1. خانه
 2. پوست و مو
 3. تزریق ژل
 4. ژل الانسه ELLANSÉ – پرکننده دائمی پوستی جدید برای کلاژن صورت با نتایج طبیعی

ژل الانسه ELLANSÉ – پرکننده دائمی پوستی جدید برای کلاژن صورت با نتایج طبیعی

ژل الانسه

فیلرها، بخشی مهم و انکارنشدنی از فعالیت های زیبایی در دنیای امروز هستند. با استفاده از فیلرها، شما می‌توانید ظاهر مورد علاقه خود را به دست بیاورید و درست همان‌طور به نظر برسید که خودتان می‌خواهید. ژل الانسه یکی از فیلرهای محبوب و پرکاربرد امروزی به شمار می‌رود. یک محصول قدرتمند که با اثرگذاری قابل توجه، به شما کمک می‌کند تا حجم دلخواه را در نقاط مختلف بدن خود به دست بیاورید و طراوت از دست رفته در ظاهر خودتان را احیا کنید.

ژل الانسه

از ژل الانسه، به عنوان یک فیلر مدرن نام برده می‌شود که در حقیقت شروع‌کننده یک کلاس جدید در دنیای فیلر‌ها بوده است. برای آن که ژل الانسه را بشناسید، ابتدا باید بدانید که فیلر‌ها اساسا چگونه ساخته می‌شوند و چه قابلیت‌هایی دارند.

فیلر‌ها موادی قابل تزریق هستند که به زیر پوست شما تزریق شده و شادابی و جوانی را برای ظاهر شما رقم می‌زنند. الانسه با نتایجی طبیعی و ماندگار، امروزه به یکی از ژل‌های محبوب در تمام دنیا تبدیل شده است.

در ژل آلانسه از مواد خطرسازی مثل پیروژن و لاتکس استفاده نمی‌شود. در نتیجه برخوردار شدن از مزیت‌های این ژل، به هیچ‌وجه برای شما خطرناک نخواهد بود. برای تولید این فیلر، از محصولاتی طبیعی و کاملا قابل جذب استفاده می‌شود.

در نتیجه ریسک استفاده از این ژل، کاملا پایین به نظر می‌رسد. در حقیقت با استفاده از الانسه، شما کم‌ترین عارضه‌های جانبی و بهترین نتایج را تجربه خواهید کرد. البته فراموش نکنید این تنها خود فیلر‌ها نیستند که اهمیت دارند. نحوه استفاده از آن‌ها، تکنیک مورد استفاده در تزریق و همچنین انتخاب میزان درست برای انجام فرآیند، همگی در رسیدن به نتایج مطلوب بسیار موثر هستند.

ژل الانسه ساخت کدام کشور است ؟

ژل صورت الانسه کاملاً زیست‌سازگار و زیست‌تخریب‌پذیر است و توسط شرکت  AQTIS Medical در هلند از منابع غیرحیوانی و غیرانسانی ساخته شده است. این محصول در سال ۲۰۰۹ با نشان CE که یک محصول مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا برای سلامت و ایمنی است تولید شده است، از آن زمان در بیش از ۸۰ کشور جهان در دسترس است. اجزای موجود در ژل الانسه( Ellansé ) به خوبی شناخته شده‌اند و توسط FDA ایالات متحده به عنوان یک محصول ایمن شناخته شده یا GRAS  طبقه‌بندی شده‌اند.

مواد تشکیل دهنده ژل الانسه

ژل صورت الانسه از ۳۰% پلی کاپرولاکتون مصنوعی (PCL) و ۷۰% کربوکسی متیل سلولز (CMC) تشکیل شده است. PCL به شکل میکروسفر صاف و گرد (ذراتی به اندازه ۲۵-۵۰ میکرومتر) است که می‌تواند کلاژن نوع ۱ با کیفیت خوب تولید کند در حالی که ژل CMC اثر پرکننده فوری داشته و به اصلاح چین و چروک می‌پردازد. پس از تحویل الانسه به پوست، ژل CMC فوراً نواحی کمبود حجم را پر می‌کند. میکروسفر PCL طی ۳ تا ۶ ماه آینده کلاژن‌سازی را تحریک می‌کند تا جایگزین ژل CMC حل شده شود. پوست شما از این پس دارای اثر حجم دهنده، لیفت کننده و سفت کننده طبیعی خواهد بود.

به طور خلاصه می‌توان گفت این محصول یک “پلیمر پزشکی” است که نه تنها به کاهش خطوط ریز و بازیابی کاهش حجم کمک می‌کند بلکه  می‌تواند تولید کلاژن در پوست را نیز تحریک کند. نحوه تاثیرگذاری ژل صورت الانسه به این گونه است که از عملکرد طبیعی بدن برای تأثیرگذاری بر تولید کلاژن در پوست استفاده می‌کند که به این فرآیند نئوکلاژنز می‌گویند که ظاهر جوان و شاداب را به پوست باز می‌گرداند و می‌تواند ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد.

بهترین ویژگی این محصول این است که نتایج آنی را به بیمار ارائه می دهد. سایر پرکننده‌های سابق نهایت می‌توانند  ۱۲-۱۸ ماه دوام بیاورند، اما ژل صورت الانسه می‌تواند به مدت طولانی‌تر از ۲-۴ سال دوام بیاورد.

این نوع از ژل چگونه عمل می کند؟

اساسا فیلر‌های تزریقی بسته به ماده‌ای که از آن به وجود آمده‌اند، به چند دسته مختلف تقسیم می‌شوند. فیلر های ساخته شده از جنس هیالورونیک اسید و همچنین فیلر های کلاژن، معروف‌ترین نمونه‌های ژل موجود در بازار هستند. ژل الانسه از کلاژن ساخته شده و یک فیلر کلاژنی به شمار می‌رود.

پوست شما به مرور زمان، کلاژن طبیعی خود را از دست می‌دهد. وقتی ژل الانسه را تزریق می‌کنید، تولید کلاژن در پوست شما دوباره تحریک می‌شود و حجم از دست رفته در صورت یا بدن شما، دوباره برمی‌گردد. این کار موجب جوانسازی پوست و شادابی ظاهر شما خواهد شد. این ژل به مرور زمان در بدن شما جذب می‌شود اما بخشی از تغییرات مثبت آن، همچنان همراه شما باقی خواهد ماند.

تزریق ژل الانسه به زمان بسیار کوتاهی نیاز دارد. این تزریق نهایتا ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد و به هیچ‌وجه وقت زیادی را از شما نمی‌گیرد. اگر همه چیز در شرایط استاندارد و کنترل شده انجام شود، تزریق فیلر ایده‌آل‌ترین نتایج ممکن را برای شما رقم خواهد زد.

ژل الانسه چیست و چگونه عمل می کند؟

کاربرد ژل الانسه برای جای جوش

یکی از کاربردهای اصلی ژل صورت الانسه بهبود اثر جای جوش در پوست افرادی است که از وجود انواع جای جوش یا زخم در پوست خود شاکی هستند. روش تزریق ژل الانسه برای بهبود مشکلات پوستی چون جای جوش بسیار سریع است و اغلب فقط ده تا پانزده دقیقه طول می‌کشد. ژل الانسه به آرامی در ناحیه مورد نیاز تزریق می‌شود و پوست را آبرسانی می‌کند، همچنین این ترکیب دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که فوراً پوست صاف‌تری را ارائه می‌دهد. با استفاده از تزریق ژل صورت الانسه به ناحیه زیر پوست می‌توان با تحریک ساخت کلاژن نیز در بهبود جای زخم یا جای جوش موثر واقع شد.

کاربرد ژل الانسه برای خط خنده

استفاده از ژل صورت الانسه از آن جهت که یک پرکننده محرک کلاژن است می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای را در بسیاری از نواحی صورت به ارمغان بیاورد. خطوط خنده در صورتی که ریز باشند ممکن است با پرکننده‌های بر پایه هیالورونیک اسید مانند پرفکتا بهتر درمان شوند، ولی برای سایر نواحی صورت، الانسه پرکننده پوستی بهتری است زیرا در مقایسه با پرکننده‌های هیالورنیک اسید که پوست را با حجم‌دهنده‌های موجود در ترکیبات خود آبرسانی می‌کند، الانسه کلاژن‌سازی را تحریک می‌کند. بنابراین نتایج حاصل از ژل الانسه پایدارتر و البته سریعتر است.

کاربرد ژل الانسه برای زیر چشم

توصیه می‌شود ترجیحاً از ژل الانسه برای تزریق در نواحی زیرچشم و یا حجم‌دهی لب‌ها استفاده نشود و یا در صورت استفاده با احتیاط توسط یک پزشک باتجربه و مهارت بالا تزریق شود، به جای استفاده از این محصول ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید مانندپرفکتا گزینه‌های مناسبی برای تزریق زیر چشم هستند و در صورت نیاز نیز امکان تخلیه آنها به راحتی وجود دارد.

کاربرد ژل الانسه برای گونه

ژل صورت الانسه یک محرک تولید کلاژن است که وقتی به پوست شما تزریق می‌شود، اثرات دوگانه دارد. این ژل باعث لیفت فوری و افزایش حجم گونه‌ها می‌شوند و از طرفی تولید کلاژن را در طی ۳-۶ ماه القا می‌کنند. ژل الانسه گزینه مناسبی برای حجم‌دهی به گونه‌ها، شقیقه‌ها، خطوط فک و کانتور بینی و چانه است زیرا نتیجه استفاده از این ژل طبیعی است، نرخ تورم پس از تزریق بسیار کم است و عوارض جانبی بسیار ناچیزی دارد، جذب ژل حامل به کندی صورت می‌گیرد و طول عمر و ماندگاری بالاتری دارد.

مزایای ژل الانسه

 1. تزریق ژل الانسه، عوارض جانبی خاصی را به شما تحمیل نمی‌کند. شما بدون تجربه آثار جانبی حاد، نتایج ایده‌آلی از این تزریق به دست می‌آورید. همچنین در جریان فرآیند نیز دردی را احساس نخواهید کرد.
 2. دوران ریکاوری پس از تزریق این فیلر محبوب، بسیار کوتاه است و شما پس از ترک کلینیک، هیچ مشکلی برای انجام فعالیت‌های روزمره زندگی خود ندارید.
 3. الانسه به دلیل ترکیب‌های قدرتمندی که دارد، از ماندگاری قابل توجهی برخوردار است.
 4.  این ژل بسیار امن است و استفاده از آن خطری برای شما به وجود نمی‌آورد.
 5. از آن جایی که این فیلر با تحریک تولید کلاژن طبیعی در بدن شما کار می‌کند، استفاده از آن نتایجی کاملا طبیعی را به دنبال خواهد داشت.
 6. الانسه با به وجود آوردن ظاهری جذاب برای شما، شما را جوان‌تر از سن واقعی خود نشان می‌دهد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا تزریق ژل الانسه، امن است؟

ژل الانسه به لحاظ امن بودن، به تایید اتحادیه‌های جهانی و اروپایی رسیده است. تجربه استفاده از این فیلر نشان می‌دهد که تزریق آن، هیچ خطری برای افراد متقاضی به وجود نمی‌آورد.

استفاده از کلاژن طبیعی در این ژل، هر نوع ریسکی را در مورد آن از بین می‌برد. البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که تزریق الانسه، حتما باید از سوی پزشک متخصص و در یک کلینیک تزریق ژل معتبر صورت بگیرد. در غیر این صورت نتایج حاصل از این فعالیت، ممکن است برای شما دردسرساز باشد.

همانند بسیاری از فعالیت‌های زیبایی دیگر، تزریق ژل الانسه نیز با ظهور برخی آثار جانبی همراه است اما این عوارض، کاملا محدود هستند و ظرف چند روز، از بین می‌روند. علائمی مثل قرمزی، تورم و کبودی در ناحیه انجام تزریق در اولین روزهای پس از انجام فرآیند طبیعی به نظر می‌رسد اما این علائم دوام چندانی ندارند و خیلی زود به طور کامل از روی بدن شما محو می‌شوند.

ژل الانسه در کدام نقاط بدن تزریق می شود؟

ژل الانسه برای از بین بردن نشانه‌های پیری و همچنین مقابله با خط و خطوط روی صورت شما، بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. الانسه برای تزریق در لایه‌های عمیق پوست ساخته شده است. در نتیجه برای از بین بردن چین و چروک‌های عمیق، به خوبی می‌توانید از این ژل استفاده کنید.

پزشک متخصص با بررسی شرایط اولیه شما، تصمیم می‌گیرد که چه میزانی از این فیلر برای تزریق مورد نیاز خواهد بود. این میزان بر اساس شرایط سنی، وضعیت ظاهری اولیه و انتظارات شما از این فرآیند، در افراد مختلف متفاوت به نظر می‌رسد. انتخاب میزان درست برای انجام تزریق، نقش بسیار مهمی در موفقیت فرآیند خواهد داشت.

ژل الانسه در کدام نقاط بدن تزریق می شود؟

کاندید مناسب برای تزریق ژل الانسه

ژل صورت الانسه برای زنان و مردان در سنین مختلف مناسب است. این محصول می‌تواند به برطرف کردن چین‌های عمیق اطراف دهان و بینی، گونه‌های فرورفته، جای زخم‌های صورت، زخم‌های عمیق آکنه و شل شدن پوست کمک کند. به دلیل توده‌های کروی بسیار صافی که دارد، سازگاری زیستی مطلوبی دارد. اثر این محصول قابل پیش‌بینی، کنترل شده و دارای جذب زیستی قابل تنظیم، با مشخصات ایمنی عالی است.

این ژل از خطوط خفیف تا عمیق را درمان می‌کند بنابراین افراد با سنین بالا که چین‌وچروک‌های عمیق در پوست خود دارند نیز می‌توانند از این محصول برای درمان مشکل خود بهره ببرند.  ژل صورت الانسه برای خطوط عمیق و اصلاح چین و چروک ایده‎‌آل است و حجم گونه‌ها را افزایش می‌دهد و کلاژن را به روشی کاملا طبیعی تحریک می‌کند.

افرادی که ترس از جراحی دارند می‌توانند بدون نیاز به جراحی تهاجمی به لیفتینگ کامل صورت دست یابند که نتیجه آن سه تا چهار سال باقی می‌ماند. افراد باید دید واقع‌بینانه از این روش درمان داشته باشند و از سلامت جسمی و روحی خوبی برخوردار باشند تا بتوانند از روش تزریق ژل الانسه برای بهبود خطوط و حجم‌دهی به نقاط مختلف صورت و اصلاح شلی صورت، بهبود خط فک و سایر نواحی استفاده کنند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق فیلر و ژل الانسه

با توجه به اثرات ژل صورت الانسه و نحوه عمل آن در پوست که ساخت طبیعی کلاژن را تحریک می‌کند تنها یک جلسه مراجعه برای تزریق کافیست تا بتوانید اثرات فوری  و البته ماندگار آن  تا حداکثر چهار سال در پوست را مشاهده کنید.

ژل ژوویدرم یا الانسه؟

اگر بخواهیم به ذکر تفاوت‌های ژل صورت الانسه با ژل ژوویدرم بپردازیم علاوه بر تفاوت در کشور سازنده، نحوه اثر و ماندگاری هر کدام متفاوت از دیگری است. ژل الانسه بر پایه پلی کاپرولاکتون است که یک پلیمر زیست‌تخریب‌پذیر است که علاوه بر اثر آنی که در چهره فرد می‌گذارد می‌توان اثرات طولانی‌تر آن را حتی تا سال‌ها بعد مشاهده کرده که به واسطه تحریک ساخت پروتئین کلاژن، پروتئین جوانساز در پوست، انجام می‌گیرد.

ماندگاری ژل صورت الانسه به دلیل ویژگی ذکر شده می‌تواند تا ۴ سال ادامه داشته باشد در حالیکه ژل ژوویدرم نهایت تا یک سال دوام دارد، برای کسب نتیجه مطلوب تنها یک جلسه و نیز میزان اندک ژل الانسه نسبت به ژل ژوویدرم برای برطرف کردن چین و چروک و خطوط پوستی و نیز حجم‌دهی با نقاط مختلف صورت کافیست.

ولی یکی از محدودیت‌هایی که ژل الانسه نسبت به ژوویدرم دارد اینست که ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید در صورتی که بیمار از نتیجه کار راضی نباشد می‌توان با آنزیم هیالورونیداز تخلیه کرد در صورتی که ژل صورت الانسه قابلیت تخریب با آنزیم را ندارد. همچنین به دلیل خاصیت تحریک کلاژن‌سازی ژل الانسه برای نواحی لب، اطراف چشم و خط اخم مناسب نیستند در حالیکه ژوویدرم چنین محدودیتی ندارد.

تفاوت ژل الانسه و پروفایلو

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های این دو محصول ماده سازنده آنهاست، ژل پرفایلو برخلاف ژل صورت الانسه بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است و برای دریافت نتیجه مطلوب لازم است حداقل دو یا سه جلسه درمان به فاصله چهارهفته از یکدیگر برگزار شود در حالیکه ژل الانسه با یک جلسه درمان هم می‌تواند اثر مورد انتظار ما را به جا بگذارد. ژل پرفایلو به دلیل ساختار خاصی که دارد برای حجم‌دهی به نواحی مختلف صورت همانند سایر فیلرها عمل نمی‌کند چرا که در درجه اول به عنوان یک روش درمانی آبرسانی پوست شناخته می‌شده است. دوام و ماندگاری ژل پروفایلو بسته به ویژگی‌های بدنی هر فرد نهایت تا چند ماه است در حالیکه ژل الانسه ماندگاری بسیار بالاتری دارد. در برخی از ژل‌ها ماساژ محل تزریق به منظور اثربخشی بهتر ژل الزامیست در حالیکه پس از تزریق ژل الانسه نیازی به انجام ماساژ وجود ندارد.

ژل پرفکتا یا الانسه؟

هر کدام از ژل‌های مورد استفاده برای درمان مشکلات پوستی ناشی از افزایش سن دارای برخی خواص و ویژگی‌های منحصر به فرد هستند که ممکن است برای یک فرد با مشخصات خاص عالی عمل کنند. ژل‌های پرفکتا بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند در حالی که ژل صورت الانسه بر پایه پلی-کاپرولاکتون ساخته می‌شود که  حجم‌دهی و پرکنندگی عالی نسبت به پرفکتا داشته و ماندگاری آن نیز به دلیل ترکیبات موجود در آن و نیز خاصیت تحریک ساخت کلاژن طبیعی در پوست نسبت به ژل پرفکتا بالاست. از محدودیت‌های استفاده از ژل الانسه می‌توان به عدم استفاده از آن در زیر چشم و نیز به منظور حجم‌دهی لب‌ها اشاره کرد که این در مورد ژل‌های مبتنی بر هیالورونیک اسید صادق نیست.

ماندگاری ژل الانسه چقدر است؟

با کمک به تولید کلاژن طبیعی در بدن، فیلر الانسه یک فیلر با ماندگاری بالا به حساب می آید. این فیلر در ۴ مدل مختلف به بازار عرضه می‌شود که هر کدام، ماندگاری خاص خودشان را دارند.

ژل صورت الانسه یکی از معدود فیلرهای پوستی است که می‌توان میزان ماندگاری آن را تعیین کرد، با اینکه اثر این ژل نیز دائمی نیست ولی مدت ماندگاری آن نسبت به سایر ژل‌ها به ویژه ژل‌های بر پایه هیالورنیک اسید بالاست. محصولات الانسه را می‌توان بر اساس مدت ماندگاری و سرعت جذب آنها در بدن به چهار دسته الانسهS، M ،  Lو E تقسیم‌بندی کرد.

 1. الانسه S: اگر این نوع از الانسه را برای تزریق به بدن خود در نظر بگیرید، حدود یک سال از آثار آن بهره‌مند خواهید شد.
 2. الانسه M: میزان ماندگاری این نوع از الانسه، حدود دو سال است. در حقیقت پس از تزریق این فیلر، شما حداقل برای دو سال به انجام تزریق بعدی نیاز نخواهید داشت. Ellanse M یک پرکننده پوست بر پایه پلی کاپرولاکتون است که یک ماده زیست‌تخریب‌پذیر بوده و می‌تواند پوست را جوان‌تر و درخشان‌تر کند. از ویژگی‌های مهم این نوع ژل‌ها تحریک تولید کلاژن در پوست توسط میکروسفرهای PCL است که ظاهر خطوط و نیز تشکیل خطوط و چین و چروک‌های کم‌عمق و جدید را کاهش می‌دهد. این محصول معمولاً به زیر درم تزریق می‌شود.به دلیل اینکه یک سوم ژل صورت الانسه M از پلی کاپرولاکتون (PCL) تشکیل شده است. به همین دلیل با خاصیت ارتجاعی، ویسکوزیته، ایمنی و دوام باورنکردنی خود از دیگر انواع ژل‌ها متمایز است. اثر این ژل تا دو سال دوام خواهد داشت.
 3.  الانسه L: با اثر ۳۶ ماهه‌ای که از خود به جا می‌گذارد، یک فیلر بسیار ماندگار و بادوام محسوب می‌شود. برای یک ژل تزریقی، ۳ سال ماندگاری بسیار قابل توجه به نظر می‌رسد.
 4. الانسه E: این نوع از الانسه، قدرتمندترین و مستحکم‌ترین نوع آن محسوب می‌شود. این فیلر در بین محصولات الانسه، بادوام ترین ژل محسوب می‌شود و ۴ سال ماندگاری خواهد داشت. ژل صورت الانسه E یکی از اولین محصولات با مدت زمان فعالیت متفاوت است که توسعه زیادی در زمینه پزشکی زیبایی یافته است. این فیلر پوستی برای استفاده مستقیم در درم سازگار شده است که اثر آن تا ۴ سال باقی می‌ماند. اثر مفید الانسه E کم کردن ظاهر خطوط ریز و چین و چروک و بازگرداندن سنتز کلاژن به پوست است. نتیجه استفاده از این ژل یک پوست درخشان، جوان و زیبا است که می توانید برای مدت طولانی از آن لذت ببرید.

هزینه ژل الانسه

هزینه لازم برای خرید ژل الانسه نسبت به فیلر های دیگر، بیشتر خواهد بود. این ژل نسبت به ژل های ساخته شده از هیالورونیک اسید، پرهزینه‌تر است اما خرید آن به لحاظ اقتصادی، کاملا به صرفه به نظر می‌رسد. چرا که هم کیفیت بالایی دارد و هم از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه پس از انجام تزریق، شما برای مدت بسیار زیادی دیگر به تزریق بعدی نیاز نخواهید داشت.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed