کاشت ابرو بدون جراحیPosted by On

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

کاشت ابرو بدون جراحی

کاشت ابرو بدون جراحی و خونریزی

شاید در نگاه اول ریزش و از بین رفتن تار های مو در ناحیه ابرو کمی نادر به نظر برسد اما این موضوع نادر غیر ممکن نیست. و کاشت ابرو بدون جراحی یک نیاز مهم به شمار می رود.

به عنوان مثال برداشتن منظم موهای ابرو که زنان در طی عمر خود اینکار را به کرات انجام می دهند یکی از عواملی است که می تواند باعث ریزش تار های مو در ابرو و آسیب دیدن فولیکول های ابرو باشد.

در چنین مواردی عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی می تواند یکی از راه های بی دردسرسی باید که می توان برای حل این موضوع از آن استفاده کرد.

 

ترمیم و زیباسازی ابرو با کاشت ابرو بدون جراحی

علاوه بر نکته ی ذکر شده عوامل بسیاری مانند ریزش موی ارثی، پسوریازیس، اگزما و غیره می تواند باعث از بین رفتن موهای ابرو شود اما راه حل ذکر شده یعنی عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی در تمامی موارد می تواند موثر واقع شود.

داشتن ابرو های بسیار ضخیم و یا بسیار باریک و نازک هیچگاه زیبا نخواهد بود.

 

ترمیم و زیباسازی ابرو با کاشت ابرو بدون جراحی

 

در نتیجه باید توجه داشت که همواره در عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی می توان از پزشک خاص تا متوسط ترین حد پیوند و کاشت فولیکول را انجام دهد.

کاشت فولیکول های ابرو باعث می شود تا روند و چرخه رشد تارهای مو در این ناحیه دوباره قوت گرفته و از سر گرفته شود.

یکی از روش هایی که برای استخراج فولیکول های مورد نیاز برای عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی از بانک مو استفاده می شود FUE است که به نوعی از جدیدترین روش های این کار محسوب می شود.

در این روش که در نهایت منجر به عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی می شود بدون هیچ گونه برش و زخمی توسط دستگاه های پیشرفته تار های مو و فولیکول های مورد نظر از سایت اهدا کننده مو استخراج خواهد شد.

سپس می توان از فولیکول های استخراج شده برای عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی استفاده کرد.

در واقع نیازی نیست تا نگران عوارض و خطرات ناشی از عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی باشید.

زیرا با توجه به مهارت پزشک متخصص زیبایی و همچنین استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این روش کاملا امن بوده و فرد می تواند به راحتی بدون در نظر داشتن عوارض جانبی نسبت به عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی اقدام نماید.

به دلیل استفاده از روش های نوین و تجهیزات پیشرفته این عمل بدون هیچ گونه زخم، برش و جراحی انجام خواهد شد و بیمار به راحتی پس از عمل به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

 

روش و چگونگی کاشت ابرو بدون جراحی

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی پس از استخراج فولیکول ها به روش های مختلف موجود باید آن ها را برای عمل Eyebrow Transplant آماده کرد، در طول مراحل آماده سازی فولیکول ها بیمار می تواند استراحت کند و خود نیز برای عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی آماده شود.

هر فولیکول در آزمایشگاه و زیر میکروسکوپ های مخصوصی به طور دقیق جداسازی خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که دقیقا هر تار مو در جای درست و توسط یک فولیکول کاشته خواهد شد.

 

روش و چگونگی پیوند ابرو بدون جراحی

 

این نکته باعث می شود تا پزشک متخصص از رشد فولیکول و تار موی کاشته شده در ابرو اطمینان حاصل کند.

در نتیجه باید فرآیند آماده سازی فولیکول ها به دقت انجام شود، هر چند با توجه به استفاده از دستگاه های پیشرفته در هنگام استخراج فولیکول ها بسیاری از آن ها کاملا آماده کاشت ابرو هستند.

در هر صورت این روند ممکن است ساعاتی طول بکشد و سپس فولیکول ها آماده کاشت ابرو هستند.

در این مرحله در واقع شاهد اصلی ترین روند کار یعنی Eyebrow Transplant و فولیکول ها در ناحیه مورد نظر خواهیم بود.

قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی معمولا تصاویری گرفته خواهد شد تا بیمار بتواند تغییرات خود را به وضوح مشاهده کرده و تایید نماید که روند عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی کاملا طبق برنامه ریزی های انجام شده طی شده است.

در انتها هر فولیکول و تار مو با دقت خاصی در ابرو با زاویه  و عمق مشخص شده ای قرار داده خواهد شد.

بیماران پس از عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی نیاز دارند تا به صورت مرتب از ابرو های کاشته شده خود محافظت کرده و به تمیز کردن آن ها بپردازند.

این موضوع باعث رشد بهتر فولیکول ها خواهد شد. معمولا پس از انجام عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی دستورالعمل های لازم توسط پزشک متخصص اعلام خواهد شد که می توانید با رعایت نکاتی بسیار جزئی و ساده نتایج قابل قبول و خیره کننده ای را به دست آورید.

 

دوران نقاهت و نگهداری پس از کاشت ابرو بدون جراحی

در موارد بسیار نادری ممکن است برخی عوارض جانبی رخ دهد که به راحتی با تدبیر و تخصص پزشک متخصص شما رفع خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

در چنین شرایطی سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و به پزشک متخصص خود وضعیت را اطلاع دهید تا با پیروی از دستورالعمل های ذکر شده بتوانید به راحتی این دوران را پشت سر گذاشته و از نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو بدون جراحی لذت ببرید.

پس از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی به صورت سرپایی بیماران می توانند بلافاصله نتایج را مشاهده و مطب پزشک را ترک نماید زیرا Eyebrow Transplant با بی حسی موضعی انجام شده و بیمار نیاز به بستری شدن ندارد.

هر گونه درد یا ناراحتی خفیفی در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی عادی بوده و به زودی رفع خواهد شد.

هرچند پزشک متخصص ممکن است در چنین مواردی با استفاده از داروهای مسکن نسبت به تسکین این دردها و تورم ها اقدام نماید.

بهبود فیزیکی ابرو و تورم های آن ممکن است تا یک هفته نیز طول بکشد اما بیماران می توانند به راحتی به زندگی عادی خود بپردازند.

بهتر است در طول دوران نقاهت عمل زیبایی Eyebrow Transplant بدون جراحی از یک کلاه بزرگ و عینک آفتابی استفاده شود.

زیرا این دو یکی از مهمترین نکات و دستورالعمل های پزشک در دوران نقاهت و بازیابی خواهد بود.

 

دوران نقاهت و نگهداری پس از پیوند ابرو بدون جراحی

 

محافظت از فولیکول های تازه کاشته شده در برابر اشعه خورشید و تابش مستقیم آن بسیار حائز اهمیت است و این موضوع می تواند باعث آسیب به فولیکول های جدید شود.

ابرو ها باید برای چندین روز بدون تماس باقی مانده و در نهایت توسط شامپوهای مخصوصی شستشو انجام شود، شستشوی ناحیه کاشت ابرو باعث به جریان افتادن خون در این نواحی شده که در نتیجه آن موجب رشد بهتر فولیکول ها می گردد.

پس از چند هفته موهای کاشته شده در ناحیه ابرو ریزش پیدا خواهند کرد که عادی بوده و در طی چند ماه آینده مجددا دوره و سیکل رشد خود را به دست خواهند آورد.

پس از عمل زیبایی پیوند ابرو بدون جراحی رشد ابرو ها کاملا طبیعی و عادی خواهد بود به طوری که نیازی به هیچ سایه، مداد و آرایشی نخواهید داشت.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا با تیم درمانی حرفه ای، تجهیزات پزشکی فوق پیشرفته، و محیطی صمیمی و گرم آماده خدمت رسانی به شما دوستان گرامی می باشد.

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *