دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

افراد زیادی وجود دارند که با دیدن خود در آینه حس خوبی پیدا نمی‌کنند. این افراد اغلب به علت نداشتن زاویه‌ مناسب صورت دچار این حس می‌شوند که معمولا ناخوشایند بوده و حتی مشکلات روحی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. در واقع این حسی منفی عدم رضایت از حالت چهره، منجر به افت اعتماد به نفس فرد می‌شود که این مورد معمولا رایج‌تر است. یک پزشک متخصص در زاویه سازی صورت با تزریق ژل و همچنین با استفاده از تزریق چربی می‌تواند در زیبایی افراد بسیار تاثیر گذار بوده و اعتماد به نفس افراد را به دلیل افزایش زیبایی با استفاده از انجام مدلینگ صورت افزایش دهد و این احساسات منفی را از بین ببرد.

اینفوگرافیک پزشک متخصص برای زاویه سازی صورت

اگر پزشک متخصص در زمینه مدلینگ صورت با تزریق فیلر، ظرافت و تجربه و دقت کافی برای انجام تزریق ژل و تزریق چربی نداشته باشد می‌تواند باعث بد‌تر شدن ماجرا شود چرا که با اشتباه وی ممکن است فرد همین زیبایی فعلی خود را نیز از دست بدهد. بنابراین نمی‌توان نقش پزشک متخصص در زاویه سازی صورت را انکار کرد. البته باید به این نکته اشاره کرد که چنین پزشکانی در کشور ما بسیار کم پیدا هستند.

مطالب بیشتر: تزریق ژل در پیشانی

نقش یک پزشک متخصص در زاویه سازی صورت

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – ۰۲۱۷۹۵۴۷

آیا هر پزشکی می تواند زاویه سازی صورت انجام دهد؟

برای اینکه بدانید هر پزشکی می‌تواند عمل زاویه ‌سازی صورت را می‌تواند انجام دهد یا خیر بهتر با استفاده از پرسش از کسانی که این عمل را انجام داده و هر یک تجربه‌ای متفاوت با یک پزشک داشته‌اند را جویا شوید. مطمئنا پاسخ‌هایی که به شما می‌دهند حاکی از آن است که پزشک باتجربه نسبت به پزشکی که تازه کار است عمل بهتری ارائه کرده است.

همچنین باید این نکته را در نظر بگیرید پزشکانی وجود دارند که به قصد سودجویی و صرفا دریافت هزینه از کسانی که نقطه ضعفی دارند، آن‌ها را تشویق به انجام زاویه سازی صورت مردان و زنان می‌کنند. باید این مورد را در نظر بگیرید که دریافت هزینه بیشتر به معنی ارائه خدمات بهتر نمی‌باشد و ممکن است دام افراد سودجو باشد. همچنین دریافت هزینه بسیار کم هم می‌تواند جز این موارد باشد. معمولا یک متخصص باتجربه و ماهر، هزینه بالاتری نسبت به پزک تازه کار دریافت می‌کند اما این مبلغ، خارج از عرف نیست. مواردی چون امکانات کلینیک، میزان تخصص و مهارت پزشک و همچنین اعتبار و شهرت آن‌ها در مقدار هزینه‌ها تاثیرگذار هستند.

همچنین بعضی از آرایشگاه‌ها بدون مجو،ز چنین تزریقاتی را انجام می‌دهند. باید توجه داشت که تزریق پرکننده‌های صورت، یک تزریق معمولی مانند آمپول یا سرم نیست که پرستاران یا بعضی از افرادی که فقط آموزش مبتدی در مورد تزریقات داشته‌اند، بتوانند به خوبی آن را انجام دهند. بلکه چنین تزریقاتی نیاز به یک محیط کاملا بهداشتی با امکانات لازم دارد. همچنین پزشک و متخصصی که از تجربه، مهارت و اطلاعات کافی برخوردار باشد باید این عمل را انجام دهد تا آسیب‌های بافتی وارد نشود.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از فیلر زیر چشم

اهمیت انتخاب بهترین متخصص برای زاویه‌سازی صورت
 1. رسیدن به نتیجه دلخواه
 2. جلوگیری از بروز عوارض جانبی
 3. جلوگیری از آسیب بافتی به صورت
ویژگی‌های بهترین متخصص زاویه‌سازی صورت
 1. دارای گواهی تخصصی در این زمینه
 2. دارای شهرت و سابقه درخشان در زمینه مدلینگ صورت
 3. رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی از او
 4. برگزاری جلسه مشاوره قبل از انجام زاویه‌سازی
 5. حمایت از فرد در دوران نقاهت در صورت بروز مشکل

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

معیار های انتخاب یک پزشک خوب برای زاویه سازی صورت

معیار های انتخاب یک پزشک خوب برای زاویه سازی صورت

انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه زاویه سازی صورت با فیلر، بسیار مهم می‌باشد و باید در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید تا بتوانید مرحله‌ اول که انتخاب یک پزشک با مهارت کافی برای تزریق ژل و تزریق چربی است را پشت سر بگذارید. در ادامه مقاله، چند معیار هم جهت انتخاب پزشک متخصص در زاویه سازی صورت با ژل را ذکر خواهیم کرد:

 • توجه داشته باشید بسیاری از پرستاران، پزشکان پرستار یا دستیاران پزشک، برای تزریق پرکننده‌ها آموزش دیده‌اند. می‌توانید سابقه و مجوز هر پزشکی را از نظام پزشکی یا انجمن جراحان پلاستیک ایران بررسی کنید تا از صحت آن اطمینان خاطر داشته باشید. در نظر داشته باشید پزشک متخصص باید حداقل در این زمینه ۵ سال سابقه داشته باشد تا مطمئن شوید کمترین خطا را در حین کار مرتکب می‌شود. معمولا جراحان پلاستیک دارای مجوز، جراحان پلاستیک صورت و متخصص پوست و مو، تنها متخصصانی هستند که به طور خاص آموزش دیده‌اند. این افراد دارای سال‌ها تجربه و آموزش هستند که نتایج رضایت‌بخشی را برای متقاضیان خود ارائه می‌دهند.
 • معیار دوم در انتخاب پزشک متخصص در زمینه مدلینگ صورت با چربی یا ژل، تجربه وی می‌باشد زیرا پزشکان کم تجربه در صورت بروز مشکل در زمان تزریق چربی و تزریق ژل برای زاویه‌سازی صورت، نمی‌توانند مانند یک پزشک باتجربه عمل کرده و با مشکل به وجود آمده مقابله کنند. این نکات را حتما در زمان انتخاب پزشک متخصص در نظر گرفته و سپس اقدام به انتخاب کنید.
 • معیار سوم این است که یک پزشک خوب اطلاعات کافی و به روز شده از تزریق جهت زاویه‌سازی صورت دارد. همچنین آن‌ها در کنار علم و اطلاعات پزشکی، از مهارت زیبایی‌شناسی برخوردار هستند و فرم و تناسب صورت را به درستی بررسی می‌کنند و اگر متقاضی نیازی به انجام زاویه‌سازی صورت نداشته باشد و یا این کار تاثیر منفی بر زیبایی چهره او داشته باشد، این نکته را کاملا دلسوزانه به متقاضی گوشزد می‌کند.
 • همچنین بهترین متخصص در زاویه سازی صورت با تزریق پرکننده، توضیحات کامل از نتیجه تزریق را به متقاضی ارائه کرده و پرونده پزشکی هر متقاضی را بررسی می‌کند تا وضعیت سلامت عمومی او را کنترل نماید. در ادامه، توصیه‌های لازم قبل و بعد از تزریق را به متقاضی توضیح می‌دهد تا از یک سو آمادگی لازم جهت عمل را به دست آورده و از سویی دیگر دوره نقاهت را به خوبی سپری نماید.
 • باید در نظر داشت تمام افراد نامزد مناسبی برای تزریق ژل جهت زاویه سازی صورت نمی‌باشند. برای برخی از متقاضیان، بوتاکس و ژل ممکن است نتایج مطلوبی را به همراه نداشته باشد. در این دسته از متقاضیان، جراحی زیبایی ممکن است جایگزین تزریقات شود تا نتیجه بهتری از ظاهر زیبا و جوان‌سازی حاصل گردد. همچنین ممکن است در بعضی از افراد از چند روش تزریقی به صورت ترکیبی استفاده شود. در این زمان است که اهمیت انتخاب بهترین متخصص زاویه سازی صورت مشخص می‌شود چون تنها او می‌تواند راهکار درمانی مناسب شما را تشخیص دهد.

مطالب بیشتر: آیا تزریق ژل لب درد دارد؟
نتایج و تاثیرات زاویه سازی صورت توسط یک پزشک ایده آل

نتایج و تاثیرات زاویه سازی صورت توسط یک پزشک ایده آل

 • از مهم‌ترین تاثیرات و نتایج زاویه‌ سازی صورت می‌توانیم به ‌این مورد اشاره کنیم که فرد جوان‌تر به نظر می‌رسد. با بالا رفتن سن و کاهش حجم استخوان‌ها، صورت حالت افتاده پیدا می‌کند. یا برخی از افراد به دلیل نداشتن زاویه صورت مناسب، احساس پیری در خود می‌کنند. این دسته از افراد می‌تواند از زاویه‌ سازی صورت با استفاده از تزریق ژل و تزریق چربی مشکل خود را رفع کنند.
 • نکته‌ مهمی که باید آن را نیز ذکر کرد، افزایش زیبایی افراد پس از انجام زاویه ‌سازی صورت است. دلیل عمده احساسات منفی برای افراد در زمان دیدن خود در آینه، احساس زشتی است که با انجام عمل زاویه ‌سازی صورت این احساس به کلی از بین رفته و افراد احساس زیبایی می‌کنند و می‌توانند از نتایج فوق‌العاده‌ای که برای آن‌ها به وجود می‌آید کاملا احساس رضایت کنند.
 • از دیگر نتایجی که برای افراد پس از مدلینگ صورت به وجود می‌آید، ایجاد تقارن مناسب برای چهره است که در زیبایی انسان بسیار موثر است. تقارن صورت باعث افزایش زیبایی هر شخصی می‌شود به طوری که اگر صورت فردی دارای تقارن نباشد ممکن است برای آن‌ها ناخوشایند باشد.

همانطور که گفته شد بزرگ‌ترین مزیتی که افراد با زاویه‌ سازی صورت خود از آن بهره‌مند می‌شوند افزایش زیبایی و از بین رفتن احساسات منفی است که برای آن‌ها به وجود می‌آید. همچنین به دلیل وجود پزشکان باتجربه، انجام این عمل در کشور ما، بسیار راحت و با هزینه‌های مقرون به صرفه‌تر نسبت به دیگر کشور‌ها انجام می‌شود. به علاوه هرچه تزریق بهتر انجام شود نتیجه طبیعی‌تر است. حتی بسیاری از افراد پس از تزریق ژل یا چربی جهت زاویه ‌سازی صورت وارد شغل مدلینگ خواهند شد.

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

برای معرفی یک پزشک متخصص خوب در زمینه مدلینگ صورت با  تزریق فیلر می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته و زیبایی و سلامت خود را به دستان توانمند یک دکتر حرفه‌ای بسپارید:

 • نکته‌ اول برای پیدا کردن پزشک متخصص زاویه ‌سازی صورت این است که پزشک از شهرت خوبی برخوردار باشد. شهرت پزشک می‌تواند گویای کار وی نیز باشد. البته برخی هم با استفاده از تبلیغات‌ زیاد به این شهرت می‌رسند که این ممکن است باعث فریب خوردن افراد شود. بنابراین باید دقت کنید در دام تبلیغات واهی گرفتار نشوید.
 • نکته‌ دیگر برای انتخاب پزشک متخصص، دانش علمی و عملی او می‌باشد. علم هر پزشکی گویای عملکرد او خواهد بود. برخی با علم کمتر این کار را انجام می‌دهند ولی پزشکی که علم کافی برای انجام تزریق چربی و تزریق ژل دارد عمل بهتری جهت زاویه‌ سازی صورت ارائه می‌کند.

در یک چهارچوب کلی می‌توان گفت که افراد با در نظر گرفتن موارد فوق می‌توانند یک عمل زاویه ‌سازی صورت موفق را تجربه کرده و از افزایش اعتماد به نفس خود لذت ببرند.  همچنین می‌توانند از احساسات منفی که در زمان دیدن خود در آینه از آن رنج می‌بردند ر‌ها شوند.

بسیاری از پرستاران در حال حاضر بوتاکس و سایر روش‌های تزریق را ارائه می‌دهند. پزشکان و پرستاران فاقد سابقه جراحی پلاستیک مانند متخصص داخلی، دندانپزشکان یا متخصص زنان نیز ممکن است در مطب خود تزریق ژل را انجام دهند. اما فقط به این دلیل که یک پزشک، تزریق فیلر را انجام می‌دهد به این معنا است که آن‌ها برای انجام زاویه سازی صورت واجد شرایط لازم هستند. Filler Injection، یک روش پزشکی است که نیاز به آموزش، دانش و مهارت خاصی برای اجرای ایمن و موثر دارد. این که تعداد افراد بی‌تجربه جهت تزریق پر‌کننده‌ها زیاد شده به این معنی نیست که این روش‌ها ساده هستند.

این بدان معناست که آن‌ها با تبلیغات یا هزینه‌های پایین محبوب شده‌اند. اما آیا نتایج مراجعه‌کنندگان آن‌ها همیشه عالی است؟ متاسفانه نمونه‌های ناموفق زیادی را در اینستاگرام می‌توانید ببینید که حالت چهره آن‌ها به علت تزریقات نادرست به شکلی غیر متعارف در آمده و از حالت نرمال خارج شده است. چنین فرم صورتی نه تنها زیبا نیست بلکه اطرافیان را دچار وحشت می‌کند و تاثیر بسیار منفی در زندگی متقاضیان قربانی این بی‌تجربگی داشته است.

مطالب بیشتر: تفاوت تزریق ژل و بوتاکس

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed