هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

کاشت ابرو در کلینیک معتبر

کاشت ابرو ” یک عمل زیبایی تخصصی و ظریف می باشد که نیازمند دانش و تبحر در این زمینه می باشد. افراد زیادی قصد انجام عمل زیبایی transplant eyebrow را دارند و اکثریت این افراد به دنبال یافتن کلینیک و پزشکی هستند.

که دارای سابقه درخشان و تجربه بالایی داشته باشد؛ اما برخی معیار ها وجود دارد که بر قیمت و هزینه کاشت مو تاثیر گذار است.

اگر هزینه کاشت ابرو را نمی دانید ادامه این مقاله را بخوانید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

افراد زیادی قصد انجام کاشت ابرو را دارند و در ذهن آن ها همواره این سوال وجود دارد که هزینه انجام عمل زیبایی transplant eyebrow چقدر است؟

آیا هزینه های کاشت ابرو به معیار و شرایط خاصی بستگی دارد؟ در توضیحات زیر به بررسی این سوالات پرداخته خواهد شد.

برای انجام عمل زیبایی transplant eyebrow روش ها و متد های زیادی وجود دارد که انتخاب هر یک بسته به شرایط و ویژگی های فرد مراجعه کننده و همچنین نظر و صلاحدید پزشک متخصص می باشد.

 

کاشت ابرو در کلینیک معتبر

 

هر کدام از روش های انجام کاشت ابرو دارای میزان سختی های تفاوتی است و همین باعث شده که قیمت و هزینه transplant eyebrow در متد های مختلف نسبت به یکدیگر تفاوت داشته باشد.

داشتن سابقه و تجربه درخشان و خوب برای یک کلینیک یا پزشک باعث داشتن یک ذهنیت خوب از پزشک خواهد شد.

این عامل نیز امروزه در بین پزشکان و کلینیک ها یک معیار برای قیمت گذاری روی عمل زیبایی transplant eyebrow می باشد.

هر چقدر که میزان تجربه و سابقه خوب پزشک بالاتر باشد ممکن است در قبال انجام کاشت ابرو هزینه بالاتری را طلب کند.

امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی، دستگاه و ابزار های جدیدی وارد عرصه کاشت ابرو شده است و انجام عمل زیبایی transplant eyebrow در برخی روش ها مانند ” کاشت ابرو به روش SUT ” با دستگاه مخصوص و هوشمند که دارای تکنولوژی پیشرفته است.

آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

و عملکرد آن نسبت به روش های دستی، از سرعت و دقت بالایی برخوردار است. استفاده از این دستگاه ها نیز امروزه معیاری برای هزینه کاشت ابرو به شمار می رود.

علاوه بر نکات ذکر شده، موقعیت جغرافیایی نیز بر این هزینه ها تاثیر گذار است.

به عنوان مثال، ممکن است پزشک یا کلینیک های زیبایی برخی از شهرستان ها به دلیل نداشتن دانش و مهارت کافی و استفاده از روش های قدیمی و ارزان قیمت، هزینه کمتری نسبت به شهر های بزرگ داشته باشد.

اما با در نظر گرفتن نکات و معیار های ذکر شده در بالا، هزینه انجام transplant eyebrow برای افراد به طور کلی و عمومی معمولا بستگی بر تعداد گرافت های پیوند شده دارد.

و هر چه تعداد بالایی انجام شود هزینه بالایی نیز خواهد داشت. با توجه به معیار های ذکر شده نمی توان قیمت و هزینه مشخصی را در قبال کاشت ابرو ارائه داد و برای اطلاع از آن باید به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید.

 

آیا هزینه پیوند ابرو می تواند یک معیار باشد ؟

امروزه به دلیل فراگیر شدن و پر استفاده شدن عمل های زیبایی transplant eyebrow، کلینیک ها و مطب های بسیار شروع به فعالیت کرده اند و هر یک از آن ها نیز برای انجام کاشت ابرو تعرفه های یکسانی دارند.

اما به دلیل رقابتی بودن بازار عمل های زیبایی برخی از کلینیک ها و پزشکان تعرفه های کمتری را برای انجام این عمل ها در نظر می گیرند.

برخی از کلینیک ها و پزشکان برای جذب بیشتر افراد و افزایش سود خود از استراتژی های خاصی استفاده می کند.

به طور عمده این استراتژی مربوط به هزینه ها می باشد و با کم کردن هزینه های دریافتی برای کاشت ابرو از بیمار سعی در جذب آن دارند.

البته انجام این استراتژی برای بیمار تا زمانی سود دارد که کلینیک یا پزشک مربوطه در قبال دریافت هزینه کم، عمل زیبایی کاشت ابرو را به طور کامل و بی نقص انجام دهد و کم کاری نکند.

چه افرادی قادر نیستند کاشت ابرو انجام دهند ؟

امروزه برخی پزشکان هستند که با انجام ضعیف و استفاده از ابزار و مواد ارزان قیمت سعی در بالا بردن سود خود دارند که در نتیجه این عمل باعث بروز عوارض جانبی برای بیمار و نارضایتی او از کیفیت کاشت ابرو خواهد شد.

در این بین کلینیک ها و پزشکانی وجود دارند که ممکن است از متد و روش های بهتر و تاثیر گذار تری استفاده می کنند که دشوار تر از سایر روش ها است و تنها تعداد محدودی از پزشکان می توانند آن را انجام دهند،

در نتیجه در قبال انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با متدی بهتر، هزینه بالاتری نیز دریافت می کنند.

اما همیشه این گونه نیست و ممکن است برخی از پزشکان با دریافت هزینه بالاتر، کیفیت و نتیجه خوبی را ارائه ندهند.

پس در پاسخ به این سوال که آیا هزینه می تواند معیار مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ابرو باشد باید پاسخ منفی داد.

اگر قصد انجام عمل زیبایی transplant eyebrow را دارید سعی کنید به سراغ کلینیک ها و پزشکانی بروید که هزینه مناسب و طبق تعرفه را از شما دریافت کند و در قبال آن کیفیت خوبی را در انجام کاشت ابرو ارائه دهد.

 

آیا هزینه پیوند ابرو می تواند یک معیار باشد ؟

 

آیا هزینه پیوند ابرو ارزش نتایج آن را دارد ؟

روش ها و متد های بسیار برای درمان کم پشتی ابرو ها مانند تتو کردن، رنگ کردن و یا کاشت ابرو وجود دارد؛

اما اکثر این روش ها موقتی بوده و بعد گذشت دوره دوباره باید آن را بازسازی یا ترمیم کنید.

به عنوان مثال تتو کردن ابرو در بین خانم ها بسیار شایع است و آن را انجام می دهند ولی تتو علاوه بر اینکه ظاهر طبیعی ندارد، بعد از مدتی کم رنگ می شود و فرد باید دوباره آن را ترمیم کند.

مزیت مهمی که transplant eyebrow نسبت به روش های مشابه برای درمان کم پشتی ابرو این است که کاشت ابرو یک عمل دائمی است و تا مدت های طولانی بدون تغییر باقی خواهد ماند و نیازی به بازسازی آن وجود ندارد.

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

که این از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است و یک بار برای همیشه برای کاشت ابرو هزینه خواهید کرد.

نتایج بدست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار ارزشمند تر از هزینه ای است که شخصی برای ان هزینه می پردازد.

بعد از کاشت ابرو، نتایج آن بسیار طبیعی و عادی به نظر می رسد، داشتن ابرو های کلفت و پر پشت در زیبایی و چهره شخص بسیار تاثیر گذار است و تشخیص اینکه شخص از transplant eyebrow استفاده کرده است بسیار دشوار است.

 

آیا هزینه پیوند ابرو ارزش نتایج آن را دارد ؟

 

آیا هزینه کاشت ابرو تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است ؟

وقتی افرادی که قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارند از هزینه های ناشی از transplant eyebrow آگاهی می یابند این سوال در ذهن آن ها نقش می بندد که آیا بیمه درمانی هزینه های مربوط به کاشت ابرو را متقبل می شود؟

این درست است که بیمه ها در قبال پرداخت هزینه هایی به صورت ماهانه و یا سالانه، هزینه کلیه امور درمانی شما را بر عهده می گیرند.

اما برای انجام عمل های زیبایی که هزینه بسیاری را دارد و از طرفی نیز برای انجام آن هیچ ضرورتی وجود ندارد را متقبل نمی شود زیرا با توجه به هزینه دریافتی و هزینه خروجی بابت عمل زیبایی و به ویژه کاشت ابرو، هیچ سودی برای شرکت ندارد.

نتها زمانی هزینه های عمل زیبایی پیوند ابرو یا به طور کلی عمل های زیبایی توسط شرکت های بیمه پذیرفته می شود.

که انجام آن برای شخص ضرورت داشته باشد و بدون انجام آن سلامتی شخص به خطر خواهد افتاد و به طور کلی یعنی انجام آن عمل جنبه ترمیمی داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map