تزریق چربی

تزریق چربی از شکم به صورت امکان پذیر است؟

تزریق چربی از شکم به صورت امکان پذیر است؟

تزریق چربی از شکم به صورت

شاید چیزهای زیادی در مورد تزریق ژل و بوتاکس به صورت و تاثیرات این فعالیت ها شنیده باشید اما یک روش کاملا طبیعی تر برای حجم بخشیدن به صورت نیز وجود دارد و آن، تزریق چربی از شکم به صورت است.

تزریق چربی از شکم به صورت

دریافت تخفیف نقدی تزریق چربی فقط تا آخر این هفته (تعداد محدود)

شما به راحتی می توانید از چربی های موجود در شکم خود، برای جوانسازی پوست صورت و از بین بردن نشانه های افزایش سن در چهره خود استفاده کنید. این یک فرآیند زیبایی مدرن با نتایج بسیار قابل توجه است که در این سال ها در تمام دنیا محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده و این محبوبیت، دائما در حال افزایش است.

تقریبا همه افراد، مقداری ذخیره چربی در شکم خود دارند. با برداشتن مقدار کمی از این چربی ها، می توان حجم ایده آلی برای نقاط مختلف صورت به وجود آورد. از آن جایی که در این فعالیت چربی ها از بدن خود شما گرفته می شوند، خبری از بروز واکنش های آلرژیک و عفونت های مختلف نیست و درصد موفقیت این فعالیت بسیار بالا به نظر می رسد.

استفاده از تکنیک های مدرن و روش های اصولی، بسیاری از نگرانی های قبلی در مورد انتقال چربی را به طور کامل برطرف کرده اند. شما می توانید این فعالیت را با درصد اطمینان بسیار بالا و بدون نگرانی و استرس پشت سر بگذارید و ظاهر دلخواه خود را به دست بیاورید.

شاید در گذشته استفاده از چربی های شکم برای ایجاد یک وضعیت ظاهری ایده آل در صورت تنها یک رویا بود اما این رویا حالا دیگر به کمک علم و فناوری های روز دنیا، به حقیقت تبدیل شده است.

چرا شکم برای برداشت چربی انتخاب می شود؟

به طور معمول، شکم یکی از اولین انتخاب ها در زمینه برداشت چربی ها به شمار می رود. این موضوع دلیل کاملا مشخصی دارد. به طور کلی چربی هایی که در شکم موجود هستید، مقاومت بسیار زیادی دارند و با ورزش و یا رژیم غذایی، به سادگی آب نمی شوند.

چرا شکم برای برداشت چربی انتخاب می شود؟

شکم جزو آخرین نقاط در بدن است که به ورزش و رژیم واکنش نشان می دهد. در نتیجه وقتی از همین سلول های چربی برای حجم دادن به صورت استفاده می شود، این چربی ها به سادگی از بین نمی روند و تا مدت نسبتا زیادی در صورت شما باقی می مانند. حتی اگر به سراغ رژیم و ورزش نیز بروید، این چربی ها چندان تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

برداشت چربی ها در این فرآیند از نقاط دیگری مثل ران و یا باسن نیز امکان پذیر است اما شکم ایده آل ترین انتخاب در تزریق چربی به شمار می رود. می توان از چربی های موجود در شکم به خوبی برای انتقال به صورت استفاده کرد. توجه داشته باشید که برای برداشت چربی از شکم، حتما نباید یک شکم بسیار بزرگ داشته باشید. این کار به راحتی برای افراد لاغر نیز امکان پذیر خواهد بود.

تزریق چربی در چه نقاطی از صورت، انجام می شود؟

شما می توانید تزریق چربی را برای نقاط بسیار متفاوتی از صورت خود در نظر داشته باشید. در حقیقت می توان چربی برداشته شده از بدن را برای کاربرد های متفاوتی در صورت به کار برد. در تمامی موارد نیز نتایج حاصل از این فعالیت، کاملا رضایت بخش هستند.

به کمک تزریق چربی، می توان خطوط پیشانی را محو کرد. این خطوط معمولا سن شما را بیشتر از سن واقعی نشان می دهند و از محو شدن آن ها، جوانسازی را برای ظاهر شما به ارمغان می آورد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

همچنین می توانید از تزریق چربی، برای به وجود آوردن حجم مناسب در لب ها و برجسته سازی آن ها نیز استفاده کنید. لب های بزرگ و برجسته این روزها به شدت مورد توجه هستند و از ملاک های زیبایی به شمار می روند.

از بین بردن فرورفتگی های زیر چشم، از بین بردن آثار زخم به جا مانده در صورت، تزریق چربی به گونه جهت برجسته سازی گونه در مردان و زنان، ایجاد یک فرم متقارن و جذاب برای چانه و همچنین طراوت بخشیدن به پوست صورت، از کاربرد های دیگر تزریق چربی به صورت شما محسوب می شوند. شما با تزریق چربی، نسخه ای جوان تر و شاداب تر از خودتان را به دست خواهید آورد.

آیا تزریق چربی به بیهوشی نیاز دارد؟

خیلی ها دوست دارند بدانند که آیا فرآیند تزریق چربی، به بیهوشی نیاز دارد؟ از آن جایی که بیهوشی به طور کلی ریسک های زیادی به وجود می آورد، افراد معمولا به آن علاقه مند نیستند. در مورد انتقال چربی، هیچ اجباری برای بیهوشی وجود ندارد.

آیا تزریق چربی به بیهوشی نیاز دارد؟

از آن جایی که چربی های مورد نیاز برای این فعالیت چندان زیاد و وسیع نیستند، برداشت چربی ها در مقیاس گسترده انجام نمی شود. به همین خاطر این کار معمولا به جای بیهوشی، با بی حسی موضعی انجام می شود.

استفاده از بی حسی موضعی هم جلوی احساس درد را می گیرد و هم ریسک های احتمالی بیهوشی را ندارد. این کار موجب می شود که شما با اضطراب و نگرانی بسیار کم، تزریق فیلر را پشت سر بگذارید و نگران عوارض احتمالی این فرآیند نباشید. این یکی از امتیاز های مهم این فعالیت زیبایی به شمار می رود.

آیا تزریق چربی از شکم به صورت، دائمی است؟

حقیقت آن است که شما برای همیشه نمی توانید روی نتایج حاصل از تزریق چربی از شکم به صورت حساب باز کنید. این فعالیت، ماندگاری زیادی دارد اما دوران تاثیر آن بالاخره از بین می رود. بالاترین میزان ماندگاری انتقال چربی از شکم به صورت حدود دو سال است. پس از آن شما می توانید با یک تزریق دیگر، باز هم اثرات مثبت این فرآیند را برای خود ایجاد کنید.

هر بار که تزریق چربی از شکم به صورت را انجام می دهید، وضعیت اولیه ظاهر شما نسبت به تجربه قبلی مطلوب تر خواهد بود. چرا که بخش کوچکی از این چربی ها در صورت شما باقی می مانند. در حقیقت پس از سپری کردن چند مرحله از انتقال چربی، شرایط اولیه ظاهر شما به مراتب ایده آل تر از گذشته خواهد بود.

تزریق چربی از شکم به صورت، چه فواید دیگری دارد؟

چربی شما حاوی سلول های بنیادی است. در نتیجه پس از تزریق چربی به جز رسیدن به حجم مطلوب، شاید تغییر و تحول در کیفیت پوست خود نیز خواهید بود. سلول های بنیادی موجب می شوند که پوست شما جوان تر و شاداب تر شود. این یکی دیگر از فواید مهم تزریق چربی از شکم به صورت به شمار می رود. با این کار شما هم ظاهر جذاب و هم، پوست سالمی خواهید داشت.

تزریق چربی از شکم به صورت، چقدر هزینه دارد؟

اینکه شما چه میزانی از چربی را برای انتقال در نظر بگیرید، اینکه چه فاصله ای با کلینیک مد نظر خود داشته باشید و اینکه هزینه های جانبی شما به چه صورت باشند، همگی در تعیین هزینه های نهایی این فعالیت موثر خواهند بود.

به طور کلی انتقال چربی با وجود تاثیرات شگرفی که دارد، چندان گران قیمت نیست و فشار اقتصادی خاصی برای شما به وجود نمی آورد. شما با پرداخت این هزینه، صاحب یک ظاهر جوان تر می شوید و این موضوع، یک تحول بسیار مثبت برای شما ایجاد خواهد کرد. تحولی که اعتماد به نفس شما را به شدت افزایش می دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)