تزریق ژل در پیشانی چگونه انجام می شود؟

تزریق ژل در پیشانی

افزایش چین و چروک روی پیشانی در دوران میانسالی، امری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. امروزه این موضوع تنها شامل حال افراد میانسال و پیر نمی شود و در افراد جوان نیز قابل مشاهده است. تزریق ژل در پیشانی، یکی از ایده آل ترین روش ها برای از بین بردن این چین و چروک ها محسوب می شود. وقتی این تزریق را انجام می دهید، سطح پیشانی شما صاف و تماشایی می شود و ظاهر شما به مراتب جوان تر به نظر می رسد.

 

تزریق ژل در پیشانی

 

از بین بردن خطوط روی پیشانی، یکی از قابلیت های مهم ژل ها به شمار می روند. ژل های زیبایی، مواد قابل تزریقی هستند که می توانند با کمک به بهبود کیفیت پوست و همچنین افزایش حجم آن، نقش مهمی در از بین رفتن چین و چروک ها ایفا کنند.

این تزریق در زمان بسیار کوتاهی صورت می گیرد اما نتایجی قابل توجه به همراه می آورد. تزریق ژل در پیشانی، عوارض جانبی خاصی برای شما ندارد و موجب شادابی و طراوت بیشتر چهره شما خواهد شد.

اگر می خواهید بدانید که تزریق ژل در پیشانی چگونه انجام می شود، چه تاثیراتی دارد و چه هزینه ای برای شما به همراه خواهد داشت، می توانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در این مطلب تلاش کرده ایم تا مهم ترین نکات در خصوص تزریق فیلر در پیشانی را با شما در میان بگذاریم تا این فرآیند را با اطلاعات و آگاهی بیشتری انجام بدهید.

 

تزریق ژل در پیشانی برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق ژل در پیشانی به طور کلی برای دو گروه از افراد بسیار مناسب خواهد بود:

افرادی که دارای خطوط پیشانی کاملا عمیق هستند. معمولا این افراد به سراغ روش هایی مثل استفاده از کرم ها و پماد های مختلف می روند اما از یک جایی به بعد، این متد ها دیگر برای آن ها اصلا مناسب و کارآمد به نظر نمی رسد. این افراد می توانند به خوبی از اثرات مثبت تزریق فیلر برخوردار شوند و یک تغییر چشمگیر را در پیشانی خود احساس کنند. تغییری که با جوانسازی چهره آن ها همراه خواهد شد.

  معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

 

تزریق ژل در پیشانی برای چه افرادی مناسب است؟

 

افرادی که می خواهند خط و خطوط روی پیشانی خود را از بین ببرند اما به هیچ وجه نمی‌ خواهند که دچار افتادگی در ناحیه ابرو های خود شوند. بعضی از روش های از بین بردن چین و چروک ها، موجب افتادگی ابرو ها و پایین آمدن آن ها می شود اما تزریق ژل در پیشانی، چنین خطری را برای افراد به وجود نمی آورد.

 

نحوه تزریق ژل در پیشانی چگونه است؟

اولین مرحله از این فعالیت، در جلسه مشاوره بین شما و پزشک رقم می خورد. ابتدا باید مشخص شود که شما کاندیدای مناسبی برای انجام این فرآیند هستید. اگر این موضوع با انجام آزمایش های لازم مسجل شد، نوبت به انتخاب فیلر مناسب و همچنین انتخاب محل دقیق انجام تزریق می شود.

فیلر ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها برای قابلیت های خاصی به کار می روند. برای انجام این انتخاب باید به وضعیت پوست شما، وضعیت اولیه پیشانی و همچنین وضعیت چین و چروک ها توجه کرد.

در روز انجام فرآیند، اولین مرحله از کار، پاکسازی و همچنین استفاده از بی حس کننده موضعی خواهد بود. البته بعضی از فیلر ها در ترکیب خود، ماده بی حس کننده نیز دارند. اگر از این ژل ها استفاده شود، دیگر به بی حسی موضعی قبل از انجام کار نیاز نخواهد شد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مرحله اصلی فرآیند که شامل تزریق است، تنها چند دقیقه طول می کشد. به طور کلی تزریق ژل در پیشانی کم تر از 20 دقیقه زمان می برد و بخش کوتاهی از این بیست دقیقه، به خود تزریق اختصاص دارد.

  تزریق ژل به لب و جذابیت چهره

پس از پایان تزریق اگر احساس درد داشته باشید، از کمپرس یخ برای شما استفاده می شود. البته این اتفاق معمولا رخ نمی دهد و افراد متقاضی پس از پایان تزریق، درد چندانی را احساس نمی کنند. اگر هم احساس درد وجود داشته باشد، این درد آنقدر زیاد نیست که به مصرف دارو یا مسکن خاصی نیاز پیدا کنید.

پس از پایان فرآیند، شما نیازی به ماندن در کلینیک تزریق ژل ندارید و می توانید خیلی زود به خانه بروید و فعالیت های همیشگی زندگی خود را از سر بگیرید.

 

دوران ریکاوری پس از تزریق ژل به پیشانی

زمان دقیق ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی در هر فرد، متفاوت است. با این وجود به طور کلی این فرآیند دوران ریکاوری خاصی ندارد. شما می توانید بسیاری از کارهای گذشته خود را بلافاصله پس از انجام تزریق نیز انجام بدهید.

 

دوران ریکاوری پس از تزریق ژل به پیشانی

 

تزریق ژل به پیشانی اساسا در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و پس از آن شما هیچ مشکلی برای ترک کلینیک نخواهید داشت. تنها باید برای چند ساعت، حالت عمودی خود را حفظ کنید و شب ها در زمان خاک نیز، به هیچ وجه به روی پیشانی خود نخوابید.

پروسه درمان و بهبودی، به سرعت برای شما طی خواهد شد. اگر توصیه های مراقبتی پزشک را جدی بگیرید تا یک هفته ورزش های سنگین انجام ندهید، خودسرانه دارو مصرف نکنید و به سراغ مصرف سیگار و الکل نروید، همه چیز به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می شود و این فرایند به خوبی اثرات مثبت خودش را در چهره شما نمایان خواهد کرد.

 

از نتایج تزریق ژل به پیشانی، چه انتظاری داشته باشیم؟

وقتی شما پس از انجام تزریق در حال ترک کلینیک هستید، اولین نشانه های تغییرات در پیشانی شما ظاهر می شوند. این موضوع در بالا رفتن روحیه و اعتماد به نفس شما بسیار موثر خواهد بود. ماندگاری ژل تزریق شده در پیشانی به طور کلی بین 9 تا 12 ماه برآورد می شود. اگر این کار در یک کلینیک معتبر صورت بگیرد، میزان درستی از ژل برای تزریق انتخاب شود، پزشک تکنیک درستی را برای تزریق انتخاب کند و تزریق ژل در عمق کاملا درست صورت بگیرد، میزان ماندگاری این فعالیت به حداکثر خواهد رسید.

  آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

همچنین اینکه شما مراقبت های بعد از تزریق را نیز جدی بگیرید و آن ها را رعایت کنید، در بهبود نتایج نهایی تاثیر قابل توجهی دارد. اگر تصور کنید که این مراقبت ها مهم نیستند و هیچ نقشی در رسیدن به حداکثر ماندگاری ندارند، مرتکب یک اشتباه بزرگ نسبت خودتان شده اید. برای رسیدن به بیشترین حد از ماندگاری، باید همه مراقبت ها را جدی تلقی کنید.

هزینه تزریق ژل پیشانی

تنها یک بار تزریق ژل پیشانی، برای شما هزینه ای بسیار گزاف را به دنبال دارد اما اگر تصمیم داشته باشید هر چند ماه یک بار این کار را انجام بدهید، ممکن است این موضوع هزینه هایی را برای شما به وجود بیاورد. در نتیجه بهتر است با انجام این فعالیت در شرایط اصولی و همچنین انجام مراقبت های لازم، میزان ماندگاری این فعالیت را بیشتر و در نتیجه، هزینه های خود را نیز کم تر کنید.

از یاد نبرید که کلینیک های بیش از حد ارزان قیمت ممکن است با استفاده از ژل های بی کیفیت و تاریخ گذشته و همچنین عدم استفاده از پزشک متخصص، سلامتی شما را با یک تهدید و خطر بزرگ روبرو کنند. در نتیجه نباید برای تزریق ژل پیشانی، به چنین کلینیک هایی بروید و سلامتی خود را به خطر بیاندازید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)