کاشت مو
موضوعات داغ

کاشت مو در افراد مشهور – احسان علیخانی، یحیی گل محمدی

اگر در گذشته کسی دچار ریزش مو می‌شد، این موضوع به شدت برای او نگران‌کننده بود چرا که می‌دانست این عارضه ادامه پیدا کرده و درمان آن بسیار سخت خواهد بود. اما خوشبختانه در سال‌های اخیر به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های مختلف درمانی در زمینه کاشت مو ابداع شده‌اند و اکنون مردم تحت هر شرایطی می‌توانند با انجام پیوند مو، با طاسی سر خداحافظی کرده و مجدداً از داشتن مو‌های پرپشت و خوش‌حالت لذت ببرند. کاشت مو در افراد مشهور در سراسر دنیا باعث شد که این عمل زیبایی در بین مردم شناخته‌تر شده و محبوبیت بسیار زیادی را به دست بیاورد. این یک واقعیت است که مردم عادی جامعه تحت تاثیر سلبریتی‌ها و افراد مشهود جامعه خود و کشور‌های دیگر قرار گرفته و این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر تصمیم‌گیری آن‌ها جهت انجام یا عدم انجام برخی از عمل‌های زیبایی خواهد گذاشت. در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که کاشت‌ مو‌ در هنرمندان ایرانی و خارجی چه جایگاهی داشته و حتی فرآیند پیوند طبیعی مو در ورزشکاران داخلی و خارجی نیز تا چه اندازه با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.

نمونه کارهای ما مشاوره واتساپ اینستاگرام

مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

کاشت مو در بازیگران و هنرمندان ایرانی

شاید برای شما جالب باشد اگر بگوییم برخی از هنرمندان همانند احسان علیخانی، محمد علیزاده، حمید لولایی، برزو ارجمند و… از طریق کاشته طبیعی مو توانسته‌اند چنین تراکم‌ ایده‌آلی را در موی سر خود به دست بیاورند. تفاوتی نمی‌کند که شدت کم پشتی یا طاسی سر در شما چه اندازه باشد. اگر وضعیت موی هنرمندان نامبرده را قبل از ایمپلنت مو بررسی نمایید متوجه خواهید شد که حتی در بدترین شرایط طاسی سر نیز می‌توانید این عمل زیبایی را انجام داده و از نتیجه این عمل زیبایی به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوید. البته نکته لازم به ذکر این است که یک شرط بسیار مهم در موفقیت پیوند موی طبیعی، انتخاب بهترین متخصص و کلینیک کاشت طبیعی مو است. کلینیک پوست و مو هلیا تحت نظر دکتر خراسانی، مفتخر است که به شما عزیزان اعلام کند هم اکنون می‌توانید فرآیند کاشت مو را تحت بهترین شرایط، با وسایل استاندارد و براساس متدهای پیشرفته انجام دهید.

کاشت مو یحیی گل محمدی

کاشت مو در هنرمندان و بازیگران خارجی

همانگونه که در ابتدای مقاله ذکر شد، عمل زیبایی پیوند موی طبیعی به عنوان یکی از عمل‌های بسیار محبوب و پر طرفدار در سراسر دنیا شناخته شده است. به هر حال مسأله ریزش مو موضوعی نیست که به جغرافیای خاصی در جهان اختصاص داشته باشد بلکه تمامی انسان‌ها در هر کجای کره خاکی ممکن است چنین شرایطی را تجربه نمایند. آنچه در این میان اهمیت دارد این است که در اولین فرصت به یک متخصص زیبایی مراجعه کرده و در صورتی که صلاحیت لازم را داشتید کاشت موی طبیعی را انجام دهید. برای اینکه بهتر بتوانید بدون هیچگونه نگرانی و با اطمینان خاطر در این مورد تصمیم‌گیری کنید، به شما خواهیم گفت که کاشت مو در هنرمندان خارجی نیز بسیار رواج داشته و افراد مشهوری من جمله متیو مکاناهی، جیمز نسبیت، نیکولاس کیج، جان تراولتا، کوین کاستنر، آدام لوین و… توانسته‌اند از طریق این عمل زیبایی مجددا مو‌های پرپشت و خوش‌حالتی داشته باشند. قطعاً برای یک هنرمند بسیار مهم است که تراکم موی سر ‌ایده‌آل باشد چرا که این موضوع بر شهرت و دامنه کاری او تاثیر می‌گذارد. بنابراین زمانی که این دسته از افراد کاشت مو را برای به دست آوردن تراکم موی مناسب انتخاب کرده‌اند قطعاً چنین روشی برای شما نیز به خوبی جواب خواهد داد.

کاشت مو کریم باقری

کاشت مو در ورزشکاران ایرانی ( فوتبالیست ها و … )

اگر در مورد شرایط پیوند موی طبیعی تحقیق کنید قطعاً به این نکته برخورد خواهیم کرد که بعد از کاشت مو و در دوره نقاهت نباید به سراغ فعالیت و ورزش‌های سنگین بروید. اکنون حتما این سوال برای شما به وجود آمده است که چگونه کاشت مو در ورزشکاران ایرانی همانند یحیی گل محمدی، محسن عاشوری، کریم باقری، حمید درخشان، مارکار آقاجانیان، شیث رضایی و.. به خوبی نتیجه‌بخش بوده و این دسته از افراد توانسته‌اند در بازه زمانی کوتاه و تحت شرایط کاملاً استاندارد، بهترین تراکم مو را به دست بیاورند؟ لازم است این نکته را متذکر شویم که ممنوع بودن ورزش، تنها به دوره نقاهت بعد از پیوند مو و شاید تنها به چند ماه اول اختصاص پیدا کند. بنابراین این دسته از ورزشکاران دقیقا زمانی برای انجام ایمپلنت مو اقدام کرده‌اند که در دوران استراحت به سر برده و اردوی ورزشی نداشته‌اند. به طور کلی شما تحت هر شرایط جسمی و کاری می‌توانید پیوند مو را انجام دهید اما قطعاً باید در جلسه مشاوره وضعیت خود را با متخصص در میان بگذارید چرا که هر گونه اطلاعات کمک می‌کند تا بهترین متد برای شما انتخاب شده و بتوانید به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید. آقای دکتر خراسانی در کلینیک هلیا جلسه مشاوره رایگان را برای همه عزیزان برگزار می‌کند تا در این جلسه بتواند در یک گفتگوی دو طرفه، کلیه اطلاعات لازم را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار داده و از سوی دیگر تمامی اطلاعات مربوط به سابقه پزشکی و همچنین وضعیت زندگی فرد متقاضی را به دست بیاورد. این گفتگو کمک می‌کند که در انتهای جلسه نتیجه ‌ایده‌آل به دست بیاید.

کاشت مو دیوید بکام

کاشت مو در ورزشکاران خارجی

اگر بخواهیم فرآیند کاشت ‌مو ‌در ورزشکاران خارجی را نیز دنبال کنیم قطعاً با اسامی افراد مشهور مانند دیوید بکهام، وین رونی و… مواجه خواهید شد. شاید اگر به تراکم و حالت مو این دسته از افراد دقت کنید اصلاً نمی‌توانید باور کنید که این افراد روزی دچار کم پشتی یا طاسی سر بوده و اکنون از چینن تراکم موی‌ ایده‌آلی برخوردار هستند. در صورتی که فرآیند ایمپلنت مو تحت نظر یک متخصص حرفه‌ای همانند آقای دکتر خراسانی در کلینیک پوست و موی هلیا انجام شود خط رویش مو کاملاً طبیعی بوده و بعد از اتمام کار، اطرافیان شما به سختی متوجه پیوند مو در سر خواهند شد. برای افراد مشهور در دنیا این مسأله بسیار مهم است که بعد از انجام هر عمل زیبایی، تغییرات رخ داده در چهره مصنوعی به نظر نرسد زیرا این موضوع نه تنها بر شهرت آن‌ها تاثیر گذاشته بلکه ممکن است سابقه کاری و ورزشی آن‌ها را نیز خدشه‌دار کند. بنابراین زمانی که هنرمندان و ورزشکاران در ایران و خارج از کشور به سراغ کاشت موی طبیعی می‌روند، همین انتخاب برای شما حجت را تمام خواهد کرد که پیوند مو یک روش بسیار‌ ایمن و تضمین شده برای رسیدن به تراکم ‌ایده‌آل موی سر خواهد بود به شرطی که بتوانید در انتخاب متخصص و کلینیک به خوبی عمل کنید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *