درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی به گونه و ماندگاری آن

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی ” به گونه از روش هایی است که می توان به کمک آن زیبایی بیشتری به چهره داد. تزریق چربی به قسمت های مختلف از صورت برای فرم دادن و زیباسازی آن انجام می گیرد.

امروزه داشتن چهره ای زیبا فقط به صورت مادرزادی ایجاد نمی شود و می توان به کمک علم و انواع جراحی های زیبایی به سادگی فرم چهره ی خود را تغییر داد و زیباتر شد.

تزریق چربی به گونه تاثیر بسیاری در چهره دارد. کسانی که گونه های کوچکی دارند می توانند از این روش بیشترین بهره را ببرند و با تزریق چربی حجم گونه خود را افزایش دهند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه چیست ؟

گونه ها یکی از اجزای خاص در چهره هستند که باعث می شوند فرد زیباتر و جذاب تر به نظر برسد. تزریق چربی به این ناحیه باعث حجم دهی گونه می شود و از این طریق چهره دارای برجستگی بیشتر می شود.

این برجستگی ها سبب می شود تا چهره بیشتر به چشم بیاید. این نوع انتقال چربی فرآیندی است که طی آن، چربی از بدن فرد گرفته می شود و به گونه انتقال داده می شود تا بتوان حجم مناسبی در این قسمت به دست آورد.

این روش علاوه بر این که گونه را زیباتر می کند موجب می شود تا چهره جوان تر به نظر آید و مشکلاتی مانند افتادگی گونه نیز در سنین بالا برطرف شود. این روش کاملاً بدون عارضه و امن است. به همین علت برای افرادی که نسبت به عوامل خارجی حساسیت دارند مناسب است.

مشاهده مطلب
ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

 

 

مراجعه به پزشک برای تزریق چربی به گونه

اولین اقدامی که برای این عمل باید انجام دهید، مراجعه به ” بهترین دکتر برای تزریق چربی ” است. معمولاً یک جلسه مشاوره برای بیمار و پزشک برگزار می شود تا انتظارات متقاضی حجم دهندگی گونه برای پزشک مشخص شود.

همچنین یک سری توصیه های قبل از عمل نیز باید توسط پزشک به بیمار داده شود تا عمل بهتر و مناسب تر پیش رود. همچنین بهترین قسمت از بدن بیمار برای برداشت چربی مشخص می شود.

این منطقه باید دارای چربی های مقاومی باشند که در طول زمان از بین نروند و جذب آن ها توسط بدن دیرتر انجام گیرد.

 

برداشت چربی از بدن برای تزریق چربی به گونه

ابتدا باید چربی ها به کمک دستگاه های مختلف آماده شوند. این دستگاه ها با حرکات لرزشی یا رفت و برگشتی در درون بافت چربی، سبب آزاد شدن این چربی ها می شوند و از این طریق می توان آن ها را با دستگاه های مکنده بیرون کشید.

با توجه به این که چه مقدار چربی برای تزریق مورد نیاز است، حجم چربی برداشت شده از بدن نیز متفاوت خواهد بود.

معمولاً چربی بیش از حد نیاز برداشت می شود؛ زیرا مقداری از مواد مخلوط با چربی نیز وجود دارند که باید از محلول حذف شوند و چربی خالص به همراه پی آر پی موجود در خون فرد به بدن تزریق شوند.

همچنین مقدار تزریق باید بیشتر باشد تا چند روز اول که بیشترین جذب از آن صورت می گیرد، نتیجه عمل را دستخوش تغییر قرار ندهد.

 

برداشت چربی از بدن برای تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه چگونه انجام می گیرد ؟

بعد از این که چربی از ناحیه ی مورد نظر برداشت شد، باید آن را تصفیه کرد و مواد اضافی که به همراه آن استخراج شده است را از چربی جدا کرد.

برای این کار معمولاً از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می شود. محلولی که برای انتقال به بدن آماده شده است را در سرنگ مخصوص می ریزند.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به لب بهتر است یا تزریق ژل

 

ناحیه ای که انتقال چربی به آن جا انجام می شود باید استریل شود تا به همراه نوک سرنگ انتقال آلودگی به بافت های درونی پوست انجام نگیرد.

تزریق در قسمتی خاص و عمقی مشخص انجام می گیرد. ممکن است در چند قسمت از گونه فرد تزریق انجام گیرد که منطقه ی تزریق بر اساس تشخیص پزشک از لایه های درونی پوست فرد انجام می گیرد.

 

تزریق چربی به گونه چگونه انجام می گیرد ؟

 

از چه مناطقی برای تزریق چربی انجام می شود ؟

قسمت هایی از بدن که چربی های مقاوم نسبت به عوامل مانند رژیم غذایی، تأمین انرژی بدن و …باید استفاده شود؛ زیرا در زمان های که بدن نیاز به انرژی دارد، کمترین اثر بر روی این نوع چربی ها است.

اگر دقت کرده باشید، هنگامی که رژیم غذایی دارید، بخش هایی که دیرتر چربی آن ها آب می شود شکم و پهلوها و پشت ران هستند. این عامل نشان می دهد که چربی های این ناحیه مقاومت بیشتری دارند. به همین علت برای انتقال چربی به گونه بهترین گزینه ها هستند.

برای گونه به طور معمول 10 تا 15 سانتی متر چربی به هر سمت تزریق می شود. البته ممکن است بر اساس نیاز فرد و سلیقه ی وی تغییراتی در این میزان چربی انجام گیرد.

همچنین ممکن است برای جبران میزان چربی که از دست می رود مقدار بیشتری نیز تزریق شود. هدف از تزریق چربی، حجم دهی گونه و فرم دهی آن است که باعث می شود فرد جوان تر به نظر آید.

 

چه کسانی متقاضی تزریق چربی به گونه هستند ؟

برخی افراد به صورت مادرزادی دارای گونه هایی کوچک هستند. با توجه به این که گونه زیبایی خاصی به چهره ی فرد می دهد، اکثر این افراد از روش های مختلفی برای حجم دادن به گونه ی خود استفاده می کنند.

با افزایش سن چربی های برخی از نقاط به خصوص صورت رو به کاهش است و باعث می شود تا این نواحی افتادگی پیدا کنند.

همچنین افتادگی پوست و عضلات گونه هم سبب می شود تا چهره ای پیر به فرد بدهد؛ اما با تزریق چربی به نقاطی مانند گونه و حجم دهی آن به مراتب این مشکلات رفع می شوند و می توان چهره ای زیبا و جوان داشت.

مشاهده مطلب
آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

تزریق مواد چربی که از بدن فرد گرفته می شود باعث می شود تا بتوان به راحتی برای هر کسی در سنین مختلف قابل استفاده باشد.

همچنین هم خانم ها و هم آقایان می توانند از این روش استفاده کنند ولی به طور معمول درصد اعظمی از متقاضیان دریافت عمل تزریق مواد مختلف و چربی را به صورت و بدن خانم ها تشکیل می دهند.

 

تزریق چربی به گونه چه نتیجه و ماندگاری دارد ؟

تزریق چربی به صورت باید به گونه ای مساوی باشد تا تقارن صورت به هم نخورد. بعد از تزریق ممکن است احساس کنید گونه های شما بیشتر از آن چه می خواستید بزرگ هستند؛ اما بهتر است بدانید این عمل سبب تورم در ناحیه ی عمل می شود.

همچنین اکثر اوقات پزشک مقدار بیشتری چربی به این ناحیه تزریق کند. به همین علت باید چند روزی صبر کنید تا تورم و کبودی برطرف شود و گونه به حالت عادی خود برگردد.

 

تزریق چربی به گونه چه نتیجه و ماندگاری دارد ؟

 

عمل انتقال چربی به گونه بر اساس این که بدن فرد چقدر چربی را سریع تر جذب می کند می تواند چندین ماه و حتی تا بیش از یک سال نیز دوام داشته باشد. علاوه بر این هر چه حرکت گونه بیشتر باشد جذب چربی بیشتر صورت می گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map