1. خانه
 2. پوست و مو
 3. تزریق چربی
 4. تزریق چربی از شکم به صورت – درمان چین و چروک و خطوط نامطلوب (به روزرسانی ۱۴۰۱)

تزریق چربی از شکم به صورت – درمان چین و چروک و خطوط نامطلوب (به روزرسانی ۱۴۰۱)

راهنمای تزریق چربی از شکم به نواحی صورت

یکی از اتفاق‌هایی که سبب ایجاد هیکلی ناخوشایند در افراد می‌شود انباشته شدن چربی‌ها در نواحی مثل شکم، پهلو و … است. این روزها با روی کار آمدن روش‌های استخراج چربی‌های ناخواسته از بدن می‌توان تا حد قابل توجهی از شر چربی‌ها خلاص شد. همچنین این امکان وجود دارد که چربی‌های استخراج شده را دوباره در نواحی مثل صورت با هدف زیبایی و جوان‌سازی پوست مورد استفاده قرار داد.

یکی از شایع‌ترین موارد در این زمینه تزریق چربی از شکم به صورت است؛ بنابراین کاندیدهای انجام این کار هم از شر چربی‌های اضافی خود در نواحی شکم رهایی یافته و هم به صورتی زیبا و جوان دست پیدا خواهند کرد. تزریق چربی شکم به صورت در کلینیک تخصصی هلیا توسط دکتر خراسانی انجام می‌شود. در این مقاله همراه ما باشید تا با هر آنچه که باید قبل از اقدام به این کار بدانید آشنا شوید و پروسه درمانی کم دردسر و راحتی را پشت سر بگذارید.

اینفوگرافیک راهنمای تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت

شاید چیز‌های زیادی در مورد تزریق ژل و بوتاکس به صورت و تاثیرات این عمل‌ها شنیده باشید اما یک روش کاملا طبیعی‌تر برای حجم بخشیدن به صورت نیز وجود دارد و آن تزریق چربی از شکم به صورت است.

تزریق چربی از شکم به صورت

شما به راحتی می‌توانید از چربی‌های موجود در شکم خود برای جوانسازی پوست صورت و از بین بردن نشانه‌های افزایش سن در چهره خود استفاده کنید. این یک فرآیند زیبایی مدرن با نتایج بسیار قابل توجه است که در این سال‌ها در تمام دنیا محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده و این محبوبیت، دائما در حال افزایش است.

تقریبا همه افراد، مقداری ذخیره چربی در شکم خود دارند. با برداشتن مقدار کمی از این چربی‌ها می‌توان حجم ‌ایده‌آلی برای نقاط مختلف صورت به وجود آورد. از آنجایی که در این فعالیت چربی‌ها از بدن خود شما گرفته می‌شوند، خبری از بروز واکنش‌های آلرژیک و عفونت‌های مختلف نیست و درصد موفقیت این فعالیت بسیار بالا به نظر می‌رسد.

استفاده از تکنیک‌های مدرن و روش‌های اصولی، بسیاری از نگرانی‌های قبلی در مورد انتقال چربی را به طور کامل برطرف کرده‌اند. شما می‌توانید این فعالیت را با درصد اطمینان بسیار بالا و بدون نگرانی و استرس پشت سر بگذارید و ظاهر دلخواه خود را به دست بیاورید. شاید در گذشته استفاده از چربی‌های شکم برای ایجاد یک وضعیت ظاهری ‌ایده‌آل در صورت تنها یک رویا بود اما این رویا حالا دیگر به کمک علم و فناوری‌های روز دنیا به حقیقت تبدیل شده است.

تزریق چربی برداشت شده از شکم

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی

چرا شکم برای برداشت چربی انتخاب می شود؟

به طور معمول، شکم یکی از اولین انتخاب‌ها در زمینه برداشت چربی‌ها به شمار می‌رود. این موضوع دلیل کاملا مشخصی دارد. به طور کلی چربی‌هایی که در شکم موجود هستند، مقاومت بسیار زیادی دارند و با ورزش و یا رژیم غذایی به سادگی آب نمی‌شوند. شکم جزو آخرین نقاط در بدن است که به ورزش و رژیم واکنش نشان می‌دهد. در نتیجه از همین سلول‌های چربی برای حجم دادن به صورت استفاده می‌شود؛ چون این چربی‌ها به سادگی از بین نمی‌روند و تا مدت نسبتا زیادی در صورت شما باقی می‌مانند. حتی اگر به سراغ رژیم و ورزش نیز بروید، این چربی‌ها چندان تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

بهترین بانک چربی برای تزریق به صورت چیست؟متخصص قسمت‌هایی از بدن را برای استخراج چربی انتخاب می‌کند که چربی‌های آن بخش مقاومت زیادی در برابر رژیم غذایی و ورزش داشته و به راحتی آب نمی‌شوند.
استخراج چربی از شکم برای تزریقبا توجه به اینکه چربی‌های موجود در شکم مقاوم‌ترین نوع چربی شناخته می‌شوند، بنابراین بهترین انتخاب برای ترانسفر چربی به صورت به حساب می‌آیند چون ماندگاری این چربی در محل تزریق شده بیشتر خواهد بود.
هزینه‌ انتقال چربی از شکم به صورت
 1. روش انتخابی برای استخراج چربی
 2.  نوع روش انتخابی برای ترانسفر چربی
 3.  هزینه‌های کلینیک و دستمزد متخصص

برداشت چربی از شکم برای تزریق چربی

برداشت چربی‌ها در این فرآیند از نقاط دیگری مثل ران و یا باسن نیز امکان‌پذیر است اما شکم ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب در تزریق چربی به شمار می‌رود و می‌توان از چربی‌های موجود در شکم به خوبی برای انتقال به صورت استفاده کرد. توجه داشته باشید که برای برداشت چربی از شکم حتما نباید یک شکم بسیار بزرگ داشته باشید. این کار به راحتی برای افراد لاغر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به صورت و بدن

تزریق چربی در چه نقاطی از صورت انجام می شود؟

شما می‌توانید تزریق چربی را برای تمام نقاط صورت خود انجام دهید. در حقیقت می‌توان چربی برداشته شده از بدن را برای اهداف متفاوتی در صورت به کار برد. در تمامی موارد نیز نتایج حاصل از این فعالیت، کاملا رضایت‌بخش هستند. به کمک تزریق چربی، می‌توان خطوط پیشانی را محو کرد. این خطوط معمولا سن شما را بیشتر از سن واقعی نشان می‌دهند و محو شدن آن‌ها، ظاهری جوان را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین می‌توانید از تزریق چربی برای به وجود آوردن حجم مناسب در لب‌ها و برجسته‌سازی آن‌ها نیز استفاده کنید. لب‌های بزرگ و برجسته این روز‌ها به شدت مورد توجه هستند و از ملاک‌های زیبایی به شمار ‌می‌روند.

از بین بردن فرورفتگی‌های زیر چشم، از بین بردن آثار زخم به جا مانده در صورت، تزریق چربی به گونه جهت برجسته‌سازی گونه در مردان و زنان، ایجاد یک فرم متقارن و جذاب برای چانه و همچنین طراوت بخشیدن به پوست صورت از کاربرد‌های دیگر تزریق چربی به صورت شما محسوب می‌شوند. شما با تزریق چربی، چهره‌ای جوان‌تر و شاداب‌تر از خود را به دست خواهید آورد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا تزریق چربی به بیهوشی نیاز دارد؟

خیلی‌ها دوست دارند بدانند که آیا فرآیند تزریق چربی، به بیهوشی نیاز دارد؟ از آنجایی که بیهوشی به طور کلی ریسک‌های زیادی به وجود می‌آورد، افراد معمولا به آن علاقه‌مند نیستند. در مورد انتقال چربی هیچ اجباری برای بیهوشی وجود ندارد.

آیا تزریق چربی به بیهوشی نیاز دارد؟

از آنجایی که چربی‌های مورد نیاز برای این فعالیت چندان زیاد و وسیع نیستند، برداشت چربی‌ها در مقیاس گسترده انجام نمی‌شود؛ به همین خاطر این کار معمولا به جای بیهوشی، با بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرد. استفاده از بی‌حسی موضعی از یک سو احساس درد را کاهش داده و ا سویی دیگر ریسک‌های احتمالی بیهوشی را ندارد. این کار موجب می‌شود که شما با اضطراب و نگرانی بسیار کم، تزریق چربی را پشت سر بگذارید و نگران عوارض احتمالی این فرآیند نباشید. این مورد یکی از امتیاز‌های مهم بی حسی در تزریق چربی به شمار می‌رود.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به بینی

آیا تزریق چربی از شکم به صورت دائمی است؟

حقیقت آن است که شما برای همیشه نمی‌توانید بر روی نتایج تزریق چربی از شکم به صورت حساب باز کنید. این فعالیت ماندگاری زیادی دارد اما دوران تاثیر آن بالاخره از بین می‌رود. بالاترین میزان ماندگاری انتقال چربی از شکم به صورت حدود دو سال است. پس از آن شما می‌توانید با یک تزریق دیگر، باز هم اثرات مثبت این فرآیند را برای خود ایجاد کنید.

هر بار که ترانسفر چربی از شکم به صورت را انجام می‌دهید، وضعیت اولیه ظاهر شما نسبت به تجربه قبلی مطلوب‌تر خواهد بود چرا که بخش کوچکی از این چربی‌ها در صورت شما باقی می‌مانند. در حقیقت پس از سپری کردن چند مرحله از انتقال چربی، شرایط اولیه ظاهر شما به مراتب ‌ایده‌آل‌تر از گذشته خواهد بود.

تزریق چربی از شکم به صورت، چه فواید دیگری دارد؟

چربی شما حاوی سلول‌های بنیادی است. در نتیجه پس از تزریق چربی به جز رسیدن به حجم مطلوب، شاهد تغییر و تحول در کیفیت پوست خود نیز خواهید بود. سلول‌های بنیادی موجب می‌شوند که پوست شما جوان‌تر و شاداب‌تر شود. این یکی دیگر از فواید مهم تزریق چربی از شکم به صورت به شمار می‌رود. با این کار شما هم ظاهر جذاب و هم پوست سالمی خواهید داشت.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به خط اخم

هزینه تزریق چربی شکم به صورت

بعد از اینکه افراد با تکنیک برداشتن چربی از شکم برای صورت آشنا شدند و تصمیم خود را برای انجام این کار گرفتند نوبت به هزینه این کار می‌رسد. هزینه تزریق چربی شکم به صورت همانند تمامی عمل‌های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ به همین دلیل نمی‌توان قیمتی واحد برای آن عنوان کرد. از جمله مهم‌ترین عوامل تاثیر‌گذار در هزینه نهایی کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اجرت پزشک
 2. هزینه خدمات مصرفی ارائه شده در کلینیک
 3. میزان حجم استخراج شده از شکم
 4. حجم مورد نیاز برای تزریق به صورت
 5. انتظارات و شرایط فرد متقاضی

کلینیک زیبایی هلیا نهایت سعی خود را می‌کند تا با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و قیمتی معقول، رضایت تمامی مراجعه‌کنندگان خود را جلب نماید. برای اطلاع از هزینه‌های مربوطه همین حالا از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب‌سایت از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed