تزریق ژل

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

نقش یک پزشک متخصص در زاویه سازی صورت

وجود دارند بسیاری از انسان ها که با دیدن خود در آینه حس خوبی پیدا نمی کنند. این افراد اغلب به علت نداشتن زاویه ی مناسب صورت دچار این حس می شوند که معمولا ناخوشایند بوده و برای افراد مشکلاتی به وجود می آورند. دلیل دومی که این احساسات منفی برای فرد با دیدن خود در آینه به وجود می آید اعتماد به نفس پایین می باشد این مورد معمولا رایج تر می باشد.

نقش یک پزشک متخصص در زاویه سازی صورت

 

یک پزشک متخصص در زمینه “تزریق ژل” و همچنین با استفاده از تزریق چربی می تواند با زاویه سازی صورت که در زیبایی افراد بسیار تاثیر می گذارد می تواند اعتماد به نفس افراد را به دلیل افزایش زیبایی با استفاده از انجام زاویه سازی صورت افزایش داده و این احساسات منفی را از بین ببرد وجود چنین پزشکانی برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین اگر پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده ظرافت و تجربه و دقت کافی برای انجام فیلر پرکننده و تزریق چربی نداشته باشد می تواند باعث بد تر شدن ماجرا شود چرا که با اشتباه وی می تواند باعث از بین رفتن زیبایی فرد به طور زیادی شود. اما باید به این نکته اشاره کرد که چنین پزشکانی در کشور ما بسیار کم پیدا هستند.

 

آیا هر پزشکی می تواند زاویه سازی صورت انجام دهد؟

برای اینکه بدانید هر پزشکی می تواند عمل زاویه سازی صورت را می تواند انجام دهد یا خیر بهتر با استفاده از پرسش از کسانی که این عمل را انجام داده و هر یک تجربه فیلر پر کننده را با یک پزشک متفاوت داشته را جویا شوید مطمئن پاسخ هایی که برای شما می دهند حاکی از آن است که پزشک با تجربه نسبت به پزشکی که تجربه کمتری دارد عمل بهتری ارائه کرده است.

 

آیا هر پزشکی می تواند زاویه سازی صورت انجام دهد؟

 

همچنین باید این نکته را در نظر بگیرید که افرادی وجود دارند که به قصد سود جویی و صرفا دریافت هزینه از کسانی که نقطه ضعفی دارند سو استفاده کرده و آن ها را تشویق به انجام زاویه سازی صورت مردان و زنان می کنند. باید مورد را در نظر بگیرید که دریافت هزینه بیشتر به معنی ارائه خدمات بهتر نمی باشد و ممکن است دام افراد سود جو باشد همچنین دریافت هزینه بسیار کم هم می تواند جز این موارد باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

معمولا یک متخصص با تجربه و ماهر هزینه تزریق بالاتری دریافت می کند. موارد چون امکانات کلینیک، میزان تخصص و مهارت پزشک و اعتبار و شهرت آنها در مقدار هزینه ها تاثیرگذار است.

همچنین بعضی از آرایشگاه ها بدون مجوز چنین تزریقاتی را انجام می دهند، باید توجه داشت که تزریق پرکننده های صورت یک تزریق معمولی مانند آمپول یا سرم نیست که پرستاران یا بعضی از افرادی که فقط آموزش مبتدی در مورد تزریقات داشته اند، بتوانند به خوبی انجام دهند. بلکه چنین تزریقاتی نیاز به یک محیط کاملا بهداشتی با امکانات لازم را دارد همچنین پزشک و متخصصی که از تجربه، مهارت و اطلاعات کافی برخوردار باشد.

معیار های انتخاب یک پزشک خوب برای زاویه سازی صورت

انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده برای انجام زاویه سازی صورت بسیار مهم می باشد و باید در انتخاب آن نهایت دقت و تلاش را به جای بیاورید تا بتوانید در مرحله ی اول انتخاب یک پزشک که مهارت کافی برای تزریق ژل و تزریق چربی را داشته باشد و بتواند پس از زاویه سازی صورت رضایت شما را جلب کند.

 

معیار های انتخاب یک پزشک خوب برای زاویه سازی صورت

 

توجه داشته باشید بسیاری از پرستاران (RN) ، پزشکان پرستار (NPs) یا دستیاران پزشک (PA) برای تزریق پرکننده ها آموزش دیده اند. در کشورهای پیشرفته ای مثل آمریکا فقط RNs ، NPs و PA که تحت نظارت پزشک دارای مجوز (MD) کار می کنند قادر به تزریق هستند.

می توانید سابقه و مجوز هر پزشکی را از نظام پزشکی یا انجمن جراحان پلاستیک ایران بررسی کنید تا از صحت آن اطمینان خاطر داشته باشید. در نظر داشته باشید پزشک متخصص باید حداقل در این زمینه 5 سال سابقه داشته باشد.

معمولا جراحان پلاستیک دارای مجوز، جراحان پلاستیک صورت و متخصص پوست و مو تنها متخصصان پزشکی هستند که به طور خاص آموزش دیده اند این افراد دارای سالها تجربه و آموزش هستند که نتایج رضایت بخشی را برای متقاضیان خود ارائه می دهند.

معیار دومی که در انتخاب پزشک باید رعایت شود این است که پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده تجربه وی می باشد زیرا پزشکان کم تجربه در صورت بروز مشکل در زمان تزریق چربی و تزریق ژل برای زاویه سازی صورت نیم توانند مانند یک پزشک با تجربه عمل کنند و با مشکل به وجود آمده مقابله کنند. این نکات را حتما در زمان انتخاب پزشک متخصص فیلر پر کننده در نظر گرفته و سپس اقدام به انتخاب کنید.

معیار سوم این است که یک پزشک خوب اطلاعات کافی و به روز شده از تزریق جهت زاویه سازی دارند. همچنین آنها در کنار علم و اطلاعات پزشکی از مهارت زیبایی شناسی برخوردارند و فرم و تناسب صورت را به درستی بررسی می کنند و اگر متقاضی نیازی به انجام زاویه سازی صورت نداشته باشد و یا تاثیر منفی بر زیبایی چهره او داشته باشد این نکته را کاملا دلسوزانه به متقاضی گوشزد می کند.

همچنین یک پزشک خوب توضیحات کامل از نتیجه تزریق را به متقاضی ارائه می کند. و پرونده پزشکی هر متقاضی را بررسی کرده و توصیه های لازم قبل و بعد از تزریق را به متقاضی توضیح می دهد.

 

نتایج و تاثیرات زاویه سازی صورت توسط یک پزشک ایده آل

از مهم ترین تاثیرات و نتایج زاویه سازی صورت می توانیم به ایین مورد اشاره کنیم که فرد جوان تر به نظر می رسد. با بالا رفتن سن افراد بسیار برای پوست خود ناراحت می  شوند که افتاده تر می شود و یا برخی افراد به دلیل نداشتن زاویه صورت مناسب احساس پیری در خود می کنند این دسته از افراد می تواند از زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل و تزریق چربی مشکل خود را رفع کنند.

نکته ی مهمی که باید آن را نیز ذکر کرد افزایش زیبایی افراد پس از انجام زاویه سازی صورت است. اکثر به وجود آمدن احساسات منفی برای افراد دیدن خود در آینه و احساس زشتی است که با انجام عمل زاویه سازی برای صورت این احساس به کلی از بین رفته و افراد احساس زیبایی کرده و می توانند از نتایج فوق العاده دیگری که برای آن ها به وجود می آید کاملا احساس رضایت کنند.

 

نتایج و تاثیرات زاویه سازی صورت توسط یک پزشک ایده آل

 

البته باید در نظر داشت تمام افراد نامزد مناسبی برای تزریق زاویه فک صورت نمی باشند. برای برخی از متقاضیان، بوتاکس و پرکننده ممکن است نتایج مطلوبی را به همراه نداشته باشد. جراحی زیبایی ممکن است جایگزین تزریقات شود تا نتیجه بهتری از ظاهر زیبا و جوان سازی حاصل شود همچنین ممکن است در بعضی از افراد از چند روش تزریقی به صورت ترکیبی استفاده شود.

از دیگر مزایایی که برای افراد پس از زاویه سازی در ناحیه ی صورت به وجود می آید ایجاد تقارن مناسب برای افراد است که در زیبایی صورت هرکسی یک نکته ی کامل مهم می باشد تقارن صورت باعث افزایش زیبایی هر شخص می شود به طوری که اگر صورت فردی دارای تقارن نباشد ممکن است برای آن ها ناخوشایند باشد کمتر کسی در جهان وجود دارد که بدون تقارن دارای زیبایی در ناحیه ی صورت باشد.

همان طور که گفته شد بزرگ ترین مزیتی که افراد با زاویه سازی صورت خود از آن بهره مند می شوند افزایش زیبایی و از بین رفتن احساساتی است که برای آن ها به وجود می آید همچنین به دلیل وجود پزشکان با تجربه انجام این عمل در کشورمان بسیار راحت و با هزینه های مقرون به صرفه تر نسبت به دیگر کشور ها انجام می شود که این باعث افتخار برای کشورمان می باشد که از چنین پزشکانی بهره می برد.

به علاوه هرچه تزریق بهتر انجام شود نتیجه طبیعی تر است حتی بسیاری افراد پس از تزریق زاویه سازی صورت وارد شغل مدلینگ خواهند شد. زاویه سازی صورت اگر به درستی انجام شود صورت را جوان و جذاب نشان می دهد.

 

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

برای معرفی یک پزشک متخصص خوب در زمینه فیلر پر کننده می توانیم شما را راهنمایی کنیم تا پزشک مورد نظر خود را برای زاویه سازی با استفاده از تزریق ژل و تزریق چربی یا با استفاده از روش های دیگر بتوانید پیدا کنید. نکته ی اول برای پیدا کردن پزشک متخصص زاویه سازی صورت این است که پزشک از شهرت خوبی برخوردار باشد. شهرت پزشک می تواند گویای کار وی نیز باشد.

 

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

 

البته برخی هم با استفاده از تبلیغات های زیاد به این شهرت می رسند که این ممکن است باعث گول خوردن افراد شود بنابراین باید دقت کنید. نکته ی دیگر برای انتخاب پزشک متخصص، علم وی می باشد. علم هر پزشک گویای همه چیز می باشد برخی با علم کمتر این کار را انجام می دهند ولی پزشکی که علم کافی برای انجام تزریق چربی و تزریق ژل(Filler Injection) دارد عمل بهتری جهت زاویه سازی ارائه می کند.

در یک چهارچوب کلی می توان گفت که افراد با در نظر گرفتن موارد فوق می توانند یک عمل زاویه سازی صورت موفق را تجربه کرده و از افزایش اعتماد به نفس خود لذت ببرند و همچنین بتوانند از احساسات منفی که در زمان دیدن خود در آینه از آن رنج می بردند رها شوند.

بسیاری از پرستاران در حال حاضر بوتاکس و سایر روش های تزریق را ارائه می دهند. پزشکان و پرستاران فاقد سابقه جراحی پلاستیک مانند متخصص داخلی، دندانپزشکان یا متخصص زنان نیز ممکن است در مطب خود تزریق کنند. اما فقط به این دلیل که یک پزشک تزریقی را انجام می دهد به این معنا است که آنها برای انجام آن واجد شرایط لازم هستند!

تزریق پرکننده یک روش پزشکی است که نیاز به آموزش ، دانش و مهارت خاصی برای اجرای ایمن و موثر دارد. این که تعداد افراد بی تجربه جهت تزریق پر کننده ها زیاد شده به این معنی نیست که این روش ها ساده هستند.

این بدان معناست که آنها با تبلیغات یا هزینه های پایین محبوب شده اند، آنها شروع به ارائه درمان پرکننده برای رفع تقاضا برای این روشهای غیر تهاجمی کرده اند، اما آیا نتایج بیماران آنها همیشه عالی است؟

متاسفانه نمونه های ناموفق زیادی را در اینستاگرام می توانید ببینید که حالت چهره آنها به علت تزریقات نادرست به شکلی غیر متعارف در آمده و از حالت نرمال خارج شده اند. چنین فرم صورتی نه تنها زیبا نیست بلکه دیگر افراد را دچار وحشت می کند و تاثیر بسیار منفی در زندگی متقاضیان قربانی این بی تجربگی داشته است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان