معرفی مدل های تزریق ژل به لب

معرفی مدل های تزریق ژل به لب

امروزه در کشور عزیزمان ایران و به دلیل وجود پزشکان باتجربه و ماهر تزریق کردن ژل در اکثر موارد و حتی می‌توان گفت نزدیک به همه‌ی آن ها با موفقیت همراه بوده و نیازی به نگرانی خاصی برای تزریق وجود ندارد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

معرفی مدل های تزریق ژل به لب ها

 

افراد مختلف به دلیل های متفاوت برای تزریق کردن ژل اقدام می کنند اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از انجام آن منصرف می شوند در صورتی انجام این کار در کشورمان به صورت کاملا آسان و بی دردسر صورت می گیرد.

 

تزریق ژل به لب چگونه انجام می شود؟

تزریق پرکننده به لب با استفاده از سوزن و سرنگ به لب منتقل می شود. باید این نکته را در نظر گرفت برای تزریق ژل به لب نیاز به ظرافت و دقت زیادی زیادی می باشد چرا که در صورت اشتباه و یا انجام هر خطایی به این دلیل که لب جز مهم ترین اعضای صورت که زیبایی را شامل می شود ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد.

 

 

پزشک متخصص در زمینه تزریق فیلر باید نقطه مناسب جهت تزریق ژل را نیز پیدا کرده و بتواند از آنجا و با استفاده از سوزن و سرنگ ژل را به لب تزریق کند. این نکته نیز می‌تواند بسیار مهم باشد چرا که تزریق مناسب از محل مناسب می‌تواند باعث زیبا تر شدن لب و موفقیت در عمل شود.

برای پیدا کردن محل مناسب جهت تزریق ژل پزشک متخصص در زمینه تزریق فیلر باید از ساختمان و همچنین از اجزای تشکیل دهنده صورت و خصوصا ساختمان لب آشنایی کامل و لازم را داشته باشد تا در صورت بروز مشکل و یا هرگونه مشکل دیگری بتواند از پس مشکل به وجود آمده بر بیاید.

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

تزریق ژل به لب ها چگونه انجام می شود؟

 

پزشک قبل از هرگونه اقدامی برای تزریق ژل ابتدا در صدد بی حسی لب بر می آید و باید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد؛ زیرا بی حسی در زمان تزریق بسیار حائز اهمیت می باشد و می‌تواند از بروز نگرانی و استرس و یا حتی درد جلوگیری کند. همچنین پزشک متخصص باید پس از تزریق محل مورد نظر با الکل پاک سازی کند.

 

آیا تزریق ژل به لب حالت های مختلفی دارد؟

تزریق ژل به لب برای هر فردی متفاوت می باشد چرا که برای تزریق ژل باید نکاتی را در نظر گرفت هر یک ار این نکته ها برای افراد مختلف متفاوت می باشد و باید آن را در نظر گرفت. در صورتی که تزریق ژل برای افراد یکسان باشد در این صورت می‌توان گفت وجود پزشک بی معنی است و هرکس برای خود تزریق ژل انجام می داد.

 

آیا تزریق ژل به لب ها حالت های مختلفی دارد؟

 

برای یافتن یک حالت به خصوص پزشک ابتدا ساختمان لب هایی فرد مورد بررسی قرار می دهد و با استفاده از روش ها وتکنیک های مختلف تصمیم به تزریق ژل با حالت مختص به لب های فرد مورد نظر می گیردو پس از انجام این کار و تزریق فرد نتایج فوق العاده ی تزریق ژل برای هدف مورد نظر خود به احتمال بسیار زیاد بهره مند خواهد شد.

حالتی که برای تزریق ژل برای لب در نظر گرفتن از نکته های بسیار مهم برای موفقیت در عمل محسوب می شود؛ زیرا اگر تزریق پرکننده به صورت نامناسبی تزریق گرد باعث به وجود آمدن مشکلاتی که برای فرد ایجاد نگرانی و استرس می کند خواهد شد. در نتیجه برای جلوگیری از این روش باید پزشک مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

حالت انتخاب شده برای تزریق فیلر می‌تواند مناسب یا نامناسب باشد. در گزینه اول جای هیچ نگرانی نیست اما زمانی که به گزینه دوم بر می خورید در برخی زمان ها می‌توانید به نوعی تزریق خود را باطل کنید این زمانی اتفاق می افتد که ژل شما از نوع هیالورونیک اسید که در صورت نارضایتی شما پزشک با تزریق یا خنثی کننده لب را به حالت اولیه برمی گرداند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل خط خنده چیست ؟

 

فرم دهی و مدل های مختلف تزریق ژل به لب

فرم دهی به لب بسته به نوع درخواست فرد بیمار می‌تواند متفاوت باشد برخی ها خواستار لب های کوچک و برخی بزرگ و هستند کسانی که خواهان لب های کشیده و یا دیگر نوع از این فرم هستند در این زمان پزشک متخصص در زمینه تزریق فیلر با در نظر گرفتن خواسته فرد اقدام به تزریق ژل کرده و نیاز فرد را برآورده سازد.

 

فرم دهی و مدل های مختلف تزریق ژل به لب ها

 

در فرم دهی لب نیز پیدا کردن نقطه ی مناسب برای تزریق ژل بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا اگر این نکته در نظر گرفته نشود ممکن است خواسته ی فرد محقق نشود و فرد از تزریق ژل منصرف شده و باعث بد نام شدن تزریق ژل شود. با انجام یک اشتباه می‌توان مشکلات بسیاری را به وجود آورد پس در انتخاب پزشک خود دقت کافی را به عمل بیاورید.

برخی از بیماران خواستار این هستند که لب های خود را حجیم سازند این نکته نیز نیازمند به فرم دهی و ساختار و میزان ژل تزریقی مناسب می باشد تا خواسته فرد محقق شده و فرد بتواند از تزریق ژل خود کاملا راضی باشد و رضایت خود را اعلام کند.

برای انجام تزریق ژل (gel injection) باید این نکته را در نظر گرفت که در صورت به وجود آمدن هر نوع حالت و یا هر فرمی این روش در صورتی که تکرار نشود نتایج دائمی را به دنبال نخواهد داشت. پس با در نظر گرفتن حالت و فرم لب با پزشک خود درباره تکرار تزریق فیلر مشاوره هایی را انجام داده واز زمان تکرار آن نیز مطلع شوید.

 

تاثیر تخصص پزشک متخصص در مدل های مختلف تزریق ژل

پزشک متخصص در زمینه تزریق پرکننده می‌تواند به نوعی تضمین موفقیت در عمل باشد؛ زیرا با انتخاب یک پزشک متخصص تزریق فیلر می‌توانید خود را از نگرانی و استرس و هرگونه مشکلاتی که قبل و بعد از عمل برای شما ممکن است پیش آید راحت کنید حتما در زمان انتخاب پزشک وقت لازم برای این کار را در نظر بگیرید.

بهترین ژل تزریقی صورت چیست ؟

انتخاب پزشک متخصص تزریق فیلر که دارای تجربه و مهارت لازم و کافی برای تزریق پرکننده است می‌تواند کیفیت کار را بالا ببرد و شما را از یک تزریق تر و تمیز بهره مند سازد برخی پزشکان برای تزریق پرکننده اصلا مهارت کافی را ندارند باید این نکته را نیز بدانید که پزشکی دستمزد بیش تری برای تزریق می گیرد حتما از کیفیت بالایی برخوردار نیست.

 

تاثیر تخصص پزشک متخصص در مدل های مختلف تزریق ژل

 

پزشک متخصص در زمینه تزریق پرکننده می‌تواند شما را در زمان دوره نقاهت بسیار یاری کند. همچنین این پزشک با شما مشاوره هایی قبل از تزریق انجام خواهد داد تا همواره شما را برای تزریق آمده سازد و هرگونه نگرانی را از شما دور سازد. با در نظر گرفتن دستورات پزشک بعد از تزریق می‌توانید دوره نقاهت را نیز به راحتی به پایان ببرید.

این نکته نیز قابل ذکر است که پزشک متخصص تاثیر خود را در زمینه مراقبت های قبل و بعد از عمل نیز نمایان خواهد کرد. پزشکی که با رعایت نکات گوشزد شده توسط وی می‌توان مراقبت های قبل از عمل را انجام داد و در پایان با انجام مراقبت های بعد از عمل بتوان دوره نقاهت را به آسانی به پایان برد پزشک مناسبی برای انجام این عمل می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map