کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

کاشت ابرو یک عمل زیبایی تخصصی و ظریف است که نیازمند دانش و تبحر در این زمینه می‌باشد؛ افراد زیادی قصد انجام عمل پیوند ابرو را دارند و اکثریت این افراد به دنبال یافتن کلینیک و پزشکی هستند که دارای سابقه درخشان و تجربه بالایی باشد؛ اما برخی معیارها وجود دارد که بر هزینه کاشت ابرو تاثیر گذار است؛ اگر هزینه پیوند ابرو خود را نمی‌دانید ادامه این مقاله را بخوانید.

تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو به کاربران سایت تا آخر همین هفته + تعداد محدود

 

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

افراد زیادی قصد انجام  پیوند ابرو را در کینیک کاشت ابرو دارند و در ذهن این افراد همواره این سوال وجود دارد که هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ آیا هزینه‌های کاشت ابرو به معیار و شرایط خاصی بستگی دارد؟ در توضیحات زیر به این سوالات، پاسخ داده خواهد شد. برای انجام پیوند طبیعی ابرو متد‌های زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک بسته به شرایط و ویژگی‌های فرد مراجعه کننده و همچنین نظر و صلاحدید پزشک متخصص می‌باشد.

 

Eyebrow implantation in a reputable clinic

 

هر کدام از روش‌های انجام کاشت ابرو دارای میزان سختی‌های متفاوتی است و همین باعث شده که هزینه کاشت ابرو در متد‌های مختلف نسبت به یکدیگر تفاوت داشته باشد؛ بیماران باید بدانند که بعد از پیوند، ممکن است تا مدتی بخشی از ابروهای پیوند شده به دلایل مختلف ریزش داشته باشد که طبیعی است، همچنین بعضی از بیماران ممکن است برای مراجعه مجدد و ترمیم ابروها نیاز به هزینه بیشتری داشته باشند که این هزینه که معمولا به تعداد فولیکول‌هایی که پیوند می‌‌شوند و همچنین به پزشک و کلینکی که به آن مراجعه می‌کنند بستگی خواهد داشت. داشتن سابقه و تجربه درخشان و خوب برای یک کلینیک یا پزشک، باعث ایجاد یک ذهنیت خوب از پزشک در ذهن متقاضیان پیوند ابرو خواهد شد، این عامل نیز امروزه در بین پزشکان و کلینیک‌ها یک معیار برای تعیین هزینه پیوند ابرو می‌باشد.

هر چقدر که میزان تجربه و سابقه خوب یک پزشک بالاتر باشد ممکن است در قبال انجام کاشت ابرو هزینه بالاتری را طلب کند، امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی، دستگاه و ابزارهای جدیدی وارد عرصه کاشت ابرو شده است که انجام عمل زیبایی پیوند طبیعی ابرو در برخی روش‌ها مانند کاشت ابرو به روش SUT با دستگاه مخصوص و هوشمند که دارای تکنولوژی پیشرفته است، و عملکرد آن نسبت به روش‌های دستی از سرعت و دقت بالایی برخوردار است، انجام می‌شود؛ استفاده از این دستگاه‌ها نیز امروزه معیاری برای تعیین هزینه کاشت ابرو به شمار می‌رود، علاوه بر نکات ذکر شده، موقعیت جغرافیایی نیز بر این هزینه‌ کاشت ابرو تاثیر گذار است؛ به عنوان مثال، ممکن است پزشک یا کلینیک‌های زیبایی برخی از شهرستان‌ها به دلیل نداشتن دانش و مهارت کافی و استفاده از روش‌های قدیمی و ارزان قیمت، هزینه کمتری نسبت به شهرهای بزرگ داشته باشد.

اما با در نظر گرفتن نکات و معیارهای ذکر شده در بالا، هزینه کاشت ابرو برای افراد به طور کلی و عمومی معمولا بستگی به تعداد گرافت‌های پیوند شده دارد و هر چه تعداد بالاتری انجام شود هزینه بالاتری نیز خواهد داشت؛ با توجه به معیارهای ذکر شده نمی‌توان هزینه مشخصی را در قبال کاشت ابرو ارائه داد و برای اطلاع از آن باید به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید.

 

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس‌اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که کاشت ابرو، زیر شاخه عمل‌های زیبایی است و تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد با این وجود برخی از پزشکان عقیده دارند اگر این پیوند به دلیل جراحت یا بیماری صورت گیرد ممکن است بیمه هزینه آن را تقبل کند که برای جزئیات بیشتر باید با شرکت بیمه خود مشورت کنید.

 

آیا هزینه پیوند ابرو می تواند یک معیار باشد ؟

امروزه به دلیل فراگیر شدن عمل‌های زیبایی کاشت طبیعی ابرو، کلینیک‌ها و مطب‌های بسیاری شروع به فعالیت کرده‌اند و هر یک از آن‌ها نیز برای انجام کاشت ابرو تعرفه‌های یکسانی دارند؛ اما به دلیل رقابتی بودن بازار عمل‌های زیبایی برخی از کلینیک‌ها و پزشکان تعرفه‌های کمتری را برای انجام این عمل‌ها در نظر می‌گیرند، برخی از کلینیک‌ها و پزشکان برای جذب بیشتر افراد و افزایش سود خود از استراتژی‌های خاصی استفاده می‌کنند. به طور عمده این استراتژی مربوط به هزینه‌ها می‌باشد و با کم‌کردن هزینه‌های دریافتی برای کاشت ابرو از بیمار، سعی در جذب او دارند؛ البته انجام این استراتژی برای بیمار تا زمانی سود دارد که کلینیک یا پزشک مربوطه در قبال دریافت هزینه کم، عمل زیبایی کاشت ابرو را به طور کامل و بی نقص انجام دهد و کم کاری نکند.

متاسفانه بعضی از بیماران نتایج نامطلوبی از پیوند ابرو داشته‌اند چرا که به علت هزینه پایین جذب کلینیکی شده‌اند که خدماتی با کیفیتی به بیمار ارائه نکرده و پیوند ابرو را با دقت انجام نداده است، همانطور که قبلا گفتیم پیوند ابرو بسیار مهم بوده و با حساسیت و دقت بالا انجام می‌گیرد که حتی یک بی دقتی یا توجه نکردن به روش صحیح کاشت، می‌تواند عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد پس هزینه کم نمی‌تواند معیار مناسبی برای انتخاب یک کلینیک و پزشکی با تجربه باشد که نتیجه مطلوبی را برای شما تضمین کند. امروزه برخی پزشکان هستند که با انجام عمل ضعیف  و استفاده از ابزار و مواد ارزان قیمت سعی در بالا بردن سود خود دارند که در نتیجه این عمل باعث بروز عوارض جانبی برای بیمار و نارضایتی او از کیفیت کاشت ابرو خواهد شد. در این بین کلینیک‌ها و پزشکانی وجود دارند که ممکن است از روش‌های بهتر و تاثیر گذارتری استفاده کنند که دشوارتر از سایر روش‌ها است و تنها تعداد محدودی از پزشکان می‌توانند آن را انجام دهند، در نتیجه در قبال انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با متدی بهتر، هزینه بالاتری نیز دریافت خواهد شد.

اما همیشه این‌گونه نیست و ممکن است برخی از پزشکان با دریافت هزینه بالاتر، کیفیت و نتیجه خوبی را ارائه ندهند، پس در پاسخ به این سوال که آیا هزینه می‌‍تواند معیار مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ابرو باشد باید پاسخ منفی داد؛ اگر قصد انجام پیوند ابرو را دارید سعی کنید به سراغ کلینیک‌ها و پزشکانی بروید که هزینه مناسب و طبق تعرفه را از شما دریافت کنند و در قبال آن کیفیت خوبی را در انجام کاشت ابرو ارائه دهند.

 

Eyebrow transplant cost

 

هزینه کاشت ابرو در کلان شهر ها و سایر شهرستان ها

هزینه کاشت ابرو همانطور که قبلا اشاره کرده‌ایم به عوامل مختلفی بستگی دارد، به طور معمول ممکن است دستگاه‌های جدید یا پزشکان با تجربه‌تر در کلان شهرها فعالیت داشته باشند و این امر هزینه‌ها را نسبت به شهرستان‌ها بالاتر می‌برد؛ همچنین بیمارانی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند باید هزینه سفر به شهرهایی چون تهران را نیز پرداخت کنند مثل هزینه بلیط یا هتلی که باید برای اقامت رزرو کنند. اگرچه هزینه آن‌ها بیشتر از عمل در شهرستان می‌شود اما با اطمینان خاطر کاشت ابروهای خود را زیر نظر پزشکان مجرب انجام خواهند داد؛ همچنین در نظر داشته باشید اگر زیر نظر یک پزشک مجرب پیوند ابرو انجام دهید اگرچه ظاهرا هزینه بالاتری پرداخت می‌کنید، اما در اصل شما هزینه کمتری پرداخت کرده‌اید به این دلیل که از عوارض احتمالی یا روش‌های اشتباه به دور خواهید بود و نیاز شما برای ترمیم ابروها و هزینه مجدد به مراتب کمتر است؛ پس در نتیجه انتخاب یک پزشک مجرب برای بیمار به صرفه‌تر و از نظر اقتصادی مناسب‌تر است.

پس پیشنهاد ما این است پس از تحقیق کافی در مورد انتخاب پزشک مورد نظر و اطلاعات لازم و اطمینان در مورد سلامتی و اطلاعات در مورد بیمه و شرایط آن، اقدام به کاشت ابروهای خود کنید.

 

آیا هزینه پیوند ابرو ارزش نتایج آن را دارد ؟

 متد‌های بسیاری برای درمان کم‌پشتی ابروها مانند تتو کردن، رنگ کردن یا کاشت ابرو وجود دارد؛ اما اکثر این روش‌ها موقتی بوده و بعد گذشت یک دوره دوباره باید آن را بازسازی یا ترمیم کنید، در واقع کاشت ابرو قابل قیاس با روش‌های موقتی و غیر طبیعی مثل میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن نیست به ویژه برای بیماران آقا این مورد بسیار قابل توجه است چرا که روش‌های دیگر چهره آن‌ها را از حالت طبیعی و مردانه خارج می‌کند و آن‌ها به دنبال روش‌های طبیعی و دائمی هستند که بهترین مورد همین کاشت ابرو می‌باشد که با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد موفقیت هرچه بیشتر این روش می‌باشیم.

به عنوان مثال تتو کردن ابرو در بین خانم‌ها بسیار شایع است و آن را انجام می‌دهند ولی تتو علاوه بر اینکه ظاهر طبیعی ندارد، بعد از مدتی کم رنگ می‌شود و فرد باید دوباره آن را ترمیم کند، مزیت مهمی که کاشت ابروی طبیعی نسبت به روش‌های مشابه برای درمان کم‌پشتی ابرو این است که کاشت ابرو یک عمل دائمی است و تا مدت‌های طولانی بدون تغییر باقی خواهد ماند و نیازی به بازسازی آن وجود ندارد مگر در شرایطی که به دلیل عدم مراقبت خود فرد نیاز به ترمیم باشد، که این از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است و یک بار برای همیشه برای کاشت ابرو هزینه خواهید کرد.

نتایج بدست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار ارزشمند‌تر از هزینه‌ای است که شخصی برای آن  می‌پردازد؛ چرا که بیمار با داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی، ظاهری زیبا بدست آورده و اعتماد بنفس او بیشتر شده و از زندگی لذت می‌برد؛ بعد از کاشت ابرو، نتایج آن بسیار طبیعی و عادی به نظر می‌رسد، داشتن ابروهای کلفت و پرپشت در زیبایی و چهره شخص بسیار تاثیر گذار است و تشخیص اینکه شخص از کاشت ابرو استفاده کرده است بسیار دشوار است.

 

Eyebrow transplant cost

 

آیا هزینه کاشت ابرو تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است ؟

وقتی افرادی که قصد انجام این عمل را دارند از هزینه‌های ناشی از پیوند طبیعی ابرو آگاهی می‌یابند این سوال در ذهن آن‌ها نقش می‌بندد که آیا بیمه درمانی، هزینه‌های مربوط به کاشت ابرو را متقبل می‌شود؟ این درست است که بیمه‌ها در قبال پرداخت هزینه‌هایی به صورت ماهانه یا سالانه، هزینه تمام امور درمانی شما را بر عهده می‌گیرند؛ اما برای انجام عمل‌های زیبایی که هزینه بسیاری را دارد و از طرفی برای انجام آن هیچ ضرورتی وجود ندارد را متقبل نمی‌شود، چرا که با توجه به هزینه دریافتی و هزینه خروجی بابت عمل زیبایی و به ویژه کاشت ابرو، هیچ سودی برای شرکت ندارد، تنها زمانی هزینه‌های عمل زیبایی پیوند ابرو یا به طور کلی عمل‌های زیبایی توسط شرکت‌های بیمه پذیرفته می‌شود که انجام آن برای شخص ضرورت داشته باشد و بدون انجام آن سلامتی شخص به خطر بیافتد و به طور کلی یعنی انجام آن عمل جنبه ترمیمی داشته باشد.

جهت جزئیات بیشتر و اطمینان از اینکه آیا بیماری شما تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد بهتر است با شرکت بیمه خود مشورت کنید و همچنین از پزشک خود جزئیات و اطلاعات کافی در مورد بیماری خود را جویا شوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

هزینه کاشت ابرو چه قدر است ؟

هزینه کاشت ابرو بستگی به انتخاب پزشک و نوع کاشت در افراد متغیر است. بنابراین برای اطلاع از هزینه و قیمت دقیق کاشت ابرو با مشاورین کلینیک ما تماس حاصل فرمایید.

آیا هزینه هر کدام از روش های کاشت ابرو متفاوت است؟

بله، با توجه به روش های نوین در کاشت ابرو و نوع روش کاشت آن هزینه هر کدام متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین زیبایی ما تماس بگیرید.

آیا کاشت ابرو شامل بیمه می شود؟

به دلیل اینکه کاشت ابرو یک جراحی زیبایی محسوب می‌شود، هیچ بیمه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شرکت بیمه مورد نظر خود صحبت کنید.

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

  1. سلام و عرض ادب
   کاشت ابرو به روش میکروگرافت در حال حاضر جز بهترین روش های کاشت ابروی طبیعی می باشد.

 1. سلام مقاله ای بسیار کامل جامعی بود و سوالی که دارم اینه که این روش دائمی هست و یا نیاز به ترمیم داره

  1. سلام
   وقتتون بخیر
   هزینه کاشت بین 6 الی 9 ملیون تومان متغییر هستش و بستگی به میزان طاسی ابروها می باشد.
   جهت هزینه دقیق کاشت ابروهاتون در کلینیک هلیا
   با مشاورین آنلاین ما در ارتباط باشید.

 2. بانک موی من ضعیفه برای کاشت ابرو باید چکار کنم دکتر عزیز
  کاشت مژه هم انجام میدین
  با تشکر دوستیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)