بهترین پزشک متخصص تزریق چربی در تهران

اولین قدم برای انجام هر نوع عمل زیبایی تحقیق در مورد پزشک و انتخاب مناسب‌ترین گزینه ممکن است. از آنجایی که تزریق چربی به بدن جزو عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید پیدا کردن دکتر مناسب برای انجام آن نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که پزشک تاثیر زیادی در کیفیت کار انجام شده خواهد داشت. در صورتی که دکتر انتخاب شده تخصص و تجربه کافی در زمینه تزریق چربی نداشته باشد احتمال بروز عوارض جانبی و نتایج ناخوشایند در طول جلسه درمانی و بعد از آن دور از انتظار نخواهد بود. تمامی این دلایل سبب شده‌اند تا همه کسانی که به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می‌دهند در انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در ایران حساسیت بالایی به خرج دهند.

اینفوگرافیک راهنمای بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی

اگر قصد انجام تزریق چربی را دارید ولی هنوز تصمیم خود را در مورد پزشک مربوطه نگرفته‌اید شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم تا با مهم‌ترین ویژگی‌هایی که بهترین پزشک برای تزریق چربی در تهران و ایران باید داشته باشد آشنا شوید. کلینیک پوست و مو هلیا با توجه به خدمات و ویژگی‌هایی که دارد موفق شده عنوان بهترین کلینیک تزریق چربی در ایران را به خود اختصاص دهد. شما می‌توانید با تعیین وقت قبلی به این مرکز زیبایی مراجعه کرده و از خدمات دکتر خراسانی که یکی از بهترین‌های کشور است بهره ببرید.

برای افرادی که صورت لاغری دارند و یا بنابه دلایلی صورت آن‌ها دچار فرورفتگی و عدم تقارن شده یا دوست دارند قسمت‌هایی از بدن مثل ساق پا یا پشت دست حجیم‌تر دیده شود تزریق چربی بهترین گزینه درمانی خواهد بود. چربی تزریق شده از بدن خود شخص مثل پهلو، ران پا، شکم یا غیره برداشته شده و بعد از انجام آماده‌سازی‌های لازم در محل مورد نظر تزریق می‌شود. این عمل توسط پزشک متخصص و با اعمال بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. این کار معمولا یک روزه و در یک جلسه صورت می‌گیرد. با توجه به فناوری‌های به کار رفته در آن هیچ عارضه جانبی اذیت کننده‌ای در پی نداشته و بیمار می‌تواند بلافاصله بعد از اتمام کار به انجام فعالیت‌های روزانه خود بپردازد.

بهترین دکتر برای تزریق چربی در کلینیک هلیا

بهترین پزشک برای این منظور به کسی گفته می‌شود که دارای تجربه و تخصص کافی بوده و در کلینیک معتبری که تحت نظارت معاونت درمان است، فعالیت داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های بهترین متخصص تزریق چربی در تهران شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کنیم.

مشخصات بهترین دکتر انتقال چربی
 1. داشتن گواهی تخصصی در زمینه تکنیک‌های زیبایی
 2. رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی از فعالیت او
 3. حضور در کلینیک‌های معتبر
 4. انجام تزریق چربی به کمک کادر درمانی حرفه‌ای
ویژگی‌های بهترین کلینیک ترانسفر چربی
 1. داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشت
 2. برخورداری از تجهیزات پیشرفته
 3. انجام تزریق تحت نظر متخصصین حرفه‌ای
 4. حضور کادر درمان متخصص و مجرب در کلینیک
اهمیت انتخاب بهترین دکتر و کلینیک انتقال چربی در تهران
 1. رسیدن به نتیجه دلخواه از تزریق چربی
 2. جلوگیری از بروز عوارض جانبی
 3. جلوگیری از آسیب‌های بافتی
 4. افزایش ماندگاری انتقال چربی

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

در عمل زیبایی تزریق چربی ابتدا پزشک با مشخص کردن محل برداشت چربی اقدام به برداشت چربی از داخل بافت چربی می کند. نکته‌ی مهمی که حائز اهمیت است این است که ناحیه ای به عنوان سایت اهدا کننده مشخص می شود که در هنگام نوسانات وزن، کمترین تغییر چربی را داشته باشد.

مرحله به مرحله تزریق چربی

پس از برداشت چربی از سایت اهدا کننده، چربی را طی فرآیندی که به آن تصفیه با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ می گویند از مایعات آن جدا می‌کنند و آماده تزریق به بدن می کنند. در واقع نباید از این قسمت به سادگی عبور کرد؛ زیرا فرآیند به دست آوردن بافت های چربی سالم، بسیار دقت و ظرافت می خواهد. به همین دلیل نیاز به کادر مجرب و پزشکانی حاذق دارید تا بدون آسیب رساندن به سلول ها و عصب های چربی، آن ها را برداشت کرده، تصفیه کرده و سپس برای تزریق آماده کند. پس از این مرحله، چربی را با استفاده از یک سرنگ کوچک و مخصوص به داخل پوست ناحیه مشخص شده فرو کرده و چربی تزریق می شود. تزریق چربی به ناحیه دریافت کننده یک عمل ظریف و دقیق است و نیازمند علم و مهارت در حوزه عمل زیبایی است. تزریق چربی به صورت پراکنده به ناحیه دریافت کننده تزریق می شود.

یک نکته‌ای که معمولا در کلینیک های معتبر و پرآوازه رعایت می شود، راحتی متقاضی پس از تزریق چربی است. به این صورت که برخی کلینیک ها برای اینکه سریعتر کار کنند، مقدار چربی را که باید در چند جلسه تزریق شود تا حالت گلوله شدن ایجاد نشود در یک جلسه تزریق می کنند که باعث نارضایتی مشتری از نتیجه می شود.

مطالب بیشتر: تزریق چربی برای افراد لاغر

پزشک تزریق چربی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همان طور که گفته شد انتخاب پزشک مناسب برای انجام خدمات تزریق چربی اهمیت بسیار بالایی دارد، چرا که مهارت و تخصص پزشک می‌تواند نتایج کار را به طور کلی تغییر دهد. اما سوالی که در این میان برای داوطلبان تزریق چربی ایجاد می‌شود این است که یک پزشک خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ و یا از کجا تشخیص دهیم که پزشک انتخاب شده مناسب برای این کار است یا نه؟ برای این منظور در زیر به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های یک پزشک خوب و ایده‌آل پرداخته‌ایم:

 • فعالیت در کلینیک زیبایی معتبر

 اولین قدم در تشخیص پزشک خوب تحقیق در مورد محل کار او است چرا که پزشک‌های با تجربه و متبحر در کلینیک‌های معتبر فعالیت می‌کنند، پس جهت انتخاب بهترین پزشک قبل از هر کاری بهترین مراکز تزریق چربی در تهران یا ایران را بررسی کنید.

 • داشتن مجوز رسمی از معاونت درمان کشور

متاسفانه افراد بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف زیبایی با عنوان پزشک فعالیت می‌کنند؛ در حالی که دارای مجوز و تخصص کافی در این حوزه نیستند به همین دلیل قبل از تصمیم‌گیری حتما توجه داشته باشید تا پزشک دارای مجوز رسمی از معاونت درمان کشور باشد.

 • داشتن تخصص کافی در زمینه پیش بینی و تشخیص

پزشک متخصص باید توانایی تشخیص بالایی داشته باشد تا بتواند در بیمارهای مختلف با شرایط متفاوت بهترین تصمیم را در زمینه درمانی اتخاذ کند. به عنوان مثال پزشک باید توانایی این را داشته باشد که بعد از انجام معاینه‌های لازم بهترین مکان را برای برداشت چربی تشخیص دهد. این ناحیه از شخصی به شخص دیگر متفاوت خواهد بود.

 • داشتن تبحر و مهارت بالا برای تزریق چربی

تزریق چربی در دسته عمل‌های زیبایی غیر تهاجمی قرار دارد به همین دلیل پزشکی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند تمامی مراحل تزریق چربی را با موفقیت و دقت بالایی پشت سر بگذارد. در صورتی که پزشک تجربه کافی برای انجام این کار را نداشته باشد احتمال ایجاد مشکلات ناخوشایندی مثل عدم تقاون، بروز عوارض جانبی خطرناک و غیره دور از انتظار نخواهد بود.

 • ارائه مشاوره و راهنمایی درست در رابطه با تزریق چربی

 یک پزشک خوب باید این توانایی را داشته باشد تا بیمار را در مورد تمامی مسائل مربوطه در زمینه تزریق چربی مطلع کند. برای این منظور گذراندن یک جلسه مشاوره قبل از هر کاری ضروری است. در این جلسه در مورد مراقبت‌های لازم و تمامی آنچه که در انتظار داوطلب تزریق چربی است صحبت خواهد شد.

مطالب بیشتر: جلسات تزریق چربی

ویژگی های پزشک تزریق چربی

توانایی پیش بینی و تشخیص

پزشک متخصص باید توانایی تشخیص بالایی داشته باشد، در واقع مهم ترین و ابتدایی ترین قدرتی که پزشک باید داشته باشد تشخیص او است که عامل تفاوت او با سایر افراد است. قبل از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، پزشک در یک جلسه به معاینه پزشک می پردازد و در این جلسه قسمت های قابل برداشت چربی را تعیین می کند. معمولا انتخاب از بین قسمت شکم، کمر و یا پهلو تصمیمی است که بهتر است پزشک جهت پیشگیری از مشکلات پس از تزریق انتخاب کند. ضمن اینکه به این سه ناحیه بیشتر اشاره شده چون مقاومت بیشتری در مقابل ذوب شدن در بدن دارند و طبیعتا باعث می شوند نتایج عمل ماندگارتر شود.

پزشک با یک بار معاینه باید تشخیص دهد که از کدام ناحیه می‌توان چربی را برداشت کرد. حتی ممکن است اشخاصی که قصد انجام تزریق چربی را دارند، بسیار لاغر بوده و از توده های چربی مازاد برخوردار نباشد، در این صورت قطعا لیپوساکشن از بدن چنین فردی به هیچ وجه امری عقلانی نخواهد بود و به همین جهت در چنین شرایطی،مهارت تشخیص پزشک یک امر مهم و ضروری برای او خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

تبحر و مهارت دکتر برای تزریق چربی

تزریق چربی به پوست عملی است که نیازمند ظرافت و دقت فراوان است که باید توسط پزشک با تجربه و با مهارت انجام گیرد. مهم‌ترین قسمت عمل انتقال چربی انتخاب هوشمندانه پزشک است؛ زیرا پزشکان تازه کار به دلیل نداشتن تجربه و کم بودن تعداد عمل‌هایشان، مهارت و تبحر یک پزشک با تجربه را ندارند و ممکن است در حین عمل دچار مشکلاتی شوند. همچنین علاوه بر نکات گفته شده پزشک باید حتما به تکنیک‌های روز دنیا آشنا باشد.

امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی، روزانه دستگاه‌ها و متد‌های جدیدی به دنیا معرفی می‌شود که علاوه بر راحت‌تر شدن انجام عمل از عوارض جانبی کمتری نیز برخوردار است و از بروز بیماری‌های پس از عمل تزریق چربی می‌کاهد؛ لذا با توجه به نکات گفته شده پزشک حتما باید علم و مهارت خود را به روز نگه دارد و خود را با آن‌ها تطبیق داده و برای عمل تزریق چربی به مراجعه‌کنندگان از تکنیک‌های روز دنیا استفاده کند.

مطالب بیشتر: روش های داشتن گونه های برجسته

تبحر و مهارت دکتر برای تزریق چربی

ارائه مشاوره و راهنمایی درست در رابطه با تزریق چربی

همه مراجعه‌کنندگان برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی حتما باید قبل از عمل زیبایی با پزشک مشورت کنند و در مورد تمامی جوانب قبل و بعد از انجام تزریق چربی به آگاهی کاملی برسند. لازم و ضروری است که متقاضی نسبت به تمام مراحل عمل آگاهی داشته باشد تا در مواجهه با عوارض که بسیار اندک و کم هستند( معمولا چربی چون از بافت های خود بدن محسوب می‌شود، توسط سیستم ایمنی بدن به آسانی جذب بدن می‌شود و هیچ‌گونه درد و حساسیتی به همراه ندارد ) با آمادگی کامل به استقبال شرایط برود.

تمامی مراجعه‌کنندگان به پزشک تزریق چربی همیشه تصمیمات درست و منطقی در رابطه با انجام این عمل نمی‌گیرند و گاهی فراتر از حد از عمل انتقال چربی انتظار دارند؛ لذا با مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها از قبل باید شخص را از نتایج واقعی آن آگاه ساخت. گاهی نیز ممکن است افراد مراجعه‌کننده نیازی به تزریق چربی نداشته باشند و با انجام کار‌های کوچکی نیازشان بر طرف شود.

در اکثر موارد ارائه یک جلسه مشاوره به فرد مراجعه‌کننده برای حفظ سلامتی او بسیار تاثیر گذار است و پزشک با ارائه‌ی پیشنهادات بهتر به فرد مراجعه‌کننده باعث بدست آوردن یک نتیجه مطلوب و خوب برای بیمار خواهد شد. لازم است تا قبل از انجام عمل تزریق چربی، پزشک و بیمار در رابطه با هدف و نتیجه مورد انتظار گفت و گو کنند و پزشک نیز با معاینه فرد از نتیجه احتمالی پس از تزریق چربی، او را آگاه سازد.

مشاهده شده برخی از عمل‌های تزریق چربی به دلیل عدم رعایت مراقبت‌های پس از عمل به ناکامی گراییده و به آن نتیجه‌ای که پیش بینی می‌شد، نرسیده است. معمولا اینجا توصیه‌هایی که پزشک گوشزد می‌کند، واقعا مهم است. کارهایی ساده اما جزئی مانند عدم مصرف موادی که باعث لخته شدن خون می‌شوند، عدم شستشوی ناحیه تزریق شده در روز اول، اعمال کمپرس یخ بر ناحیه تزریق شده و ناحیه برداشت شده که برای رفع کبودی‌های خفیف، واقعا موثر عمل می‌کند، تمامی این‌ها بخشی از عمل محسوب می‌شوند و بسیاری نکات دیگر وجود دارند که فقط یک پزشک مجرب می‌تواند با توصیه کردن آن‌ها، احتمال موفقیت عمل را بیشتر کند به همین دلیل در نظر داشته باشید تزریق چربی، فقط بخشی از فرآیند کلی است. همچنین پزشک باید روش و متد تزریق چربی که قرار است انجام دهد را برای شخص مراجعه‌کننده مشخص کند و چگونگی انجام این عمل زیبایی را برای فرد مراجعه‌کننده شرح دهد.

مطالب بیشتر: نتیجه نهایی تزریق چربی

معیارهای انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی

برای اینکه بتوانید بهترین پزشک متخصصی که می تواند این عمل را انجام دهد، شناسایی کنید باید معیار‌هایی را برای انتخاب آن در نظر بگیرید:

در واقع با استفاده از این معیار‌ها شما می‌توانید به راحتی پزشک متخصص مورد نظر خود را بیابید و تزریق چربی را توسط او انجام دهید.

 1. داشتن تخصص و دانش در زمینه انتقال چربی
 2. مهارت و تجربه برای انجام عمل‌های زیبایی
 3. داشتن اعتماد به نفس در انجام تزریق چربی به صورت و سایر نواحی بدن فرد و همچنین سایر عمل‌های زیبایی
 4. دارای وجدان کاری و مسئولیت پذیری
 5. دارای دلسوزی و همدلی در شنیدن حرف‌های بیماران و مراجعه‌کنندگان
 6. داشتن تعادل در گرفتن هزینه‌ها
 7. بررسی شرایط بیمار در همه زمینه‌های مالی و خانوادگی
 8. نحوه گفت و گو و صحبت با بیمار
 9. داشتن محبوبیت در بین افراد
 10. داشتن صداقت با بیمار

و بسیاری از صفات دیگر که پزشک متخصص ماهر و وظیفه شناس باید دارا باشد تا بتواند مخاطبان را به خود جذب کند و بهترین کیفیت را از تزریق چربی و یا عمل‌های زیبایی دیگر به آن‌ها ارائه دهد.

تفاوت اصلی بهترین متخصص تزریق چربی با سایر پزشکان

قطعا باید این موضوع را دانست که هزینه‌های انجام عمل تزریق چربی زیر نظر یک متخصص معروف، بیشتر خواهد بود؛ زیرا هم سلامتی عمومی بدن را تضمین می‌کند و هم ماندگاری و عمر بیشتر عمل را ضمانت می‌کند. برخی پزشکان سعی می‌کنند میزان چربی که باید در ۳ جلسه تزریق شود، در یک جلسه تزریق می‌کنند و این باعث ریسک بیشتر در کل فرآیند عمل می‌شود. حتی در برخی موارد دیده شده که منجر به تخلیه چربی می‌شود و هزینه‌های متقاضی را دو چندان می‌کند. در کل تزریق چربی به صورت، عملی نیست که باعث ایجاد حساسیت و عوارض شود اما شدیدا عمل ظریفی است و دقت زیادی می‌خواهد. باید بدانید تعیین نقاط صحیح برای تزریق چربی از حیاتی‌ترین نکات موفقیت عمل محسوب می‌شود.

نتایج حاصل از عمل تزریق چربی توسط پزشک با تجربه

همان‌طور که گفته شد تزریق چربی با هدف زیبایی صورت و بدن یا جوانسازی ناحیه خاصی مثل پشت دست یا صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل در صورتی که تمامی مراحل کار با موفقیت طی شوند نتایج مثبت بسیار خوبی را به دنبال خواهند داشت. ناگفته نماند که مثل هر عمل زیبایی دیگری در طول جلسه تزریق چربی نیز احتمال بروز خطرات احتمالی و نتایج نامطلوب وجود خواهد داشت اما اگر مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق چربی به دقت رعایت شوند و به پزشک و کلینیکی معتبر مراجعه کنید احتمال بروز موارد منفی خیلی کاهش خواهد یافت.

نتایج حاصل از عمل تزریق چربی بلافاصله بعد از انجام آن قابل مشاهده خواهد بود. البته در چند روز اول نتایج مثبت به دست آمده می‌توانند همراه با برخی عوارض جانبی مثل تورم، کبودی، درد در نواحی تزریق و مواردی از این قبیل باشد. هر چه قدر که پزشک با مهارت بالایی عملیات لازم در طول جلسه درمانی را انجام دهد همان قدر میزان این عوارض جانبی کمتر بوده و بیمار دوره نقاهت کوتاهی را تجربه خواهد کرد.

مطالب بیشتر: بعد از تزریق چربی چه بخوریم؟

نتایج حاصل از تزریق چربی

چرا کلینیک هلیا به عنوان بهترین مرکز تزریق چربی در ایران شناخته می‌شود؟

کلینیک تخصصی هلیا موفق شده تا در چند سال اخیر نام خود را در لیست بهترین مرکز تزریق چربی و سایر فعالیت‌های زیبایی و جوانسازی قرار دهد. به طوری که افراد با مراجعه به این مرکز با خیال راحت و با کمترین احساس تنش می‌توانند اقدام به کارهای لازم بکنند. از جمله مهم‌ترین دلایل برای محبوبیت این کلینیک حضور دکتر خراسانی به عنوان بهترین متخصص تزریق چربی در تهران است. علاوه بر آن این کلینیک همواره تلاش می‌کند تا از تکنیک‌ها و دستگاه‌های به روز دنیا با هدف درمان و جوانسازی بیماران خود استفاده کند. بنابراین مراجعه‌کنندگان می‌توانند به بهترین نتایج ممکن با ایمنی بالای کار دست یابند. کادر درمانی ما در تمامی مراحل کار و تا بهبودی کامل همراه شما عزیزان خواهند بود.

بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

 منبع:

body-jet.co.uk/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed