منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

امروزه افراد زیادی به دلیل داشتن پوست افتاده که به دلیل چربی اضافی و همچنین به دلیل کاهش وزن بسیار زیاد از این مشکل احساس ناخوشایندی دارند و نمی توانند این مشکل را به شکل صد در صد و با استفاده از روش های قدیمی رفع کنند.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست

با پیشرفت علم و همچنین پیشرفت فناوری سبب شده است که روش نوینی برای رفع این مشکل به وجود بیاید که آن را عمل جراحی ابدومینوپلاستی می نامند که مخصوص از بین بردن مشکلاتی از قبیل شل شدن پوست و همچنین افتادگی آن می باشد.

آیا ابدومینوپلاستی برای نواحی دیگری نیز قابل انجام است؟

ابدومینوپلاستی را می توان اینگونه تعریف کرد که نوعی از عمل های زیبایی برای حذف چربی و پوست اضافه که در نقاط مختلف بدن قابل اجر می باشد و افرادی که از این مشکل رنج می برند می توان برای حل آن از این عمل استفاده کرده و از نتایجی که پس از انجام عمل جراحی برای آن ها به وجود می آید استفاده کرده و رضایت خود را از داشتن چنین عملی اعلام کنند.

عمل ابدومینوپلاستی در نواحی مختلف بدن از جمله شکم نیز انجام می شود که می توانیم به این صورت آن را تعریف کنیم، حذف پوست و چربی اضافی از ناحیه پایین و همچنین وسط شکم و سفت کردن عضلات دیواره ی شکم را می گویند که با انجام آن افراد می توانند از داشتن شکمی تخت برخوردار شوند که برخی افراد بنا به دلایلی نمی توانند چربی سوزی کنند.

آیا ابدومینوپلاستی برای نواحی دیگری نیز قابل انجام است؟

همچنین در برخی موارد ابدومینوپلاستی برای کوچک کردن ران پا ها نیز اتفاق افتاده است. استفاده از این روش نیز می تواند باعث از بین بردن مشکلاتی چون افتادگی پوست و حذف چربی اضافی را شامل می شد. باید گفت که افراد برای این کار می توانند از لیپوساکشن نیز استفاده کرده و از نتایج هر کدام از روش ها نیز برخوردار شوند.

  آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی در ناحیه ذکر شده قابل انجام است و به دلیل به روز و پیشرفته بودن آن می توان از موفقیت عمل که توسط پزشک متخصص و کلینیک معتبر به نوعی تضمین می شود اطمینان حاصل کرده و از آن نیز رضایت کافی داشته باشند.

ابدومینوپلاستی بازو چیست و چگونه انجام می شود؟

در زمانی که افراد در ناحیه ی بازوی خود احساس سنگینی و یا احساس داشتن پوست اضافی کنند می توانند با انجام ابدومینوپلاستی از این پوست های اضافی که اغلب به دلیل کاهش وزن به وجود می آیند و معمولا ظاهری افتاده و شل مانندی به خود می گیرد رهایی یابند. انجام این عمل دارای مراحلی است که فرد می تواند با رعایت آن نتایج قابل قبولی را دریافت کند.

انجام این عمل با هدف خارج شدن چربی و پوست اضافی صورت می گیرد که باعث لاغر شدن و صافی پوست بازو می شود. در این عمل پزشک متخصص برش هایی را از ناحیه ی زیر بغل شروع کرده و این برش ها می توانند تا ناحیه آرنج پیش بروند قبل از انجام این برش ها پزشک متخصص در ابتدا عمل را با بی هوشی فرد بیمار شروع و سپس به برش زدن مشغول می شود.

خلاصه ای از عمل برای شما ارائه شد اما به طور دقیق تر و قبل از انجام همه ی نکات ذکر شده پزشک متخصص ابتدا ناحیه هایی که باید از آن ها چری خارج شود و پوست مورد صافی قرار بگیرد روی بدن فرد مشخص می کند و پس از آن شروع به انجام عمل کرده و مشکل را فرد را برطرف می کند انجام این به هیچ عنوان نیاز به نگرانی و استرس ندارد.

با وجود داشتن اطلاعات بالا باید این نکته را بدانید که انتخاب پزشک می تواند در موفقیت این عمل بسیار حائز اهمیت باشد زیرا همه ی نکات ارائه شده برای شما توسط پزشک انجام می شود و پزشک می تواند با انجام این ها باعث موفقیت عمل شود ولی در غیر این صورت و زمانی که پزشک در خارج کردن چربی های مورد دچار اشتباه شود ممکن است پوست بازو شل تر از حالت قبلی دیده شود.

  ابدومینوپلاستی چه فوایدی دارد ؟

ابدومینوپلاستی بازو چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

زمانی که از جراحی ابدومینوپلاستی صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد زیبایی در ناحیه های مختلف بدن می باشد. انجام این عمل مزایای بسیاری برای افرادی که در ناحیه شکم و بازو و همچنین دیگر نقاط بدن که دچار مشکلات افتادگی و چربی اضافی هستند دارد که با انجام آن می توانند از مزایای آن برخوردار شده و مشکلات خود را از بین ببرند.

ابدومینوپلاستی بازو چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

از مزایای این عمل که برای افراد بیمار نیز بسیار مورد اهمیت می باشد می تواند به دوره ی نقاهت کوتاه مدت آن اشاره کرد که به مدت یک هفته می باشد.

همچنین پس از عمل فرد به مدت یک روز یا بیشتر از بیمارستان مرخص شده و می تواند در منزل خود این دوره ی کوتاه مدت را طی کرده و پس از آن به جامعه بازگشته و از نتایج این عمل برخوردارد شود.

از بین رفتن چربی های ناحیه بازو که شکل ناخوشایندی به بدن و بازو های فرد داده بود از نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. افتادگی پوست که ناشی از اضافه بودن چربی ها می باشد و با از بین رفتن آن شکل ظاهری بازو های فرد به حالت زیبای اولیه بازگشته و آن ظاهر نه چندان زیبا به فراموشی سپرده می شود که از مزایای انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی می باشد.

از مزیت های دیگر این عمل می توان به این نکته اشاره کرد که اکثر افراد می توانند آن را انجام دهند همچنین افرادی که پس از کاهش وزن خود با این مشکل روبرو شده اند نیز می توانند از این عمل برای رفع مشکلاتی که برایشان به وجود آمده استفاده کرده و از نتایج آن نیز برخوردار شوند.

  هزینه ابدومینوپلاستی به چه مواردی بستگی دارد؟

آیا نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی بازو دائمی است؟

برای رسیدن به نتایج دائمی پس از عمل در ابتدا باید با پزشک مشاوره هایی در این موضوع انجام شود که با مراقبت هایی که قبل و بعد از عمل و به منظور گرفتن نتایج دائمی گرفته می شود توجه کرد. این مشاوره ها می توانند برای افراد اطلاعات بسیار خوبی داشته باشد که منتهی به گرفتن نتایج دائمی از انجام عمل ابدومینوپلاستی شود.

آیا نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی بازو دائمی است؟

برای گرفتن نتایج دائمی باید در انتخاب پزشک نهایت دقت را به عمل بیاورید چرا که در صورت نداشت تجربه و مهارت کافی پزشک نتایج دلخواه حاصل نمی شود و فرد ممکن است از انجام عمل جراحی برای از بین بردن مشکلات ناشی از وجود چربی اضافی در ناحیه بازوی خود پشیمان شود و علاوه بر آن نمی تواند نتایج دائمی از عمل خود بگیرد.

در صورتی که فرد بیمار خواهان به دست آوردن نتایج دائمی پس از عمل ابدومینوپلاستی باید به دستوراتی که پزشک پس از انجام عمل برای وی ارائه می کند کاملا گوش داده و در صدد انجام آن ها برآید در غیر این صورت و با رعایت نکردن نکات گوش زد شده توسط پزشک نمی توانند نتایج دائمی از عمل ابدومینوپلاستی خود بگیرد همچنین از مزایای این عمل نیز نمی تواند برخوردار شود.

در یک چهارچوب کلی باید بگوییم که نتایج این تا حدود زیادی به پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی و خوده فرد بیمار بستگی دارد که باید این نکات را قبل از هر گونه اقدام برای انجام این عمل در نظر گرفت و سپس اقدام به انجام عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button