هزینه کاشت ابرو در کلینیک بین المللی هلیا

ابروها تاثیر بسیار بالایی در زیبایی چهره افراد دارند. چرا که سن و حالت صورت افراد تا حد بسیار زیادی به شکل ابروها وابسته است. اما متاسفانه به دلایل مختلفی نظیر ژنتیک، سن، استفاده مداوم از مواد آرایشی و اصلاح بیش از حد ابروها می‌توانند به مرور زمان باعث ریزش و باریک شدن ابرو شوند. البته جدیداٌ متدها و شیوه‌های مختلفی به منظور دستیابی به ابروهای زیبا و دلخواه افراد رونمایی شده‌اند. تمامی این روش‌ها به دلایل مختلفی مورد پسند بسیاری از افراد نیستند.

در این میان یکی از روش‌هایی که ایجاد ابروهای پرپشت و ایده‌آل برای شما را به صورت دائمی تضمین می‌کند کاشت ابرو است. اگر فکر می‌کنید کاشت ابرو می‌تواند گزینه مناسبی برای زیباتر کردن چهره شما باشد باید پارامترهای مختلفی را بررسی کرده و در نظر بگیرید.

اینفوگرافیک هزینه کاشت ابرو
اینفوگرافیک هزینه کاشت ابرو

یکی از مهم‌ترین این موارد هزینه کاشت ابرو است. هزینه مربوط به این کار به عوامل مختلفی وابسته است. جهت اطلاع از هزینه پیوند ابرو در کلینیک پوست و مو هلیا و مهم‌ترین عواملی که در محاسبه قیمت‌ها تاثیر دارند شما را به خواندن ادامه مطالب دعوت می‌کنیم.

هزینه کاشت ابرو

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد، شاید در وهله اول هزینه آن برای برخی افراد بالا باشد ولی در صورت دریافت نتیجه مطلوب روش کاشت ابرو و مقایسه ماندگاری آن نسبت به روش‌هایی چون تاتو و میکروبیلیدینگ مشاهده خواهید کرد که پیوند ابرو واقعاٌ ارزش هزینه کردن دارد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت یا هزینه کاشت ابرو می‌توان موارد زیر را نام برد:

پزشک متخصص انتخابی شما: قطعاً هر چه پزشک متبحر و شناخته‌شده‌تر باشد در کار خود متخصص بوده و قطعاٌ نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد.

محل کلینیک و مجهز بودن آن: انتخاب کلینیک نیز در کاشت ابرو بسیار حایز اهمیت است، چون فناوری کاشت ابرو به طور مداوم در حال پیشرفت است، هر چه کلینیکی به دستگاه‌های به روز یا تکنسین‌های ماهر مجهز باشد نتیجه کار بهتر بوده و این امر در قیمت کاشت ابرو موثر خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو 1401

روش کاشت: بسته به اینکه شما کدام روش کاشت ابرو را انتخاب کنید قیمت کار فرق خواهد کرد. گاهاٌ در برخی روش‌ها پزشک متخصص بایستی از یک وسیله خاص تنها برای کاشت ابروی شما استفاده کند و آنرا دور بیاندازد، گاهاٌ از دستگاه‌های پیشرفته بدون دخالت دست اقدام به برداشت گرافت‌ها می‌کنند که خود در هزینه کاشت ابرو موثر است.

تراکم مورد نیاز برای پیوند: اگر ابروان شما کم پشت بوده و برای پیوند نیاز به برداشت موی زیادی باشد، مسلماٌ هزینه افزایش خواهد یافت، چون هم کاشت ابروی شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید و هم نیروی کار زیادی لازم خواهد بود.

مدل ابروی انتخابی شما و تعداد گرافت های مورد نیاز: بعضی اوقات تنها چند عدد گرافت برای پر کردن جاهای خالی ابرو کافیست، ولی گاهاٌ تعداد زیادی از گرافت‌ها مورد نیاز می‌باشد، هزینه کاشت موی ابرو تا حد زیادی به تعداد پیوندهای موجود در هر ابرو بستگی دارد که ممکن است از ۵۰ عدد تا ۴۰۰ عدد متغیر باشد.

عوامل دیگر چون هزینه آزمایشات و داروهای مورد نیاز برای مراقبت‌های قبل و  بعد از ایمپلنت ابرو نیز در قیمت نهایی کاشت ابرو بی‌تاثیر نخواهد بود، در حالت کلی سیاست‌های قیمت‌گذاری هر پزشکی متفاوت است. شما زییاجوی محترم برای کسب اطلاعات از قیمت دقیق کاشت ابرو خود در کلینیک کاشت مو و ابروی هلیا بهتر است با مشاوران ما در رابطه با هزینه کاشت مشورت داشته باشید.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک هلیا

فراموش نکنید که کاشت ابرو یک روش تخصصی برای زیباسازی چهره شما محسوب می‌شود. بنابراین انجام دادن آن نیاز به تبحر و تجربه نیاز دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود هرگز کیفیت کار را فدای قیمت نکنید. انجام یک کار بی‌کیفیت می‌تواند شما را در دردسر بزرگی قرار دهد. همچنین هزینه جبران آن برای شما خیلی گران‌تر تمام خواهد شد. هزینه کاشت ابرو در تهران و البته سایر شهرهای دیگر با توجه به خدمات ارائه شده در کلینیک و تخصص پزشک متفاوت خواهد بود. کلینیک تخصصی هلیا یکی از پیشگامان در حوزه کاشت مو و ابرو بوده و در قدم به قدم این مسیر شما را با قیمت‌های معقول و کیفیت بالای کار همراهی خواهد کرد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو
  1. مدل ابروی انتخاب و در نتیجه تعداد فولیکول مورد نیاز
  2. دستمزد متخصص و هزینه کلینیک
  3. روش انتخابی
  4. هزینه مربوط به تجهیزات
آیا پیوند ابرو مقرون به صرفه است؟اگر این عمل زیبایی به خوبی انجام گرفته و نسبت به مراقبت از موها دقت کنید، نتیجه ماندگاری دارد و در نتیجه ایمپلنت ابرو مقرون به صرفه خواهد بود.
پرداخت هزینه توسط بیمهچون پیوند طبیعی ابرو یک عمل زیبایی است، لذا بیمه در این زمینه از شما حمایت نمی‌کند.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو روی اسکار

قیمت کاشت ابرو در کلینیک معتبر تهران

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

افراد زیادی قصد انجام پیوند ابرو را در کینیک کاشت ابرو دارند و در ذهن این افراد همواره این سوال وجود دارد که هزینه پیوند ابرو چقدر است؟ آیا هزینه‌ های کاشت ابرو به معیار و شرایط خاصی بستگی دارد؟ در توضیحات زیر به این سوالات پاسخ داده خواهد شد. برای انجام پیوند طبیعی ابرو متد‌های زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک به شرایط و ویژگی‌های فرد مراجعه‌کننده و همچنین نظر و صلاحدید پزشک متخصص بستگی دارد. هر کدام از روش‌های انجام کاشت ابرو دارای میزان سختی‌های متفاوتی است و همین باعث شده که قیمت کاشت ابرو طبیعی در متد‌های مختلف نسبت به یکدیگر تفاوت داشته باشد. متقاضیان باید بدانند که بعد از پیوند، ممکن است مجدداٌ به ترمیم ابرو و افزایش تراکم مو در این قسمت نیاز داشته باشند که قطعاٌ در این شرایط قیمت پیوند ابرو بیشتر خواهد شد.

عامل دیگر در تعیین هزینه های کاشت ابرو، میزان شهرت متخصص است. هر چقدر که میزان تجربه و سابقه کاری یک پزشک بالاتر و درخشان‌تر باشد ممکن است در قبال انجام کاشت ابرو هزینه بالاتری را طلب کند. در حال حاضر با پیشرفت دانش و تکنولوژی، دستگاه‌ها و ابزارهای جدیدی وارد عرصه کاشت ابرو شده است که انجام عمل زیبایی پیوند طبیعی ابرو را راحت‌تر و سریع‌تر کرده است. برای مثال برخی روش‌ها مانند کاشت ابرو به روش SUT با دستگاه مخصوص و هوشمند که دارای تکنولوژی پیشرفته بوده و عملکرد آن نسبت به روش‌های دستی از سرعت و دقت بالایی برخوردار است، انجام می‌شود. استفاده از این دستگاه‌ها نیز معیاری برای تعیین هزینه کاشت ابرو به شمار می‌رود.

علاوه بر نکات ذکر شده، موقعیت جغرافیایی نیز بر هزینه‌ کاشت طبیعی ابرو تاثیرگذار است. به عنوان مثال، ممکن است پزشک یا کلینیک‌های زیبایی برخی از شهرستان‌ها به دلیل نداشتن دانش و مهارت کافی و استفاده از روش‌های قدیمی و ارزان قیمت، هزینه کمتری نسبت به شهرهای بزرگ داشته باشند.

اما با در نظر گرفتن نکات و معیارهای ذکر شده در قسمت های بالا، هزینه پیوند ابرو برای افراد به طور کلی و عمومی معمولاٌ بستگی به تعداد گرافت‌های پیوند شده دارد. هر چه تعداد گرافت پیوندی بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. با توجه به معیارهای ذکر شده نمی‌توان هزینه مشخصی را در قبال کاشت ابرو ارائه داد و برای اطلاع از آن باید به کلینیک مورد نظر مراجعه کرد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس‌آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که کاشت ابرو، زیر شاخه عمل‌های زیبایی است و تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد با این وجود برخی از پزشکان عقیده دارند اگر این پیوند به دلیل جراحت یا بیماری صورت گیرد ممکن است بیمه هزینه آن را تقبل کند که برای جزئیات بیشتر باید با شرکت بیمه خود مشورت کنید.

نمونه کاشت ابرو توسط دکتر خراسانی در کلینیک هلیا

آیا هزینه پیوند ابرو می تواند یک معیار باشد؟

در حال حاضر به دلیل فراگیر شدن عمل‌های زیبایی کاشت طبیعی ابرو، کلینیک‌ها و مطب‌های بسیاری شروع به فعالیت در این زمینه کرده‌اند و هر یک از آن‌ها نیز برای انجام کاشت ابرو تعرفه‌های یکسانی دارند. اما به دلیل رقابتی بودن بازار عمل‌های زیبایی، برخی از کلینیک‌ها و پزشکان تعرفه‌های کمتری را برای انجام این عمل‌ها در نظر می‌گیرند. برخی از کلینیک‌ها و پزشکان برای جذب بیشتر افراد و افزایش سود خود از استراتژی‌های خاصی استفاده می‌کنند. به طور عمده این استراتژی مربوط به هزینه‌ها می‌باشد و با کم ‌کردن هزینه‌های دریافتی از مراجعه‌کننده برای کاشت ابرو ، سعی در جذب او دارند. البته انجام این استراتژی تا زمانی سود دارد که کلینیک یا پزشک مربوطه در قبال دریافت هزینه کم، عمل زیبایی کاشت ابرو را به طور کامل و بی‌نقص انجام دهد و کم کاری نکند.

متاسفانه بعضی از افراد نتایج نامطلوبی از پیوند ابرو داشته‌اند چرا که به علت هزینه پایین جذب کلینیکی شده‌اند که خدمات بی‌کیفیت ارائه نموده و پیوند ابرو را با دقت انجام نداده است. همانطور که قبلاٌ گفتیم پیوند ابرو بسیار مهم است و با حساسیت و دقت بالا انجام می‌گیرد. حتی یک بی‌دقتی یا توجه نکردن به روش صحیح کاشت، می‌تواند عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد. جالب است بدانید حتی در برخی موارد، فرد برای همیشه شانس خود را برای کاشت مجدد ابرو از دست می دهد.

هزینه کم نمی‌تواند معیار مناسبی برای انتخاب یک کلینیک و پزشک با تجربه باشد. ما پزشکان زیادی را می‌شناسیم که با انجام عمل ضعیف و استفاده از ابزار و مواد ارزان قیمت سعی در بالا بردن سود خود دارند که در نتیجه این کار باعث بروز عوارض جانبی برای فرد و نارضایتی او از کیفیت کاشت ابرو خواهد شد. در این بین کلینیک‌ها و پزشکانی وجود دارند که ممکن است از روش‌های بهتر و تاثیرگذارتری استفاده کنند که دشوارتر از سایر روش‌ها بوده و تنها تعداد محدودی از پزشکان می‌توانند آن را انجام دهند. در نتیجه در قبال انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با متدی بهتر، هزینه بالاتری نیز دریافت خواهد شد.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو ارزان

ایا هزینه کاشت ابرو یک معیار است؟

اما همیشه این‌گونه نیست و ممکن است برخی از پزشکان با دریافت هزینه بالاتر، کیفیت و نتیجه خوبی را ارائه ندهند. پس در پاسخ به این سوال که آیا هزینه می‌تواند معیار مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ابرو باشد باید پاسخ منفی داد. اگر قصد انجام پیوند ابرو را دارید سعی کنید به سراغ کلینیک‌ها و پزشکانی بروید که هزینه مناسب و طبق تعرفه را از شما دریافت کرده و در قبال آن کیفیت خوبی را در انجام کاشت ابرو ارائه دهند.

هزینه کاشت ابرو در کلان شهر ها و سایر شهرستان ها

همانطور که قبلاٌ اشاره کرده‌ایم هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور معمول ممکن است دستگاه‌های جدید یا پزشکان با تجربه‌تر در کلان شهرها فعالیت داشته باشند و این امر هزینه‌ها را نسبت به شهرستان‌ها بالاتر می‌برد. همچنین افرادی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند باید هزینه رفت و برگشت به شهرهایی چون تهران و همچنین اقامت در هتل را نیز پرداخت کنند.

اگر چه هزینه آن‌ها بیشتر از عمل در شهرستان می‌شود اما با اطمینان خاطر بیشتری کاشت ابروهای خود را زیر نظر پزشکان مجرب انجام خواهند داد. همچنین در نظر داشته باشید اگر زیر نظر یک پزشک مجرب پیوند ابرو انجام دهید اگر چه ظاهراٌ هزینه بالاتری پرداخت می‌کنید اما در اصل اینگونه نیست و سود خوبی کرده‌اید به این دلیل که از عوارض احتمالی یا روش‌های اشتباه به دور خواهید بود و نیاز شما برای ترمیم ابروها و هزینه مجدد به مراتب کمتر می‌شود. پس در نتیجه انتخاب یک پزشک مجرب برای پیوند ابرو به صرفه‌تر و از نظر اقتصادی مناسب‌تر است.

با توجه به آنچه که گفته شد، پیشنهاد ما این است، پس از تحقیق کافی در مورد انتخاب پزشک مورد نظر و اطلاعات لازم و اطمینان در مورد سلامتی و اطلاعات در مورد بیمه و شرایط آن، اقدام به کاشت ابروهای خود در یک کلینیک معتبر کنید.

مطالب بیشتر: مدل های کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو در کلان شهر ها و سایر شهرستان ها

آیا هزینه پیوند ابرو ارزش نتایج آن را دارد؟

متد‌های بسیاری برای درمان کم‌پشتی ابروها مانند تتو کردن، رنگ کردن یا کاشت ابرو وجود دارد اما اکثر این روش‌ها موقتی بوده و بعد از گذشت یک دوره، دوباره باید آن را بازسازی یا ترمیم کنید. در واقع کاشت ابرو قابل قیاس با روش‌های موقتی و غیر طبیعی مثل میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن نیست. برای مردان این مورد بسیار قابل توجه است چرا که روش‌های دیگر، چهره آن‌ها را از حالت طبیعی و مردانه خارج می‌کند و آن‌ها به دنبال روش‌های طبیعی و دائمی هستند، در نتیحه بهترین مورد همین کاشت ابرو می‌باشد که با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد موفقیت هر چه بیشتر این عمل زیبایی می‌باشیم.

به عنوان مثال تتو کردن ابرو در بین خانم‌ها بسیار شایع است و آن را انجام می‌دهند ولی تتو علاوه بر اینکه ظاهر طبیعی ندارد، بعد از مدتی کم رنگ می‌شود و فرد باید دوباره آن را ترمیم کند. مزیت مهمی که کاشت ابروی طبیعی نسبت به روش‌های مشابه برای درمان کم‌پشتی ابرو دارد این است که پیوند طبیعی ابرو یک عمل دائمی است و تا مدت‌های طولانی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

در واقع نیازی به بازسازی آن وجود ندارد مگر در شرایطی که به دلیل عدم مراقبت خود فرد نیاز به ترمیم باشد. این روش زیباسازی ابرو از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است چرا که یک‌بار برای همیشه برای کاشت ابرو هزینه خواهید کرد.

مطالب بیشتر: تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو

ایا هزینه کاشت ابرو ارزش دارد؟

نتایج بدست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار ارزشمند‌تر از هزینه‌ای است که برای آن می‌پردازید چرا که با داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی، ظاهری زیبا بدست آورده، اعتماد بنفس شما بیشتر شده و از زندگی لذت می‌برید. بعد از کاشت ابرو، نتایج آن بسیار طبیعی و عادی به نظر می‌رسد. داشتن ابروهای کلفت و پرپشت در زیبایی و چهره شخص بسیار تاثیرگذار است و تشخیص اینکه پیوند طبیعی ابرو انجام شده است بسیار دشوار خواهد بود.

آیا هزینه کاشت ابرو تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

افرادی که قصد انجام پیوند ابرو طبیعی را دارند زمانی که از هزینه‌های آن آگاهی می‌یابند این سوال در ذهن آن‌ها نقش می‌بندد که آیا بیمه درمانی، هزینه‌ های کاشت ابرو را متقبل می‌شود یا خیر؟ این درست است که بیمه‌ها در قبال پرداخت هزینه‌هایی به صورت ماهانه یا سالانه، هزینه تمام امور درمانی شما را بر عهده می‌گیرند اما برای انجام عمل‌های زیبایی که هزینه بالایی داشته و از طرفی برای انجام آن هیچ ضرورتی وجود ندارد، تعهدی نخواهند داشت چرا که با توجه به هزینه دریافتی و هزینه خروجی بابت عمل زیبایی و به ویژه کاشت ابرو، هیچ سودی برای شرکت ندارد.

تنها زمانی هزینه‌های عمل زیبایی پیوند ابرو به طور کلی توسط شرکت‌های بیمه پذیرفته می‌شود که انجام آن برای شخص ضرورت داشته باشد و بدون انجام آن سلامتی او به خطر بیافتد. در واقع انجام آن عمل، جنبه ترمیمی داشته باشد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و اطمینان از اینکه آیا بیماری شما تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد یا نه بهتر است با شرکت بیمه خود مشورت کنید و همچنین از پزشک خود جزئیات و اطلاعات کافی را جویا شوید.

ظرافت های لازم در کاشت ابرو

به همان میزان که نبود ابروها در زیبایی چهره تاثیرگذار است، داشتن ابروهایی نامنظم نیز آراستگی چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در واقع پهنا، بلندی و سایر ویژگی‌های ابروی هر شخص باید متناسب با آناتومی چهره‌ او باشد. جهت رویش تارهای کاشت شده در ناحیه‌ ابرو بسیار مهم است. تمام تارها باید با زاویه‌ مشخص و با فواصل تعیین شده از یکدیگر کاشته شوند.

در غیر این صورت انتظاراتی که از کاشت طبیعی ابرو دارید، بدست نخواهد آمد. پیش از آغاز پیوند فولیکول‌ها، باید ناحیه‌ کاشت طراحی شده و نقاط پیوند مشخص شوند. موارد ذکر شده نشان می‌دهد کاشت ابرو نیازمند ظرافت‌های بیشتری است. اگر چه کاشت ابرو در یک جلسه بطور کامل انجام می‌شود اما جلسات ترمیمی به منظور اصلاح فولیکول‌ها نیاز خواهد بود. تارهایی که در جهت اشتباه رشد کرده‌اند یا فولیکول‌هایی که به علت آسیب دیدگی رشد نکرده باشند، در جلسات بعدی با فولیکول‌های جدید جایگزین می‌شوند.

ظرافت های لازم در پیوند ابرو

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو در کلینیک هلیا

همانطور که بارها گفته شد عوامل بسیاری در هزینه کاشت ابرو دخیل هستند. از جمله این پارامتر‌ها می‌توان به روش انتخابی کاشت ابرو، تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت، دستمزد پزشک و تعرفه‌های کلینیک اشاره کرد. به همین دلیل بعد از کمی تحقیق متوجه تفاوت قیمت کاشت ابرو در تهران از یک کلینیک به کلینیک دیگر خواهید شد. آنچه در این میان اهمیت دارد انتخاب یک کلینیک تخصصی باکیفیت کاری بالا است. قیمت کاشت ابرو در کلینیک هلیا بعد از انجام بررسی‌های لازم توسط پزشک برای هر شخص به صورت جداگانه تخمین زده می‌شود.

هزینه کاشت ابرو به روش های مختلف

به همین دلیل اگر کلینیک ما را برای این کار انتخاب کردید از شما خواسته می‌شود تا ابتدا یک روز را برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات لازم تعیین کنید. در این جلسه هر آنچه که پزشک باید قبل از شروع به کار بداند را ارزیابی می کند و به شما یک‌سری اطلاعات کلی در مورد مراقبت‌های قبل و بعد از عمل و همچنین میزان قیمت پیوند ابرو داده می‌شود. هزینه پیوند ابرو کلینیک هلیا طبق تعرفه‌های استاندارد وزارت بهداشت کشور بوده و شما می‌توانید یک کار باکیفیت را با قیمتی معقول تحت نظر یکی از بهترین پزشک‌های متخصص کشور در حوزه کاشت مو و ابرو دریافت کنید.

هزینه کاشت ابرو چه قدر است؟

هزینه کاشت ابرو بستگی به انتخاب پزشک و نوع روش کاشت در افراد متغیر است. بنابراین برای اطلاع از هزینه و قیمت دقیق کاشت ابرو با مشاورین کلینیک ما تماس حاصل فرمایید.

آیا هزینه هر کدام از روش های کاشت ابرو متفاوت است؟

بله، با توجه به روش‌های نوین در کاشت ابرو و تجهیزات مورد استفاده در هر کدام، هزینه هر روش نسبت به دیگری متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین زیبایی ما تماس بگیرید.

آیا کاشت ابرو شامل بیمه می شود؟

به دلیل اینکه کاشت ابرو یک جراحی زیبایی محسوب می‌شود، هیچ بیمه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شرکت بیمه مورد نظر خود صحبت کنید.

در این ویدیو اطلاعاتی در خصوص هزینه کاشت ابرو داده شده است. هزینه کاشت طبیعی ابرو معمولاٌ به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، روش برداشت گرافت‌ها از بانک مو است. دلیل دیگر تفاوت قیمت‌ها را می‌توان مربوط به مدلی که قرار است ابرو کاشته شود دانست. این مورد به نوبه خود در تعیین هزینه‌ها تاثیر زیادی خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما و هزینه دقیق کاشت ابرو از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

۲۳ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed