تزریق ژل

بررسی ماندگاری زاویه سازی صورت

بررسی ماندگاری زاویه سازی صورت

امروزه با پیشرفت علم و به وجود آمدن روش هایی برای افزایش زیبایی افراد می توان گفت که روش های جدید به طور کامل جای روش های قدیمی تر را گرفته و توانسته است جای خود را در میان مردم و به صورت کاملا فرهنگی بگیرد و طرفداران خود را جذب کند.

بررسی ماندگاری زاویه سازی صورت

 

در کشور عزیزمان ایران افرادی وجود دارند که به دلیل داشتن زیبایی کم تر دچار احساسات منفی و همچنین در برخی موارد منزوی شدن که هر کدام از این مشکلات به دلیل برخی موارد که رایج ترین آن عدم اعتماد به نفس کافی ناشی از زیبایی که برای این افراد دردسر ساز شده است.

 

زاویه سازی صورت به چه معناست و چه فوایدی دارد؟

زاویه سازی به انجام عمل هایی با استفاده از “تزریق ژل” و تزریق چربی برای زیبا تر کردن افراد در ناحیه صورت زاویه سازی صورت گفته می شود. بسیاری از افراد در نقاط مختلف جهان با دیدن صورت خود در مقابل آینه احساس زیبایی نمی کنند و همچنین این اتفاق باعث به وجود آمدن احساساتی می شود که باعث کاهش اعتماد به نفس و حتی در برخی موارد باعث منزوی شدن آن ها می شود.

 

زاویه سازی صورت به چه معناست و چه فوایدی دارد؟

 

از جمله فوایدی که می توان برای زاویه سازی صورت در نظر گرفت افزایش زیبایی فرد می شود. افزایش زیبایی هر فرد باعث اعتماد به نفس وی می شود این اتفاق با استفاده از انجام فیلر پر کننده و تزریق چربی و ژل اتفاق می افتد که همچنین سبب از بین رفتن احساسات بدی که قبل از انجام زاویه سازی برای فرد اتفاق می افتاد شود که از مزایای بزرگ زاویه سازی صورت به شمار می آید.

نکته ی دیگر که می توانیم برای زاویه صورت ذکر کنیم که از فواید بسیار مهم آن نیز می باشد جوان تر به نظر آمدن پوست می باشد. افراد به دلیل نارضایتی از پوست خود می توانند به پیری زودرس دچار شوند و یا با بالا تر رفتن سن فرد احساس پیری در پوست خود می کند در این زمان فرد بیمار می تواند با انجام زاویه صورت به وسیله تزریق چربی و ژل از پوست جوان تری برخوردار شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

از دیگر مزایای زاویه صورت می توانیم به ایجاد تقارن در ناحیه صورت اشاره کنیم. از بزرگترین دلیل هایی که افراد از زیبایی خود نارضایتی دارند نداشت تقارن در ناحیه صورت می باشد. با انجام زاویه سازی توسط پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده تقارن کاملا مناسبی برای صورت فرد بیمار ایجاد می شود که این اتفاق باعث افزایش چندین برابری زیبایی فرد می شود.

به طور کلی می توان گفت بیشتر و یا نزدیک به همه ی آن ها برای رسیدن به زیبایی بیشتر اقدام به زاویه سازی صورت از طریق تزریق چربی و ژل می کنند.

انجام زاویه سازی صورت به وسیله پزشک متخصص فیلر پر کننده اتفاق می افتد که در بیشتر موارد برای افراد نتیجه مثبت دارد و افراد به هدف خود که رسیدن به زیبایی بیش تر است رسیده و از عمل خود رضایت دارند.

 

آیا زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل دائمی است؟

زاویه سازی صورت دارای دو روش برای انجام می باشد. روش اول زاویه سازی موقت و دومی دائمی می باشد که هر کدام از این روش ها نیاز به شرایطی دارند همچنین ویژگی های این دو عمل با یکدیگر کاملا متفاوت بوده و نیاز معرفی آن داریم.

در روش اول با انجام زاویه سازی صورت توسط پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده مدت ماندگاری این عمل 6 ماه تا یک سال می باشد. این روش ایمن تر راحت تر و همچنین دارای هزینه های نسبتا کتری است به همین دلیل زاویه سازی صورت به روش موقت طرفداران خاصی را دارد که هر کدام از آن ها با در نظر گرفتن ویژگی های ذکر شده اقدام به انجام آن از طریق تزریق ژل و یا تزریق چربی می کنند.

 

آیا زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل دائمی است؟

 

در روش دوم که به زاویه سازی صورت دائمی مشهور است عمل های بیشتری نسبت به نوع موقت آن صورت می پذیرد. این روش نسبت به روش قبلی کمی تهاجمی تر می باشد و همچنین دارای هزینه نسبتا بیشتری است. این شامل اصلاح استخوان فک و دیگر نقاط ناحیه ی صورت می باشد که باید از انجام اطمینان حاصل کرده و در انتخاب پزشک دقت کافی را داشته باشید.

انتخاب پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده به این دلیل بسیار حائز اهمیت است که اگر در انتخاب پزشک دقت کافی را نداشته باشیم ممکن است عمل موفقیت آمیزی را پشت سر نگذاریم و دچار مشکلاتی که فرد بیمار به دردسرهایی که ممکن است هزینه های زیادی داشته باشد بیندازد بنابراین باید در انتخاب پزشک متخصص فیلر پر کننده برای انجام زاویه سازی نهایت دقت را به عمل بیاوریم.

بعضی از پرکننده های پوستی 6 تا 12 ماه و سایر پرکننده های پوستی 2 تا 5 سال  دوام دارند.

رایج ترین پرکننده های پوستی حاوی اسید هیالورونیک است، یک ترکیب طبیعی است که در تولید کلاژن و الاستین کمک می کند به شکلی که پوست شما شفاف و جوان تر به نظر می رسد.

برای ذهنیت بهتر از نتیجه کار بعضی از معروف ترین برندهای پر کننده از جمله Juvaderm ، Restylane ،  Radiesse و Sculptra را در زیر بررسی کرده ایم.

  • Juvederm Voluma  حدود 24 ماه با یک درمان لمسی در 12 ماه برای کمک به طول عمر
  •  Juvederm Ultra و Ultra Plus در حدود 12 ماه، با احتمال تماس در 6-9 ماه
  •  Juvederm Vollure تقریباً 12-18 ماه
  •  Juvederm Volbella تقریباً 12 ماه
  • Restylane Defyne ،Refyne and Lyft حدود 12 ماه، با احتمال تماس مکرر پوست در 6-9 ماه دوام دارد
  • Restylane  تقریباً 6-10 ماه.
  • Restylane-L  تقریباً 5-7 ماه.
  •  Bellafill می تواند تا 5 سال دوام داشته باشد.

 

برای ماندگاری بیشتر زاویه سازی صورت با تزریق ژل چه راهکاری وجود دارد؟

زاویه سازی صورت از طریق تزریق کردن ژل را می توان جز روش های زاویه سازی صورت که دارای کمترین عوارض می باشد نام برد این روش در مقایسه روش هی دیگر دارای دوره ی نقاهت کمتر و هزینه های مقرون به صرفه تر است همچنین از طریق مشاهده مصاحبه با کسانی که این روش را امتحان کرده اند متوجه بسیاری از ویژگی های دیگر این روش می شویم.

 

برای ماندگاری بیشتر زاویه سازی صورت با تزریق ژل چه راهکاری وجود دارد؟

 

متقاضیان زاویه سازی صورت باید بهترین پر کننده پوستی که مناسب آنهاست را انتخاب کنند، معمولا پزشک با تجربه در این مرحله به شما کمک و راهنمایی لازم را می دهد. تحقیق و جمع آوری اطلاعات در مورد پرکننده ها و برند های مختلف می تواند بسیار ارزشمند باشد.  می توانید یک لیست از پرکننده هایی که مورد تایید سازمان FDA هستند، تهیه کنید.

پزشکان می گوییند مهمترین تصمیمی که هنگام انتخاب پرکننده گرفته می شود این است که آیا برگشت پذیر است یا خیر. به عبارت دیگر، شما می خواهید پرکننده شما چقدر دوام داشته باشد؟

پس از تعیین بهترین پرکننده برای شما، بررسی بعدی محل تزریق و ظاهری است که می خواهید.

آیا ظاهر طبیعی یا فانتزی تر می خواهید؟ این عوامل به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید.

برای بهترین نتیجه، یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای مجوز پیدا کنید. متخصصان همچنین می توانند در یک جلسه مشاوره جهت شناخت انواع برند پرکننده ها و تفاوت آنها و بهترین گزینه برای شما توضیحات لازم را ارائه کنند و تصمیم گیری را برای شما راحت تر کنند.

به عنوان مثال، بعضی پرکننده های خاص برای صاف کردن پوست زیر چشم ها مناسب تر هستند، در حالی که برخی دیگر برای زاویه صورت یا گونه ها بیشتر استفاده می شوند و نتیجه بهتری دارند.

زاویه سازی صورت از طریق تزریق کردن ژل هیالورونیک‌ اسید توسط پزشک متخصص صورت می گیرد که برای زاویه سازی ناحیه های مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد همچنین این ژل دارای ویژگی هایی است که نمی توان در دیگر روش ها این ویژگی را مشاهده کرد این ویژگی هیالورونیک‌ اسید باعث جذب هر چه بیشتر طرفدار برای انجام این از طریق تزریق کردن ژل می شود.

ویژگی بسیار خوبی که از طریق تزریق کردن ژل هیالورونیک‌ اسید برای بیماران وجود دارد این است که در صورت نارضایتی فرد از ظاهری که پس از تزریق برای وی به وجود آمده است پزشک متخصص می تواند با تزریق نوعی آنزیم که به خنثی کننده نیز معروف می باشد اندام مورد نظر به حالت اولیه برگرداند تزریق این آنزیم به هیچ عنوان دارای عوارض نمی باشد و کاملا بی ضرر می باشد.

 

مراقبت ها و نکات اساسی زاویه سازی صورت با تزریق ژل

برای اشاره به مراقبت هایی که قبل و بعد از تزریق ژل باید بگوییم که بهترین مراقبت ها برای زاویه سازی صورت قبل و بعد از تزریق تلاش برای رعایت نکات گوش زد شده توسط پزشک برای مراقبت های قبل و بعد از عمل می باشد زیرا بهتر از هر کس دیگری پزشک متخصص شما می تواند نوع مراقبت ها و مواردی که برای شما قابل انجام است را گوش زد کرده و شما را از این مراقبت ها آگاه کند.

 

مراقبت ها و نکات اساسی زاویه سازی صورت با تزریق ژل

 

معمولا مراقبت های قبل از تزریق ژل به این صورت است که شما طی یک جلسه مشاوره با پزشک پرونده خود را جهت بررسی به دکتر می دهید. همچنین از شما عکس قبل از تزریق گرفته می شود تا با عکس های بعد از تزریق مقایسه شود. به علاوه اگر بیماری خاصی داشته باشید پزشک به شما توصیه های لازم را می کنند.

معمولا نباید دارویی حداقل چند هفته قبل از تزریق مصرف کنید همچنین از مصرف داروهای گیاهی و ویتامین E باید خودداری کنید. به علاوه یک شب قبل از تزریق ژل بهتر است غذای سنگین نخورید، استحمام کنید، زخم، سوختگی یا تاول روی پوست نداشته باشید.

از جمله نکاتی که برای مراقبت های بعد ار عمل برای شما نیاز است این است که پس از تزریق نباید به اندام هایی که تحت عمل قرار گرفته شده فشار وارد شود زیرا در صورت وارد شدن فشار به اندام های مورد تزریق ممکن است نظم تزریق به هم خورده و باعث از بین رفتن عمل شود.

مراقبت هایی که باید قبل و بعد از تزریق ژل(Filler Injection) انجام دهید مخصوصا مراقبت های پس از انجام تزریق در گرفتن نتایج بسیار مهم می باشد و شما باید نهایت دقت و تلاش را برای این مراقبت ها به عمل بیاورید تا بتوانید از آن ها نتیجه گرفته و باعث افزایش زیبایی خود شوید.

همچنین بعد از تزریق ژل باید به نحوه خوابیدن دقت کنید، از ورزنه های سنگین، دویدن، شنا و سونا خودداری کنید. دقت کنید اگر دچار درد بودید محل تزریق را گرم نکنید. ممکن است دچار علایمی چون تب و لرز، کبودی و قرمزی شدید، درد شدید در محل تزریق شوید که توصیه می کنید در این موارد با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید هنگام درد نباید از داروهایی مثل آسپرین یا ایبوپروفن یا ژلوفن استفاده کنید چرا که ممکن است خونریزی را بیشتر کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان