هزینه تزریق چربی در کلینیک بین المللی هلیا

پوست صورت در نشان دادن سن افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. متاسفانه گذر زمان و بالا رفتن سن سبب می‌شود تا پوست صورت حالتی افتاده پیدا کند و خطوط چین و چروک‌ بر روی آن ظاهر شوند. این موضوع باعث می‌شود تا زنان و مردان اعتماد به نفس خود را از دست دهند. به همین دلیل روش‌های بسیاری به منظور زیبایی و جوانسازی پوست در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما آنچه برای افراد اهمیت دارد این است که بهترین و موثرترین روش‌ها را برای بازگرداندن زیبایی به چهره خود انتخاب کنند. یکی از این روش‌ها  تزریق چربی است چرا که علاوه بر تاثیرگذاری بالا دارای ماندگاری زیادی نیز است. حال سوالی که در ذهن داوطلبان این کار ایجاد می‌شود این است که هزینه تزریق چربی صورت چقدر است؟

اینفوگرافیک هزینه تزریق چربی به صورت

در پاسخ به این سوال باید پارامترهای مختلفی از جمله میزان چربی مورد نیاز، انتظارات بیمار، دستمزد پزشک، هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک و موارد بسیاری از این قبیل را مورد بررسی قرار داد. پس قبل از هر کاری باید جلسه مشاوره‌ای با پزشک در این زمینه برگزار شود تا هزینه تزریق چربی به صورت بعد از انجام بررسی‌های لازم تعیین گردد. کلینیک زیبایی هلیا یکی از بهترین‌ها در زمینه تزریق چربی به صورت و سایر بخش‌های بدن بوده و سعی دارد تا خدمات باکیفیتی را با قیمت مناسب به مراجعه‌کنندگان خود عرضه کند. شما می‌توانید همین حالا با مشاوران ما در این کلینیک تماس گرفته و نسبت تعیین وقت مشاوره با دکتر خراسانی، یکی از بهترین‌های ایران در این زمینه برای اطلاع از قیمت تزریق چربی به صورت اقدام کنید.

هزینه تزریق چربی

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

عمل تزریق چربی به صورت را می‌توان برای پروتز گونه، لب و رفع چین و چروک حاصل از افزایش سن استفاده کرد. با توجه به اینکه برای انجام تزریق باید یک عمل زیبایی انجام گیرد، معمولا بیشتر افرادی که قصد انجام این کار را دارند قبل از اقدام به تزریق چربی بررسی‌هایی درمورد هزینه‌های مصرفی و راه‌های کاهش هزینه‌ها را انجام می‌دهند اما دقت کنید که اگر قصد انجام تزریق چربی به صورت را دارید، نباید تنها هزینه ‌های انتقال چربی به صورت را اولویت اول انتخاب متخصص و کلینیک قرار دهید. موارد مهم دیگری هم هستند که باید برای ترانسفر چربی به صورت در نظر گرفته شوند. یکی از این موارد این است که شما باید در انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی برای انجام این عمل دقت کنید به این دلیل که هر نوع عملی به خصوص عمل‌های زیبایی در صورتی که به درستی انجام نشوند ممکن است خطرات جدی را به دنبال داشته باشد.

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق چربی به صورت
 1. میزان چربی مورد نیاز برای تزریق
 2. بانک چربی انتخاب شده
 3.  روش تزریق چربی به صورت
 4. هزینه‌های مربوط به کلینیک و متخصص
 5. هزینه‌های جانبی شامل رفت و آمد به کلینیک، خرید دارو و درمان عوارض جانبی
پرداخت هزینه توسط بیمهچون انتقال چربی یک تکنیک زیبایی به حساب می‌آید، شرکت بیمه به هیچ عنوان مسئولیتی برای پرداخت هزینه‌ها بر عهده نمی‌گیرد.

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

براساس تحقیقاتی که روی ۳ عضو صورت انجام گرفته با تزریق چربی عوارضی مانند‌ گرانولوم، کیست، عفونت، نکروز و کبودی به قدری کم هستند که می‌توان گفت اصلا وجود ندارند در چنین شرایطی تزریق چربی زمانی بهترین راه درمانی است که هزینه تزریق چربی و قیمت آن مهم و مهم‌تر می‌شود، در ادامه به تفصیل در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

نحوه صحیح انجام عمل واقعا اهمیت زیادی دارد و در صورتی که تزریق شما توسط پزشک حرفه‌ای و به درستی انجام شود از بروز خطرات جدی بعد از عمل انتقال چربی جلوگیری شده و نتیجه خوبی از انجام عمل جراحی تزریق چربی به دست خواهید آورد. علاوه بر انتخاب یک متخصص حرفه‌ای شما باید مراقبت‌های پس از عمل را به بهترین شکل رعایت کنید. داشتن رژیم غذایی مناسب می‌تواند روند ماندگاری و حتی بهبودی پس از عمل را تسریع بخشید.

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

همانطور که گفته شد تزریق چربی به صورت برای موارد مختلفی مانند رفع چین و چروک کاربرد دارد. با توجه به کاربرد‌های مختلف تزریق می‌توان گفت که هزینه‌ انتقال چربی به صورت با توجه به کاربرد آن متفاوت است. اما موارد دیگری هم در هزینه ‌های تزریق چربی به صورت تاثیر‌گذار هستند که برای انجام این موارد در ابتدا باید آگاهی لازم را درباره تزریق داشته باشید.

اول از همه باید بدانید تزریق چربی نسبت به سایر عمل‌های زیبایی مانند فیلر و بوتاکس ماندگاری بیشتر و هزینه کمتری دارد. یعنی شما با انتخاب این روش وارد پروسه مهمی می‌شوید که جواب گرفتن از آن تقریبا تضمینی و قطعی است. در این روش از سلول‌های چربی خود فرد برای انتقال چربی استفاده می‌شود. این سلول‌ها چون از جنس بافت‌های خود بدن هستند و به عنوان عامل داخلی توسط سیستم ایمنی بدن شناسایی می‌شوند پس زده نشده و به همین دلیل از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی جهان به شمار ‌می‌روند. چند سالی است که این روش در ایران هم محبوب شده و خانم‌ها و حتی آقایان زیادی را به سمت کلینیک‌ها روانه کرده است.

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است

برای انتقال چربی لازم است در ابتدا سلول‌های چربی مورد نیاز برای تزریق از بخش‌هایی از بدن استخراج شوند. چربی‌هایی که از بدن فرد خارج می‌شوند، معمولا از نواحی شکم، لگن، باسن، کمر و پهلو برداشت می‌شوند؛ زیرا این نقاط مقاومت بیشتری در برابر ذوب شدن دارند و بنابراین ماندگاری بیشتری هم دارند. حال اینکه پزشک از کدام ناحیه بدن چربی برداشت می‌کند، موضوعی است که پس از جلسه اولیه مشخص خواهد شد.
در این روش پزشک متخصص در ابتدا بدن شما را بررسی می‌کند و سپس قسمت‌هایی از بدن شما را که دارای سلول‌های چربی زائد است علامت می‌زند سپس بعد از تزریق ماده بیهوشی، استخراج چربی را آغاز می‌کند. اکثر جراحان زیبایی برای خارج کردن سلول‌های چربی از عمل زیبایی لیپوساکشن یا لیپوماتیک استفاده می‌کنند و در این روش‌ها، سلول‌های چربی زائد توسط دستگاه مخصوص از بدن شما خارج می‌شوند.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به چانه

چون تزریق چربی قرار است به صورت شما انجام بگیرد، انتظار نداشته باشید چربی‌های اضافه زیادی از شما برداشت شود. البته اگر قصد دارید از شر چربی‌های اضافه رها شوید، می‌توانید این مورد را به صورت جداگانه با پزشک در میان بگذارید. سپس برای اینکه سلول‌های چربی خارج شده برای تزریق چربی مناسب باشند، پزشک متخصص از دستگاه سانتریفیوژ برای خالص‌سازی سلول‌های چربی استفاده کرده و بعد از تمیز و مایع کردن سلول‌های چربی خارج شده، محلول سلول‌های چربی را در طی عمل به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند. معمولا تفاوت‌های یک پزشک و کلینیک خوب با سایر نقاط در این مرحله مشخص می‌شود. هنگام تعیین، برداشت و تصفیه چربی نباید بافت‌ها آسیبی ببینند؛ زیرا در صورتی که عصب‌ها و سلول‌ها آسیب دیده باشند، کیفیت کار و جواب‌دهی نهایی پایین می‌آید و طبیعتا مراجعه‌کننده با نارضایتی مطب را ترک می‌کند. با توجه به توضیحات داده شده می‌توان دریافت که هزینه ‌های تزریق چربی به صورت به موارد مختلفی وابسته است به همین دلیل نمی‌توان یک عدد ثابت را به عنوان هزینه کار در نظر گرفت.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

همانطور که در توضیحات مربوط به نحوه تزریق چربی به صورت گفته شد، عوامل مختلفی بر هزینه‌های مصرفی تاثیر‌گذار هستند که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها گفته شده است:

 1. ناحیه تحت درمان و اندازه سطح ناحیه مورد نظر، درواقع هر چه اندازه ناحیه بزرگ‌تر باشد به چربی بیشتری برای انتقال نیاز خواهد بود؛ بنابراین قیمت انتقال چربی هم بیشتر خواهد شد.
 2. هزینه‌ دریافتی توسط متخصص که با توجه به موارد مختلفی مانند میزان تجربه و تخصص پزشک متفاوت است.
 3. مراقبت‌های پس از عمل در صورت درخواست مراجعه‌کننده
 4. هزینه‌های دریافتی کلینیک زیبایی
 5. تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق چربی که برای جلوگیری از گلوله شدن چربی پس از تزریق ضرورری است.
 6. مقدار چربی استخراج شده در بدن در طی انجام لیپوساکشن و مقدار چربی تزریق شده
 7. هزینه‌های بیهوشی
 8. درخواست فریز کردن چربی‌های اضافی برای تزریق بعدی
 9. نسخه‌های دارویی
 10. پوشاک بعد از عمل استخراج چربی جهت کاهش احتمال بروز عوارض جانبی انجام لیپوساکشن مانند تورم و کبودی.
 11. رژیم غذایی مخصوص پس از تزریق چربی و رعایت باید‌ها و نباید‌هایی که می‌تواند در روند بهبودی شما تاثیرگذار باشد.
 12. بالش‌های خاصی که ممکن است برای بهبود شما لازم باشد.
 13. آزمایش‌های پزشکی که باید قبل از انجام عمل تزریق آن‌ها را انجام دهید تا پزشک متخصص مطمئن شود که شما در صورت انجام تزریق چربی با مشکلی مواجه نخواهید شد.
 14. هزینه‌های مربوط به کلینیک انتخابی
 15. هزینه‌های درمان عوارض احتمالی
 16. تعداد دفعات نیاز به تزریق چربی

مطالب بیشتر: تزریق چربی میکروفت

پرداخت هزینه های تزریق چربی با بیمه ممکن است؟

هزینه های تزریق چربی به صورت شامل بیمه می شود؟

با توجه به عوامل گفته شده که بر میزان هزینه‌ های مصرفی عمل تزریق چربی به صورت تاثیر‌گذار هستند می‌توان با رعایت برخی از این عوامل هزینه‌های مصرفی را کاهش داد. اما شاید این موضوع به ذهن شما برسد که راه دیگری مانند تحت پوشش بیمه قرار گرفتن عمل تزریق چربی صورت برای کاهش میزان هزینه‌ها وجود دارد که می‌توان از این راه استفاده کرد. اما معمولا به این دلیل که fat injection نوعی عمل زیبایی محسوب می‌شود تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد ولی می‌توان از روش‌هایی برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق چربی استفاده کرد. این روش‌ها همان موارد استثنائی هستند که برخی از شرکت‌های بیمه برای عمل‌های زیبایی در نظر می‌گیرند. برای اینکه بدانید چگونه می‌توانید با کمک شرکت بیمه خود هزینه ‌های ترانسفر چربی به صورت را کاهش دهید، می‌توانید از سایت شرکت بیمه تحقیق کنید.

هزینه دوره نقاهت و بهبودی تزریق چربی چقدر است ؟

هزینه تزریق چربی در تهران بستگی به تعداد ناحیه تزریق چربی و نوع پیوند چربی دارد (تزریق میکروفت یا تزریق نانوفت) که به صورت جداگانه در ابتدای جلسه پیوند چربی از فرد متقاضی دریافت می‌شود. در کنار این هزینه، در دوران نقاهت و به منظور تسریع بهبودی نیاز به تهیه داروها و وسایلی است که مستلزم پرداخت جداگانه از عمل اصلی انتقال چربی می‌باشند. داوطلبان باید بدانند که تهیه داروهای ضد التهاب، آنتی بیوتیک، مسکن و همچنین گِن فشرده سازی برایشان ضروری است. مجموعه این موارد به کاهش تورم، درد و ناراحتی کمک می‌کنند. بسته به داروهای تجویزی و برند گن مورد استفاده هزینه‌ها متغیر خواهد بود.

کاهش هزینه تزریق چربی با انتخاب کلینیک

انتخاب کلینیک مناسب برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

عمل انتقال چربی در بیمارستان و یا در کلینیک‌های زیبایی توسط یک گروه پزشکی انجام می‌شود. انجام شدن تزریق چربی شما در بیمارستان و یا کلینیک زیبایی بستگی به پزشک انتخابی شما دارد و در کنار هزینه‌های دریافتی پزشک متخصص برای تزریق چربی به صورت، کلینیک‌های زیبایی هم مقداری هزینه در مقابل انجام شدن عمل دریافت می‌کنند. هزینه‌ های تزریق چربی به صورت در کلینیک‌های زیبایی به موارد مختلفی مانند مشهور بودن، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی و میزان تخصص گروه پزشکی بستگی دارد.

در واقع شما هنگامی که قصد دارید چنین عمل مهمی را که تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی ظاهری‌ دارد انجام دهید، باید تمام جوانب کار را بسنجید و تصمیم بگیرید که آیا ریسک خواهید کرد یا خود را به دستان امن یک کلینیک معتبر خواهید سپرد. با این حال شما می‌توانید با انتخاب یک کلینیک زیبایی در یک موقعیت مکانی پایین‌تر و یا با معروفیت کمتر، میزان هزینه‌ دریافتی کلینیک زیبایی برای انجام تزریق چربی به صورت را کاهش دهید اما باید دقت کنید که کلینیک زیبایی شما گروه پزشکی مناسبی برای انجام عمل تزریق چربی شما داشته باشد و نکات بهداشتی را در هنگام تزریق رعایت کند. در غیر این صورت کلینیک انتخاب شده نمی‌تواند مکان مناسبی برای انتقال چربی باشد و حتی زمینه را برای عفونت‌های احتمالی باز می‌کند که واقعا دردسر دیگری برای متقاضیان تزریق چربی محسوب می‌شود.

مطالب بیشتر: تزریق چربی نانوفت

براساس تحقیقاتی که انجام گرفته، مشخص شده است که در دراز مدت، تزریق چربی نه تنها باعث زیبایی و جوانسازی پوست صورت می‌شود بلکه با گذشت دفعات تزریق، دیگر نیازی به تزریق پیدا نخواهید کرد. این مزیت بزرگی نسبت به سایر روش‌های زیبایی است. معمولا ۴۰ درصد از چربی تزریق شده به پوست تا دو سال ماندگاری دارد و می‌تواند بدون ذوب شدن، تاثیر خود را حفظ کند. به طور خلاصه متقاضیان تزریق چربی می‌توانند مطمئن باشند که نتایج به دست آمده از عمل، ارزش هزینه‌ای که انجام می‌دهند را خواهد داشت.

سایر هزینه‌های قبل و بعد از ترانسفر چربی

بررسی سایر هزینه‌های قبل و بعد از تزریق چربی

توجه داشته باشید که هزینه انتقال چربی نسبت به جراحی‌های جایگزین کمتر است و همچنین نتایج آن دائمی هستند. به این ترتیب شما مجبور نیستید چندین عمل جراحی انجام دهید و این هزینه را مقرون به صرفه‌تر می‌کند هرچند باید بدانید که این هزینه‌ها تنها بخشی از قیمت کل و تمام شده خواهند بود. هزینه انتقال چربی به طور کلی به چند قسمت تقسیم می‌شود که در ادامه آن‌ها را خواهیم خواند:

 1. هزینه آزمایشات مورد نیاز قبل از لیپوساکشن
 2. هزینه لباس‌های یکبار مصرف (شامل پیراهن مخصوص، شلوار، کلاه، پاپوش و … که همگی یکبار مصرف می‌باشند)
 3. هزینه صرف انرژی دستگاه مورد استفاده برای استخراج چربی
 4. هزینه داروهای مورد استفاده قبل، حین و بعد از لیپوماتیک (شامل داروهای بی‌حسی، آرامبخش و مسکن)
 5. دستمزد پزشک و تکنسین‌ها
 6. هزینه چکاپ‌های بعد از عمل
 7. هزینه بستری شدن چند ساعته در کلینیک یا بیمارستان در صورت لزوم
 8. هزینه تهیه دارو و گن مخصوص

لطفاً برای تعیین هزینه نهایی خود با مشاورین کلینیک هلیا تماس بگیرید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed