لیفت نخ زیر چشم چیست؟

لیفت نخ زیر چشم چیست؟

همه انسان ها با گذشت زمان و افزایش سن و پیری دچار برخی تغییرات در ظاهر و چهره خود می شوند و پوست آن ها دیگر همانند گذشته صاف و یکدست نخواهد بود. عمده تغییراتی که معمولا در پوست هر فردی به وجود می آید مربوط به چین و چروک هایی می باشد که در نواحی مختلف صورت از جمله اطراف چشم و پیشانی می باشد.

برای اطلاع از هزینه لیفت با نخ خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیفت نخ خط لب و لیفت سایر نقاط بدن با نخ و دیگر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

لیفت نخ زیر چشم چیست

 

این خطوط و چین خوردگی ها و پف زیر چشم چهره افراد را بسیار مسن تر و پیر تر نشان می دهد و برای افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند تحمل این تاثیرات بر چهره خود را نمی پذیرند و به دنبال یافتن راهکاری از جمله لیفت نخ زیر چشم برای رفع آن اقدام می کنند.

 

لیفت با نخ اطراف چشم به چه منظوری انجام می شود؟

از جمله راهکار هایی که برای رفع چین و چروک ها یا پف زیر چشم برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد، لیفت نخ زیر چشم می باشد که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و امروزه توسط بسیاری از کلینیک ها و پزشکان در سراسر دنیا انجام می شود و به عنوان یک راه حل قطعی برای رفع نواقصی از جمله خطوط اطراف چشم و پف زیر چشم محسوب می شود.

 

 

استفاده از عمل زیبایی لیفت اطراف چشم توسط بسیاری از متخصصان و پزشکان مشهور دنیا مورد تایید قرار گرفته است و لیفت با نخ برای اطراف چشم را به عنوان یک روش کم خطر و کارساز برای رفع نواقص اطراف چشم معرفی کرده اند.

اصول مراقبت از موهای چرب به چه صورت است ؟

 

لیفت نخ زیر چشم چگونه انجام می شود؟

یکی از متداول ترین و مهم ترین سوالاتی که در ذهن هر فرد متقاضی انجام عمل زیبایی لیفت نخ زیر چشم به وجود می آید این است که انجام لیفت زیر چشم با نخ به چه صورت می باشد. بدون شک نحوه انجام و استفاده صحیح از تکنیک مناسب برای انجام لیفت با نخ اطراف چشم مهم ترین قسمت و مرحله لیفت زیر چشم محسوب می شود و انجام صحیح آن تاثیر بسیار زیادی در نتیجه بدست آمده خواهد داشت.

 

لیفت نخ زیر چشم چگونه انجام می شود؟

 

برای انجام عمل زیبایی لیفت با نخ برای زیر چشم ممکن است هر پزشکی با توجه به سلیقه خاص خود روش یا متدی متفاوت را برای انجام انتخاب کند اما به طور کلی نحوه انجام لیفت زیر چشم در همه جا یکسان بوده و تنها ممکن است در برخی جزئیات با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

در ابتدا پزشک برای این که بیمار در حین انجام لیفت نخ زیر چشم احساس درد و ناراحتی نکند معمولا از یک داروی بی حس کننده موضعی برای این ناحیه استفاده می کنند تا بیمار در حین عمل راحت باشد. سپس پزشک با استفاده از سرنگ های کوچک که مخصوص انجام لیفت نخ هستند را آماده می کند.

پزشک نخ های موجود در داخل سرنگ ها را در نواحی و نقاطی که از قبل مشخص و تعیین کرده است با دقت کاشت می کند و اضافی نخ ها را با استفاده از قیچی قطع می کند. انجام این اقدامات به صورت سرپایی است و معمولا حدود 1 ساعت به طول می انجامد.

 

برای لیفت نخ زیر چشم از چه نخی استفاده می شود؟

امروزه نوع و جنس های متفاوتی از نخ ها در دنیا برای لیفت زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آن ها در ویژگی و کارایی با یکدیگر تفاوت دارند؛ اما انتخاب این که از چه نوع نخ هایی برای انجام لیفت نخ زیر چشم مورد استفاده قرار گیرد بسته به انتظارات و خواسته های فرد متقاضی و همچنین صلاحدید پزشک متخصص می باشد.

لیفت نخ خط خنده به چه صورت است ؟

 

برای لیفت نخ زیر چشم از چه نخی استفاده می شود؟

 

به طور کلی دو دسته نخ برای انجام لیفت نخ زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد که دسته اول نخ های خاردار و دسته دوم نخ های صاف یا بدون خار نام دارند.

تنها تفاوتی که این نخ ها نسبت به یکدیگر دارند در میزان دوام آن ها می باشد به طوری که نخ های بدون خار معمولا پس از چند ماه در داخل بافت می لغزند و تاثیر خود را از دست می دهند در حالی نخ خاردار می تواند تا چند سال نیز تاثیرات خود را حفظ نماید.

اما فارغ از دسته های نخ که بررسی شد جنس نخ های مورد استفاده در لیفت با نخ برای اطراف چشم نیز متفاوت می باشد. در حال حاضر مشهور ترین جنس نخ هایی که مورد استفاده قرار می گیرد PDO, PLLA, PCL می باشند که تنها تفاوت میان آن میزان استحکام و قدرت کشش نخ ها می باشد.

 

مزایا و استفاده های لیفت نخ زیر چشم

انجام عمل زیبایی لیفت با نخ زیر چشم برای کاربران آن دارای مزیت ها و امتیاز های ویژه ای نسبت به سایر روش ها و متد های مشابه برای رفع چین و چروک و پف زیر چشم می باشد که قطعا با آگاهی یافتن از آن ها می توان در تصمیم گیری و انتخاب این روش مصمم تر شد.

  1. از جمله مزیت های مهم انجام لیفت زیر چشم، جوان سازی و رفع تمامی چین خوردگی ها و پف زیر چشم می باشد که مزیت عمده استفاده از این روش محسوب می شود.
  2. انجام لیفت با نخ اطراف چشم نیاز به تزریق داروی بیهوشی نمی باشد و تنها با تزریق یک بی حس کننده موضعی می توان آن را انجام داد.
  3. این عمل زیبایی فرایند و مراحل پیچیده ای ندارد و به سادگی و در عرض یک ساعت به اتمام می رسد.
  4. لیفت نخ زیر چشم یک عمل زیبایی کم تهاجم محسوب می شود و برای فرد متقاضی خطر خاصی را ندارد.
  5. نخ های مورد استفاده در لیفت زیر چشم بسته به جنس آن ها پس از مدتی معین توسط بدن و پوست جذب می شوند و در زیر پوست باقی نخواهند ماند.
  6. نخ هایی که در زیر پوست کاشت می شوند باعث تحریک کلاژن سازی پوست می شوند که منجر به افزایش شادابی و استحکام پوست خواهند شد.
علت سفیدی مو چیست ؟

 

آیا نتایج لیفت نخ زیر چشم دائمی است؟

تمامی آثار و نتایج حاصل از لیفت با نخ اطراف چشم موقتی بوده و پس از مدتی دوباره پوست به حالت قبل از عمل خود باز خواهد گشت، اما بیمار می تواند دوباره برای ترمیم مجددا لیفت با نخ را انجام دهند.

 

آیا نتایج لیفت نخ زیر چشم دائمی است؟

 

مدت زمان دوام این آثار و نتایج بستگی به جنس نخ مورد استفاده در لیفت با نخ (Lift with yarn) دارد. به عنوان مثال نخ های PDO حداکثر می توانند تا 6 یا 9 ماه تاثیرات خود را بر نواحی اطراف چشم حفظ کنند و پس از آن توسط پوست جذب می شوند.

نخ های PLLA نیز نسبت به نخ PDO استحکام و کشش بیشتری دارد و می تواند تا 18 ماه پس از کاشت در زیر چشم شخص دوام بیاورد و تاثیرات خود را حفظ نماید و پس از گذشت این مدت توسط پوست جذب خواهد شد.

نخ های PLC نیز محکم ترین و با دوام ترین جنس نخ می باشد که تا 36 ماه می تواند دوام داشته باشد و پس از آن توسط پوست جذب خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت با نخ خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

پوست و مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map