1. خانه
  2. پوست و مو
  3. لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

امروزه افراد به دلیل افزایش سن و دیگر دلایل که رایج ترین آن ها پیری می باشد دچار افتادگی پوست شوند. این اقتادگی که با پیری همراه می باشد افراد را بسیار آزرده خاطر و روحیه آن ها را بسیار سست می کند که برای پیشگیری از این روحیه ها باید برای این مشکل راه حلی را پیدا کرد.

 

لیفت نخ صورت چقدر دوام دارد

 

یکی از راه حل های بسیار خوبی که می توان برای از بین بردن این مشکل ارائه کرد لیفت نخ برای صورت می باشد که هم مقرون به صرفه می باشد و هم در عین سادگی از ماندگاری بالایی نیز برخوردار می باشد که از مزیت های این روش نیز می باشد.

آیا می توان از لیفت نخ برای صورت استفاده کرد؟

با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد شاهد پیری و افتادگی پوست خود می شوند و مرد و زن بدون هیچ تفاوتی ممکن است با برخورد کردن با این مشکل رفتار های متفاوتی را نشان دهند.

یکی از راه حل هایی که برای افراد برای از بین بردن پیری پوست خصوصا پیری صورت وجود دارد روش لیفت نخ می باشد که بسیار کارساز بوده و نتایج درخشانی را برای افراد به وجود می آورد. با لیفت نخ صورت تحریک شده و کلاژن سازی می کند که برای جوان سازی و از بین بردن چین و چروک ها بسیار لازم است.

 

آیا می توان از لیفت نخ برای صورت استفاده کرد؟

 

در پاسخ دادن به این سوال که آیا می توان از لیفت نخ برای صورت استفاده کرد یا نه باید بگوییم که یکی از مهم ترین کاربرد های این روش برای صورت می باشد و افراد می تواند برای از بین بردن مشکلاتی از قبیل افتادگی و همچنین پیری پوست از لیفت با نخ بهره برده و بتوانند نتایج دلخواهی را که می خواهند بگیرند و به اهداف قبل از انجام عمل خود نیز برسند.

علاوه بر این، نکته خوب دیگر در مورد روش های جراحی لیفت صورت این است که به زمان کمتری نسبت به انجام عمل جراحی نیاز دارد. همچنین بدون بیهوشی و فقط با بی حسی موضعی انجام می شود.

شما فقط باید چند ساعت از کار، مدرسه یا دانشگاه خود را تعطیل کنید و به کلینیک پزشک مراجعه کنید تا آن روش غیر جراحی را انجام دهید. تنها در طی چند ساعت لیفت صورت انجام شده و پس از ۲۴ یا نهایت ۴۸ ساعت می توانید به محل کار بازگردید.

در واقع لیفت با نخ با بی حسی موضعی (استفاده از کرم بی حسی یا بی حسی ساق با زایلوکائین تزریقی) انجام می شود و ۳۰-۴۵ دقیقه ادامه دارد.

لیفت نخ به این صورت انجم می شود که ابتدا پزشک متخصص در زمینه لیفت با نخ با استفاده از نوعی بی حسی موضعی ناحیه هایی را قرار است مورد عمل قرار گیرد را بی حس کرده و سپس نخ لیفت را با استفاده از سوزن هایی که بسیار ریز می باشند در زیر پوست قرار می دهد و پس از آن پزشک با دست های خود محل مورد نظر را با دقت فشار می دهد تا شکل مورد نظر حاصل شود.

پزشک تشخیص می دهد که فرد در چه ناحیه ای نیاز به لیفت دارد که معمولا شامل لیفت خط خنده، لیفت لب ، لیفت نخ زیر چشم ها، لیفت پیشانی و گونه هاست.

به طور ساده می توان گفت لیفت باعث می شود پوست صورت به سمت بالا کشیده شود که در هر صورت باعث زیبایی صورت می شود گاهی افراد زمان لیفت پیشانی و ابروها چشمانشان هم به سمت بالا می رود که از افتادگی و خستگی چشم ها را با حالت چشمانی بشاش و شاداب جایگزین می کند.

پس از انجام مراحل ذکر شده توسط پزشک در صورتی که همه ی مراحل با موفقیت انجام شوند نتیجه ی مطلوب و دلخواه را که همان داشتن پوستی محکم و جوان می باشد به دست می آوریم این نتیجه فارغ از هر نوع بریده گی یا هر نوع جراحی که باعث ترس و استرس افراد می شود به دست می آوریم.

ماندگاری نتایج حاصل از لیفت نخ صورت چقدر است؟

برای اینکه بتوانیم ماندگاری لیفت با نخ را به طور دقیق بگوییم باید فاکتور های زیادی را در نظر بگیریم چرا که افراد در بسیاری از این فاکتور ها با یکدیگر تفاوت هایی را دارند که باید در تخمین زدن ماندگاری لیفت نخ در نظر گرفت مهم ترین دلیلی که باعث افزایش ماندگاری لیفت نخ می شود خود افراد بیمار می باشند.

 

ماندگاری نتایج حاصل از لیفت نخ صورت چقدر است؟

 

از مهم ترین نکاتی که باید در افزایش لیفت با نخ در نظر گرفت مراقبت ها قبل و بعد از عمل می باشد. این مراقبت ها شامل رعایت برخی نکات که توسط پزشک قبل و پس از عمل به آن ها گوش زد خواهد شد و افراد باید نهایت تلاش خود را برای انجام هر چه دقیق تر این موضوعات کنند . به هیچ عنوان در انجام آن ها کوتاهی به عمل نیاورند تا از مدت زمان ماندگاری لیفت کم نشده و بر آن اضافه شود.

در حالت عادی ماندگاری برای لیفت با نخ مدت زمانی بین ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد که در صورت رعایت نکات ذکر شده و همچنین با استفاده از تحقیقاتی که توسط فرد بیمار و همچنین با مشاوره هایی که فرد بیمار با پزشک متخصص می کند باعث به دست آوردن نتایج بهتر نسبت به کسانی که به این نکات توجه خاصی نمی کنند به دست می آورند.

کلا می توان نتیجه گرفت ماندگاری نخ تا یک سال و عمر مفید کلاژن بین یک و نیم تا سه سال است. تأثیر مثبت لیفت نخ بلافاصله پس از انجام بطور چشمگیری نمایان می شود و با گذشت زمان، ساخت کلاژن منجر به ظاهری جذاب تر و جوان تر خواهد شد.

مورد دیگری که باید به آن دقت شود ترکیب لیفت نخ با سایر روشهای درمانی کلاسیک مانند Botox ،Filler و Haifo، سم بوتولینوم، اسید هیالورونیک برای پر کردن چین و چروک یا مزوتراپی اتولوگ  PRP برای نتیجه بهتر امکان پذیر است و باعث می شود کیفیت و نتیجه زیبایی لیفت با نخ دو چندان شود همچنین دوام لیفت نخ نیز بیشتر می شود. به عبارتی این بدان معنی است که نخها راه حل مناسبی برای نتیجه بهتر در تمامی روش های تزریقی است تا دوام آنها بیشتر شود.

همچنین باید در نظر داشت که لیفت محدودیت سنی ندارد اما سن ممکن است در میزان دوام آن تاثیر داشته باشد معمولا افراد بالای ۳۵ سال که لیفت صورت در بین آنها رایج تر است به علت اینکه کلاژن سازی کمتری دارند در نتیجه می بایست ترمیم لیفت صورت را درمدت زمان کوتاه تری نسبت به افراد جوان تر انجام دهند.

 

چگونه می توان باعث ماندگاری بیشتر نتایج لیفت نخ صورت شد؟

مراقبت هایی که فرد پس از انجام لیفت انجام می دهد در موفقیت عمل نقش به سزایی دارد و در ماندگاری آن از نکات بسیار مهم به شمار می رود و فرد باد در انجام آن نهایت تلاش خود را کرده و در انجام آن به هیچ عنوان کوتاهی نکرده و بتواند نتایج خوبی از این عمل بگیرد.

 

 

چگونه می توان باعث ماندگاری بیشتر نتایج لیفت نخ صورت شد؟

 

پس از انجام عمل لیفت با نخ شستشوی مو و صورت مانعی ندارد ولی باید در انجام آن با احتیاط عمل کنید همچنین اگر پس از عمل لیفت نخ صورت تان دچار التهاب شد می توانید از یک کمپرس یخ و به مدت ۲۰ دقیقه یکبار استفاده کنید انجام دو نکته ی زیر نیاز به دقت دارد که فرد باید به آن توجه کرده و به محلی از صورت که مورد عمل لیفت نخ قرار گرفته فشار وارد نکند.

نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که فرد بیمار پس از انجام عمل لیفت با نخ باید مایعات فراوان تا چند روز پس از عمل بنوشد همچنین علاوه بر آن پس از لیفت نخ فرد بیمار باید به مدت ۳ روز الی ۲ هفته در زمان خوابیدن از بالش های مخصوص گردن استفاده کرده و گردن خود را مقداری بیشتر از حالت عادی در ارتفاع بالاتر نگه دارد تقریبا به اندازه ۳۰ درجه بیش تر.

از موارد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که باید پس از لیفت نخ از ورزش ها و فعالیت های سنگین به طور کامل خودداری کرده و از انجام آن ها پرهیز کنید همچنین اگر پزشک متخصص برای شما از داروهایی که ویژگی آرام بخشی دارند برای شما تجویز کرد استفاده کنید و در کنار آرامش خودتان را حفظ کنید تا بتوانید با موفقیت عمل خود را با ماندگاری بیشتری به اتمام برسانید.

برای اینکه لیفت نخ با ماندگاری بیشتری برای فرد ظاهر شود باید تا یک هفته پس از عمل از انجام هرگونه مراجعه به دندان پزشکی برای انجام کار های مربوط به این امور خودداری کرد همچنین باید تا مدت یک هفته پس از انجام عمل از انجام آرایش و همچنین درمان های پزشکی بر روی صورت خود خودداری کنید تا بتوانید از ماندگاری بیشتر لیفت خود بهره مند شوید.

به طورکلی توجه به مراقبت های قبل و بعد از لیفت باعث ماندگاری بیشتر نتایج لیفت صورت با نخ خواهد شد.

 

روش های خانگی برای ماندگاری بیشتر لیفت نخ صورت

روش های مختلفی برای انجام لیفت نخ صورت وجود دارد اما استفاده ی آن ها به صورت سر خود توسط  افراد بیمار ممکن به وجود آمدن مشکلاتی برای آن ها شود از جمله ی این مشکلات افزایش مشکلات پوستی به جای کاهش آن می باشد که ممکن است پس از انجام این روش ها فرد را دچار مشکلاتی که ممکن است جبران آن گران تمام شود کند به همین دلیل نباید این روش ها را سر خود انجام داد.

 

روش های خانگی برای ماندگاری بیشتر لیفت نخ صورت

 

باید بدانید قبل از لیفت صورت ممکن است با اقداماتی در خانه بتوانید صورت را جهت کلاژن سازی بیشتر تحریک کنید، بر کسی پوشیده نیست که استفاده از یوگا صورت و ویتامین E و C می توانند تاثیرات بسیار مثبتی بر جریان سازی خون در صورت شما و همچنین تحریک کلاژن سازی شوند، اگرچه این روش می تواند برای سینه هم انجام شود و با تمرین های روزانه و ماساژ دادن با روغن های گیاهی شاهد تاثیرات مثبتی باشید. اگر حدودا یک تا دو ماه مداوم این تمرین ها و مراقبت ها را انجام دهید و پس از آن برای لیفت با نخ اقدام کنید بدون شک نتیجه بهتری خواهید گرفت.

برای گرفتن نتایج بهتر قبل از هر گونه اقدامی برای انجام لیفت نخ (Lift with yarn) برای صورت بهتر است از یک پزشک متخصص در این زمینه کمک بگیرید و از راهنمایی های او نهایت استفاده را بکنید چرا که یک پزشک متخصص در این زمینه می تواند برای افراد کمک های زیادی قبل از به وجود آمدن هر گونه مشکلاتی که باعث اضطراب و ترس افراد شود کند بنابراین به هیچ عنوان سر خود این روش ها را امتحان نکنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت با نخ خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۲۲۸۱۰۰۸۹ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed