تزریق چربی

تزریق چربی به روش میکروفت چیست؟

تکنیک‌های تزریق چربی به دلیل مزایای منحصر به فردی که دارند یکی از بهترین گزینه‌های زیباسازی و جوان‌سازی پوست افراد به شمار می‌روند. در بین این روش‌ها تزریق چربی به دلیل بهره‌مندی از بافت‌های چربی خود بدن، بیشتر از سایر متدها توانسته توجه کاندیدهای عمل‌های زیبایی و پزشکان را به خود جلب کند. این موضوع سبب شده تا متدهای جدید و نوین در این زمینه معرفی و در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار بگیرند. از جمله به روزترین و بهترین این موارد تزریق چربی به روش میکرو فت نام دارد. در این روش به دلیل فناوری‌های جدید به کار رفته در آن می توان به دستاوردهای بهتر و با کیفیت‌تری در حین انجام فرآیند زیبایی رسید.

اینفوگرافیک راهنمای تزریق چربی به روش میکروفت

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

تزریق چربی با میکرو فت هم اکنون در کلینیک تخصصی هلیا توسط پزشک مجرب کشور دکتر خراسانی انجام می‌شود. مراجعه‌کنندگان می‌توانند با آرامش خیال از این تکنولوژی روز دنیا برای زیبایی و جوان‌سازی چهره خود نهایت بهره را ببرند. در این مقاله همراه ما باشید تا با تمامی مراحل انجام و موارد مهم در این زمینه آشنا شوید.

تزریق چربی به روش میکروفت

جوانسازی و حجم دهی با متد میکروفت برای اولین بار در ایران و در انحصار کلینیک هلیا

روش‌هایی همچون انتقال چربی و تزریق چربی از دیرباز مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. البته در سال‌های اخیر این تکنیک با متد‌های جدیدی همچون میکروفت و نانوفت همراه شده است. کسی نیست که با انتقال چربی آشنا نباشد اما انتظار می‌رود با پیشرفت عمل و افزایش تکنولوژی‌های مطرح در دنیا بتوان دستاورد‌های بهتر و با کیفیت‌تری را برای این فرآیند زیبایی به دست آورد.

تزریق چربی به روش میکروفت برای اولین بار در ایران

انتقال چربی در گذشته با استفاده از روش‌های سنتی انجام می‌شد. روش‌هایی که ممکن بود آنگونه که فرد انتظار داشت، نتواند نتایج مرغوبی را حاصل کند. برای اینکه بتوان شاهد بهترین نتایج و کیفیت بود باید حتما سلول‌های چربی که به روش‌های مختلف لیپوماتیک از بدن استخراج می‌شوند را کوچک و خرد کرد. کوچک کردن و خرد کردن سلول‌های چربی این امکان را به متخصص زیبایی می‌دهد تا با دست باز بتواند فرم‌دهی و شکل‌دهی‌های خاص خود را با بهترین سلیقه و کیفیت انجام دهد. گا‌هی خرد کردن این سلول‌های چربی و کوچک کردن آن‌ها برای انتقال بهتر می‌تواند در نتایج به دست آمده و درصد موفقیت تزریق چربی نیز موثر‌تر باشد.

بیشتر سلول‌های چربی وقتی پس از خرد شدن به زیر پوست و در بافت مورد نظر انتقال پیدا می‌کنند، زنده مانده و می‌توانند تغذیه کنند و هیچگاه گلوله گلوله نمی‌شوند. همین موضوع تا حد خیلی زیادی می‌تواند نتایج به دست آمده را دستخوش تغییر کند.

درباره روش انتقال چربی میکروفت و نانوفت چه می دانید؟

یکی از روش‌های نوینی که برای خرد کردن سلول‌های چربی پیش از تزریق استفاده می‌شود متد نانوفت است. در تزریق چربی نانو فت سلول‌های چربی به سایز نانو تبدیل خواهند شد و می‌توان از آن برای بازسازی بافت و پوست و جوانسازی صورت به خوبی بهره‌مند شد. در مقایسه با روش‌های سنتی که برای تزریق چربی استفاده می‌شد، کیفیت به دست آمده و نتایج پیش رو در متد نانوفت بسیار چشمگیر بوده و می‌تواند تغییرات بسیار خوشایندی را به همراه داشته باشد. در قیاس با روش‌های سنتی، این روش بدون خطر است و تنها در یک جلسه و بدون درد قابل انجام خواهد بود.

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی در ایران

درباره روش انتقال چربی میکروفت و نانوفت چه می دانید؟

همواره با رشد علم و تکنولوژی در تمامی عرصه‌ها شاهد پیشرفت سریع علم بوده‌ایم و صنعت زیبایی نیز از این حیث مستثنی نمی‌باشد. در گذشته متخصصان تصور می‌کردند که استفاده از سلول‌های چربی خرد شده در سایز نانو بسیار مناسب‌تر است. این باور کاملا درست و علمی است اما با پیشرفت علم ثابت شد که اگر کمی سایز سلول‌های خرد شده را بزرگ‌تر کنیم می‌توانیم برای اهداف خاصی مانند جوانسازی یا ترمیم پوست نتایج خیره‌کننده‌ای را دریافت کنیم. آیا این کار به سادگی ممکن است؟ تجهیزات و امکانات موجود برای تزریق چربی به روش نانوفت این امکان را فراهم می‌کند؟

در حال حاضر تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای وجود دارد که در کل کشور عزیزمان ایران تنها در انحصار کلینیک هلیا می‌باشد. تزریق چربی به روش میکروفت تنها در کلینیک مجهز و پیشرفته هلیا انجام شده و از این رو تمامی مراجعه‌کنندگان می‌توانند از نتایج خیره‌کننده‌ای که به دست می‌آید بهره‌مند شوند. استفاده از این تکنولوژی نیازمند دانش خاص و همچنین تجهیزات خاصی است که در ایران تنها در اختیار کلینیک هلیا است. تکنولوژی به متخصصان زیبایی این امکان را می‌دهد تا سلول‌های چربی استخراج شده را به قطعات ریز‌تری خرد کنند که سایز و اندازه آن‌ها از لحاظ سلولی و مولکولی چیزی بین نانو و سلول‌های عادی است. شاید در ظاهر و با چشم غیر مسلح نتوان این تفاوت سایز را مشاهده کرد اما وقتی به نتایج به دست آمده از ترانسفر چربی میکروفت دقت کنید متوجه می‌شوید که تا چه حدی این تغییر سایز می‌تواند مثمر ثمر واقع شده باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02179547 در ارتباط باشید و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره 09122502050 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

چالش پیری و کاهش وزن آغازی برای استفاده از متد میکروفت

این روز‌ها به ناچار با توجه به جو جامعه و شرایطی که حاکم شده است در یک فرهنگ وسواسی نسبت به کاهش وزن و پیری قرار گرفته‌ایم. تصور اینکه یکی از بزرگترین معضلات پیری، کم شدن حجم صورت و چروک شدن پوست است بسیار دشوار بوده و گا‌ها غیر قابل تحمل می‌شود. از بین رفتن سلول‌های چربی در این سن و یا با افزایش سن، نشانه‌ای از تمرینات سخت بدنی و فیزیکی نیست بلکه این از دست دادن سلول‌های چربی و جذابیت پوست به دلیل افزایش سن و پیری است. طبیعت سهم به سزایی را در این چروک شدن پوست دارد و شما در شرایط عادی نمی‌توانید نقشی در کنترل آن‌ها داشته باشید.

شاید در ظاهر کمی ترسناک و نگران‌کننده باشد اما در باطن باید دقت کنید که اصلا اینطور نیست و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. البته فراموش نکنید نباید تنها به این دلیل که نمی‌توان پیری را متوقف کرد از کاهش آثار آن نیز گذشت. حتی با افزایش سن هم راهکار‌ها و روش‌های جدیدی به لطف علم زیبایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن جوانسازی پوست را به راحتی انجام داد. اینگونه می‌شود که گویا جوانی شما دوباره به دست خواهد آمد.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به صورت و بدن

چالش پیری و کاهش وزن آغازی برای استفاده از متد میکروفت

انتقال چربی به شیوه میکروفت جدیدترین روشی است که برای معجزه جوانی به کار گرفته می‌شود و در ایران تنها در انحصار کلینیک هلیا است. تزریق چربی یک فرآیند تقریبا ساده اما تخصصی و ظریف است که شامل استخراج سلول‌های چربی از بدن مراجعه‌کننده و سپس تزریق مجدد آن‌ها با متد‌های متداولی نظیر میکروفت در صورت و دیگر اندام‌های فرد است.

در گذشته و در نبود روش‌های نوینی همچون نانوفت و میکروفت، افراد ممکن بود با شرایطی که موجب گلوله شدن سلول‌های چربی زیر پوست آن‌ها می‌شد روبرو شوند. البته این شرایط به ندرت رخ می‌دهد اما باز هم اجتناب‌ناپذیر نیست. سرانجام پیشرفت علم باعث ابداع متد‌های نوین نانوفت و میکروفت شده است که با استفاده از آن سلول‌های چربی استخراج شده در ابتدا تجزیه خواهند شد و سپس برای تزریق استفاده می‌شوند. همین راه‌حل باعث می‌شود تا دیگر نگران نتایج به دست آمده نباشیم و مطمئن شویم که همه چیز حتی بهتر از آن تصوری است که از نتایج خواهیم داشت.

تمامی عوارض و مشکلاتی که در رابطه با تزریق چربی مطرح می‌شد با گسترش متد‌های نانوفت و میکروفت برطرف شدند و اکنون می‌توان شاهد نتایجی بود که برای سال‌ها همراه شماست. شما تنها یک بار هزینه ‌های تزریق چربی به روش میکروفت را پرداخت خواهید کرد و از نتایج خیره‌کننده و دائمی آن بهره‌مند می‌شوید. درصد خلوص و زنده ماندن این سلول‌های چربی تزریق شده با روش میکروفت به حدی بالاست که تنها یک جلسه برای این کار کافی بوده و در نهایت شما پس از گذشت چند ساعت از ظاهر جدید خود لذت خواهید برد.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر تزریق چربی

کاندید مناسب انتقال چربی میکروفت

با توجه به اندازه کوچک‌تر ذرات چربی در مقایسه با روش‌های سنتی و معمولی، متد میکروفت می‌تواند یکی از بهترین راهکار‌ها برای افرادی باشد که قصد بازگرداندن حجم از دست رفته و بازسازی و ترمیم پوست خود را دارند. در مناطقی از صورت و یا بدن که به ظرافت و دقت بسیار زیادی برای کانتورینگ نیاز دارند، قطعا استفاده از متد میکروفت می‌تواند نتایج خیره‌کننده‌ای را به ارمغان آورد. هر شخصی بدون هیچ محدودیت خاصی می‌تواند از مزایای این روش استفاده کند. حتی افرادی با ظاهری لاغر و اندامی بدون چاقی نیز می‌توانند از مزایای میکروفت بهره‌مند شوند. متد میکروفت به صورت انحصاری در کلینیک تخصصی هلیا برای افراد مختلف انجام شده و می‌تواند تمامی نواحی زیر را تحت پوشش خود قرار داده و باعث زیباسازی و ترمیم بافت‌های شما شود. به راحتی با میکروفت جوان خواهید شد:

 1. شقیقه‌ها
 2. چین و چروک عمیق صورت
 3. خط اخم عمیق
 4. زیر چشم
 5. گونه
 6. چانه
 7. خط خنده
 8. لب
 9. خط نازولبیال
 10. زاویه فک
 11. پشت دست‌ها
 12. ساق پا
 13. ژنیتال

فردی با دارا بودن شرایط عمومی زیر به راحتی می‌تواند از مزایای تزریق چربی میکروفت برای حفظ ظاهر و جوانی خود برخوردار شود:

 1. فردی که گونه‌ها و چانه وی صاف یا توخالی شده‌اند.
 2. فردی با لب‌های نازک یا لب‌هایی که با گذشت زمان حجم خود را از دست داده‌اند.
 3. فردی با چین و چروک‌های عمیق در اطراف دهان
 4. افراد مبتلا به کاهش حجم زیر چشم ناشی از خستگی
 5. فردی با زیر چشم‌های گود و تیره
 6. فردی که دارای عدم تناسب و نقص ظریف بینی یا برآمدگی است.
 7. فردی که سلامت جسمی خوبی دارد.
 8. فردی با اهداف و انتظارات واقع‌بینانه

مطالب بیشتر: تزریق چربی به خط اخم

تحولات جدید هیجان انگیز در پیوند چربی میکروفت

در پیوند چربی با متد میکروفت از چربی مایع برای تزریق به مناطق دارای چین و چروک‌های بسیار ظریف یا سطحی و حتی عمیق استفاده می‌کنند. اکنون با حفظ نتایجی که سال‌ها ادامه خواهد داشت، می‌توان علائم ظاهری پیری صورت را درمان کرد. جالب است بدانید یک بار انجام آن حتی هزینه کمتری از لیفت صورت دارد. کمتر از دو ساعت زمان لازم است تا به چهره جدید خود دست یابید و معمولاً کمتر از دو هفته بهبهودی کامل خواهید رسید.  مشخصا تمامی این موضوعات باعث شده است که ترانسفر چربی با متد میکروفت در بین درمان‌های متداول پیری و جوانسازی پوست و صورت، این چنین محبوب و مؤثرواقع شده باشد.

به عنوان یک مزیت اضافی و ثانویه برای بسیاری از افراد، اثرات حجمی انتقال چربی میکروفت در نواحی یاد شده از بدن اغلب می‌تواند به بهبود ظاهر پوست کمک کند و نقشی بازسازی‌کننده ایفا نماید.

نتایج پیوند چربی میکروفت

تزریق چربی با روش میکروفت در کلینیک تخصصی و مجهز هلیا می‌تواند برای موقعیت‌هایی که می‌خواهید بافت پوستی خود را ترمیم کنید بسیار مورد توجه قرار گیرد. درصد موفقیت این فرآیند بسیار بالا بوده و به راحتی می‌توان انتظار نتایجی مناسب را در مدت زمان کوتاهی داشت. تزریق چربی با متد میکروفت می‌تواند به دلیل استفاده از قطعات کوچک‌تر سلول‌های چربی باعث بازسازی پوست، افزایش و بهبود جریان خون، بازسازی عصب‌های از بین رفته و ترمیم بافت و پوست شود. متد میکروفت همچنین می‌تواند باعث شود تا پوست شما همواره مرطوب بوده و همچنین حالت ارتجاعی خود و هیدراتاسیون را حفظ نماید.

ظاهر پوست شما پس از استفاده انتقال چربی با شیوه میکروفت قطعا ظریف‌تر و بسیار شفاف‌تر خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از این متد قدرتمند، حتی صورت خود را زاویه‌سازی کرده و فرم دلخواه و متناسبی را به صورت خود هدیه دهید. چین و چروک‌های عمیق پوستی، طراوت و شادابی پوست و تقویت داخلی بافت پوست تنها برخی از نتایج بی‌شمار و چشم‌گیر متد میکروفت در کلینیک هلیا است.

  مراحل دوره نقاهت نتایج
 

تزریق چربی به روش میکروفت

1. آماده‌سازی بیمار و نواحی تزریق و برداشت چربی

2. استخراج چربی‌های اضافی با سوزن بسیار ظریف روز دنیا از نواحی شکم یا ران پا

3. فرآوری و آماده‌سازی چربی‌های خارج شده از بدن و سانتریفیوژ

4. تزریق دوباره چربی‌ها درون بدن بدون اعمال برش و بخیه

عملی سرپایی بوده و بدون نیاز به دوره نقاهت سخت و طولانی انجام می‌شود. در بدترین شرایط بیمار دوره نقاهت آسانی را به مدت ۷ تا ۱۰ روز تجربه خواهد کرد. 1. نتایج قابل توجهی در ایجاد زیبایی و جوان‌سازی پوست داشته و از درصد موفقیت بالایی برخوردار است.

2. نتایج حاصله از ظرافت بالایی برخوردار است.

3. سبب افزایش و بهبود جریان خون، بازسازی عصب و ترمیم بافت پوست می‌گردد.

4. چین و چروک ایجاد شده در پوست را از بین می‌برد.

5. حفظ حالت ارتجاعی و هیدراتاسیون در پوست

6. این نتایج ماندگاری بسیار بالایی در مقایسه با سایر روش‌های مشابه را دارا است.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به لب

دوران نقاهت و بهبودی روش میکروفت

این روش به نسبت سایر روش‌های متداول برای تزریق چربی، بسیار بهینه‌تر و کم خطر‌تر است. روش میکروفت برای تزریق چربی کاملا سرپایی بوده و تنها در کمتر از چند ساعت می‌توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید. شاید نیاز باشد که برای استفاده از چربی‌های بدن خود، لیپوماتیک انجام دهید و این کار البته می‌تواند در یک جلسه و یا جلسه‌ای جداگانه انجام شود. تورم و کبودی احتمالی ناشی از تزریق چربی در کمتر از ۳ تا ۵ روز برطرف می‌شود و هیچ ردی از خود برجای نخواهد گذاشت. کبودی‌های باقی مانده جانبی نیز به مرور زمان از بین خواهد رفت. چربی‌های استخراج شده برای انتقال چربی با متد میکروفت معمولا از ناحیه شکم یا ران پا استخراج می‌شوند. با سوزنی بسیار نازک و ریز همراه با مواد بی‌حس‌کننده مقداری سلول چربی از بدن شما استخراج شده و پس از فرآوری و آماده‌سازی اولیه و سپس تجزیه به قسمت‌های کوچک‌تر، در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود. از آنجایی که برش‌های ریز توسط سوزن ایجاد می‌شود نیازی به استفاده از بخیه نبوده و تنها کبودی خفیف در قسمت باسن یا شکم در طی ۷ تا ۱۰ روز به طور کامل برطرف خواهد شد.

نوآوری، لایسنس ها و تکنولوژی های روش میکروفت

برای مراجعه‌کنندگان کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا که علاقه‌مند به تزریق چربی هستند قطعا روش‌های نوین و به روز جهانی با بهترین مزایا و نتایج پیشنهاد می‌شود. روش میکروفت که اکنون به عنوان یک روش درمانی اختصاصی برای ترمیم و بازسازی پوست شما استفاده می‌شود در تمام کشور عزیزمان یافت نخواهد شد. کمتر مراکزی در خارج از کشور هستند که این تکنولوژی را استفاده می‌کنند اما هم اکنون در داخل کشور و به صورت انحصاری توسط کلینیک هلیا شما می‌توانید از مزایای بی‌شمار انتقال چربی با روش میکروفت بهره‌مند شوید.

با استفاده از دستگاه‌های تجزیه و فرآوری مجهز، سلول‌های چربی در ابتدا پاکسازی شده و سپس با تکنولوژی‌های استفاده شده در میکروفت آماده تزریق با قطعات خرد شده و کوچک‌تر می‌شود. این سلول‌های چربی حتی این امکان را دارند تا با سایر مواد دیگر به صورت مایع ترکیب شده و برای تزریق استفاده شوند.

مطالب بیشتر: تزریق چربی از شکم به صورت

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب‌سایت از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫6 دیدگاه ها

  1. سلام به شما همراه عزیز کلینیک هلیا
   هیچکدام از روش ها برتری نسبت به دیگری ندارد. هر کدام از این روش ها مختص یک قسمت از اعضای بدن می باشد که میتواند مفیدتر واقع شود.

 1. سلام وقت بخیر ، من گودی زیرچشم و سیاهی زیرچشم دارم میخواستم ببینم نانو میکروفت روش خوبی هست و هزینه اش چقدره ؟

 2. سلام
  من چهار روزه تزریق چربی انجام دادم،هم کانتورینگ هم زیر چشم،زیر چشمام مخصوصا یکیش خیلی پف داره که خیلی نگرانم کرده،قرص پردنیزولون ،سفکسیم هم تجویز کردن که مصرف میکنم،کلا تزریق چهرمو خیلی غیرعادی کرده چون صورتم خیلی لاغر بود،چیکار لازمه برای رفع پف زیرچشم،اگه تا دوهفته بهتر نشد چیکار باید بکنم،آیا ماساژ متناسب روند جذب چربی رو تو ناحیه زیرچشم و گونه ها بیشتر میکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *