تزریق چربی

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

5
(1)

پوست صورت در نشان دادن سن افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. متاسفانه گذر زمان و بالا رفتن سن سبب می‌شود تا پوست صورت حالتی افتاده پیدا کند و خطوط چین و چروک‌ بر روی آن ظاهر شوند. این موضوع باعث می‌شود تا زنان و مردان اعتماد به نفس خود را از دست دهند. به همین دلیل روش‌های بسیاری به منظور زیبایی و جوان‌سازی پوست در کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما آنچه برای افراد اهمیت دارد این است که بهترین و موثرترین روش‌ها را برای بازگرداندن زیبایی به چهره خود انتخاب کنند. یکی از این روش‌ها که در تزریق چربی است. چرا که علاوه بر تاثیرگذاری بالا دارای ماندگاری زیادی نیز است. حال سوالی که در ذهن داوطلبان این کار ایجاد می‌شود این است که هزینه تزریق چربی صورت چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید پارامترهای مختلفی از جمله میزان چربی مورد نیاز، انتظارات بیمار، دستمزد پزشک، هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک و موارد بسیاری از این قبیل را مورد بررسی قرار داد. پس قبل از هر کاری باید جلسه مشاوره‌ای با پزشک در این زمینه برگزار شود تا هزینه تزریق چربی به صورت بعد از انجام بررسی‌های لازم تعیین گردد. کلینیک زیبایی هلیا یکی از بهترین‌ها در زمینه تزریق چربی به صورت و سایر بخش‌های بدن بوده و سعی دارد تا خدمات باکیفیتی را با قیمت مناسب به مراجعه‌کنندگان خود عرضه کند. شما می‌توانید همین حالا با مشاوران ما در این کلینیک تماس گرفته و نسبت تعیین وقت مشاوره با دکتر خراسانی، یکی از بهترین‌های ایران در این زمینه، برای اطلاع از قیمت تزریق چربی به صورت در این کلینیک اقدام کنید.

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

عمل تزریق چربی به صورت را می توان برای پروتز گونه، لب و رفع چین و چروک حاصل از افزایش سن استفاده کرد. با توجه به اینکه برای انجام تزریق باید یک عمل زیبایی انجام گیرد، معمولا بیشتر افرادی که قصد انجام انتقال چربی را دارند قبل از اقدام به عمل تزریق چربی بررسی هایی بر هزینه های مصرفی عمل جراحی تزریق چربی و راه های آن کاهش هزینه های مصرفی انجام می دهند.

درخواست مشاوره رایگان تزریق چربی

بررسی هزینه تزریق چربی به صورت

اما باید دقت کنید که اگر قصد انجام تزریق چربی به صورت را دارید، نباید تنها هزینه های مصرفی انجام انتقال چربی را در نظر بگیرید و آن را در اولویت قرار دهید. موارد مهم دیگری هم هستند که باید برای انجام عمل تزریق به صورت آن ها را در نظر بگیرید. یکی از این موارد این است که شما باید علاوه بر هزینه های مصرفی در انتخاب فرد مناسب برای انجام عمل تزریق چربی خود دقت کنید. به این دلیل که همانطور که میدانید هر نوع عملی به خصوص عمل های زیبایی در صورتی که به درستی انجام نشوند ممکن است خطرات جدی را به دنبال داشته باشد.

براساس تحقیقاتی که روی 3 عضو صورت انجام گرفته، با تزریق چربی عوارضی مانند گرانولوم، کیست، عفونت، نکروز و کبودی به قدری کم هستند که می توان گفت اصلا وجود ندارند. در چنین شرایطی، وقتی تزریق چربی تنها راه چاره باقی می ماند، هزینه تزریق چربی و قیمت آن مهم و مهم تر می شود. در ادامه به تفصیل در این خصوص صحبت خواهیم کرد اما در ابتدا باید در خصوص سایر نکات لازم عمل صحبت کرد.

 

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی

 

نحوه صحیح انجام عمل، واقعا اهمیت زیادی دارد و در صورتی که تزریق شما توسط فرد مناسب و به درستی انجام شود، شما می توانید از بروز خطرات جدی بعد از انجام عمل انتقال چربی جلوگیری کنید و نتیجه خوبی از انجام عمل جراحی تزریق چربی بگیرید. علاوه بر انتخاب یک فرد مناسب، شما نیاز به امکاناتی دارید تا مراقبت های پس از عمل را به بهترین شکل رعایت کنید. داشتن رژیم غذایی مناسب حالتان، می تواند روند ماندگاری و حتی بهبودی پس از عمل را تسریع بخشد.

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است ؟

همانطور که گفته شد تزریق چربی به صورت برای موارد مختلفی مانند رفع چین و چروک کاربرد دارد. با توجه به کاربرد های مختلف تزریق می توان گفت که هزینه ی مصرفی انتقال چربی با توجه به کاربرد استفاده شده نسبت به بقیه متفاوت است. اما موارد دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق چربی به صورت تاثیر گذار هستند که برای آگاهی از این موارد در ابتدا باید آگاهی لازم را درباره تزریق داشته باشید.

اول از همه باید بدانید تزریق چربی، نسبت به سایر عمل های زیبایی مانند فیلر و بوتاکس، ماندگاری بیشتر و هزینه کمتری دارد. یعنی شما با انتخاب این روش، خودتان را وارد پروسه مهمی می کنید که جواب گرفتن از آن، تقریبا تضمینی و قطعی است. همانطور که گفته شد برای انجام تزریق چربی به انجام نوعی جراحی نیاز است. در واقع در این روش برای کاهش احتمال بروز عفونت و عوارض دیگر از سلول های چربی خود فرد برای انتقال چربی استفاده می شود. این سلول ها چون از جنس بافت های خود بدن هستند و به عنوان عامل داخلی، توسط سیستم ایمنی بدن شناسایی می شوند، از محبوب ترین عمل های زیبایی جهان به شمار می روند. چند سالی است که این روش در ایران هم محبوب شده و خانم ها و حتی آقایان زیادی را به سمت کلینیک ها روانه کرده است.

 

مطالب بیشتر: تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است

به همین دلیل برای انجام انتقال چربی لازم است در ابتدا در طی یک عمل جراحی سلول های چربی مورد نیاز برای انتقال چربی از بدن شخص تحت درمان تزریق چربی خارج شود. چربی هایی که از بدن فرد خارج می شوند، معمولا از نواحی شکم، لگن، باسن، کمر و پهلو برداشت می شوند زیرا این نقاط مقاومت بیشتری در برابر ذوب شدن دارند و بنابراین ماندگاری بیشتری هم دارد. حال، اینکه پزشک از کدام ناحیه بدن چربی برداشت می کند، دیگر موضوعی است که پس از جلسه اولیه مشخص می شود.

در این روش پزشک متخصص زیبایی در ابتدا بدن شما را بررسی می کند و سپس قسمت هایی از بدن شما را که دارای سلول های چربی زائد است علامت می زند. سپس بعد از تزریق ماده بیهوشی، برای تزریق چربی را آغاز می کند. تزریق معمولا اکثر جراحان زیبایی برای خارج کردن سلول های چربی مورد نیاز برای انجام چربی از عمل زیبایی لیپوساکشن استفاده می کنند. در این روش سلول های چربی زائد توسط دستگاه مخصوص لیپوساکشن از بدن شما خارج می شود.

چون تزریق چربی قرار است به صورت شما انجام بگیرد، انتظار نداشته باشید چربی های اضافه زیادی از شما برداشت شود. گرچه اگر قصدتان رهایی از شر چربی های اضافه است، می توانید این مورد را به صورت جداگانه با پزشک در میان بگذارید. سپس برای این که سلول های چربی خارج شده برای تزریق چربی مناسب باشد، پزشک متخصص زیبایی از دستگاه سانتریفیوژ برای تمیز کردن سلول های چربی استفاده می کند؛ و بعد از تمیز و مایع کردن سلول های چربی خارج شده، محلول سلول های چربی زائد را در طی تزریق به ناحیه مورد نظر تزریق می کند.

 

مطالب بیشتر: تزریق چربی به واژن

 

معمولا تفاوت های یک پزشک و کلینیک خوب با سایر نقاط در این مرحله مشخص می شود. هنگام تعیین، برداشت و تصفیه چربی، نباید بافت ها آسیبی ببینند زیرا در صورتی که عصب ها و سلول ها آسیب دیده باشند، کیفیت کار و جواب دهی نهایی پایین می آید و طبیعتا مراجعه کننده با نارضایتی مطب را ترک می کند. با توجه به توضیحات داده شده، می توان دریافت که هزینه های مصرفی انجام تزریق چربی به صورت به موارد مختلفی وابسته است. به همین دلیل نمی توان یک عدد به عنوان هزینه مصرفی کلی برای انجام عمل انتقال چربی به صورت در نظر گرفت.

 

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

عوامل موثر در هزینه های تزریق چربی به صورت

همانطور که در توضیحات انجام تزریق چربی به صورت گفته شد عوامل مختلفی در هزینه های مصرفی انجام عمل تزریق تاثیر گذار که در پایین برخی از مهم ترین آن ها گفته شده است.

 1. ناحیه تحت درمان و اندازه سطح ناحیه مورد نظر. هر چه اندازه ناحیه بزرگ تر باشد به چربی بیشتری برای انتقال نیاز دارد بنابراین هزینه های مصرفی تزریق هم بیشتر خواهد بود.
 2. هزینه ی دریافتی فردی که قرار است تزریق را برای شما انجام دهد؛ با توجه به موارد مختلفی مانند میزان تجربه و تخصص فرد در هر فرد متفاوت است.
 3. مراقبت های پس از عمل در صورت درخواست مراجعه کننده
 4. هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی
 5. تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق چربی که برای جلوگیری از شکل گیری حالت گلوله شدن پس از تزریق ضرورری است.
 6. مقدار چربی استخراج شده در بدن در طی انجام لیپوساکشن و مقدار چربی تزریق شده در طی تزریق
 7. هزینه های بیهوشی
 8. درخواست فریز کردن چربی های اضافی برای تزریق بعدی
 9. نسخه های دارویی
 10. پوشاک بعد از عمل لیپوساکشن. برای کاهش احتمال بروز عوارض جانبی انجام لیپوساکشن مانند تورم و کبودی.
 11. رژیم غذایی مخصوص پس از تزریق چربی و رعایت بایدها و نبایدهایی که می تواند در روند بهبودی شما تاثیرگذار باشد.
 12. بالش های خاصی که ممکن است برای بهبود شما لازم باشد.
 13. استفاده از عینک های آفتابی طبی که مانع تابیدن مستقیم نور آفتاب به ناحیه تزریق شده در صورت می شوند.
 14. آزمایش های پزشکی که باید قبل از انجام عمل تزریق آنها را انجام دهید تا پزشک متخصص مطمئن شود که شما در صورت انجام تزریق چربی با مشکلی مواجه نخواهید شد.

 

مطالب بیشتر: تزریق چربی به ران پا

 

هزینه های تزریق چربی به صورت شامل بیمه می شود

هزینه های تزریق چربی به صورت شامل بیمه می‌شود ؟

با توجه به عوامل گفته شده که در میزان هزینه های مصرفی انجام عمل تزریق چربی به صورت تاثیر گذار است می توان با در نظر گرفتن این عوامل برخی از هزینه های مصرفی برای انجام انتقال چربی را کاهش داد. اما راه دیگری هم مانند تحت پوشش بیمه قرار گرفتن عمل جراحی تزریق چربی صورت برای کاهش میزان هزینه های مصرفی انتقال چربی وجود دارد که می توان از این راه استفاده کرد. اما معمولا به این دلیل که تزریق چربی نوعی عمل محسوب می شود تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. ولی می توان از روش هایی برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق چربی استفاده کرد. این روش ها همان موارد استثنائی هستند که برخی از شرکت های بیمه برای عمل های زیبایی در نظر میگیرند.

در برخی موارد هم برخی از شرکت های بیمه به عنوان این که عمل های زیبایی مانند انتقال چربی به صورت تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند درصد هایی برای تخفیف هزینه های مصرفی جراحی تزریق چربی در نظر می گیرد. برای این که بدانید چگونه می توانید با کمک شرکت بیمه خود هزینه های مصرفی انجام تزریق چربی به صورت را کاهش دهید، می توانید از سایت شرکت بیمه درباره راه های کاهش هزینه ی عمل fat injection تحقیق کنید.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

انتخاب کلینیک مناسب برای کاهش هزینه تزریق چربی به صورت

عمل انتقال چربی در بیمارستان و یا در کلینیک های زیبایی توسط یک گروه پزشکی انجام می شود. انجام شدن تزریق چربی شما در بیمارستان و یا کلینیک زیبایی بستگی به پزشک انتخابی شما دارد. در کنار هزینه های دریافتی پزشک متخصص زیبایی برای انجام تزریق چربی به صورت، کلینیک های زیبایی هم مقداری هزینه در مقابل انجام شدن عمل جراحی انتقال چربی دریافت می کنند. هزینه های دریافتی تزریق چربی به صورت در کلینیک های زیبایی به موارد مختلفی مانند مشهور بودن، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی و میزان تخصص گروه پزشکی بستگی دارد.

در واقع شما هنگامی که قصد دارید چنین عمل مهمی را که تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی ظاهری‌تان دارد، انجام دهید، باید تمام جوانب کار را بسنجید و تصمیم بگیرید که آیا ریسک خواهید کرد یا خودتان را به دستان امن یک کلینیک معتبر خواهید سپرد. با این حال شما می توانید با انتخاب یک کلینیک زیبایی در یک موقعیت مکانی پایین تر و یا با معروفیت کمتر میزان هزینه ی دریافتی کلینیک زیبایی برای انجام تزریق چربی به صورت را کاهش دهید. اما باید دقت کنید که کلینیک زیبایی شما گروه پزشکی مناسبی برای انجام عمل جراحی تزریق چربی شما داشته باشد و نکات بهداشتی را در هنگام تزریق رعایت کند. در غیر این صورت کلینیک زیبایی انتخاب شده شما نمی تواند مکان مناسبی برای انجام انتقال چربی شما باشد و حتی زمینه را برای عفونت های احتمالی باز کند که واقعا دردسر دیگری برای متقاضیان تزریق چربی محسوب می شود.

بر اساس تحقیقاتی که انجام گرفته، مشخص شده در دراز مدت، تزریق چربی نه تنها باعث زیبایی و جوانسازی پوست صورت می شود، بلکه با گذشت دفعات تزریق، دیگر نیازی به تزریق پیدا نخواهید کرد. این مزیت بزرگی نسبت به سایر روش های زیبایی است. معمولا 40 درصد از چربی تزریق شده به پوست، تا دو سال ماندگاری دارد و می تواند بدون ذوب شدن، تاثیرش را حفظ کند. به طور خلاصه، متقاضیان تزریق چربی می توانند مطمئن باشند که نتایج به دست آمده از عمل، ارزش هزینه‌ای که انجام می دهند را خواهد داشت.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button