تزریق ژل

منظور از زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل چیست؟

منظور از زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل چیست؟

زاویه سازی صورت مردان با ” تزریق ژل ” روشی است که امروزه ذهن بسیاری از مردان را درگیر خود کرده است. بسیاری از مردان وجود دارند که از زوایای صورت خود ناراضی هستند. به عنوان مثال آن ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و درخواست می کنند که زاویه چانه یا سایر اعضای صورت آن ها دستخوش تغییرات شود.

اگر شما هم از آن دسته از مردانی هستید که تمایل دارند صورت خود را توسط تزریق ژل زاویه سازی کنند، ادامه این مقاله را مطالعه کنید تا به شما بگوییم که زاویه سازی صورت مردان چگونه انجام می شود. همچنین ما در این مقاله بهترین شیوه جهت زاویه سازی صورت مردان را به شما معرفی خواهیم کرد.

آیا زاویه سازی صورت مختص زنان است؟

اگر چه این امر بدیهی نیست که خانم ها بسیار بیشتر از آقایان جهت زاویه سازی صورت خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند؛ اما این به این معنی نیست که زاویه سازی صورت تنها مختص زنان است. بلکه بسیاری از مردان نیز تمایل دارند که زاویه سازی صورت را انجام دهند.

 

آیا زاویه سازی صورت مختص زنان است؟

 

بسیاری از مردان ممکن است به دلیل برخی مسائل ژنتیکی در زوایای صورت خود دچار اختلال باشند. به عنوان مثال ممکن است فرم و زاویه گونه های آن ها متناسب با استخوان بندی صورتشان نباشد؛ و یا ممکن است که زاویه چانه آن ها بسیار نامناسب با سایر زوایای صورت آن ها باشد.

همچنین به جز مسائل ژنتیکی، بسیاری از مردان در اثر پیری حجم استخوان های برخی نواحی صورت خود را از دست می دهند. از دست رفتن حجم استخوان ها باعث می شود که زوایای صورت مردان بهم ریخته و نامناسب به نظر برسد.

همچنین ممکن است به دلیل برخی عوامل محیطی زوایای صورت دچار تغییرات نامناسبی شوند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

به عنوان مثال ممکن است در اثر یک تصادف و جراحی صورت، زوایای صورت شما دستخوش تغییرات شود؛ بنابراین تمام مردانی که به هر دلیل تمایل دارند از زوایای صورت مناسب تری برخوردار شوند می توانند جهت زاویه سازی صورت با تزریق ژل، به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند؛ و اصلا نگران این نباشند که ممکن است ” زاویه سازی صورت ” تنها مختص خانم ها باشد. بلکه مردان نیز مانند خانم ها می توانند زاویه سازی صورت با تزریق ژل را انجام دهند.

زاویه سازی صورت مردان چگونه انجام می شود؟

حجم و زوایای صورت مردان به راحتی و در اثر پیری یا سایر عوامل محیطی دستخوش تغییرات می شود. در گذشته جهت زاویه سازی صورت مردان از عمل های جراحی استفاده می کردند؛ اما امروزه استفاده از روش های پرکننده و تزریق ژل بهترین روشی است که بدون جراحی، زاویه سازی صورت مردان را انجام می دهد.

استفاده از روش های جراحی حتی در بعضی مواقع ممکن است این کاهش حجم صورت را شدیدتر کرده و کاملا معکوس نتیجه بدهد؛ اما استفاده از تزریق ژل روشی مطمئن و بدون درد و خونریزی است که به راحتی حجم و زوایای صورت مردان را دستخوش تغییرات مثبتی می کند. این تغییرات به شدت می توانند در افزایش زیبایی صورت مردان موثر باشند.

 

زاویه سازی صورت مردان چگونه انجام می شود؟

 

در زاویه سازی صورت مردان از مواد پرکننده استفاده می شود. پرکننده های تزریقی دارای انواع مختلفی هستند که بهترین آن ها پرکننده های تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند.

پزشک در ابتدا صورت مردان را به خوبی مورد ارزیابی قرار می دهد. سپس بررسی می کند که کدام قسمت از نواحی صورت از زاویه بندی مناسبی برخوردار نیست. پزشک با تزریق ژل به مناطقی که حجم استخوان در آن جا کم شده است، کمک می کند که زوایای صورت به شکل مناسبی باز گردد.

به عنوان مثال ممکن است که گونه های مردان از نظر استخوانی خیلی کم حجم باشد؛ و یا این اتفاق ممکن است که در اثر پیری بروز پیدا کند.

در روش زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل به جای اینکه استخوان بندی دستخوش تغییرات شود، تنها از طریق پوست صورت زاویه سازی انجام می شود.

 

روش‌های مدلینگ صورت مردان با تزریق ژل

روش های مختلفی جهت مدلینگ صورت مردان وجود دارد. تفاوت عمده این روش ها در نوع پرکننده ای است که پزشک جهت تزریق ژل استفاده می کند؛ بنابراین انتخاب یکی از روش های زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل کاملا به بودجه شما و نوع پزشک یا کلینیکی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

از جمله روش های زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل شامل موارد زیر است:

1- جودرم یا Juvdderm

جودرم مجموعه ای از پرکننده هاست که جهت تزریق ژل به صورت مردان مورد استفاده قرار می گیرد. پزشکان از انواع مختلف پرکننده های جودرم جهت زاویه سازی در نواحی مختلف پوست مردان استفاده می کنند. به عنوان مثال Juvdderm Voluma XC جهت زاویه سازی گونه های مردان توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع جودرم جهت زاویه سازی بینی مردان نیز کاربرد دارد.

 

روش‌های زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

 

همچنین از Juvdderm Ultra XC جهت زاویه سازی لب های مردان استفاده می شود. تمامی پرکننده های جودرم مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند. این پرکننده ها انواع مختلف دیگری نیز دارند که با توجه به تشخیص پزشک در نواحی مختلف صورت مردان جهت زاویه سازی با تزریق ژل استفاده می شوند.

2- رستیلان

رستیلان نیز مانند جودرم مجموعه ای از پرکننده ها است که جهت زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد. رستیلان ها معمولا جهت زاویه سازی لب های مردان کاربرد دارند؛ زیرا این پرکننده ها از مواد با ذرات بسیار ریزتری ساخته شده اند که جهت زاویه سازی لب ها بسیار مفید می باشند.

Sculptra ها و Radiesse ها از جمله سایر پرکننده های پوستی هستند که به دلیل اینکه مبتنی بر اسید هیالورونیک نیستند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بهترین شیوه زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

معمولا بهترین شیوه جهت زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل استفاده از پرکننده های جودرم است؛ زیرا این پرکننده ها مبتنی بر هیالورونیک اسید می باشند که بهترین ماده جهت تزریق ژل است.

 

بهترین شیوه زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

 

همچنین مجموعه پرکننده های جودرم دارای انواع مختلفی هستند که نسبت به سایر پرکننده های پوستی مردانه که تخصصی تر عمل می کنند، می توانند در نواحی مختلف صورت مردان جهت زاویه سازی مورد استفاده قرار بگیرند.

آیا زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل دائمی است؟

کلمه موقتی مهمترین عبارتی است که در مورد پرکننده های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت دائمی نبودن پرکننده های پوستی تنها عیب این روش جهت زاویه سازی صورت مردان است.

مدلینگ صورت مردان با تزریق فیلر به صورت دائمی نیست. معمولا 6 ماه بعد از تزریق ژل جهت زاویه سازی صورت، اثر آن کم رنگ می شود؛ و بعد از 8 تا 10 ماه از تزریق ژل لازم است که تزریق ژل مجددا تمدید شود.

 

آیا زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل دائمی است؟

 

اما بهتر است بدانید که بعد از تمدید به دفعات طولانی، فواصل بین تمدید تزریق ژل جهت زاویه سازی صورت، بیشتر می شود. در واقع بعد از حدود 6 دفعه تمدید تزریق ژل، فاصله تا تزریق بعدی می تواند حدود یک سال یا یک سال و نیم بعد باشد.

با این وجود سالم بودن و بدون درد و خونریزی بودن این روش نسبت به روش های جراحی، می تواند عیب دائمی نبودن تزریق ژل را بپوشاند.

همچنین در جراحی ممکن است به دلیل کوچکترین خطا توسط پزشک، حجم استخوان ها نسبت به قبل از جراحی کمتر شود؛ اما زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل روشی بسیار ایمن است که به راحتی می تواند به صورت شما حجم داده و زاویه نواحی مختلف صورت را به شکل مناسب تری تغییر دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button