بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت

در زمینه تزریق ژل به صورت برند‌های بسیار زیادی وجود دارند که از نظر کیفیت و ترکیبات مورد استفاده، با یکدیگر تفاوت دارند. این مارک‌ها همچنین دارای قیمت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی می‌باشند که باید در انتخاب آن‌ها دقت کافی داشته باشیم. در کشور عزیزمان ایران برند‌های مختلفی وجود دارد که از بین این برند‌ها، متاسفانه انواع تقلبی نیز یافت می‌شود. اکنون این سوال مطرح می‌شود که بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت کدام است؟ آیا می‌دانید اگر از فیلرهای تقلبی برای تزریق استفاده شود چه عواقب خطرناکی را برای شما به دنبال خواهد داشت؟ با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله توضیحاتی را در مورد نحوه انتخاب بهترین برند فیلر برای تزریق به صورت بیان خواهیم کرد.

اینفوگرافیک بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت

آیا مارک ژل در نتایج تزریق ژل تاثیر گذار است؟

نتایجی که از تزریق ژل به دست می‌آید تا حدود زیادی به نوع و برند ژل تزریقی بستگی دارد. انتخاب یک برند که خواسته‌های فرد را برطرف نماید کار مهمی است و باید در انتخاب آن نهایت دقت را به عمل بیاورید.  با انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت، تا حدودی موفقیت این عمل زیبایی تضمین شده و از نتایج فوق‌العاده‌ی آن بهره‌مند خواهید شد. برای انتخاب یک برند مناسب باید این نکته را در نظر بگیریم که تعداد برند‌های موجود برای تزریق فیلر زیاد است و هر کدام از این برند‌ها ویژگی خاصی را دارا می‌باشند. در نتیجه فرد باید از بین این برند‌ها، مناسب‌ترین را انتخاب کرده و برای تزریق ژل اقدام کند. در صورتی که فرد برای این عمل زیبایی از ژل مناسبی جهت تزریق استفاده نکند ممکن است مشکلاتی را برای وی به وجود آورد.

آیا مارک ژل در نتایج تزریق ژل تاثیر گذار است؟

ژل‌های مختلفی برای تزریق به صورت‌ وجود دارند که به ترتیب آن‌ها را موقت، نیمه ماندگار و ماندگار می‌نامند. هر کدام از ژل‌های نام برده شده برای نیاز‌های مختلفی استفاده می‌شوند اما ژل‌های ماندگار به دلیل برخی مسائل که مهم‌ترین این مسائل از نظر ایمنی می‌باشد، در قسمت صورت استفاده نمی‌شوند. باید در زمان خرید بهترین برند ژل برای تزریق صورت از برند‌هایی که فقط جنبه تبلیغاتی دارند و برای تزریق ژل تقریبا ناکارآمد هستند، دوری کنید. فراموش نکنید که در هر زمینه، برند‌ها و اجناس مختلفی وجود دارند که واقعا از نظر کارایی کیفیت خوبی ندارند و ضررهای زیادی رابریا انسان خواهند داشت.

 

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

باید در زمان انتخاب از برند هایی که فقط جنبه تبلیغی دارند و برای تزریق ژل تقریبا نا کار آمد می باشد دقت کنیم. در هر زمینه برند ها و اجناس مختلفی که واقعا از نظر کارایی هیچ نوع ویژگی خاصی ندارند وجود دارند و این نوع برند ها در هر بازاری یافت می شوند و بسیاری از افراد را در زمینه تزریق پر کننده گول زده و باعث می شوند که با استفاده از این محصولات باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای آنان می شود.

اهمیت انتخاب بهترین برند ژل جهت تزریق به صورت
 1. رسیدن به نتیجه‌ ایده‌آل
 2. جلوگیری از بروز عوارض خطرناک مانند عفونت و آسیب بافتی
 3. افزایش ماندگاری تزریق فیلر به صورت
راهکار‌های انتخاب بهترین برند ژل
 1. سؤال پرسیدن از متخصصان حرفه‌ای در این زمینه
 2. بررسی میزان شهرت برند انتخابی
 3.  بررسی ترکیبات موجود در ژل
بهترین مارک‌های ژل موجود در بازار
 1. ژل استایلج
 2.  ژل بلترو
 3. ژل ‏تئوسیال
 4. ژوویدرم
 5. ژل رستیلن

معیار های انتخاب بهترین مارک ژل چیست؟

معیار های انتخاب بهترین مارک ژل چیست؟

 • از جمله معیار‌هایی که برای انتخاب برند جهت تزریق ژل باید در نظر گرفت، ایمنی آن است. اگر هر برندی حتی ‌گران‌ترین برند موجود در بازار فاقد استانداردهای لازم باشد به هیچ عنوان نباید مورد استفاده قرار بگیرد چرا که می‌تواند به قیمت آسیب به سلامتی انسان تمام شود. در واقع شما نباید زیبایی صورت خود را با هر نوع برند ژل، به خطر بیاندازید.
 • در انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت باید شهرت این برند را در نظر گرفت زیرا در اکثر موارد شهرت هر برند اعتبار آن شرکت را نمایان می‌سازد و باعث می‌شود هر فردی بتواند به راحتی به آن برند در جهت تزریق فیلر اطمینان کرده و نتیجه بسیار خوبی به دست بیاود.
 • در انتخاب برند مناسب باید این نکته را نیز ذکر کنیم که ‌گران بودن یک برند دلیلی برای کارایی بسیار خوب آن نمی‌باشد. برخی از افراد با این ذهنیت که هر چیز ‌گرانی کارایی بسیار بهتری نسبت به نسخه ارزان‌تر آن دارد، اقدام به خرید می‌کنند. باید بگوییم که این افراد کاملا در اشتباه هستند و باید این تصور را کنار گذاشته و با استفاده از منطق و با در نظر گرفتن ویژگی‌های یک برند، اقدام به انتخاب و خرید آن برای تزریق فیلر کنند.
 • یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت، بررسی ترکیبات موجود در آن است. قطعا متخصص حرفه‌ای می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. پس اگر شما بتوانید بهترین متخصص تزریق ژل به صورت را پیدا کنید، مطمئن خواهید بود که این عمل زیبایی با مارک مناسب ژل انجام خواهد شد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل برای صورت های لاغر

چگونه می توان یک ژل مناسب را برای تزریق انتخاب کرد؟

برای انتخاب یک برند مناسب، راه‌هایی زیادی وجود دارد از جمله راه‌هایی که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشورت و یا واگذاری این کار به متخصص، عاقلانه‌ترین کار برای انتخاب ژل استاندارد و مناسب است منوط بر اینکه مطمئن باشید پزشک معالج، ماهر بوده و دانش کافی در این زمینه دارد.
 2. از راه‌های دیگری که می‌تواند به انتخاب برند مناسب فیلر صورت کمک کند، تحقیقات لازم و کافی و سوال پرسیدن از کسانی است که قبلا این عمل زیبایی را انجام داده‌اند.
 3. لازم است درمورد ترکیبات موجود در انواع فیلرها تحقیق کرده و حتی کاتالوگ‌های هر کدام از برندها را با دقت بررسی نمایید.
 4. برخی از کلینیک‌های زیبایی، ژل‌هایی که مورد تایید می‌باشند را به فروش می‌رسانند. در صورتی که در یک کلینیک مطمئن و خوب اقدام به تزریق ژل صورت می‌کنید می‌توانید با اعتماد به این کلینیک، تزریق ژل خود را انجام داده و نگران انتخاب یک برند خوب و مناسب نباشید.

مطالب بیشتر: زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل
بهترین مارک های موجود ژل در بازار برای تزریق ژل

بهترین مارک های موجود ژل در بازار برای تزریق ژل

ژل‌هایی زیادی در بازار برای تزریق به صورت وجود دارند که قطعا در بین انواع اصل، فیلرهای تقلبی نیز موجود بوده و ما باید در زمان خرید، مراقب باشیم در دام برندهای تقلبی گرفتار نشویم. در کشورمان ایران نیز برند‌های خوبی یافت می‌شوند که برخی از این برند‌های خوب عبارتند از:

 1. ژل استایلج ساخت کشور فرانسه
 2. ژل بلترو ساخت کشور آلمان
 3. ژل تئوسیال ساخت کشور سوئیس
 4. ژل ژوویدرم ساخت کشور آمریکا
 5. ژل رستیلن ساخت کشور سوئیس

این برند‌ها، از معتبر‌ترین و همچنین بهترین برند‌های موجود در بازار ایران هستند که و برای gel injection مناسب می‌باشند. برای اینکه مطمئن شوید این برند‌ها از نظر ایمنی نیز قابل اطمینان هستند یا نه  باید بگوییم که این مواد برای اینکه سالم و بدون مشکل به کشور برسند باید در دمایی مناسبی نگهداری شده و از طریق مرز‌های مجاز کشور وارد شوند. در نتیجه انتقال این فیلرها به داخل ایران با تجهیزات مخصوص انجام می‌شود تا فیلرها خراب نشوند.

با در نظر گرفتن همه‌ نکاتی که ذکر شد شما می‌توانید با انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به صورت، یک عمل زیبایی موفقیت‌آمیز را پشت سر بگذارید و نتایج بسیار خوبی را به دست بیاورید.

مطالب بیشتر: تزریق ژل به صورت یا تزریق چربی؟

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code