معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

امروزه افراد به دلیل افتادگی پوست خود از مشکلات بسیار زیادی در فیزیک و ظاهر بدن خود رنج می برند اما با وجود روش هایی برای از بین بردن این مشکلات به دلیل قدیمی بودن آن ها نتیجه مناسبی از به کار بردن این روش ها حاصل نمی شود.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

با پیشرفت علم خصوصا در علم پزشکی شاهد به وجود آمدن روش هایی جدید تری برای از بین بردن چربی ها و افتادگی های پوست می باشیم که می توانیم با استفاده از این روش که به عمل جراحی ابدومینوپلاستی معروف می باشد مشکلات خود را رفع کنیم.

ابدومینوپلاستی چیست و چه فوایدی دارد؟

نوعی از عمل های زیبایی به شمار می آید که امروزه طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است این عمل به منظور حذف چربی های اضافه و از بین بردن افتادگی پوست به کار می رود که مزایای بسیاری برای افراد دارد که کسانی را که از چنین مشکلاتی در نواحی مختلف بدن خود رنج می برند را تشویق به انجام این عمل جهت رفع مشکلات به وجود آمده می کند.

بزرگترین مزیت این عمل در زمانی که می خواهیم اقدام به انجام آن کنیم از بین بردن مشکلاتی چون افتادگی و از بین بردن چربی های اضافی می باشد. این عمل به علت افزایش زیبایی بدن از عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد چرا که با انجام آن بدن فرد علاوه بر افزایش زیبایی کسانی که از سن بالا و پیری پوست رنج می برند با انجام این عمل می توانند شاهد جوان سازی پوست خود باشند.

ابدومینوپلاستی چیست و چه فوایدی دارد؟

از دیگری مزیت هایی که می توان برای این عمل اشاره کرد دوره ی نقاهت کوتاه مدتی مخصوصا برای جراحی شکم دارد. این نکته باعث می شود که افراد تمایل بیشتری برای انجام این عمل داشته باشند چرا که برای اکثر افراد این موضوع بسیار مهم می باشد و علاوه بر عمل جراحی ابدومینوپلاستی در در دیگر عمل ها نیز داشتن دوره ی نقاهت کوتاه مدت یک مزیت بزرگ و بسیار خوب به شمار می آید.

  معرفی مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که با از بین رفتن چربی های اضافی در هر کدام از ناحیه ی بدن و با برطرف کردن افتادگی این نواحی پوست بدن حالت زیبای اولیه ی خود را به دست می آورد برطرف کردن این موضوع با خارج کردن چربی های جمع شده در یک ناحیه و یا به دلیل کاهش وزن بیش از حد که باعث افتادگی پوست شده است به دست می آید.

انواع مختلف ابدومینوپلاستی برای نواحی مختلف بدن!

عمل جراحی ابدومینوپلاستی به دلیل به روز و پیشرفته بودن در نواحی مختلف بدن قابل انجام می باشد چرا که در اکثر نقاط بدن با افزایش سن و یا با کاهش شدید وزن شاهد افتادگی پوست و یا جمع شدن چربی می باشیم برای برطرف کردن این چربی ها و افتادگی ها به جای استفاده از روش های قدیمی در نقاط مختلف بدن می توانیم از روش ابدومینوپلاستی و جراحی شکم استفاده کنیم.

انواع مختلف ابدومینوپلاستی برای نواحی مختلف بدن!

از مشکلاتی که در میان مردم و در بین زنان و مردان نیز بسیار راج می باشد جمع شدن چربی در ناحیه ی شکم می باشد. این ناحیه از بدن به دلیل اینکه باعث از بین رفتن زیبایی فیزیک افراد به دلیل جمع شدن چربی و یا افتادگی آن پس از کاهش وزن می شود که برای از بین بردن این مشکلات افراد می توانند از روش ابدومینوپلاستی و جراحی شکم استفاده کنند.

علاوه بر استفاده هایی که عمل جراحی شکم دارد می توان از این روش برای خارج کردن چربی ها و همچنین از بین بردن افتادگی و صاف کردن ناحیه ی بازو و ابدومینوپلاستی بازو استفاده کرد.

در ناحیه ی بازو که عمل آن مانند جراحی شکم نیز می باشد و در بین اکثر افراد شاهد جمع شدن چربی و افتادگی هستیم که یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن این مشکلات استفاده از این نوع جراحی زیبایی می باشد که تاثیر زیادی در رفع آن ها دارد.

  چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب می باشند؟

علاوه بر دو ناحیه ی فوق در برخی موارد دیده شده است که فرد می تواند از این روش برای از بین بردن این مشکلات در ناحیه ی ران پا نیز استفاده کرده و از نتایج فوق العاده آن بهره مند شود این نکته معمولا در میان زنان رایج تر می باشد همچنین دیده شده است که از این روش و همچنین از روش لیپوساکشن برای خارج کردن چربی های موجود در ران پا استفاده می شود.

روش های مختلف انجام ابدومینوپلاستی چیست؟

روش های مختلفی برای انجام عمل ابدومینوپلاستی وجود دارد که برای عمل جراحی به کار می روند که فرد بیمار برای آشنایی دقیق تر با این روش ها می تواند با پزشک متخصص خود مشاوره هایی را در این زمینه طی کند و یا با کلینیک مورد نظر خود جلساتی را برای آشنایی با این روش هایی که برای انجام عمل جراحی برای از بین بردن چربی و افتادگی پوست می شود برگزار کند.

روش های مختلف انجام ابدومینوپلاستی چیست؟

برای انتخاب روش مورد نظر جهت جراحی ابدومینوپلاستی و از بین بردن چربی ها و افتادگی پوست باید با پزشک مشورت کنید اما برای اطمینان خاطر می توانید این کار را به پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی بسپارید چرا که پزشک علاوه بر تجربه بیش تر مهارت بالاتری نیز دارد و می تواند انتخاب روش بهتری برای انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهد.

به طور کلی افراد برای دریافت نتایج بهتر و همچنین رسیدن به هدفی که قبل از عمل جراحی برای خود در نظر گرفته اند بهتر است طبق دستورات پزشک پیشرفته و از انجام هر گونه دستورات اشخاص دیگر خودداری کرده و تابع پزشک خود باشند.

آیا هزینه های انواع ابدومینوپلاستی متفاوت است؟

برای اینکه بتوانیم مبلغ دقیقی برای انجتم عمل جراحی ابدومینوپلاستی در نظر بگیریم می توانیم با پزشک متخصص در زمینه ی ابدومینوپلاستی مشاوره هایی را داشته باشیم زیرا هیچ کسی نمی تواند بگوید که انجام این عمل جراحی هزینه ی ثابتی دارد؛ زیرا افراد هدف مختلفی از انجام این عمل دارند که باید آن ها را در نظر گرفت و سپس یک هزینه مشخصی برای آن ارائه نمود.

  بارداری بعد از ابدومینوپلاستی امکان پذیر است؟

آیا هزینه های انواع ابدومینوپلاستی متفاوت است؟

از جمله مواردی که می تواند در هزینه های به وجود آمده ناشی از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی تاثیر گذار باشد می توانیم به انتخاب پزشک اشاره کنیم چرا که یک پزشک متخصص خوب و با تجربه می تواند در هزینه های به وجود آمده صرفه جویی کند و باعث مقرون به صرفه شدن این عمل شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که پزشکی که هزینه های بالا برای عمل درخواست می کند صرفا یک پزشک خوب نیست.

مورد دیگری که در هزینه هایی که برای انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی می تواند تاثیر گذار باشد انتخاب یک مرکز درمانی یا یک کلینیک بسیار معتبر می باشد.

برای این کار شما می توانید از کسانی که این عمل را انجام داده اند پرسش هایی پیرامون این کلینیک ها داشته باشید که در دام برخی افراد سود جو نیوفتید و بتوانید با انتخاب یک کلینیک خوب عمل خود را انجام دهید.

از جمله نکاتی که در هزینه های به وجود آمده برای انجام عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) بسیار حائز اهمیت می باشد محل مورد نظر برای انجام عمل می باشد چرا که ناحیه ی شکم معمولا نسبت به بازو دارای چربی و همچنین افتادگی بیشتری می باشد و همچنین برش ها و ظرافت هایی که پزشک متخصص برای این دو ناحیه که مثال زده شده با یکدیگر تفاوت هایی دارند که باعث منحصر به فرد شدن هزینه ها نیز می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button