تزریق چربی ارزان چه خطراتی در پی دارد ؟

تزریق چربی ارزان

تزریق چربی یکی از متدهای زیبایی نوین است که امروزه به دلایل مختلفی که وجود دارد، با استقبال زیادی مواجه شده است. همانطور که می دانید در این روش، از چربی های اضافه بدن برای انتقال آن به بخش های دیگر استفاده می شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

انتقال چربی یک روش تکنیکی است که به تخصص بالا نیاز داشته و انجام آن نیاز به تجهیزات پیشرفته ای دارد. از طرفی تزریق چربی نسبت به سایر روش ها و تکنیک های زیبایی موجود، از ماندگاری بیشتری برخوردار بوده و به همین جهت است که هزینه های مربوط به انجام این متد، نسبت به سایر روش های موجود بیشتر است.

 

تزریق چربی ارزان

 

بنابراین لازم است که افراد در مورد تزریق چربی ارزان شک و تردید داشته باشند و این تبلیغات را صرفا به دلیل وجود هزینه های کمتر جدی نگیرند. بنا به آنچه گفته شد، پیوند چربی ارزان قیمت ممکن بوده و به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در این مورد به بحث و بررسی پرداخته و دلایل عدم وجود چنین مواردی را بشماریم.

 

چرا تزریق چربی ارزان ممکن نیست ؟

بسیاری از افرادی که به دنبال انتقال چربی هستند، ممکن است که با چنین تبلیغاتی که از سوی کلینیک های نامعتبر ارائه می شود، روبه رو شوند. در واقع به منظور بررسی این مورد ابتدا بهتر است که در مورد چگونگی تزریق چربی اطلاعاتی را در نظر داشته باشید.

تزریق چربی روشی است که در آن ابتدا ناحیه اهدا کننده چربی مشخص می شود. این ناحیه معمولا منطقه ای است که در آن چربی های اضافه وجود دارد. پس از اینکه ناحیه مورد نظر برای انجام این تکنیک زیبایی انتخاب شد، بی حسی موضعی در این ناحیه اعمال می شود.

بهترین دکتر برای عمل تزریق چربی

هزینه های مربوط به بی حسی موضعی برای افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد و سطح این ناحیه از عوامل تاثیرگذار در این زمینه است. پس از اینکه بی حسی ایجاد شد، از ابزار مخصوصی برای خارج کردن چربی های استفاده می شود.

 

چرا تزریق چربی ارزان ممکن نیست؟

 

این نوع تجهیزات بسیار گران قیمت بوده و تخصصی هستند. با استخراج چربی ها، لازم است که به منظور آماده سازی برای مراحل بعدی، مواد مضر از آنها خارج شود. بدین خاطر لازم است که این چربی های استخراج شده در دستگاه سانتریفیوژ قرار گیرند تا در نهایت مواد اضافی از چربی های مورد نیاز جدا شود.

استفاده از این گونه دستگاه ها نیز هزینه بر بوده و نیاز به افرادی متخصص برای کار با آنها وجود دارد؛ بنابراین می توانید دریابید که در این روش از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و به خصوصی استفاده می شود که هر یک هزینه های مختص به خود را دارا هستند.

در نتیجه می توانید درک کنید که انتقال چربی ارزان قیمت امکان پذیر نیست.

 

تزریق چربی ارزان چه خطراتی در پی دارد ؟

همانطور که پیش تر مطرح شد، در تزریق چربی لازم است که ابتدا چربی های مورد نظر از ناحیه اهدا کننده خارج شوند. در صورتی که متقاضی، پیوند چربی ارزان را برای این کار انتخاب کند، ممکن است که فردی آموزش ندیده در هنگام خارج کردن چربی ها از بدن، به سایر بافت ها نیز آسیب بزند.

در نتیجه بافت های دیگر بدن دچار آسیب شده و این امر ممکن است که عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد. یکی دیگر از خطرات تزریق چربی به صورت ارزان قیمت، احتمال بروز عفونت های مختلف است.

 

تزریق چربی ارزان چه خطراتی در پی دارد؟

 

در حقیقت در صورتی که فرد به کلینیک های زیبایی نامعتبری برای این کار مراجعه کند، امکان این وجود دارد که محل مورد نظر از لحاظ بهداشتی مورد تایید نباشد. در نتیجه در صورتی که از تجهیزات و ابزارهای استریل برای تزریق چربی استفاده نشود، احتمال بروز عفونت های مختلف به نسبت زیادی افزایش می یابد.

آشنایی با تزریق چربی به انگشتان دست

ایجاد کیست از دیگر خطراتی است که تزریق چربی ارزان قیمت به دنبال دارد. در حقیقت در صورتی که تزریق چربی به صورتی متوازن انجام نشود، ممکن است که کیست هایی در بدن فرد متقاضی ایجاد شود. یکی دیگر از خطرات تزریق چربی ارزان قیمت، امکان خارج شدن سلول های چربی از ناحیه پستان است.

در واقع انتقال چربی به پستان یکی از اهداف انجام این تکنیک زیبایی است و بافت پستان ها از حساسیت بالایی برخوردار است. در نتیجه در صورتی که این متد توسط افرادی با مهارت و تجربه کافی صورت نگیرد، ممکن است که آسیب جدی به بافت پستان وارد شود.

 

چرا تزریق چربی ارزان نباید انجام شود؟

با توجه به آنچه مطرح شد، تزریق چربی ارزان خطرات زیادی را برای متقاضی به همراه دارد. به طور کلی لازم است که کلینیکی که فرد متقاضی برای انجام این متد زیبایی در نظر می گیرد از مجوزهای لازم برخوردار بوده و افرادی با تجربه و تخصص لازم در این مراکز مشغول به فعالیت باشند.

تزریق چربی معمولا با هدف برطرف کردن چین و چروک های صورت مانند خط اخم، خط خنده، چروک های پنجه کلاغی و همچنین افزایش حجم قسمت های مختلف صورت و بدن مانند افزایش حجم لب ها، گونه، سینه و مواردی از این قبیل صورت می گیرد.

در صورتی که چربی استخراج شده از ناحیه اهداکننده به درستی سانتریفیوژ نشده و مواد مضر از آن جدا نشود، ممکن است که فرد متقاضی با مشکلات متعددی مواجه شود. از جمله این مشکلات می توان به عفونت و ایجاد لخته های خون در بدن اشاره کرد.

به همین جهت است که متقاضیان انجام این متد زیبایی نباید گول تبلیغات انتقال چربی ازران را بخورند و به این مراکز مراجعه کنند. عوارض ناشی از این گونه تزریق ها جبران ناپذیر بوده و ممکن است که فرد را متحمل پرداخت هزینه های بیشتر برای درمان کند.

 

تزریق چربی ارزان قیمت توسط چه مراکزی ارائه می شود؟

در واقع بسیاری از کلینیک های زیبایی وجود دارند که چنین تبلیغاتی را برای جذب مشتری انجام می دهند. این گونه تبلیغات بیشتر توسط مراکز تازه تاسیس صورت می گیرد که از کادر مجربی برای انجام این متد زیبایی برخوردار نیستند.

تزریق ژل یا چربی زیر چشم چیست؟

از طرفی بسیاری از مراکز غیرمعتبر نیز اقدام به تبلیغات پیوند چربی ارزان قیمت می کنند که این مراکز صلاحیت لازم برای انجام این متد زیبایی را ندارند. البته لازم به ذکر است که برخی از کلینیک ها نیز وجود دارند که تبلیغ تزریق چربی ارزان قیمت را می کنند ولی در هنگامی که به این مراکز مراجعه می کنید، با قیمت های بالا مواجه می شوید.

 

چربی ارزان قیمت توسط چه مراکزی ارائه می شود؟

 

در نتیجه لازم است که پیش از انتخاب کلینیک زیبایی برای پیوند چربی نکات بیان شده را در نظر داشته و تحقیقات لازم را به عمل آورید تا بهترین مرکز را برای تزریق چربی (fat injection) انتخاب کنید.

در نهایت باید بگوییم به دلیل اینکه متد زیبایی تزریق چربی، یکی از روش های ایمن برای رفع چین و چروک و افزایش حجم محسوب می شود، بسیاری از افراد به دنبال سوء استفاده از این تکنیک زیبایی هستند.

به همین جهت لازم است که فرد متقاضی نهایت دقت خود را برای انتخاب مراکز زیبایی به کار ببرد و برای این کار از افرادی که قبل تر این متد را انجام داده اند، مشورت بخواهد.

رضایت و یا عدم رضایت این افراد می تواند کمک شایانی به انتخاب مرکز زیبایی مناسب کند. در ضمن به منظور اطمینان از مهارت و تخصص بهترین دکتر تزریق چربی می توانید از او عکس هایی از نمونه کارهای انجام شده را درخواست کنید و با اطمینان حاصل کردن از تجربه پزشک، فردی آموزش دیده را برای پیوند چربی انتخاب کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map