ابدومینوپلاستی

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست ؟

امروزه افراد زیادی به دلیل داشتن پوست افتاده که به دلیل چربی اضافی و همچنین به دلیل کاهش وزن بسیار زیاد از این مشکل احساس ناخوشایندی دارند و نمی توانند این مشکل را به شکل صد در صد و با استفاده از روش های قدیمی رفع کنند.

 

منظور از ابدومینوپلاستی بازو چیست

با پیشرفت علم و همچنین پیشرفت فناوری سبب شده است که روش نوینی برای رفع این مشکل به وجود بیاید که آن را عمل جراحی ابدومینوپلاستی می نامند که مخصوص از بین بردن مشکلاتی از قبیل شل شدن پوست و همچنین افتادگی آن می باشد.

آیا ابدومینوپلاستی برای نواحی دیگری نیز قابل انجام است؟

ابدومینوپلاستی را می توان اینگونه تعریف کرد که نوعی از عمل های زیبایی برای حذف چربی و پوست اضافه که در نقاط مختلف بدن قابل اجر می باشد و افرادی که از این مشکل رنج می برند می توان برای حل آن از این عمل استفاده کرده و از نتایجی که پس از انجام عمل جراحی برای آن ها به وجود می آید استفاده کرده و رضایت خود را از داشتن چنین عملی اعلام کنند.

عمل ابدومینوپلاستی در نواحی مختلف بدن از جمله شکم نیز انجام می شود که می توانیم به این صورت آن را تعریف کنیم، حذف پوست و چربی اضافی از ناحیه پایین و همچنین وسط شکم و سفت کردن عضلات دیواره ی شکم را می گویند که با انجام آن افراد می توانند از داشتن شکمی تخت برخوردار شوند که برخی افراد بنا به دلایلی نمی توانند چربی سوزی کنند.

 

آیا ابدومینوپلاستی برای نواحی دیگری نیز قابل انجام است؟

 

همچنین در برخی موارد ابدومینوپلاستی برای کوچک کردن ران پا ها نیز اتفاق افتاده است. استفاده از این روش نیز می تواند باعث از بین بردن مشکلاتی چون افتادگی پوست و حذف چربی اضافی را شامل می شد. باید گفت که افراد برای این کار می توانند از لیپوساکشن نیز استفاده کرده و از نتایج هر کدام از روش ها نیز برخوردار شوند.

انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی در ناحیه ذکر شده قابل انجام است و به دلیل به روز و پیشرفته بودن آن می توان از موفقیت عمل که توسط پزشک متخصص و کلینیک معتبر به نوعی تضمین می شود اطمینان حاصل کرده و از آن نیز رضایت کافی داشته باشند.

ابدومینوپلاستی بازو چیست و چگونه انجام می شود؟

در زمانی که افراد در ناحیه ی بازوی خود احساس سنگینی و یا احساس داشتن پوست اضافی کنند می توانند با انجام ابدومینوپلاستی از این پوست های اضافی که اغلب به دلیل کاهش وزن به وجود می آیند و معمولا ظاهری افتاده و شل مانندی به خود می گیرد رهایی یابند. انجام این عمل دارای مراحلی است که فرد می تواند با رعایت آن نتایج قابل قبولی را دریافت کند.

اسم دیگر این جراحی برای بازو براکیوپلاستی است، جراحی زیبایی براکیوپلاستی یا عمل جراحی لیفت بازو یا ابدومینوپلاستی بازو از زیر بغل به زیر آرنج تغییر شکل می دهد. این عمل جراحی پوست و چربی اضافی را از بین می برد تا ظاهری متعادل تر داشته باشد.

پوست بازو با بالا رفتن سن، بعد از کاهش وزن زیاد و قابل توجه، و برای مبتلایان به لنف ادم تمایل به افتادگی دارد. ورزش ممکن است باعث تقویت و بهبود وضعیت عضلات زیربنایی بازو شود، اما هیچ تغییری در پوستی اضافی که قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده است ندارد.

عمل ابدومینوپلاستی بازو عمومی بین یک تا سه ساعت طول می کشد، و ممکن است با استفاده از بی حسی عمومی یا بیهوشی گرگ و میش انجام شود (نوعی بیهوشی که شما را بیدار می کند اما از انجام این عمل بی اطلاع است).

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

لیپوساکشن ممکن است در صورت لزوم برای از بین بردن هرگونه رسوب چربی موضعی که مانع نتایج نهایی جراحی لیفت بازو باشد، اقداماتی صورت بگیرد. تمام برش ها در زیر بازو قرار دارند تا جای زخم پنهان شود و یا به حداقل برسد.

در حالی که برخی از زخم ها مربوط به ریکاوری در روند عمل ابدومینوپلاستی بازو وجود دارد، اکثر افراد طی دو هفته فعالیت های سبک انجام می دهند و معمولا طی شش هفته به روال عادی خود از جمله بلند کردن یا حمل اجسام یا ورزش برمی گردند.

انجام این عمل با هدف خارج شدن چربی و پوست اضافی صورت می گیرد که باعث لاغر شدن و صافی پوست بازو می شود. در این عمل پزشک متخصص برش هایی را از ناحیه ی زیر بغل شروع کرده و این برش ها می توانند تا ناحیه آرنج پیش بروند قبل از انجام این برش ها پزشک متخصص در ابتدا عمل را با بی هوشی فرد بیمار شروع و سپس به برش زدن مشغول می شود.

خلاصه ای از عمل برای شما ارائه شد اما به طور دقیق تر و قبل از انجام همه ی نکات ذکر شده پزشک متخصص ابتدا ناحیه هایی که باید از آن ها چربی خارج شود و پوست مورد صافی قرار بگیرد روی بدن فرد مشخص می کند و پس از آن شروع به انجام عمل کرده و مشکل  فرد را برطرف می کند انجام این عمل به هیچ عنوان نیاز به نگرانی و استرس ندارد.

با وجود داشتن اطلاعات بالا باید این نکته را بدانید که انتخاب پزشک می تواند در موفقیت این عمل بسیار حائز اهمیت باشد زیرا همه ی نکات ارائه شده برای شما توسط پزشک انجام می شود و پزشک می تواند با انجام این ها باعث موفقیت عمل شود ولی در غیر این صورت و زمانی که پزشک در خارج کردن چربی های مورد دچار اشتباه شود ممکن است پوست بازو شل تر از حالت قبلی دیده شود.

ابدومینوپلاستی بازو چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

زمانی که از جراحی ابدومینوپلاستی صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد زیبایی در ناحیه های مختلف بدن می باشد. انجام این عمل مزایای بسیاری برای افرادی که در ناحیه شکم و بازو و همچنین دیگر نقاط بدن که دچار مشکلات افتادگی و چربی اضافی هستند دارد که با انجام آن می توانند از مزایای آن برخوردار شده و مشکلات خود را از بین ببرند.

 

ابدومینوپلاستی بازو چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

 

از مزایای این عمل که برای افراد بیمار نیز بسیار مورد اهمیت می باشد می تواند به دوره ی نقاهت کوتاه مدت آن اشاره کرد که به مدت یک هفته می باشد.

همچنین پس از عمل فرد به مدت یک روز یا بیشتر از بیمارستان مرخص شده و می تواند در منزل خود این دوره ی کوتاه مدت را طی کرده و پس از آن به جامعه بازگشته و از نتایج این عمل برخوردارد شود.

از بین رفتن چربی های ناحیه بازو که شکل ناخوشایندی به بدن و بازو های فرد داده بود از نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. افتادگی پوست که ناشی از اضافه بودن چربی ها می باشد و با از بین رفتن آن شکل ظاهری بازو های فرد به حالت زیبای اولیه بازگشته و آن ظاهر نه چندان زیبا به فراموشی سپرده می شود که از مزایای انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی می باشد.

از مزیت های دیگر این عمل می توان به این نکته اشاره کرد که اکثر افراد می توانند آن را انجام دهند همچنین افرادی که پس از کاهش وزن خود با این مشکل روبرو شده اند نیز می توانند از این عمل برای رفع مشکلاتی که برایشان به وجود آمده استفاده کرده و از نتایج آن نیز برخوردار شوند.

آیا نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی بازو دائمی است؟

برای رسیدن به نتایج دائمی پس از عمل در ابتدا باید با پزشک مشاوره هایی در این موضوع انجام شود که با مراقبت هایی که قبل و بعد از عمل و به منظور گرفتن نتایج دائمی گرفته می شود توجه کرد. این مشاوره ها می توانند برای افراد اطلاعات بسیار خوبی داشته باشد که منتهی به گرفتن نتایج دائمی از انجام عمل ابدومینوپلاستی شود.

 

آیا نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی بازو دائمی است؟

 

ورزش گاهی اوقات می تواند به ضعف پوست زیر بازوها کمک کند، اما اغلب اوقات کافی نیست، به خصوص پس از کاهش وزن زیاد افرادی که چاقی مفرط داشته اند. با جراحی و برداشتن پوست اضافی و تغییر شکل بازو، فرد می تواند بازوهایی را که قبلا داشته و یا همیشه می خواست داشته باشد.

ممکن است برای نتیجه بهتر و دائمی تر نیاز باشد بعد از عمل ورزش کنید که باید دقت کنید از چه زمانی شروع کنید و زیر نظر پزشک و مربی حرفه ای کار کنید چرا که در بعضی مواقع ورزش سنگین نه تنها مفید نمی باشد ممکن است برای شما ضرر هم داشته باشد.

برای گرفتن نتایج دائمی باید در انتخاب پزشک نهایت دقت را به عمل بیاورید چرا که در صورت نداشتن تجربه و مهارت کافی پزشک نتایج دلخواه حاصل نمی شود و فرد ممکن است از انجام عمل جراحی برای از بین بردن مشکلات ناشی از وجود چربی اضافی در ناحیه بازوی خود پشیمان شود و علاوه بر آن نمی تواند نتایج دائمی از عمل خود بگیرد.

در صورتی که فرد بیمار خواهان به دست آوردن نتایج دائمی پس از عمل ابدومینوپلاستی باید به دستوراتی که پزشک پس از انجام عمل برای وی ارائه می کند کاملا گوش داده و در صدد انجام آن ها برآید در غیر این صورت و با رعایت نکردن نکات گوش زد شده توسط پزشک نمی توانند نتایج دائمی از عمل ابدومینوپلاستی خود بگیرد همچنین از مزایای این عمل نیز نمی تواند برخوردار شود.

قبل از تصمیم گیری در مورد کاهش وزن بدن، باید درک کنید که کاهش وزن شما باید تثبیت شده باشد. اگر به کاهش وزن خود ادامه دهید، حجم چربی ها دوباره رشد می کنند. اگر به تدریج وزنی را که از دست داده اید دوباره به دست بیاورید، یا از وزن خود کم کنید باعث ایجاد استرس بیشتر به پوست، علائم کشش قابل رویت و جای زخم های گسترده می شوید. در واقع نباید در یک دوره دچار نوسان در مقدار وزنتان شوید و حتی وزنی را کم و پس از مدتی اضافه کنید، باید سعی کنید ثابت بمانید یا در حد کم در فواصل طولانی تر وزنی را کم کنید. پس اگر دقت نکنید قطعا نتیجه عمل شما دائمی نخواهد بود

همچنین باید بدانید که شما کاندیداهای خوبی برای کانتورینگ بدن یا ابدومینوپلاستی بازو هستید یا خیر؟ آیا می توان امید به نتایج دائم داشت یا خیر؟ به طور کلی افراد زیر واجد شرایط برای عمل ابدومینوپلاستی بازو می باشند:

  • بزرگسالان در هر سنی که کاهش وزن آنها تثبیت شده است.
  • افراد سالم که شرایط پزشکی ندارند، غیر سیگاری ها
  • افراد دارای دید مثبت و اهداف واقع بینانه برای آنچه که نتیجه عمل می تواند انجام دهد، هستند
  • افرادی که متعهد به پیشبرد یک سبک زندگی سالم از جمله تغذیه مناسب و تناسب اندام هستند

اگر واجد شرایط باشید مسلما نتیجه بهتری از عمل خواهید دید و همچنین می تواند نتیجه شما دائمی باشد.

در یک چهارچوب کلی باید بگوییم که این نتایج تا حدود زیادی به پزشک متخصص در زمینه ابدومینوپلاستی و خوده فرد بیمار بستگی دارد که باید این نکات را قبل از هر گونه اقدام برای انجام این عمل در نظر گرفت و سپس اقدام به انجام عمل ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان