درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

نظرات در مورد کاشت ابرو و آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

عمل زیبایی ابرو و تکنیک های انجام آن

کاشت ابرو ” یا پیوند ابرو یکی از عمل های زیبایی چالش برانگیز است که توسط متخصصان انجام شود و می تواند نتیجه چشمگیری را ارائه دهد.

عمل زیبایی کاشت ابرو توسط دو تکنیک ” کاشت ابرو به روش FUE ” و FUT قابل انجام است و از همه مهم تر نیاز به مهارت و حرفه پزشک متخصص برای طراحی زیبایی شناختی آن می باشد.

در ادامه به نظرات در مورد کاشت ابرو و عوارض جانبی آن می پردازیم.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا کاشت ابرو تاثیر گذار است ؟

تشخیص اینکه ابروهای شما خیلی نازک شده اند یا عملا وجود ندارند، بسیار ساده است.

وقتی این اتفاق بیفتد، ممکن است ظاهر ابروهای شما و تاثیری که بر سایر اجزای صورت می گذارد روی اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد و آن را کاهش دهد.

با توجه به تحولات تکنیک های این عمل زیبایی در طی 10 سال گذشته، عمل زیبایی کاشت ابرو امکان پذیر است.

و در صورت انجام صحیح می تواند نتایج طبیعی و زیبایی را ارائه دهد، خواه شما ریزش موی دائمی در آن ناحیه را پشت سر گذاشته باشید یا به دلیل بیش از حد نازک شدن موهای ابرو یا مسائل ژنتیکی، پیوند ابرو می تواند ابروهای شما را بازگرداند.

 

آیا پیوند ابرو تاثیر گذار است؟

 

روش های دیگری نیز وجود دارد که ابروها پرتر ظاهر می شوند مانند استفاده از تاتو یا آرایش روزانه، اما اشکالاتی در این زمینه وجود دارد که یکی از آن ها این است که استفاده از این روش ها راه حل های طبیعی برای مشکل شما نیستند.

عمل زیبایی eyebrow transplant موها را مستقیماً از روی سر شما می گیرد، موهای پیوند زده شده دائمی هستند و تا حد ممکن نزدیک به آنچه بیمار می خواهد ظاهر شود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو روی اسکار

یکی دیگر از مزایای عمل زیبایی کاشت ابرو این است که عملا بدون درد است و تقریباً 5 تا 7 روز طول می کشد تا بهبود یابد. میزان رشد مجدد موهای پیوند شده کاملاً زیاد است و دائمی می باشند.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از کاشت ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو شامل برداشتن فولیکول های مو از قسمت کوچکی از پوست سر شما می شود که تحت عنوان منطقه اهدا کننده برداشته می شود و به ابروها پیوند زده می شوند.

عمل زیبایی eyebrow transplant در کمترین زمان ممکن انجام می شود. شایع ترین عوارض جانبی عمل زیبایی پیوند ابرو تا پنج روز بعد از عمل تورم و کبودی اطراف چشم است.

پیوند ابرو به طور کلی عملی ایمن به حساب می آید و مانند سایر عمل های جراحی زیبایی با خطرات کمی در ارتباط با بی حسی موضعی که باعث واکنشهای آلرژیک می شود وجود دارد که باید از آن ها آگاه باشید.

همچنین خطر عفونت ناچیز اما غیرممکن ناشی از eyebrow transplant وجود دارد و بلافاصله پس از انجام این عمل، ممکن است دچار کبودی و زخم جزئی در ناحیه ابرو شوید؛ اما به طور کلی، خطر ابتلا به عوارض جدی ناشی از پیوند ابرو بسیار نادر است.

 

آیا کاشت ابرو عملی دردناک محسوب می شود ؟

یکی از سؤالات رایج در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو این است که آیا کاشت ابرو دردناک است؟

افراد زیادی معمولاً عمل زیبایی eyebrow transplant را با مقادیر زیاد ناراحتی و مدت زمان ریکاوری طولانی تصور می کنند.

اما زمانی که عمل زیبایی کاشت ابرو توسط یک جراح متخصص و باتجربه ترمیم ابرو انجام شود، هیچگونه درد و احساس ناراحتی نخواهید داشت.

قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو بی حسی موضعی در ناحیه اعمال می شود و این بدان معنی است که بیشتر متقاضیان کاشت ابرو به هیچ وجه احساس ناراحتی نمی کنند.

 

آیا کاشت ابرو عملی دردناک محسوب می شود ؟

 

نکته اصلی انتخاب یک متخصص باتجربه در زمینه کاشت ابرو است که می تواند ریزش ابرو های شما را ارزیابی کند و عمل زیبایی کاشت ابرو شما به بهترین نحو ممکن انجام شود.

مشاهده مطلب
خارش بعد از کاشت ابروی طبیعی

در مورد نحوه مدیریت ناراحتی احتمالی بعد از پیوند، راهنمایی دریافت خواهید کرد.

در کلینیک های معتبر زیبایی متخصصان پوست و مو پس از این عمل زیبایی معمولاً قرص هایی را برای کمک به کاهش زمان بهبودی و هرگونه ناراحتی تجویز می کنند، اما بیشتر مریضان متوجه شده اند که نیازی به استفاده از تسکین درد اضافی ندارند.

قرص های پردنیزولون برای کاهش تورم، تتراسایکلین برای از بین بردن عفونت و پاراستامول برای تسکین مقادیر کمی از درد پس از عمل توسط پزشک متخصص معالج شما تجویز می شود.

 

آیا کاشت ابرو امن است ؟

یکی از نکات مثبت پیوند ابرو این است که روش انجام آن کاملاً ساده و امن است.

بسته به میزان انتظاری که شما از عمل زیبایی کاشت ابرو می خواهید داشت، چه مقدار کمی ترمیم به منظور پوشاندن جای زخم و یا ترمیم کامل ابروهای ریخته شده این روش می تواند شامل پیوند 50 تا 400 گرافت در هر ابرو باشد.

هر پیوند حاوی یک یا دو مو است. اولین قدم طراحی ابروها انتظار شما از نتایج است و پس از این که با پزشك متخصص مشورت کردید مطمئن می شوید كه پیوند ابرو تاثیر بسزایی در زیبایی شما خواهد داشت.

بیشتر بیماران قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو طبق تجویز پزشک آرام بخش خوراکی مصرف می کنند و به محض تزریق بی حسی هیچگونه ناراحتی مشاهده نمی کنند.

موهای اهدا کننده معمولاً با استفاده از روش FUE و FUT از قسمت پشت سر برداشته می شوند.

تصمیم گیری در مورد استفاده کردن از کدام تکنیک بسته به نحوه پیوند مو، اهداف و نگرانی های شما در مورد نتایج توسط شما و پزشک معین خواهد شد.

برای رسیدن به بهترین نتایج حاصل از پیوند ابرو گرافت های مو از پشت سر گرفته می شوند و توسط میکروسکوپ های تیم تخصصی ابرو تهیه می شوند سپس پزشک متخصص جهت و زاویه رشد همه سایت های گیرنده را تهیه می کند.

مانند کاشت مو، این فرایند شامل برداشتن فولیکول های فعال مو از یه ناحیه از بدن که معمولا پشت سر می باشد و پیوند آن ها به ناحیه دیگر است.

مشاهده مطلب
جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

در عمل زیبایی کاشت ابرو فولیکول ها برش داده می شوند تا شکل ترجیحی ابرو را پیدا کنند.

پزشک متخصص برای آن که طبیعی ترین ظاهر را از طریق پیوند ابرو برای شما ارائه دهد از نظر زاویه و جهت گیری بسیار دقیق عمل می کند.

هدف از عمل زیبایی کاشت ابرو گاها بهبود مکان ابرو، کانتور و تراکم است.

 

کنترل و مدیریت درد کاشت ابرو

مانند هر عمل زیبایی دیگری، درد می تواند بخشی از تجربه شما باشد. در ادامه توصیف روش های مدیریت درد یا به حداقل رساندن این بخش از عمل زیبایی کاشت ابرو را خواهید خواند.

قبل از انجام این عمل زیبایی تزریق بی حسی به پوست سر انجام می شود. پس از بیهوشی پوست، هیچ دردی وجود ندارد.

اگر اثر داروی بی حسی در طول عمل از بین برود، برای بی حس کردن مجدد ناحیه بی حسی بیشتری تزریق می شود.

 

کنترل و مدیریت درد کاشت ابرو

 

پیشرفت در بی حسی موضعی و نحوه استفاده از آن باعث می شود تا عمل زیبایی کاشت ابرو روشی راحت و آرامش بخش باشد.

در صورتی که پس از پیوند ابرو درد وجود داشته باشد، احتمالاً شب اول رخ خواهد داد که مصرف داروهای ضد درد که توسط پزشک معالج شما تجویز شده است، هرگونه ناراحتی را به حداقل می رساند.

نظرات در مورد کاشت ابرو را مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم به پاسخ سوالات خود در رابطه با این نوع عمل زیبایی رسیده باشید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )