کاشت ابرو

کاشت ابرو بدون جراحی

1
(1)

شاید در نگاه اول ریزش و از بین رفتن تار های مو در ناحیه ابرو کمی نادر به نظر برسد اما این موضوع نادر غیر ممکن نیست. و کاشت ابرو بدون جراحی یک نیاز مهم به شمار می رود.

به عنوان مثال برداشتن منظم موهای ابرو که زنان در طی عمر خود اینکار را به کرات انجام می دهند یکی از عواملی است که می تواند باعث ریزش تار های مو در ابرو و آسیب دیدن فولیکول های ابرو باشد.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ابروی طبیعی

چشم ها یکی از نقاطی از بدن است که به راحتی احساسات را بیان خواهد کرد، اما دقت داشته باشید که این پایان کار نیس زیرا چشم ها به تنهایی این کار را انجام نمی دهند!

ابرو ها یک عملکرد اجتماعی مهمی را به وجود می آورند که به وسیله آنها می توانیم با افراد دیگر در ارتباط باشیم و احساساتی هیجان زدگی، ابراز دلسوزی، بی حوصلگی و یا خوش حالی خود را به دیگران منتقل کنیم.

در چنین مواردی عمل زیبایی ” کاشت ابرو ” بدون جراحی می تواند یکی از راه های بی دردسرسی باید که می توان برای حل این موضوع از آن استفاده کرد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ترمیم و زیباسازی ابرو با کاشت ابرو بدون جراحی

علاوه بر نکته ی ذکر شده عوامل بسیاری مانند ریزش موی ارثی، پسوریازیس، اگزما و غیره می تواند باعث از بین رفتن موهای ابرو شود اما راه حل ذکر شده یعنی عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی در تمامی موارد می تواند موثر واقع شود.

داشتن ابرو های بسیار ضخیم و یا بسیار باریک و نازک هیچگاه زیبا نخواهد بود.

 

ترمیم و زیباسازی ابرو با کاشت ابرو بدون جراحی

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

در نتیجه باید توجه داشت که همواره در عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی می توان از پزشک خاص تا متوسط ترین حد پیوند و کاشت فولیکول را انجام دهد.

کاشت فولیکول های ابرو باعث می شود تا روند و چرخه رشد تارهای مو در این ناحیه دوباره قوت گرفته و از سر گرفته شود.

کاشت مو بدون جراحی به روش FUE چیست!

یکی از پیشرفته ترین روش هایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود FUE است، فولیکول هایی که در این روش استفاده خواهد شد به صورت جداگانه استخراج خواهد شد در نتیجه جای هیچ زخمی بر روی بانک موی شما باقی نخواهد ماند و شما دوران نقاهت کوتاه ترین را سپری خواهید کرد!

از آن جایی که هر فولیکول با غدد و عناصر حیاتی و مخصوصا چربی های خود پوست برداشته می شود، پس از کاشت، تار های مو کاشته شده در ابرو منبع تغذیه خود را برای طراوت و حفظ شادابی خود را از دست نمی دهد.

این روند کاشت ابرو می تواند در هر سنی برای خانم ها و آقایان استفاده شود.

یکی از روش هایی که برای استخراج فولیکول های مورد نیاز برای عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی از بانک مو استفاده می شود ” کاشت ابرو به روش FUE ” است که به نوعی از جدیدترین روش های این کار محسوب می شود.

در این روش که در نهایت منجر به عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی می شود بدون هیچ گونه برش و زخمی توسط دستگاه های پیشرفته تار های مو و فولیکول های مورد نظر از سایت اهدا کننده مو استخراج خواهد شد.

 

 

سپس می توان از فولیکول های استخراج شده برای عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی استفاده کرد.

در واقع نیازی نیست تا نگران عوارض و خطرات ناشی از عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی باشید.

زیرا با توجه به مهارت پزشک متخصص زیبایی و همچنین استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این روش کاملا امن بوده و فرد می تواند به راحتی بدون در نظر داشتن عوارض جانبی نسبت به عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی اقدام نماید.

به دلیل استفاده از روش های نوین و تجهیزات پیشرفته این عمل بدون هیچ گونه زخم، برش و جراحی انجام خواهد شد و بیمار به راحتی پس از عمل به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

گاها سوالاتی ذهن مراجعین را به خود جلب خواهد کرد، مثلا بارها پرسیده می شود که آیا خطر و یا ریسکی در این روش وجود دارد یا خیر!

در جواب آن باید گفت این روند ترمیم ابرو یک روش کاملا بی خطر و غیر تهاجمی است که تنها مراقبت های مورد نیاز آن پس از کاشت طبیعی ابرو، استفاده از آنتی بیوتیک برای کاهش تورم جزئی ناشی از ترمیم ابرو است.

 

چرا باید نسبت به انجام کاشت ابروی طبیعی اقدام کرد؟

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که امروز مطرح باشد دلیل انجام کاشت ابروی طبیعی است، باید گفت ممکن است به دلایل مختلفی ابرو های خود را از دست داده باشید و یا از تراکم آن ها کاسته شده باشد اما نکات زیر تنها برخی از مواردی است که به شما یادآور می شود ابرو ها تا چه اندازه اهمیت دارند و در نتیجه باید به آن ها رسیدگی شود.

1: ابرو ها از چشم ها در برابر گرد و غبار و عامل هایی که باعث عفونت چشم می شوند جلوگیری می کنند.

2: آنها از تاثیر مستقیم پرتو های خورشیدی به چشم محافظت می کنند

3: ابرو ها به ما کمک می کنند که ارتباط خوبی با دیگران داشته باشیم در واقع ابرو ها لهجه بدن در علم زبان بدن یا بادی لنگویج هستند.

4:  همچنین ابرو ها بخشی مهمی از زیبایی ظاهری صورت است.

روش و چگونگی کاشت ابرو بدون جراحی

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی پس از استخراج فولیکول ها به روش های مختلف موجود باید آن ها را برای عمل Eyebrow Transplant آماده کرد، در طول مراحل آماده سازی فولیکول ها بیمار می تواند استراحت کند و خود نیز برای عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی آماده شود.

هر فولیکول در آزمایشگاه و زیر میکروسکوپ های مخصوصی به طور دقیق جداسازی خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که دقیقا هر تار مو در جای درست و توسط یک فولیکول کاشته خواهد شد.

 

روش و چگونگی پیوند ابرو بدون جراحی

 

این نکته باعث می شود تا پزشک متخصص از رشد فولیکول و تار موی کاشته شده در ابرو اطمینان حاصل کند.

در نتیجه باید فرآیند آماده سازی فولیکول ها به دقت انجام شود، هر چند با توجه به استفاده از دستگاه های پیشرفته در هنگام استخراج فولیکول ها بسیاری از آن ها کاملا آماده کاشت ابرو هستند.

در هر صورت این روند ممکن است ساعاتی طول بکشد و سپس فولیکول ها آماده کاشت ابرو هستند.

در این مرحله در واقع شاهد اصلی ترین روند کار یعنی Eyebrow Transplant و فولیکول ها در ناحیه مورد نظر خواهیم بود.

قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی معمولا تصاویری گرفته خواهد شد تا بیمار بتواند تغییرات خود را به وضوح مشاهده کرده و تایید نماید که روند عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی کاملا طبق برنامه ریزی های انجام شده طی شده است.

در انتها هر فولیکول و تار مو با دقت خاصی در ابرو با زاویه  و عمق مشخص شده ای قرار داده خواهد شد.

بیماران پس از عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی نیاز دارند تا به صورت مرتب از ابرو های کاشته شده خود محافظت کرده و به تمیز کردن آن ها بپردازند.

این موضوع باعث رشد بهتر فولیکول ها خواهد شد. معمولا پس از انجام عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی دستورالعمل های لازم توسط پزشک متخصص اعلام خواهد شد که می توانید با رعایت نکاتی بسیار جزئی و ساده نتایج قابل قبول و خیره کننده ای را به دست آورید.

 

آیا پس از کاشت ابرو امکان رشد دائمی آن وجود دارد؟

از آن جایی که مو های ناحیه اهدا کننده از قسمت پوست سر است، ویژگی ها و الگو های رشد خاص خود را دارد و در نتیجه با توجه به اینکه طی برداشت فولیکول های مو و کاشت آن در ابرو، سلول های بنیادی نیز به محل جدید انتقال پیدا می کنند، تمام ویژگی ها و الگو های رشد یک ابرو را به خود می گیرد.

این استدلال نشان خواهد داد که پس از اتمام روند ترمیم ابرو و گذراندن دوران نقاهت می توانید شاهد نتایجی بی نظیر و دائمی در رشد ابروهای خود پس از کاشت ابرو بدون جراحی باشید.

دوران نقاهت و نگهداری پس از کاشت ابرو بدون جراحی

در موارد بسیار نادری ممکن است برخی عوارض جانبی رخ دهد که به راحتی با تدبیر و تخصص پزشک متخصص شما رفع خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

در چنین شرایطی سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و به پزشک متخصص خود وضعیت را اطلاع دهید تا با پیروی از دستورالعمل های ذکر شده بتوانید به راحتی این دوران را پشت سر گذاشته و از نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی لذت ببرید.

پس از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی به صورت سرپایی بیماران می توانند بلافاصله نتایج را مشاهده و مطب پزشک را ترک نماید زیرا Eyebrow Transplant با بی حسی موضعی انجام شده و بیمار نیاز به بستری شدن ندارد.

هر گونه درد یا ناراحتی خفیفی در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی عادی بوده و به زودی رفع خواهد شد.

هرچند پزشک متخصص ممکن است در چنین مواردی با استفاده از داروهای مسکن نسبت به تسکین این دردها و تورم ها اقدام نماید.

بهبود فیزیکی ابرو و تورم های آن ممکن است تا یک هفته نیز طول بکشد اما بیماران می توانند به راحتی به زندگی عادی خود بپردازند.

بهتر است در طول دوران نقاهت عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی از یک کلاه بزرگ و عینک آفتابی استفاده شود.

زیرا این دو یکی از مهمترین نکات و دستورالعمل های پزشک در دوران نقاهت و بازیابی خواهد بود.

 

دوران نقاهت و نگهداری پس از پیوند ابرو بدون جراحی

 

محافظت از فولیکول های تازه کاشته شده در برابر اشعه خورشید و تابش مستقیم آن بسیار حائز اهمیت است و این موضوع می تواند باعث آسیب به فولیکول های جدید شود.

ابرو ها باید برای چندین روز بدون تماس باقی مانده و در نهایت توسط شامپوهای مخصوصی شستشو انجام شود، شستشوی ناحیه کاشت ابرو باعث به جریان افتادن خون در این نواحی شده که در نتیجه آن موجب رشد بهتر فولیکول ها می گردد.

پس از چند هفته موهای کاشته شده در ناحیه ابرو ریزش پیدا خواهند کرد که عادی بوده و در طی چند ماه آینده مجددا دوره و سیکل رشد خود را به دست خواهند آورد.

پس از عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی رشد ابرو ها کاملا طبیعی و عادی خواهد بود به طوری که نیازی به هیچ سایه، مداد و آرایشی نخواهید داشت.

 

مزایای کاشت ابرو بدون جراحی

 • ابرو های کاشته شده در این روش خوش حالتی و طراوت خود را به مرور زمان از دست نمی دهند و بعد از اتمام روند ترمیمی کاملا طبیعی به نظر می رسد.
 • پزشک در هنگام برداشت فولیکول هیچ جای زخم و بخیه ای باقی نمی گذارد، بنابراین فرد نیازی به نگرانی زخم و اسکار پس از کاشت ابروی طبیعی نخواهد داشت.
 • به دلیل استفاده از ریشه ها و فولیکول های مو در کاشت ابروی طبیعی بدون جراحی پس از کاشت نتیجه کاملا دائمی خواهد بود.
 • با استفاده از ایمپلنت های تخصصی و میکروسکوپ های دارای قدرت بالا، میزان تراکم و طبیعی بودن کاشت، ایده آل ترین حالت ممکن را به خود می گیرد.
 • در این روش شاهد بهبودی سریع خواهید بود چرا که فرد درد یا تورم طولانی مدت و اذیت کننده ای را تجربه نخواهد کرد.
 • از نظر بهداشتی در این روش جای نگرانی وجود ندارد زیرا در هنگام عمل از وسایل و ابزار های یکبار مصرف و کاملا استریل شده استفاده می گردد و همچنین امکان استفاده از موی شخص دیگری وجود ندارد.
 • یکی دیگر از مزایا و خوبی های اصلی و مهم این روش در این است که شما بسته به فرم چشم ها و فرم لب ها، ابروی متناسب با آناتومی صورت خود را انتخاب خواهید کرد.
  • مثلا اگر صورت گردی داشته باشید ابرو هایی با قوس های بلند برای شما جذاب تر خواهند بود و اگر صورت کشیده ای دارید ابرو هایی که قوس آنها به طرف پایین است ایده آل شما هستند.
  • همین نکته به راحت اثبات خواهد کرد که می توان هر فرم دلخواهی را به ابرو های خود اضافه کنید و به اصطلاح استایل ابروی خود را انتخاب نمایید.
 • این روش بر خلاف روش های دیگر از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی کند و هیچ محصول یا ماده مصنوعی وجود ندارد که در اثر تماس با پوست شما آن را تحریک کرده یا موجب حساسیت آن گردد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 1 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)