تزریق چربی

تزریق چربی برای افراد لاغر و نتیجه آن

تزریق چربی برای افراد لاغر و نتیجه آن چگونه است؟

تزریق چربی برای افراد لاغر

آن هایی که دارای صورت های لاغر هستند، معمولا ترجیح می دهند این وضعیت را با استفاده از روشی مدرن و مطمئن مثل تزریق چربی تغییر بدهند و ریسک فعالیت های سنگین جراحی برای عوض کردن شکل ظاهری صورت را نپذیرند.

به جای استفاده از ایمپلنت های سیلیکونی که هم بسیار گران هستند و هم عوارض و درد زیادی را به افراد تحمیل می کنند، می توان از چربی های بدن خود فرد برای ایجاد وضعیت ظاهری مناسب در چهره او کمک گرفت. در نتیجه تزریق چربی برای افرادی که دارای صورت لاغر هستند و از این وضعیت راضی به نظر نمی رسند، یک انتخاب ایده آل خواهد بود.

 

تزریق چربی برای صورت های لاغر

 

انتقال چربی به صورت، یکی از بهترین روش ها برای جوانسازی چهره به شمار می رود. این کار هم می تواند خط و خطوط روی چهره را برای مدتی از بین ببرد و هم در ایجاد حجم مناسب برای صورت مناسب به نظر می رسد.

افرادی که دارای صورت های لاغر هستند و برجستگی خاصی روی صورت آن ها دیده نمی شود، زودتر از دیگران در معرض نشانه های افزایش سن قرار می گیرند. این افراد اما با پشت سر گذاشتن تزریق چربی، می توانند به ظاهر دلخواه خود برسند و طراوت و شادابی قابل توجهی در وضعیت ظاهری خود به وجود بیاورند.

نتایج طبیعی، ماندگاری بالا، ریسک پایین و امن بودن، از ویژگی هایی هستند که افراد را به طرف تزریق چربی سوق می دهند. اگر همه چیز در شرایط استاندارد و کنترل شده صورت بگیرد و اگر این کار زیر نظر یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود، نتایج نهایی فرآیند بسیار مطلوب خواهد بود. این روشی است که به شما کمک می کند با استفاده از چربی های انباشته شده در بدن خودتان، به زیبایی دلخواه برسید.

 

تزریق چربی به صورت چگونه انجام میشود؟

اگر دارای صورت لاغر هستید و اگر گونه ها و سایر اجزای صورت شما به خوبی دیده نمی شوند و حالتی یکنواخت برای چهره شما به وجود آورده اند، می توانید تزریق چربی به گونه را برای خود در نظر بگیرید.

این یک فرآیند پزشکی مدرن است که در آن با استفاده از چربی های یک نقطه از بدن، برای حجم بخشیدن به صورت یا یک نقطه دیگر از بدن استفاده می شود.

 

تزریق چربی به صورت چگونه انجام میشود

 

تزریق چربی به صورت با برداشتن چربی ها از بدن از طریق لوله های نازک و کوچک کانولا آغاز می شود. این اولین مرحله فرآیند به شمار می رود. سپس نوبت به خالص سازی چربی ها به کمک چرخش سریع می رسد. در این مرحله چربی ها از سایر مایعات جدا می شوند تا آمادگی لازم برای تزریق شدن را به دست بیاورند. در مرحله نهایی نیز تزریق چربی ها با سوزن های کوچک صورت خواهد کرد.

شما در جریان این فرآیند درد زیادی تحمل نمی کنید و پس از آن نیز با عارضه های جانبی متعددی روبرو نمی شوید. به جز ایجاد حجم مطلوب در صورت، سلول های بنیادی موجود در سلول های چربی، در بهبود بافت های بدن شما نیز موثر هستند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مزیت های تزریق چربی به صورت های لاغر

افرادی که دارای صورت های لاغر هستند، به کمک تزریق چربی می توانند یک تغییر بسیار مطلوب در وضعیت ظاهری خود به وجود بیاورند. این فعالیت به طور کلی، مزایای قابل توجهی دارد:

  1. تزریق چربی ریسک بسیار پایینی دارد. چرا که در این فعالیت از چربی های بدن خود شما استفاده می شود و در نتیجه این احتمال وجود نخواهد داشت که بدن، چربی ها را به عنوان ترکیب خارجی شناسایی کند و آن ها را پس بزند.
  2. در تزریق چربی به صورت معمولا به جای بیهوشی، از بی حسی موضعی استفاده می شود. این موضوع نیز درصد اطمینان فرآیند را افزایش می دهد.
  3. شما می توانید در این فرآیند با ایجاد حجم مناسب برای صورت، برجسته سازی لب ها و یا گونه ها، از چهره دلخواه خود برخوردار شوید و اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورید.
  4. زمان انجام این فعالیت چندان طولانی نیست و دوران ریکاوری پس از آن نیز در روند فعالیت های همیشگی زندگی شما، مشکل خاصی به وجود نمی آورد.
  5. نتایج حاصل از این فعالیت زیبایی، کاملا طبیعی و دلچسب هستند.
  6. ماندگاری انتقال چربی به صورت نسبت به روش هایی مثل استفاده از فیلر ها، به مراتب بیشتر خواهد بود.

 

نتایج تزریق چربی به صورت های لاغر

نتایج تزریق چربی برای افراد لاغر ، شگفت انگیز به نظر می رسد. چرا که این کار موجب ایجاد حجم مناسب و ایده آل برای صورت شما خواهد شد. شما به محض پایان فرآیند، تغییراتی را در ظاهر خود مشاهده می کنید. به مرور زمان نیز این تغییرات تکامل کافی را به دست می آورند و ظاهر جدید شما را می سازند.

 

نتایج تزریق چربی به صورت های لاغر

 

اگر تزریق چربی را برای گونه ها در نظر گرفته باشید، این موضوع به یک تغییر بسیار مطلوب در چهره شما ختم می شود. اگر این کار را برای لب ها انجام داده اید، صاحب لب هایی برجسته و زیبا می شوید و اگر در صورت یا پیشانی این تزریق را انجام بدهید، چهره ای جوان تر و شاداب تر پیدا می کنید و خط و خطوط روی چهره را به حداقل می رسانید. حالا همه اجزای صورت شما بهتر دیده می شوند و زیبا تر از قبل به نظر می رسند.

 

تزریق چربی برای افراد لاغر چه عوارضی دارد؟

درست همانند سایر فعالیت های زیبایی، انتقال چربی نیز عوارضی را به دنبال دارد اما آثار جانبی ناشی از این فعالیت، بسیار محدود هستند و دست و پای شما را نمی بندند. شما پس از انجام این فرآیند، ناچار به ماندن و حبس کردن خود در خانه نیستید و به راحتی می توانید با ترک منزل، در همه فعالیت های اجتماعی شرکت داشته باشید.

کبودی، تورم و التهاب پوستی، از نشانه های پس از تزریق چربی به شمار می روند. نشانه هایی که معمولا در فاصله چند روز پس از انجام فعالیت، افزایش پیدا می کنند و پس از آن روندی نزولی دارند. معمولا پس از پایان یک هفته، این نشانه ها به طور کامل از بین می روند و شما این دوران را به خوبی سپری می کنید.

 

هزینه تزریق چربی برای افراد لاغر

زمانی که انتقال چربی را برای صورت خود در نظر می گیرید، به میزان چربی بسیار زیادی نیاز ندارید. در نتیجه این فعالیت نسبت به چربی مورد نیاز برای سینه یا باسن، برای شما از لحاظ مالی کم هزینه تر خواهد بود. با این حال نباید فراموش کنید که این فعالیت زیبایی در چند مرحله مختلف انجام می شود و مراحلی مثل برداشت چربی ها، خالص سازی و سپس تزریق آن ها، هزینه خاص خودشان را به دنبال خواهند داشت.

انتقال چربی به صورت های لاغر، یک فعالیت کم هزینه و ارزان به شمار نمی رود اما با توجه به مزیت هایی که دارد و با در نظر گرفتن ماندگاری بسیار بالا، می توان آن را یک فعالیت به صرفه دانست. چربی تزریق شده به صورت برای مدت زیادی در بدن شما باقی می ماند و این یک امتیاز بزرگ به شمار می رود. امتیازی که موجب می شود شما برای مدت بسیار زیادی، به تزریق چربی بعدی نیاز نداشته باشید.

لازم به ذکر است که در این کلینیک روش های تزریق چربی نانوفت و میکروفت مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)