بلفاروپلاستی

منظور از بلفاروپلاستی با پلاسما جت چیست؟

منظور از بلفاروپلاستی با پلاسما جت چیست؟

منظور از بلفاروپلاستی با پلاسما جت چیست؟

چشم ها دارای پوستی حساس و نازک هستند که می توانند در دراز مدت دارای چروک شوند. روش ” بلفاروپلاستی ” می تواند یکی از بهترین درمان ها برای پوست های افتاده و کشیده شده اطراف چشم در نظر گرفته شوند.

پوست های اطراف چشم و پلک ها از آنجایی که دارای فعالیت انقباضی بسیاری در طول شبانه روز هستند می توانند دچار چروک های پوستی و افتادگی های پلکی شوند. این انقباضات در زیر ماهیچه های پلک ها می تواند پوست را چروک کند.

 

منظور از بلفاروپلاستی با پلاسما جت چیست؟

 

امروزه از روش های نوینی برای ایجاد زیبایی در چشم ها استفاده می شود. یکی از این روش ها را می توان بلفاروپلاستی نامید.

در واقع این عمل نوعی جراحی پلک است که در پلک های بالا و پایین چشم انجام می شود و می تواند منجر به برداشتن پوست های اضافی و افتاده پلک شود و یا پف هایی را که در پایین و بالای چشم ایجاد شده است را از بین ببرد.

این نقاط برآمده به دلیل تجمع چربی و پوست های اضافی پلک ایجاد شده اند. به همین دلیل در صورتی که توسط جراحی پلک برداشته نشوند و تحت جراحی قرار نگیرند می توانند آسیب های بینایی را برای افراد ایجاد کنند.

درخواست مشاوره رایگان بلفاروپلاستی

 

 

مراقبت نکردن از پوست در کنار علائم پیری و خستگی های پوستی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و یا استفاده نکردن از مرطوب کننده ها یا مصرف مواد مخدر و رژیم غذایی ناسالم می تواند این عارضه را در پلک ها و اطراف چشم افراد ایجاد کند.

از آنجایی که پوست دارای خاصیت ارتجاعی است به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهد و باعث تجمع چربی و پوست های اضافی در اطراف چشم می شود.

با انجام بلفاروپلاستی می توانید تا حدود زیادی این اختلال پوستی را از بین ببرید و پوستی جوان و با نشاط در اطراف چشم های خود داشته باشید.

 

بلفاروپلاستی با پلاسما جت چگونه انجام می شود؟

روش های جدید جراحی پلک که توسط بلفاروپلاستی انجام می شود می تواند نتایج ماندگاری را برای افراد ایجاد کند. در واقع با جراحی پلک به روش ها و متد های جدید ایجاد عوارض احتمالی بعد از بلفاروپلاستی به حداقل می رسد.

یکی از این روش ها استفاده از پلاسما جت در جراحی پلک است. می توان گفت که پلاسما جت نوعی تکنولوژی پیشرفته است که به جای جراحی در چشم در زمان بلفاروپلاستی استفاده می شود. پلاسما در واقع نوعی گاز است که می تواند به صورت تخلیه الکتریکی برای از بین بردن چروک و افتادگی های پلک استفاده شود.

پلاسما جت با ایجاد گرما در سلول های پوست، می تواند چروک های چشم و بافت های اطراف آن را تحت تاثیر قرار دهد. در این روش پوست خاصیت شل شدن و افتادگی خود را از دست می دهد و دوباره محکم می شود.

 

بلفاروپلاستی با پلاسما جت چگونه انجام می شود؟

 

در واقع این فناوری از آنجایی که نسبت به جراحی پلک دارای فواید بسیاری است می تواند به صورت سرپایی و بدون ایجاد برش و زخم در اطراف پلک ها انجام شود.

معمولا بلفاروپلاستی از طریق پلاسما جت دارای دوران نقاهت بسیار اندکی تا پنج روز است و عوارض بیهوشی در این روش وجود ندارد؛ زیرا بی حسی موضعی برای بلفاروپلاستی از طریق پلاسما صورت می گیرد.

نحوه کار دستگاه پلاسما جت به این صورت است که منبع انرژی گرمایی الکتریکی با ولتاژ بالا با فاصله اندکی از پوست پلک می تواند باعث افزایش فشار الکتریکی شود و سلول های پوستی را تحریک کند تا با کلاژن سازی بیشتر چین و چروک های پوستی را از بین ببرد و پوست را محکم کند.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما جت دائمی است؟

تکنیک سفت کردن پوست از طریق بلفاروپلاستی می تواند با استفاده از روش پلاسما صورت گیرد. این روش در بلفاروپلاستی یکی از بهترین روش هایی است که با کمترین عوارض ایجاد شده در افراد می تواند انجام شود.

 

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما جت دائمی است؟

 

در واقع ” بلفاروپلاستی پلک بالا ” و پایین به واسطه پلاسما نوعی درمان است که چین و چروک های پوستی را برای مدت زیادی از بین می برد. همانطور که می دانیم جراحی پلک نیز نوعی عمل زیبایی است که می تواند در صورت رعایت نکردن مراقبت های پوستی نتیجه و اثر خود را از دست بدهد.

با این وجود روند ماندگاری بلفاروپلاستی با پلاسما را می توان مرتبط به عوامل مختلفی دانست. پیری و ایجاد مشکلات پوستی در هر فردی می تواند به گونه ای صورت گیرد. از آنجایی که جلسات درمانی با پلاسما ممکن است تا چند جلسه به طول انجامد، به همین دلیل ماندگاری این روش تا حدود زیادی به خود فرد بستگی دارد.

با این وجود بلفاروپلاستی با پلاسما می تواند دارای ماندگاری طولانی باشد. برای این منظور می توانید از نتایج مثبت آن تا سال های سال استفاده کنید.

 

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما جت دردناک است؟

از آنجایی که بلفاروپلاستی از طریق پلاسما جت می تواند به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه علائم دردناکی انجام شود هر روزه عده بیشتری از افراد برای انجام جراحی پلک با پلاسما از خود اشتیاق نشان می دهند.

 

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما جت دردناک است؟

 

با توجه به اینکه پلاسما جت دستگاهی است که از طریق الکترود ها به درمان چین و چروک و ضایعات پوستی می پردازد دارای طرفداران زیادی است. در این روش از ایجاد بریدگی و یا برداشتن چربی های اضافی دور چشم خبری نیست. زیرا جریان الکتریکی می تواند فیبروبلاست های پوست را دوباره فعال کند و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته پوست را همراه با کلاژن سازی دوباره ایجاد کند.

از این طریق پوست ها افتاده می توانند سفت شوند و طی دوره درمانی مشخص تا 3 ماه نتیجه نهایی بعد از بلفاروپلاستی از طریق پلاسما جت را می توانید مشاهده کنید. ایجاد سوختگی یا تغییرات پوستی نیز از این طریق وجود ندارد و تنها با بی حسی موضعی می توان این عمل را انجام داد.

همچنین لک های پوستی و یا زخم های موجود در اثر آکنه نیز از طریق پلاسما جت به راحتی قابل محو شدن است؛ بنابراین در حین بلفاروپلاستی امکان ایجاد درد در پوست وجود ندارد.

 

عوارض جانبی و فواید بلفاروپلاستی با پلاسما جت

مانند هر عمل زیبایی که انجام می شود بلفاروپلاستی از طریق پلاسما نیز می تواند دارای عوارض ناچیزی باشد که در مورد ایجاد آنها نباید نگرانی خاصی را داشته باشید. در واقع عوارض بلفاروپلاستی با پلاسما بسیار ناچیز است و تا دو الی سه روز از بین می رود.

 

عوارض جانبی و فواید بلفاروپلاستی با پلاسما جت

 

این عوارض شامل تورم و ایجاد قرمزی در پوست و در نواحی تحت درمان می تواند مشاهده شود. از آنجایی که پلاسما می تواند به پوسته پوسته شدن پوست بیانجامد و این امر کاملا طبیعی است، باید تا مدت زمان یک هفته مراقبت های لازم را از پوست خود انجام دهید تا این عوارض در زمان کمتری ناپدید شوند.

با این وجود درمان جراحی پلک در برخی از موارد و با توجه به حساس بودن ناحیه تحت درمان ممکن است بیشتر به طول بیانجامد. بهبودی کامل بعد از بلفاروپلاستی را می توانید از 7 تا 10 روز بعد از جراحی پلک مشاهده کنید.

از آنجایی که چروک های دور چشم بسیار ریز هستند و عمق کمتری دارند استفاده از روش پلاسما در بلفاروپلاستی می تواند بهترین گزینه برای از بین بردن این چروک ها باشد؛ زیرا این روش در عمق دو تا سه میلی متری چروک های پوستی می تواند نتیجه بهتری را در بر داشته باشد.

از بلفاروپلاستی از طریق پلاسما می توان برای از بین بردن افتادگی پوست، از بین بردن لک های پوستی، از بین بردن رنگ دانه های اضافی پوست و ضایعات پوستی نظیر آکنه و یا زگیل استفاه کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)