1. خانه
 2. پوست و مو
 3. کاشت ابرو
 4. تجربیات و نظرات افراد زیباجو درباره کاشت ابرو

تجربیات و نظرات افراد زیباجو درباره کاشت ابرو

تجربیات افراد زیباجو درباره کاشت ابرو

با اینکه کاشت ابرو در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده و مزایای آن از نظر هیچ‌کسی پوشیده نیست، هنوز هم نظرات درمورد کاشت ابرو متفاوت بوده و افرادی وجود دارند که در تصمیم‌گیری نهایی خود برای بهره‌مندی از نتایج مثبت این روش مُردد هستند. جالب است بدانید وقتی به برخی از افراد پیوند ابرو را توصیه می‌کنیم، در اولین برخورد، سریعاٌ این سوال را مطرح می‌کنند که آیا کاشت ابرو درد دارد؟ این موضوع نشان می‌دهد که این دسته از افراد بیشتر از عوارض جانبی پیوند و نحوه اجرای کار می‌ترسند.

به همین دلیل توجه به نظرات افراد اهمیت زیادی پیدا می‌کند زیرا در تصمیم‌گیری برای انتخاب روش کاشت ابرو و نتایجی که بعد از آن در انتظار کاندیدهای پیوند ابرو وجود دارد، تاثیر زیادی خواهد داشت. در ادامه این مقاله سعی کرده‌ایم تا نگاهی به سوالات متدوال کاشت ابرو و نظراتی که افراد در این باره ارائه می‌کنند داشته باشیم. پس برای رسیدن به بهترین و ایده‌آل‌ترین نتایج ممکن ما را در خواندن مطالب این مقاله همراهی کنید.

اینفوگرافی نظرات در مورد کاشت ابرو

تجربیات کاشت ابرو در کلینیک هلیا

ایمپلنت ابرو یکی از اقداماتی است که برخی افراد به هر دلیلی از جمله ترس از جراحی یا عدم اعتماد به نتیجه نهایی کار از انجام آن خودداری می‌کنند، ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو هلیا به شما این اطمینان را می‌دهیم که با مراجعه به این کلینیک یکی از بهترین تجربیات خود از جراحی زیبایی را زیر نظر پزشک متخصص و محبوب در این زمینه جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی تجربه خواهید کرد. کلینیک تخصصی هلیا با به روزترین تجهیزات مجهز شده است که در مدت زمان اندک و با احتمال بروز عوارض جانبی بسیار کم اقدام به کاشت طبیعی ابرو می‌نمایند. یکی از مزیت‌های مهم این کلینیک استفاده از روش میکروگرافت برای کاشت مو و ابرو است که به طور اتوماتیک و با استفاده تجهیزات به روز با کمترین مداخله دست انجام می‌گیرد.

تجربیات کاشت ابرو در کلینیک هلیا
نظرات درباره کاشت ابرو

برای کسب آگاهی از تجربیات زیبا‌جویان و مراجعه کنندگان به کلینیک هلیا در رابطه با کاشت ابرو می‌توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرامی این کلینیک به آدرس helia.clinic از تجربیات و نظرات آنها بهره ببرید و انتخاب این کلینیک معتبر را با انواع تجهیزات به روز که از تکنیک‌های مدرن برای جراحی استفاده می‌کنند را در اولویت انتخاب خود قرار دهید تا از بروز عوارض جانبی تا حدود زیادی بکاهید.

عمل زیبایی ابرو و تکنیک های انجام آن

کاشت ابرو یک عمل زیبایی رایج در دنیا است که همزمان با پیشرفت‌های تکنولوژی، شاهد روی کار آمدن روش‌های جدیدی برای این منظور هستیم. تمامی این موارد دست در دست هم می‌دهند تا هر روز شرایط پیوند ابرو برای همه افراد حتی کسانی که بیماری خاص دارند، فراهم شود. برای تصمیم‌گیری در مورد عمل زیبایی ابرو و تکنیک‌های انجام آن، بهتر است به سراغ جدیدترین روش های کاشت ابرو بروید چرا که در روش‌های جدید از به روزترین فناوری‌ها استفاده می‌گردد. در نتیجه عمل پیوند ابرو و همچنین دوران نقاهت بعد از آن با کم‌ترین درد و عارضه جانبی همراه خواهد بود.

از جمله بهترین روش‌هایی که این روزها توانسته توجه اغلب کاندیدهای پیوند ابرو را به خود جلب کند روش میکروگرافت، FIT و FUT است. البته فراموش نکنید که تکنیک کاشت ابرو، فقط بخشی از نتیجه نهایی کار را تعیین نموده و هرگز نباید تاثیر کلینیک و مهارت پزشک نادیده گرفته شود. کلینیک هلیا مفتخر به بهره‌مندی از بهترین کادر درمانی و به روزترین فناوری‌ها در زمینه کاشت ابرو است. قبل از اتخاذ تصمیم نهایی می‌توانید نظرات درباره کاشت ابرو را که توسط مراجعه‌کنندگان این کلینیک ارائه شده، مطالعه کرده و با اطمینان بیشتری خود را برای رسیدن به ابروهایی پرپشت و زیبا آماده کنید.

آیا کاشت ابرو تاثیر گذار است؟

از آنجایی که مشکل ریزش و کم‌حجمی تارهای ابرو همواره وجود داشته، راهکارهای متنوعی نیز برای مقابله با این موضوع ارائه شده است. از جمله این روش‌ها می‌توان به راهکارهای مدرن و سنتی اشاره کرد. اما سوالی که ایجاد می‌شود این است که کدام روش تاثیر بهتر و قابل توجهی خواهد داشت. برای پاسخ به این سوال باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و بعد از انجام بررسی‌های لازم و اطلاع از دلیل و شدت ریزش موهای ابرو، تصمیم درست را گرفت.

مطالب بیشتر: نتایچ نهایی کاشت ابرو

آیا پیوند ابرو تاثیر گذار است؟

تمامی روش‌های تقویت ابرو که در رشد دوباره تارهای مو تاثیر به سزایی دارند، مقطعی بوده و نیاز به طی کردن پروسه درمان طولانی مدت دارند به طوری که بعد از قطع درمان، امکان روبرو شدن با مشکل قبلی وجود خواهد داشت. این در حالی است که به کمک روش‌های پیوند ابرو به طور کلی مشکل ریزش و کم‌‌مویی ابروها از بین رفته و نتایج حاصل از آن همیشگی خواهد بود. این عمل کاملاٌ غیرتهاجمی بوده و بعد از اتمام روند بهبودی، می‌توان تا پایان عمر از نتایج مثبت آن لذت برد. طول دوره نقاهت کاشت طبیعی ابرو از شخصی به شخص دیگر متفاوت بوده و حداکثر بعد از یک سال می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. با این حال اگر هنوز برای این عمل زیبایی مُردد هستید، می توانید نظرات در مورد کاشت ابرو را از طریق مراجعه حضوری به کلینیک‌ها و یا سایت این مراکز، بررسی نمایید تا با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم‌گیری کنید.

پیوند ابرو چه اندازه تاثیر دارد؟در صورتی که کاشت به درستی انجام شده و مراقبت‌های بعد از پیوند را رعایت شود، قطعا نتیجه ماندگار و مطلوب در پی خواهد داشت.
آیا ابروی کاشته شده را می‌توان رنگ کرد؟بله ولی برای اولین زمان رنگ کردن ابرو بعد از پیوند، حداقل باید یک ماه صبر کرده و سپس از متخصص سوال کنید.
آیا بیمه هزینه کاشت ابرو را پرداخت می‌کند؟خیر چون یک عمل زیبایی است.
آیا پیوند طبیعی ابرو درد دارد؟خیر چون متخصص از بی‌حسی موضعی قبل از پیوند ابرو استفاده خواهد کرد.

عوارض جانبی و خطرات ناشی از کاشت ابرو

کاشت ابرو مثل هر عمل زیبایی دیگر، ممکن است با برخی عوارض جانبی و خطرات ناشی از آن همراه باشد. البته جای هیچ نگرانی نبوده و در صورت انتخاب کلینیکی معتبر و پزشکی متخصص و باتجربه، هیچ عارضه جانبی خاصی مشاهده نخواهد شد. از جمله رایج‌ترین عوارض احتمالی پیوند ابرو که در صورت نادیده گرفتن نکات ایمنی در حین کار و مراقبت‌های بعد از پیوند رخ می‌دهند عبارتند از:

 • نامتناسب بودن سرعت رشد تارهای کاشته شده نسبت به سایر موهای ابرو

به دلیل اینکه فولیکول‌های مو از ناحیه پشت گوش و یا پشت سر فرد برداشته می‌شوند، امکان مشاهده سرعت رشد نامتناسب بین تارهای تازه کاشته شده و قدیمی وجود دارد. این مشکل چندان جدی نبوده و بعد از چند ماه فولیکول‌های تازه پیوند شده به محیط جدید خود عادت خواهند کرد. در نتیجه سرعت رشد آن‌ها متناسب با محیط جدید خود خواهد شد.

 • بی‌حسی در نواحی بانک مو و ابروها

از آنجایی که در حین برداشت و کاشت فولیکول‌های مو امکان آسیب رسیدن به عصب‌های بانک مو و ابرو وجود دارد، برخی از افراد از مشکل بی‌حسی در این نواحی شکایت می‌کنند. این مشکل نیز گذرا بوده و به مرور زمان با بهبودی زخم‌ها و ترمیم عصب‌های آسیب دیده برطرف خواهد شد.

 • کبودی و تورم در ناحیه ابرو

تمامی روش‌های کاشت ابرو با مشکل کبودی و تورم چشم در این نواحی همراه خواهند بود. این عارضه جانبی فقط چند روز طول می‌کشد و کمپرس سرد می‌تواند در کمتر کردن آن تاثیر به‌سزایی داشته باشد. ولی دقت داشته باشید کمپرس به هیچ عنوان روی ابرو قرار نگیرد وگرنه نتیجه تمام زحمات هدر می‌رود. پیشنهاد ما این است که از متخصص بخواهید نحوه استفاده از کمپرس یخ را به شما آموزش دهد.

 • خونریزی در زخم ها

با اینکه روش‌های کاشت ابرو غیرتهاجمی هستند اما ایجاد زخم‌های کوچک و ریز در حین برداشت و کاشت فولیکول‌های مو، طبیعی خواهد بود. روش کاشت ابرو و مهارت پزشک نیز می‌تواند در شدت زخم‌های ایجاد شده موثر باشد. در صورت بروز زخم نباید اقدام به دستکاری و تحریک آن‌ها کرد. از سویی دیگر به محیط‌های آلوده به میکروب و گرد و غبار نروید چون در این صورت زخم‌ها عفونت کرده و پیوند پس‌زده می‌شود.

 • خارش و پوسته پوسته شدن نواحی ابرو

احساس خارش و پوسته پوسته شدن در نواحی ابرو از دیگر عوارض عمل پیوند ابرو محسوب می‌شود. این مشکل در یک هفته اول به کمک پمادهایی که توسط پزشک تجویز شده است، برطرف خواهد شد. تاکید می‌کنیم هرگز این نواحی را نخارانید و پوست خود را تحریک نکنید چرا که این کار می‌تواند آسیب‌های جدی را به فولیکول‌های تازه کاشته شده وارد کند.

 • عفونت

خطر عفونت بعد از کاشت ابرو هر چند کم، اما وجود دارد. به همین دلیل پزشک بعد از اتمام کار آنتی‌بیوتیک‌های مخصوصی را تجویز می‌کند که باید مرتباٌ مصرف شوند. البته برای کاهش درصد ابتلا به چنین خطری، از بهداشتی بودن محیط کلینیک اطمینان حاصل کنید. همچنین مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو باید با جدیت زیادی دنبال شوند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا کاشت ابرو عملی دردناک محسوب می شود؟

طبق نظرات افرادی که اقدام به چنین کاری کرده‌اند می‌توان ادعا کرد کاشت ابرو با حداقل درد همراه خواهد بود. پزشک قبل از هر کاری بی‌حسی موضعی اعمال می‌کند. در نتیجه فرد هیچ دردی را تجربه نخواهد کرد. بعد از اتمام کار و برطرف شدن تاثیرات بی‌حسی موضعی، درد مختصری را در نواحی سر و پیشانی حس می‌کنید که بسیار جزئی بوده و با مصرف مُسکن‌هایی که پزشک تجویز کرده از بین خواهد رفت. احساس درد بعد از کاشت ابرو به قدری کم است که افراد می‌توانند به زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه خود بپردازند.

البته روشی که به منظور پیوند ابرو انتخاب می‌شود نیز می‌تواند در شدت احساس درد پس از پیوند طبیعی ابرو موثر باشد زیرا روش‌هایی که تهاجم کم‌تری دارند زخم‌های ظریف‌تر و کوچکتری را در نواحی ابرو و بانک مو ایجاد خواهند کرد. در نتیجه دوره نقاهت کوتاه و میزان درد کم می‌شود.

آیا کاشت ابرو عملی دردناک محسوب می شود؟

آیا کاشت ابرو امن است؟

از جمله مهم‌ترین مزیت‌های کاشت ابرو می‌توان به امنیت بالای آن اشاره کرد مخصوصاٌ اینکه پیشرفت علم سبب شده تا از به روزترین فناوری‌ها در روش‌های کاشت ابرو بهره گرفته شود. در صورتی که کاشت ابرو توسط پزشکی باتجربه و متخصص در این حوزه انجام شود، هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد. البته در ارتباط با این موضوع نباید نقش کلینیک و مجهز بودن آن به دستگاه‌ها و امکانات استاندارد را نادیده گرفت. در صورتی که تمامی این موارد رعایت شود، بدون کوچک‌ترین نگرانی و خطر می‌توانید پروسه پیوند ابرو را پشت سر بگذارید. علاوه بر این موارد، رعایت یک‌سری مراقبت‌ها قبل و بعد از عمل کاشت ابرو اجباری است. به عنوان مثال نباید در هفته اول صورت خود را با آب شستشو دهید.

آیا کاشت ابرو امن است؟

برخورد آب به نواحی کاشت می‌تواند سبب بروز عفونت شده و این خطری بزرگ به حساب می‌آید. همچنین توصیه می‌شود هرگز زخم‌ها و دلمه‌های ایجاد شده در ناحیه ابرو را دستکاری نکنید. کندن دلمه‌ها سبب آسیب رسیدن به ریشه‌های تازه کاشته شده می‌شود.

در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو هلیا از بهترین و به روزترین دستگاه‌ها که مطابق با استانداردهای جهانی است، برای پیوند طبیعی ابرو بهره گرفته شده است. همچنین کل مراحل درمانی با حضور پزشک متخصص دکتر حمیدرضا خراسانی انجام می‌گردد. در نتیجه می‌توانید با آرامش خاطر به این کلینیک مراجعه کرده و از نتایج نهایی کار لذت ببرید.

کنترل و مدیریت درد کاشت ابرو

همانطور که گفته شد عملیات کاشت ابرو یکی از روش‌های زیبایی بدون درد محسوب می‌شود. پزشک متخصص قبل از هر چیز، برای مدیریت درد کاشت ابرو از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند. سپس شروع به آماده‌سازی بانک مو و ابرو کرده و طبق روش کاشتی که انتخاب شده است، فولیکول‌های مورد نیاز را برداشته و در ناحیه ابرو قرار می‌دهد. ناگفته نماند که روش‌های کاشت ابرو غیرتهاجمی بوده و با کمترین زخم و خونریزی همراه خواهد بود. به همین دلیل حتی بعد از اتمام مراحل کاشت و از بین رفتن تاثیر بی‌حسی، فرد درد چندانی را تجربه نخواهد کرد.

البته پزشک برای راحتی بیشتر و جلوگیری از احساس درد احتمالی، مُسکن تجویز می‌کند. با مصرف مُسکن‌های تجویز شده درد حاصل از پیوند ابرو به بهترین نحو مدیریت شده و بیمار دوره نقاهت آسانی را تجربه خواهد کرد. علاوه بر تمامی این موارد، می‌توانید از راهکارهای عنوان شده در زیر جهت پیشگیری یا کاهش میزان درد استفاده کنید:

مدیریت درد کاشت ابرو

 1. خودداری از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب در روزهای ابتدایی
 2. استراحت ۲۴ ساعته بعد از کاشت ابرو
 3. استفاده از کمپرس سرد
 4. قرار دادن سر بالاتر از بدن خود در روزهای اول بعد از پیوند ابرو
 5. عدم انجام فعالیت‌های بدنی سنگین و جلوگیری از اعمال فشار به ناحیه سر
 6. رعایت دقیق مراقبت‌های بعد از پیوند ابرو

درد پس از پیوند ابرو، احتمالاً شب اول رخ خواهد داد که مصرف داروهای مٌسکن که توسط پزشک معالج شما تجویز شده است، هرگونه ناراحتی را به حداقل می رساند.

نظرات در مورد کاشت ابرو را مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم به پاسخ سوالات خود در رابطه با این نوع عمل زیبایی رسیده باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

 منبع:

wikipedia

۱ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • بهترین کلینیک کاشت مو
  بهمن ۶, ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷ ب٫ظ

  fantastic issues altogether, you simply received a new reader.

  What might you suggest in regards to your publish that you just
  made a few days ago? Any certain?

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed