درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی در پیشانی

تزریق چربی در پیشانی و پاکسازی صورت

تزریق چربی در پیشانی و حذف چین و چروک های آن یکی از متداول ترین عمل های زیبایی است که در بین مردان و زنان رواج پیدا کرده است.

معمولا با توجه به ماهیچه ها و بافت های بسیاری که در ناحیه پیشانی هر فردی وجود دارد خیلی زود دچار مشکلاتی مانند چین و چروک و پیری خواهد شد. در چنین شرایطی استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی می تواند به عنوان یک راه حل تقریبا دائمی و طبیعی محسوب شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با ” تزریق چربی ” در پیشانی آشنا شوید.

 

تاثیرات ناشی از تزریق چربی در پیشانی

عمل زیبایی تزریق چربی در پیشانی باعث بهبود وضعیت این ناحیه از صورت شده و می تواند حجم آن را افزایش دهد.

پس از افزایش حجم پیشانی چین و چروک های این ناحیه رفته رفته از بین می روند. در نتیجه عمل زیبایی fat injection یکی از بهترین گزینه هایی است که در مقابل افرادی که از وضعیت پیشانی خود ناراضی هستند قرار خواهد گرفت.

در برخی از موارد عمل زیبایی تزریق چربی باعث خواهد شد تا کل صورت فرد فرم بهتری را به دست آورد زیرا پیشانی به حدی دچار چین و چروک و تخت بودن شده بود که ظاهر کل صورت و چهره را نیز دگرگون کرده بود.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

تاثیرات ناشی از تزریق چربی به پیشانی

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

چین وچروک ها و سایر نقص های سطح پیشانی به راحتی توسط عمل زیبایی تزریق چربی قابل ترمیم هستند.

برای بهبود وضعیت چین و چروک و اصلاح پیشانی معمولا سه راه درمانی و ترمیمی ایمپلنت سیلیکونی، تزریق ژل و عمل زیبایی fat injection وجود دارد که در بین این روش ها طبیعی ترین و ایمن ترین راه حل موجود مربوط به تزریق چربی خواهد بود.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی به صورت و جزئیات آن

 

 

 

زیرا تمامی موادی که برای تزریق استفاده می شود از بدن خود بیمار استخراج شده است و پس از تصفیه در ناحیه پیشانی تزریق می شود.

نتایج حاصل از عمل زیبایی fat injection در پیشانی کاملا طبیعی بوده و به صورت یکنواخت باعث بهبود وضعیت چین و چروک خواهد شد.

در مواردی که از ایمپلنت یا تزریق ژل استفاده می شود میزان ارتجاعی بودن یا لطافت مواد به جنس آن ها بستگی دارد و همواره نمی توان انتظارات بسیار زیادی از آن ها داشت.

در صورتی که به واسطه طبیعی بودن سلول های چربی استفاده شده در عمل زیبایی تزریق چربی نتایج کاملا یکنواخت، متقارن و طبیعی خواهد بود.

 

بهترین کاندید برای انجام تزریق چربی در پیشانی

هر فردی می تواند نسبت به انجام عمل زیبایی انتقال چربی به صورت اقدام نماید اما شاید نتایج چشم گیر نبوده و تغییرات واضحی ایجاد نشود زیرا این عمل زیبایی برای بهبود وضعیت چین و چروک های پیشانی انجام خواهد شد.

در نتیجه بهترین کاندیدا برای انجام عمل زیبایی fat injection افرادی هستند که از مشکل و نقصی در پیشانی خود رنج می برند.

یک پیشانی ایده آل معمولا به اندازه یک سوم صورت خواهد بود و حجم مناسبی دارد در نتیجه اگر چنین شرایطی را در پیشانی خود مشاهده نمی کنید و یا با یکی از مسائل و مشکلات زیر روبرو هستید قطعا کاندید مناسبی برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی محسوب خواهید شد.

 

بهترین کاندید برای انجام انتقال چربی در پیشانی

 

1. اولین دسته از مناسب ترین کاندید ها برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی افرادی هستند که پیشانی استخوانی دارند و پوست آن ها به شکل ناخوشایندی به استخوان پیشانیشان چسبیده است.

2. افرادی که دارای نقص در ساختار پیشانی هستند مانند صاف نبودن و ناهمواری در استخوان های پیشانی

3. کسانی که پیشانی آن ها بیش از حد صاف بوده و نیاز دارند تا کمی برجستگی در آن ایجاد نمایند.

4. کسانی که پیشانی آن ها در گذشته دچار شکستگی شده و یا فرورفتگی خاصی در پیشانی آن ها وجود دارد می توانند گزینه هایی مناسب برای انجام عمل زیبایی fat injection باشند.

مشاهده مطلب
مدلینگ صورت با تزریق چربی چیست ؟

خوب است که توجه داشته باشید که تنها افرادی که از لحاظ جسمی سالم هستند و بیماری خاصی در روند معاینات آن ها تشخیص داده نشده است می توانند نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام نمایند.

زیرا وجود هر گونه بیماری خاص یا مصرف داروهایی خاص می تواند در روند بهبودی پس از عمل زیبایی fat injection تاثیر گذار بوده  و نتایج را دست خوش تغییراتی ناخوشایند کند.

 

تزریق چربی در پیشانی چگونه انجام می شود ؟

عمل زیبایی تزریق چربی در پیشانی دارای یکی از بالاترین درجه های رضایت در بین عمل های جراحی به خصوص fat injection است.

این عمل معمولا تنها بین 1 تا 2 ساعت زمان نیاز دارد اما با این حاصل ممکن است بیمار برای انجام برنامه ریزی هایی چند جلسه ای به ” بهترین دکتر برای عمل تزریق چربی ” مراجعه نماید.

تکنیک و روش استفاده شده برای عمل زیبایی انتقال چربی به پیشانی تفاوت چندانی با روش های عادی تزریق چربی ندارد.

در فرآیند fat injection به پیشانی در ابتدا چربی از بانک های سلول چربی که معمولا در ناحیه باسن، شکم و پهلو قرار دارند استخراج شده و بعد از چند مرحله تصفیه و پاکسازی برای تزریق آماده می شود.

زمانی که سلول های چربی برای تزریق آماده شدند پزشک متخصص توسط سرنگ هایی ظریف و نازک چربی ها را مراحل گوناگونی به زیر پوست تزریق خواهد کرد.

 

تزریق چربی به پیشانی چگونه انجام می شود؟

 

تزریق چربی در زیر پوست پیشانی به صورتی انجام خواهد شد که کاملا یکنواخت در تمامی قسمت ها شاهد سلول های جدید چربی باشیم.

سلول های جدید چربی در پیشانی از خون بافت تغذیه کرده و شروع به سازگاری خواهد کرد.

نتایج حاصل از عمل زیبایی fat injection در پیشانی می تواند برای سال ها ماندگار باشد و با مراقبت هایی مانند ثابت نگه داشتن وزن و رژیم غذایی از جذب آن ها در کوتاه مدت جلوگیری کرد.

البته پس از چندین سال ممکن است چربی های تزریق شده در پیشانی جذب شوند در چنین حالتی معمولا پزشکان انجام مجدد عمل زیبایی ترانسفر چربی به پیشانی را توصیه می کنند.

زیرا این روش کاملا ایمن بوده و به راحتی می تواند چندین بار انجام شود تا نتایج همیشگی باشند.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به لب و مزایای آن

 

خطرات احتمالی و عوارض تزریق چربی در پیشانی

مانند هر عمل زیبایی دیگری عمل زیبایی انتقال چربی به پیشانی نیز ممکن است برخی عوارض و خطرات احتمالی ای را نیز به همراه داشته باشد البته نکته ای که در رابطه با عوارض و خطرات ناشی از عمل زیبایی fat injection وجود دارد.

این عوارض و خطرات به دلیل استفاده از مواد طبیعی و سلول های چربی بدن خود بیمار به حداقل خواهد رسید.

یعنی بیمار به واسطه استفاده از سلول های چربی و بافت های بدن خود برای تزریق چربی از هرگونه حساسیت، عفونت و ناسازگاری دور خواهد بود و همین موضوع موجب می شود تا نتایج کاملا قابل پیش بینی، ماندگاری و طبیعی تر باشند.

 

خطرات احتمالی و عوارض انتقال چربی در پیشانی

 

البته در موارد بسیار نادری اتفاقاتی مانند واکنش به داروهای بی حسی موضعی یا بیهوشی، ناسازگاری دارویی، خون ریزی و غیره می تواند رخ دهد که تمامی این موارد به راحتی با استفاده از تجربه و تخصص پزشک جراح قابل پیشگیری و کنترل است.

به عنوان مثال پزشک متخصص می تواند تنها با ذکر چند نکته در مورد مصرف داروهای مجاز، عدم استعمال دخانیات، عدم مصرف مشروبات الکلی، سیگار نکشیدن و عدم استفاده از داروهای ضد انعقاد خون می تواند باعث جلوگیری از موارد متعددی عارضه احتمالی و خطر شود.

در صورتی که نسبت به انجام عمل زیبایی انتقال چربی اقدام کرده اید سعی کنید تمامی سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک متخصص خود قرار دهید.

تا بتواند بهترین تصمیم گیری ها را در مورد عمل زیبایی تزریق چربی داشته و بدون هیچ دردسری روند ترمیمی به پایان رسد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map