مدل های تزریق ژل به لب

در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران و به لطف وجود پزشکان باتجربه و ماهر، تزریق ژل لب یکی از عمل‌های زیبایی رایج در کشور شناخته شده است که با ایمنی بالایی انجام می‌شود.  برخی از افراد به دلیل کاهش حجم لب و یا چین و چروک در آن نیاز به تزریق فیلر در لب دارند اما برخی دیگر دوست دارند صرفا مدل لب خود را عوض کنند. مدل های تزریق ژل به لب متنوع هستند و لازم است مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت تطابق داشته باشد. در این مقاله انواع مدل تزریق فیلر به لب را به شما معرفی خواهیم کرد.

اینفوگرافیک معرفی مدل های تزریق ژل به لب

افراد مختلف به دلیل های متفاوت برای تزریق کردن ژل اقدام می کنند اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از انجام آن منصرف می شوند در صورتی انجام این کار در کشورمان به صورت کاملا آسان و بی دردسر صورت می گیرد.

مطالب بیشتر: دلایل سفت شدن ژل تزریق شده به لب
معرفی مدل های تزریق ژل به لب ها

تزریق ژل به لب چگونه انجام می شود؟

برای تزریق ژل به لب از سوزن و سرنگ‌های مخصوص استفاده می‌شود. باید این نکته را در نظر گرفت که برای تزریق فیلر لب نیاز به ظرافت و دقت زیادی باشد چرا که لب از مهم‌ترین اعضای صورت به حساب می‌آیند و کوچکترین خطای متخصص می‌تواند عواقبی را به دنبال داشته و برای همیشه زیبایی لب‌ها را از بین ببرد. پزشک متخصص باید نقطه مناسب جهت تزریق ژل به لب را پیدا کرده و بتواند از آنجا و با استفاده از سوزن و سرنگ، ژل را به لب تزریق کند. این نکته نیز بسیار مهم است چرا که تزریق از محل مناسب می‌تواند نوع مدل لب را بعد از اتمام کار تعیین نماید. برای پیدا کردن محل مناسب جهت تزریق ژل به لب، پزشک متخصص باید با ساختمان و همچنین اجزای تشکیل دهنده صورت و خصوصا ساختمان لب آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند این عمل را به خوبی پیش ببرد.

تزریق ژل لب مدل روسیدر این روش حجم لب‌ها به حدی زیاد می‌شود که از حالت طبیعی خارج نگردد. در واقع لب‌ها بعد از تزریق فیلر، مصنوعی به نظر نخواهند رسید.
تزریق فیلر لب مدل قلبی

 

همانگونه که از نام این روش مشخص است، بعد از اتمام تزریق، زمانی که لب‌ها بر روی هم قرار می‌گیرند حالت قلبی شکل خواهند داشت.
تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

بعضی از افراد فکر می‌کنند اگر لب مدل عروسکی را انتخاب نمایند چهره آن‌ها نیز عروسکی به نظر خواهد رسید. در صورتی که این تصور اشتباه بوده و فقط تغییر در لب‌ها رخ می‌دهد.

تزریق ژل به لب ها چگونه انجام می شود؟

پزشک قبل از هرگونه اقدامی برای تزریق ژل لب، ابتدا عمل استریلاسیون و اعمال بی‌حسی موضعی را انجام می‌دهد. باید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد زیرا بی‌حسی در زمان تزریق بسیار حائز اهمیت می‌باشد و می‌تواند از بروز درد جلوگیری کند.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

معرفی بهترین برند ژل برای تزریق به لب

یکی از موارد مهم دیگر برای تزریق ژل به لب، استفاده از ژل مناسب برای لب‌ها است. به طور کلی Restylane و Juvederm هر دو فیلر پوستی هستند که حاوی اسید هیالورونیک و همچنین حاوی لیدوکائین برای کاهش درد در طول تزریق می‌باشند در این قسمت به معرفی این دو مارک ژل برای تزریق به لب خواهیم پرداخت:

  • رستیلان جدیدترین نوع ژل است که باعث افزایش حجم لب‌ها و کاهش خطوط اطراف آن می‌شود. این فیلر عمدتا از ذرات قند ساخته می‌شود. بعد از تزریق، عوارض جانبی موقت مانند تورم لب، قرمزی و خارش رخ می‌دهد که البته یک یا دو روز دوام می‌آورند و با گذشت زمان کاهش خواهند یافت. همچنین این برند اولین مارک مورد تأیید FDA است. تخمین‌زده می‌شود که تزریق رستیلان بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه در هر روش طول می‌کشد. از آنجایی که ناحیه لب در مقایسه با دیگر نواحی تزریق بسیار کوچکتر است، مدت زمان تزریق در آن کوتاه‌تر است. همچنین اثرات و نتیجه تزریق پس از چند روز بروز خواهند کرد.
  • Juvederm به دو شکل برای لب‌ها استفاده می‌شود. Juvederm Ultra XC
    برای تقویت حجم لب و  Juvederm Volbella XC برای خطوط عمودی لب و همچنین حجم کمی از لب‌ها استفاده می‌شوند. بسته به اینکه به دنبال چه نتیجه‌ای هستید، پزشک شما گزینه مناسب را برای شما انتخاب خواهد کرد. کبودی و تورم در محل تزریق، از واکنش‌های متداول است و ممکن است دو تا سه روز ادامه داشته باشد. میزان دوام این علائم بستگی به هدف تزریق شما دارد. اگر شما خطوط لب را درمان می‌کنید، انتظار داشته باشید این عوارض جانبی در طی هفت روز از بین بروند. اگر حجم لب‌های خود را تقویت می‌کنید یا فرم آن را تغییر می‌دهید، عوارض جانبی تا ۱۴ روز به طول می‌انجامد.

روش‌های تزریق رستیلان و جوویدرم هر چند فقط چند دقیقه طول می‌کشند اما برای اینکه نتیجه بهتری ایجاد شود نیاز به چند جلسه پیگیری یا شارژ مجدد خواهد بود. هر دو رستیلان و جوویدرم به دلیل اینکه حاوی اسید هیالورونیک هستند که توسط بدن جذب می‌شود، بعد از مدتی اثر خود را از دست داده و جذب بدن خواهند شد. اما با این حال جوویدرم هم نتیجه سریع‌تر و هم اثرات طولانی‌تری نسبت به رستیلان دارد. باید در نظر داشت در حالی که برندهای رستیلان و جوویدرم دارای تأیید FDA  هستند، اما این بدان معنی نیست که این مارک‌ها برای همه مناسب هستند. بلکه لازم است صلاحیت شما برای تزریق، تایید گردد.

مطالب بیشتر: آیا تزریق ژل لب درد دارد؟
آیا تزریق ژل به لب ها حالت های مختلفی دارد؟

آیا تزریق ژل به لب حالت های مختلفی دارد؟

تزریق ژل به لب برای هر فردی متفاوت می‌باشد چرا که برای تزریق ژل باید نکاتی را در نظر گرفت. برای رسیدن به نوع خاصی از مدل تزریق ژل به لب، پزشک ابتدا ساختمان لب‌هایی فرد را مورد بررسی قرار می‌دهد و با استفاده از روش‌ها وتکنیک‌های مختلف، تصمیم به تزریق ژل با حالت مختص به لب‌های فرد مورد نظر می‌گیرد. پس از انجام این کار و تزریق، شخص نتایج فوق‌العاده‌ تزریق ژل را مشاهده خواهد کرد. انتخاب مدل تزرق فیلر به لب، اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که باید با حالت صورت تطابق داشته باشد تا در نهایت زیبایی چهره را بیشتر کند. اگر شما بهترین متخصص تزریق فیلر را انتخاب کنید، قطعا بهترین مدل تزریق ژل به لب برای شما انتخاب خواهد شد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب سه دکمه

فرم دهی و مدل های مختلف تزریق ژل به لب ها

فرم دهی و مدل های مختلف تزریق ژل به لب

فرم‌دهی به لب بسته به نوع درخواست فرد می‌تواند متفاوت باشد. برخی‌ از مراجعین خواستار لب‌های کوچک و برخی بزرگ هستند. حتی برخی از افراد خواهان لب‌های کشیده هستند. در این زمان پزشک متخصص با در نظر گرفتن خواسته فرد، اقدام به تزریق ژل می‌کند تا بهترین مدل لب برای فرد متقاضی به دست آید. در فرم‌دهی لب با تزریق ژل، پیدا کردن نقطه‌ مناسب برای تزریق ژل بسیار حائز اهمیت می‌باشد زیرا اگر این نکته در نظر گرفته نشود ممکن است خواسته‌ فرد محقق نشده و از نتیجه کار راضی نباشد. به طور کلی انواع مدل تزریق فیلر برای لب عبارتند از:

  • تزریق ژل لب مدل روسی

این مدل تزریق فیلر به لب در میان خانم‌ها محبوبیت زیادی دارد زیرا حجم لب‌ها را به اندازه‌ای زیاد می‌کند که حالت طبیعی آن از بین نمی‌رود. اغلب متخصصان توصیه می‌کنند که این روش را برای خود انتخاب نمایید.

  • تزریق ژل لب مدل قلبی

در این مدل تزریق ژل به لب، بعد از اتمام کار احساس می‌کنید که لب‌ها حالت قلبی شکل دارند. در واقع اگر به خط لب خود دقت نمایید، شکل قلب را در آن مشاهده خواهید کرد.

  • تزریق ژل لب مدل عروسکی

این مدل از gel injection در بین دختران جوان با استقبال مواجه شده است که در آن، متخصص، حجم لب پایین را بیشتر می‌کند تا لب‌ها حالت عروسکی پیدا کند. البته توجه داشته باشید که این مدل تزریق فیلر به لب نمی‌تواند چهره شما را حالت عروسکی کند بلکه تنها بر روی لب‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

تاثیر تخصص پزشک متخصص در مدل های مختلف تزریق ژلتاثیر تخصص پزشک متخصص در مدل های مختلف تزریق ژل

پزشک متخصص می‌تواند به نوعی تضمین موفقیت در عمل باشد. در واقع با انتخاب یک پزشک حرفه‌ای می‌توانید خود را از نگرانی و استرس و هر گونه مشکلاتی که قبل و بعد از عمل برای شما ممکن است پیش آید راحت کنید. همچنین عملکرد پزشک تعیین می‌کند که بعد از اتمام کار، دقیقا مدل تزریق ژل به لب به دست آید. حتما در زمان انتخاب پزشک وقت لازم برای این کار کنار بگذارید. انتخاب پزشک متخصص که دارای تجربه و مهارت لازم و کافی برای تزریق فیلر است می‌تواند کیفیت کار را بالا ببرد و همچنین شما را از عوارض احتمالی تزریق دور نگه دارد.  برخی پزشکان برای تزریق ژل اصلا مهارت کافی ندارند. لازم است بدانید که دستمزد پزشک تعیین کننده کیفیت کاری او نخواهد بود. پزشک متخصص در زمینه تزریق ژل می‌تواند شما را در زمان دوره نقاهت بسیار یاری کند.

همچنین این پزشک برای شما مشاوره‌های قبل از تزریق ارائه می‌کند تا آموزش لازم برای سپری کردن دوره نقاهت و آمادگی قبل از تزریق را به دست بیاورید. با در نظر گرفتن دستورات پزشک بعد از تزریق می‌توانید دوره نقاهت را نیز به راحتی به پایان برسانید.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب روسی

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed