان می کنند که هر کدام از این روش ها نتایج و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل خاصی را به دنبال دارد که باید فرد بیمار در صورت استفاده از این روش ها این اقدامات را به طور کلی انجام دهند.

 

معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

 

افراد امروزه به دنبال روش های بسیار زیادی برای از بین بردن چربی های شکم و پهلوی خود می گردند که هر کدام از آن ها دارای شرایط منحصر به فردی می باشد. برخی ها برای این منظور به ورزش های سنگین و طاقت فرسا روی می آورند که این روش بسیار وقت گیر می باشد اما نتایج خوبی هم برای افراد به دنبال می آورد، اما معمولا افراد به دنبال راه و روش های آسان تر برای رسیدن به این هدف می گردند.

یکی از روش هایی که به این منظور برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد عمل ابدومینوپلاستی می باشد که این عمل نیز به مراقبت های قبل و بعد از عمل نیاز دارد که این مراقبت ها کا بسیار راحتی بوده و تمامی توضیحات توسط پزشک متخصص برای فرد بیمار ارائه خواهد شد.

ابدومینوپلاستی به دلیل های بسیار زیادی می تواند برای افراد یکی از بهترین گزینه ها برای رسیدن به تناسب اندام و از بین بردن چربی های دور شکم می باشد. به روز بودن و همچنین مدرن بودن آن جز ابتدایی ترین علت ها و علاوه بر آن نداشتن دوره ی نقاهت سخت و نتایج بسیار خوب بسیاری از افراد را تشویق می کند تا از این طریق برای رفع مشکلات خود اقدام کنند.

درخواست مشاوره رایگان ابدومینوپلاستی

نکات اولیه بعد از ابدومینوپلاستی

در یک تعریف مختصر می توان ابدومینوپلاستی را حذف و از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم تعریف کرد؛ که معمولا افرادی که در این ناحیه از بدن از وجود چربی های اضافی رنج می برند می توانند با انجام این جراحی مشکل خود را رفع کرده و از نتایج آن بهره مند شوند و بتوانند شکم خود را مانند روز اول داشته باشند و از احساس خوبی پس از عمل برخوردار شوند.

نکاتی را فرد بیمار باید پس از جراحی شکم خود رعایت کند که این نکات بسیار ساده و قابل انجام می باشند و نیازی به داشتن استرس و نگرانی برای انجام این نکات نمی باشد. از جمله این نکات که باید رعایت شود این است که اگر پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی نیازی به بستری فرد نباشد بهتر فردی کنار بیمار وجود داشته باشد تا پس از انجام عمل وی را تا منزل همراهی کند.

 

نکات اولیه بعد از ابدومینوپلاستی

 

از دیگر نکاتی که باید فرد بیمار در انجام آن دقت کافی را به عمل بیاورد این است که پس از انجام عمل س خود را مقداری بالاتر از حد معمول در زمان خوابیدن نگه دارد به طوری که بدن خود را خم کند.

انجام این کار باعث تسریع در بهبودی فرد پس از جراح شکم می شود و فرد باید این نکته را حتما رعایت کند تا سریع تر به بهبودی و انجام فعالیت های خود برسد.

افراد بیمار همچنین باید پس از عمل و برای تسکین درد ناشی از جراحی شکم خود باید از مسکن هایی که پزشک متخصص برای وی تجویز کرده است استفاده کند و از دیگر مسکن های جهت کاهش درد نباید هیچ گونه استفاده کند انجام این کار ممکن است باعث خون ریزی شده و فرد بیمار دچار نگرانی و استرس کند.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

برای موفقیت کامل در انجام ابدومینوپلاستی مصرف کننده ها می بایست همه ی نکات ذکر شده را در کنار نکاتی که پزشک متخصص برای آن ها ارائه می کند، رعایت کنند زیرا در غیر این صورت ممکن است که میزان موفقیت آن ها در انجام این روش پایین بیاید. بنابراین بهتر است تمام نکات، مراحل و هر چیزی که مختص و مرتبط با ابدومینوپلاستی می باشد را رعایت کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

در ابتدا باید این نکته ذکر شود که علاوه بر نکاتی که برای افراد بیمار ارائه می شود نکاتی که توسط پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی ارائه می کند نیز بسیار حائز اهمیت بوده و فرد باید تمام تلاش خود را برای انجام دستورات پزشک متخصص به عمل بیاورد تا علاوه تسریع در زمان بهبودی، بهترین نتیجه را از جراحی شکم خود بگیرد و از داشتن شکمی تخت ابراز رضایت داشته باشد.

 

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی چیست؟

 

در مرحله ی اول باید پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی فرد از فعالیت های سنگین خودداری کند این فعالیت های سنگین شامل ورزش و کار نیز می شود که در صورت سنگین بودن ممکن است به ناحیه ی شکم فشار وارد شده و باعث ایجاد شکل در ناحیه ی شکم برای افراد شود بنابراین افراد باید استراحت لازم و کافی پس از انجام عمل جراحی شکم خود داشته باشند.

افراد باید از رژیم غذایی که پزشک متخصص برای آن ها ارائه می کند استفاده کرد و آن را به طور کامل ارائه کنند. معمولا در این برنامه های غذایی تاکید بر خوردن میوه ی زیاد دیده می شود همچنین علاوه بر آن ماهی و میگو نیز برای میل کردن توسط افراد بیمار پس انجام عمل ابدومینوپلاستی تاکید می شود و همچنین از آناناس برای افزایش روند بهبودی جای زخم ها استفاده می شود.

پس انجام عمل جراحی شکم تاکید پزشک بیشتر بر این نکته می باشد که فرد باید نوشیدنی فراوان بنوشد زیرا این کار برای تخت شدن شکم و همچنین برای روند بهبودی مورد نیاز می باشد و می تواند نیاز های معدنی و طبیعی فرد بیمار را تامین کند.

در کنار تغذیه ی مناسبی که پس از انجام ابدومینوپلاستی باید داشته باشید می بایست در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت و علاوه بر آن پس از دوره ی نقاهت استراحت خود در شبانه روز را تنظیم کنید، بسیاری از افراد نمی دانند که استراحت و خواب به خصوص خواب شبانه چقدر می تواند در تناسب اندام آن ها نقش داشته باشد و از بهم خوردن استایل آن ها جلوگیری کند.

نکته ی بسیار مهم دیگری که وجود دارد این است که افراد می بایست در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت دارو های تجویز شده توسط پزشک متخصص را سر موقع و به اندازه استفاده کنند، در کنار این مسئله معمولا پزشک برای مصرف کننده ها گن مناسب و به خصوصی را برای شما معرفی می کند که استفاده از آن در برخی موارد الزامی و در برخی موارد اختیاری می باشد که تشخیص این موضوع با پزشک می باشد.

 

نقش مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی در نتایج آن!

انجام مراقبت های پس از عمل یکی از مهم ترین کار ها برای موفقیت و پشت سر گذاشتن عمل ابدومینوپلاستی می باشد که فرد بیمار باید برای گرفتن نتایج مثبت مراقبت های پس از عمل را با جدیت و تلاش کامل انجام دهد. این مراقبت ها شامل برخی نکات و همچنین برخی دستورات پزشک متخصص در زمینه جراحی شکم می باشند که باید برای انجام آن تلاش کافی را به عمل بیاورید.

 

نقش مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی در نتایج آن!

 

با انجام دادن به موقع و کامل مراقبت های بعد از عمل می توانید از نتایج خوب و مثبتی که پس از عمل ابدومینوپلاستی برای شما به وجود می آید استفاده کرده و از داشتن شکمی تخت لذت ببرید. همچنین پس از انجام این مراقبت ها و دستورات ارائه شده توسط پزشک فرد بیمار به اهداف قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی می تواند برسد و 90 درصد از این نتایج را کسب کند.

به طور کلی باید گفت که برای موفقیت در عمل ابدومینوپلاستی در مرحله اول پزشک متخصص ابدومینوپلاستی و در مرحله ی دوم خوده فرد از اهمیت بسیار بالایی برای موفقیت در عمل برخوردار می باشند که هر کدام از آن ها به دلایل مختلفی حائز اهمیت بوده و باید وظایف خود را به نحو احسن و بدون کم و کاست انجام دهند تا نتایج لازم را از عمل ابدومینوپلاستی بگیرند.

با همه ی نکاتی که ذکر شد باید به این موضوع هم اشاره کنیم که اگر نکات مراقبت های بعد و قبل از عمل به صورت کامل و بدون اشتباه انجام شود منجر به کم تر شدن دوره ی نقاهت ابدومینوپلاستی می گردد. معمولا هیچ فردی نمی خواهد پس از هر نوع عمل و یا اقدام خاصی دوره ی نقاهت سنگین و طولانی را تجربه کند که راه حل این موضوع به دستان خوده فرد می باشد.

 

بعد از ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

بعد از عمل های جراحی که تقریبا برای افراد سنگین می باشند انجام برخی کارها ممنوع می شوند و افراد بیمار نباید این کار ها را تا زمان بهبودی و یا حداقل تا مدت زمانی انجام دهند؛ اما برخی از افراد به علت نداشتن صبر و حوصله ی کافی سراغ این کار ها رفته و پس از آن به دلیل به وجود آمدن برخی مشکلاتی که ممکن است گران گران تمام شوند دچار پشیمانی می شوند.

 

بعد از ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

 

از نکاتی که پس از عمل ابدومینوپلاستی بسیار بر آن تاکید می شود خودداری از مصرف مشروبات الکلی می باشد زیرا ممکن است اختلالاتی را در ناحیه ی شکم به وجود آورد و باعث به وجود آمدن مشکلاتی شوند که برای فرد گران تمام شوند همچنین در کنار این موضوع از استفاده کردن از دخانیات نیز باید خودداری کرده و از استفاده کردن از این دو ممنوع می باشید.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم استفاده نکردن از داروهایی چون آسپرین می باشند. این مورد در نتیجه گرفتن بعد از عمل بسیار مهم می باشد و فرد بیمار باید پس از عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) نباید از مصرف آسپرین و در کل از مصرف چنین داروهایی باید خودداری کند. البته این نکته قابل ذکر است که در صورت تجویز پزشک و صلح دید وی می توانید از این دارو ها استفاده کنید.

انجام فعالیت هایی مانند ورزش کردن هم از نوع سبک و هم از نوع سنگین ممنوع می باشد و نباید این ورزش ها تا زمان بهبودی کامل انجام داد. در این رابطه باید گفت که انجام فعالیت ها پس از گذشت مدتی ممکن می شود ولی برای انجام باید اجازه پزشک متخصص را بگیرید. نباید سرخود کارهایی را انجام دهید که باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود.

تمامی مواردی که ذکر گردید جز نکات بسیار مهمی است که هر فردی باید آن را رعایت کند و مرد و زن و پیر و جوان هم ملزم به رعایت آن ها می باشند. ممکن است برخی از مصرف کننده ها این نکته ها را جدی نگرفته و هر گونه اقدامی که می خواهند انجام بدهند در این صورت نه تنها مشکل آن ها با موفقیت رفع نخواهد شد بلکه مشکلاتی را هم بر سر راه خود خواهند دید.

مراجعه کنندگانی که این نکات ذکر شده و برخی مواردی که توسط پزشک برای آن ها گوش زد می شود را اگر نادیده بگیرند شاهد مشکلاتی مانند برگشت چربی های شکم در کم ترین زمان ممکن و عوارض دیگری علاوه بر برگشت شکم که یکی از آن ها متحمل شدن به پرداخت هزینه های اضافی و در برخی موارد هزینه های هنگفت است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)