بررسی هزینه تزریق چربی به صورتPosted by On اکتبر 28, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

عمل زیبایی ” تزریق چربی ” به صورت را می توان برای پروتز گونه، لب و رفع چین و چروک حاصل از افزایش سن استفاده کرد. با توجه به اینکه برای انجام fat injection باید یک عمل زیبایی انجام گیرد، معمولا بیشتر افرادی که قصد انجام انتقال چربی را دارند قبل از اقدام به عمل تزریق چربی بررسی هایی بر هزینه های مصرفی عمل جراحی تزریق چربی و راه های آن کاهش هزینه های مصرفی انجام می دهند.

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

اما باید دقت کنید که اگر قصد انجام تزریق چربی به صورت را دارید، نباید تنها هزینه های مصرفی انجام انتقال چربی را در نظر بگیرید و آن را در اولویت قرار دهید. موارد مهم دیگری هم هستند که باید برای انجام عمل fat injection به صورت آن ها را در نظر بگیرید.

یکی از این موارد این است که شما باید علاوه بر هزینه های مصرفی در انتخاب فرد مناسب برای انجام عمل تزریق چربی خود دقت کنید. به این دلیل که همانطور که میدانید هر نوع عملی به خصوص عمل های زیبایی در صورتی که به درستی انجام نشوند ممکن است خطرات جدی را به دنبال داشته باشد.

اما در صورتی که عمل زیبایی شما توسط فرد مناسب و به درستی انجام شود، شما می توانید از بروز خطرات جدی بعد از انجام عمل انتقال چربی جلوگیری کنید و نتیجه خوبی از انجام عمل جراحی تزریق چربی بگیرید.

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است ؟

همانطور که گفته شد ” تزریق چربی به صورت ” برای موارد مختلفی مانند رفع چین و چروک کاربرد دارد. با توجه به کاربرد های مختلف fat injection می توان گفت که هزینه ی مصرفی انتقال چربی با توجه به کاربرد استفاده شده نسبت به بقیه متفاوت است.

اما موارد دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق چربی به صورت تاثیر گذار هستند که برای آگاهی از این موارد در ابتدا باید آگاهی لازم را درباره fat injection داشته باشید.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به زیر چشم و پاکسازی صورت

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است

همانطور که گفته شد برای انجام تزریق چربی به انجام نوعی جراحی نیاز است. در واقع در این روش برای کاهش احتمال بروز عفونت و عوارض دیگر از سلول های چربی خود فرد برای انتقال چربی استفاده می شود.

به همین دلیل برای انجام انتقال چربی لازم است در ابتدا در طی یک عمل جراحی سلول های چربی مورد نیاز برای انتقال چربی از بدن شخص تحت درمان تزریق چربی خارج شود.

در این روش پزشک متخصص زیبایی در ابتدا بدن شما را بررسی می کند و سپس قسمت هایی از بدن شما را که دارای سلول های چربی زائد است علامت می زند. سپس بعد از تزریق ماده بیهوشی، عمل زیبایی برای تزریق چربی را آغاز می کند.

تزریق معمولا اکثر جراحان زیبایی برای خارج کردن سلول های چربی مورد نیاز برای انجام چربی از عمل زیبایی لیپوساکشن استفاده می کنند. در این روش سلول های چربی زائد توسط دستگاه مخصوص لیپوساکشن از بدن شما خارج می شود.

سپس برای این که سلول های چربی خارج شده برای تزریق چربی مناسب باشد، پزشک متخصص زیبایی از دستگاه سانتریفیوژ برای تمیز کردن سلول های چربی استفاده می کند؛ و بعد از تمیز و مایع کردن سلول های چربی خارج شده، محلول سلول های چربی زائد را در طی fat injection به ناحیه مورد نظر تزریق می کند.

با توجه به توضیحات داده شده، می توان دریافت که هزینه های مصرفی انجام تزریق چربی به صورت به موارد مختلفی وابسته است. به همین دلیل نمی توان یک عدد به عنوان هزینه مصرفی کلی برای انجام عمل انتقال چربی به صورت در نظر گرفت.

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

همانطور که در توضیحات انجام تزریق چربی به صورت گفته شد عوامل مختلفی در هزینه های مصرفی انجام عمل fat injection تاثیر گذار که در پایین برخی از مهم ترین آن ها گفته شده است.

  1. ناحیه تحت درمان و اندازه سطح ناحیه مورد نظر. هر چه اندازه ناحیه بزرگ تر باشد به چربی بیشتری برای انتقال نیاز دارد بنابراین هزینه های مصرفی fat injection هم بیشتر خواهد بود.
  2. هزینه ی دریافتی فردی که قرار است fat injection را برای شما انجام دهد؛ با توجه به موارد مختلفی مانند میزان تجربه و تخصص فرد در هر فرد متفاوت است.
  3. هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی
  4. مقدار چربی استخراج شده در بدن در طی انجام لیپوساکشن و مقدار چربی تزریق شده در طی تزریق
  5. هزینه های بیهوشی
  6. نسخه های دارویی
  7. پوشاک بعد از عمل زیبایی لیپوساکشن. برای کاهش احتمال بروز عوارض جانبی انجام لیپوساکشن مانند تورم و کبودی.
  8. بالش های خاصی که ممکن است برای بهبود شما لازم باشد
  9. آزمایش های پزشکی که باید قبل از انجام عمل تزریق آنها را انجام دهید تا پزشک متخصص مطمئن شود که شما در صورت انجام عمل جراحی fat injection با مشکلی مواجه نخواهید شد.
مشاهده مطلب
تزریق چربی به سینه خطرناک است ؟

هزینه های تزریق چربی به صورت شامل بیمه می شود

هزینه های تزریق چربی به صورت شامل بیمه می‌شود ؟

با توجه به عوامل گفته شده که در میزان هزینه های مصرفی انجام عمل تزریق چربی به صورت تاثیر گذار است می توان با در نظر گرفتن این عوامل برخی از هزینه های مصرفی برای انجام انتقال چربی را کاهش داد.

اما راه دیگری هم مانند تحت پوشش بیمه قرار گرفتن عمل جراحی تزریق چربی صورت برای کاهش میزان هزینه های مصرفی انتقال چربی وجود دارد که می توان از این راه استفاده کرد.

اما معمولا به این دلیل که fat injection نوعی عمل زیبایی محسوب می شود تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. ولی می توان از روش هایی برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق چربی استفاده کرد. این روش ها همان موارد استثنائی هستند که برخی از شرکت های بیمه برای عمل های زیبایی در نظر میگیرند.

در برخی موارد هم برخی از شرکت های بیمه به عنوان این که عمل های زیبایی مانند انتقال چربی به صورت تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند درصد هایی برای تخفیف هزینه های مصرفی جراحی تزریق چربی در نظر می گیرد.

برای این که بدانید چگونه می توانید با کمک شرکت بیمه خود هزینه های مصرفی انجام تزریق چربی به صورت را کاهش دهید، می توانید از سایت شرکت بیمه درباره راه های کاهش هزینه ی عمل fat injection تحقیق کنید.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

انتخاب کلینیک مناسب برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

عمل انتقال چربی در بیمارستان و یا در کلینیک های زیبایی توسط یک گروه پزشکی انجام می شود. انجام شدن تزریق چربی شما در بیمارستان و یا کلینیک زیبایی بستگی به پزشک انتخابی شما دارد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به لب و مزایای آن

در کنار هزینه های دریافتی پزشک متخصص زیبایی برای انجام تزریق چربی به صورت، کلینیک های زیبایی هم مقداری هزینه در مقابل انجام شدن عمل جراحی انتقال چربی دریافت می کنند.

هزینه های دریافتی تزریق چربی به صورت در کلینیک های زیبایی به موارد مختلفی مانند مشهور بودن، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی و میزان تخصص گروه پزشکی بستگی دارد.

بنابراین شما می توانید با انتخاب یک کلینیک زیبایی در یک موقعیت مکانی پایین تر و یا با معروفیت کمتر میزان هزینه ی دریافتی کلینیک زیبایی برای انجام تزریق چربی به صورت را کاهش دهید.

اما باید دقت کنید که کلینیک زیبایی شما گروه پزشکی مناسبی برای انجام عمل جراحی تزریق چربی شما داشته باشد و نکات بهداشتی را در هنگام fat injection رعایت کند. در غیر این صورت کلینیک زیبایی انتخاب شده شما نمی تواند مکان مناسبی برای انجام انتقال چربی شما باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat