معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

افراد برای از بین بردن چربی نواحی شکم خود روش های مختلفی را امتحان می کنند که هر کدام از این روش ها نتایج و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل خاصی را به دنبال دارد که باید فرد بیمار در صورت استفاده از این روش ها این اقدامات را به طور کلی انجام دهند.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

 

یکی از روش هایی که به این منظور برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد عمل ابدومینوپلاستی می باشد که این عمل نیز به مراقبت های قبل و بعد از عمل نیاز دارد که این مراقبت ها کا بسیار راحتی بوده و تمامی توضیحات توسط پزشک متخصص برای فرد بیمار ارائه خواهد شد.

 

نکات اولیه بعد از ابدومینوپلاستی

در یک تعریف مختصر می توان ابدومینوپلاستی را حذف و از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم تعریف کرد؛ که معمولا افرادی که در این ناحیه از بدن از وجود چربی های اضافی رنج می برند می توانند با انجام این جراحی مشکل خود را رفع کرده و از نتایج آن بهره مند شوند و بتوانند شکم خود را مانند روز اول داشته باشند و از احساس خوبی پس از عمل برخوردار شوند.

نکاتی را فرد بیمار باید پس از جراحی شکم خود رعایت کند که این نکات بسیار ساده و قابل انجام می باشند و نیازی به داشتن استرس و نگرانی برای انجام این نکات نمی باشد. از جمله این نکات که باید رعایت شود این است که اگر پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی نیازی به بستری فرد نباشد بهتر فردی کنار بیمار وجود داشته باشد تا پس از انجام عمل وی را تا منزل همراهی کند.

 

معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

نکات اولیه بعد از ابدومینوپلاستی

 

از دیگر نکاتی که باید فرد بیمار در انجام آن دقت کافی را به عمل بیاورد این است که پس از انجام عمل س خود را مقداری بالاتر از حد معمول در زمان خوابیدن نگه دارد به طوری که بدن خود را خم کند.

انجام این کار باعث تسریع در بهبودی فرد پس از جراح شکم می شود و فرد باید این نکته را حتما رعایت کند تا سریع تر به بهبودی و انجام فعالیت های خود برسد.

افراد بیمار همچنین باید پس از عمل و برای تسکین درد ناشی از جراحی شکم خود باید از مسکن هایی که پزشک متخصص برای وی تجویز کرده است استفاده کند و از دیگر مسکن های جهت کاهش درد نباید هیچ گونه استفاده کند انجام این کار ممکن است باعث خون ریزی شده و فرد بیمار دچار نگرانی و استرس کند.

 

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی چیست؟

در ابتدا باید این نکته ذکر شود که علاوه بر نکاتی که برای افراد بیمار ارائه می شود نکاتی که توسط پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی ارائه می کند نیز بسیار حائز اهمیت بوده و فرد باید تمام تلاش خود را برای انجام دستورات پزشک متخصص به عمل بیاورد تا علاوه تسریع در زمان بهبودی، بهترین نتیجه را از جراحی شکم خود بگیرد و از داشتن شکمی تخت ابراز رضایت داشته باشد.

 

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی چیست؟

 

در مرحله ی اول باید پس از انجام عمل ابدومینوپلاستی فرد از فعالیت های سنگین خودداری کند این فعالیت های سنگین شامل ورزش و کار نیز می شود که در صورت سنگین بودن ممکن است به ناحیه ی شکم فشار وارد شده و باعث ایجاد شکل در ناحیه ی شکم برای افراد شود بنابراین افراد باید استراحت لازم و کافی پس از انجام عمل جراحی شکم خود داشته باشند.

افراد باید از رژیم غذایی که پزشک متخصص برای آن ها ارائه می کند استفاده کرد و آن را به طور کامل ارائه کنند. معمولا در این برنامه های غذایی تاکید بر خوردن میوه ی زیاد دیده می شود همچنین علاوه بر آن ماهی و میگو نیز برای میل کردن توسط افراد بیمار پس انجام عمل ابدومینوپلاستی تاکید می شود و همچنین از آناناس برای افزایش روند بهبودی جای زخم ها استفاده می شود.

ابدومینوپلاستی چه فوایدی دارد ؟

پس انجام عمل جراحی شکم تاکید پزشک بیشتر بر این نکته می باشد که فرد باید نوشیدنی فراوان بنوشد زیرا این کار برای تخت شدن شکم و همچنین برای روند بهبودی مورد نیاز می باشد و می تواند نیاز های معدنی و طبیعی فرد بیمار را تامین کند.

 

نقش مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی در نتایج آن!

انجام مراقبت های پس از عمل یکی از مهم ترین کار ها برای موفقیت و پشت سر گذاشتن عمل ابدومینوپلاستی می باشد که فرد بیمار باید برای گرفتن نتایج مثبت مراقبت های پس از عمل را با جدیت و تلاش کامل انجام دهد. این مراقبت ها شامل برخی نکات و همچنین برخی دستورات پزشک متخصص در زمینه جراحی شکم می باشند که باید برای انجام آن تلاش کافی را به عمل بیاورید.

 

نقش مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی در نتایج آن!

 

با انجام دادن به موقع و کامل مراقبت های بعد از عمل می توانید از نتایج خوب و مثبتی که پس از عمل ابدومینوپلاستی برای شما به وجود می آید استفاده کرده و از داشتن شکمی تخت لذت ببرید. همچنین پس از انجام این مراقبت ها و دستورات ارائه شده توسط پزشک فرد بیمار به اهداف قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی می تواند برسد و 90 درصد از این نتایج را کسب کند.

به طور کلی باید گفت که برای موفقیت در عمل ابدومینوپلاستی در مرحله اول پزشک متخصص ابدومینوپلاستی و در مرحله ی دوم خوده فرد از اهمیت بسیار بالایی برای موفقیت در عمل برخوردار می باشند که هر کدام از آن ها به دلایل مختلفی حائز اهمیت بوده و باید وظایف خود را به نحو احسن و بدون کم و کاست انجام دهند تا نتایج لازم را از عمل ابدومینوپلاستی بگیرند.

 

بعد از ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

بعد از عمل های جراحی که تقریبا برای افراد سنگین می باشند انجام برخی کارها ممنوع می شوند و افراد بیمار نباید این کار ها را تا زمان بهبودی و یا حداقل تا مدت زمانی انجام دهند؛ اما برخی از افراد به علت نداشتن صبر و حوصله ی کافی سراغ این کار ها رفته و پس از آن به دلیل به وجود آمدن برخی مشکلاتی که ممکن است گران گران تمام شوند دچار پشیمانی می شوند.

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

 

بعد از ابدومینوپلاستی انجام چه کارهایی ممنوع است؟

 

از نکاتی که پس از عمل ابدومینوپلاستی بسیار بر آن تاکید می شود خودداری از مصرف مشروبات الکلی می باشد زیرا ممکن است اختلالاتی را در ناحیه ی شکم به وجود آورد و باعث به وجود آمدن مشکلاتی شوند که برای فرد گران تمام شوند همچنین در کنار این موضوع از استفاده کردن از دخانیات نیز باید خودداری کرده و از استفاده کردن از این دو ممنوع می باشید.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم استفاده نکردن از داروهایی چون آسپرین می باشند. این مورد در نتیجه گرفتن بعد از عمل بسیار مهم می باشد و فرد بیمار باید پس از عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) نباید از مصرف آسپرین و در کل از مصرف چنین داروهایی باید خودداری کند. البته این نکته قابل ذکر است که در صورت تجویز پزشک و صلح دید وی می توانید از این دارو ها استفاده کنید.

انجام فعالیت هایی مانند ورزش کردن هم از نوع سبک و هم از نوع سنگین ممنوع می باشد و نباید این ورزش ها تا زمان بهبودی کامل انجام داد. در این رابطه باید گفت که انجام فعالیت ها پس از گذشت مدتی ممکن می شود ولی برای انجام باید اجازه پزشک متخصص را بگیرید. نباید سرخود کارهایی را انجام دهید که باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map