درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین دکتر برای عمل تزریق چربی

آشنایی با تزریق چربی

بی شک همه ی افراد به دنبال یافتن بهترین دکتر ” تزریق چربی ” هستند تا علاوه بر انجام یک عمل خوب و بی نقص، با عوارض جانبی و خطرات کمتری رو برو شوند.

fat injection به وسیله یک پزشک متخصص، باعث خواهد شد تا انجام عمل زیبایی به صورت حرفه ای و کاملا بی عیب و ایراد صورت گیرد که در نهایت باعث می شود که شخص به نتیجه دل خواه و مطلوب خود برسد.

fat injection به دلیل استفاده نکردن از مواد شیمیایی و مصنوعی و تزریق چربی بدن خود فرد مراجعه کننده، یک عمل زیبایی کاملا طبیعی و سالم شناخته می شود که اثرات آن با دوام و طولانی مدت هستند.

همچنین امکان بروز عوارض جانبی ناشی از تزریق چربی پس از عمل زیبایی بسیار کم و خطری سلامتی فرد را تهدید نمی کند.

بهترین دکتر تزریق چربی کیست ؟ و باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟ با ما همراه باشید.

تزریق چربی چگونه انجام می شود ؟

در عمل زیبایی تزریق چربی، در ابتدا پزشک با مشخص کردن محل برداشت چربی از اقدام به برداشت چربی از داخل بافت چربی می کند.

نکته مهمی که حائز اهمیت است این است که ناحیه ای به عنوان سایت اهدا کننده مشخص می شود که در هنگام نوسانات وزن، کمترین تغییر چربی را داشته باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

 

پس از برداشت چربی از سایت اهدا کننده، چربی را طی فرایندی از مایعات آن جدا میکنند و آماده تزریق به بدن می کنند.

چربی را با استفاده از یک سرنگ کوچک و مخصوص به داخل پوست ناحیه مشخص شده فرو کرده و چربی تزریق می کند.

فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

تزریق چربی به ناحیه دریافت کننده به عمل ظریف و دقیق است و نیازمند علم و مهارت در حوزه عمل زیبایی است. fat injection به صورت پراکنده به ناحیه دریافت کننده تزریق می شود.

 

پزشک تزریق چربی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

پزشک ” متخصص تزریق چربی ” باید علاوه بر اینکه دانش و علم در زمینه جراحی پلاستیک داشته باشد، از توانایی و مهارت در زمینه fat injection نیز برخوردار باشد.

به ویژه پزشک متخصص عمل های زیبایی که به دلیل سر و کار داشتن با عضو های ظریف و مرتبط با زیبایی باید حتما دارای تجربه و مهارت در این زمینه باشد.

به همین منظور هر فردی که قصد انجام عمل زیبایی تزریق چربی را دارد باید به دنبال یک پزشک و کلینیک زیبایی با کیفیت و با تجربه باشد.

 

پزشک تزریق چربی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

توانایی پیش بینی و تشخیص

پزشک متخصص باید توانایی تشخیص بالایی داشته باشد، در واقع مهم ترین و ابتدایی ترین قدرتی که پزشک باید داشته باشد تشخیص او است که عامل تفاوت او با سایر افراد است.

قبل از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، پزشک در یک جلسه به معاینه پزشک می پردازد و در این جلسه قسمت های قابل برداشت چربی را تعیین می کند.

پزشک با یک بار معاینه باید تشخیص دهد که از کدام ناحیه می توان چربی را برداشت کرد.

حتی ممکن است اشخاصی که قصد انجام تزریق چربی را دارند، بسیار لاغر بوده و از توده های چربی مازاد برخوردار نباشد، در این صورت مهارت تشخیص پزشک یک امر مهم و ضروری برای او خواهد بود.

 

تبحر و مهارت دکتر برای تزریق چربی

تزریق چربی به پوست عملی است که نیازمند ظرافت و دقت فراوان است که باید توسط پزشک با تجربه و با مهارت انجام گیرد.

مهم ترین قسمت عمل زیبایی fat injection، انتخاب هوشمندانه پزشک است، زیرا پزشکان تازه کار به دلیل نداشتن تجربه و کم بودن تعداد عمل هایشان، مهارت و تبحر یک پزشک با تجربه را ندارند و ممکن است در حین عمل دچار مشکلاتی شود.

تزریق چربی به روش بادی جت

همچنین علاوه بر نکات گفته شده، پزشک باید حتما به تکنیک های روز دنیا آشنا باشد.

امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی، روزانه دستگاه ها و متد های جدیدی به دنیا معرفی می شود که از علاوه بر راحت تر شدن انجام عمل، از عوارض جانبی کمتری نیز برخوردار است و از بروز بیماری های پس از عمل تزریق چربی می کاهد.

لذا با توجه به نکات گفته شده پزشک حتما باید علم و مهارت خود را به روز نگه دارد و خود را با آن ها تطبیق داده و برای عمل تزریق چربی به مراجعه کنندگان از تکنیک های روز دنیا استفاده کند.

 

تبحر و مهارت دکتر برای تزریق چربی

 

ارائه مشاوره و راهنمایی درست در رابطه با تزریق چربی

همه مراجعه کنندگان برای انجام عمل زیبایی fat injection حتما باید قبل از عمل زیبایی با پزشک مشورت کنند و در مورد تمامی جوانب قبل و بعد از انجام تزریق چربی به آگاهی کاملی برسند.

تمامی مراجعه کنندگان به پزشک تزریق چربی همیشه تصمیمات درستی و منطقی در رابطه با انجام این عمل نمی گیرند و گاهی فراتر از حد از عمل زیبایی fat injection انتظار دارند.

لذا با مشاوره ها و راهنمایی ها قبل از باید شخص را از نتایج واقعی آن آگاه ساخت.

گاهی نیز ممکن است افراد مراجعه کننده نیازی به تزریق چربی نداشته باشند و با انجام کار های کوچکی نیازشان بر طرف شود.

در اکثر موارد ارائه یک جلسه مشاوره به فرد مراجعه کننده برای حفظ سلامتی او بسیار تاثیر گذار است و پزشک با ارائه پیشنهادات بهتر به فرد مراجعه کننده باعث به بدست آوردن یک نتیجه مطلوب و خوب برای بیمار خواهد شد.

لازم است تا قبل از انجام عمل زیبایی fat injection، پزشک و بیمار در رابطه با هدف و نتیجه مورد انتظار گفت و گو کنند و با پزشک نیز با معاینه فرد از نتیجه احتمالی پس از تزریق چربی، او را آگاه سازد.

تزریق چربی به لب بهتر است یا تزریق ژل

همچنین پزشک باید روش و متد تزریق چربی که قرار است انجام دهد را برای شخص مراجعه کننده مشخص کند و چگونگی انجام این عمل زیبایی را برای فرد مراجعه کننده شرح دهد.

 

نتایج حاصل از عمل تزریق چربی توسط پزشک با تجربه

آثار برجستگی و پر شدن نواحی مورد نظر پس از انجام تزریق چربی به خوبی و پس از چند لحظه قابل مشاهده است و زیبایی ظاهری شما دوباره به دوران جوانی شما باز خواهد گشت.

ممکن از پس از انجام انتقال چربی به مدت یک هفته در محل تزریق شده کبودی و ورم وجود داشته باشد که یک امر کاملا طبیعی است و این عارضه با انجام ترفند هایی و خوردن به موقع و منظم دارو ها پس از گذشت مدتی کوتاه رفع خواهد شد.

نتایج حاصل از fat injection دائمی است و تمامی افراد پس از گذشت چندین ساله پس از انجام عمل، همچنان آثار و نتایج تزریق چربی را در ظاهر خود دارند.

به دلیل با تجربه بودن پزشک و پیش بینی خطرات احتمالی، عوارض جانبی کمتری فرد مراجعه کننده را تهدید می کند.

به عنوان مثال ممکن است در صورت صلاحدید پزشک، برای بیمار پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، داروهای آنتی بیوتیک تجویز شود تا از بروز هر گونه عفونت و چرک در ناحیه تزریق شده پیشگیری شود.

 

نتایج حاصل از عمل تزریق چربی توسط پزشک با تجربه

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map