بهترین مارک ژل لب چه نام دارد ؟Posted by On اکتبر 3, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین مارک ژل لب چه نام دارد ؟

بهترین مارک ژل لب

بسیاری از افرادی که قصد دارند تا عمل زیبایی تزریق ژل به لب را انجام دهند به دنبال آن هستند که بهترین مارک ژل برای تزریق لب کدام است. در واقع با توجه به تنوعی که پرکننده های لب در بازار دارند تصمیم گیری برای انتخاب مارک ژل برای Filler injection بسیار دشوار است.

 

بهترین مارک ژل لب چه نام دارد

 

برخی از افراد ممکن است که ندانند باید چه ویژگی هایی برای ژلی که قرار است به لب تزریق کنند، در نظر بگیرند و یا برخی به دنبال آن هستند که فیلری را برای تزریق ژل انتخاب نمایند که کمترین عوارض جانبی را داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم تا انواع ژل هایی که برای Filler injection به لب مناسب هستند را معرفی نماییم و مزایا و معایب هر یک را به طور جداگانه برای شما توضیح دهیم.

 

بهترین مارک ژل لب چه نام دارد ؟

به منظور انتخاب بهترین مارک ژل لب بهتر است که ابتدا توضیح مختصری در مورد مواد تشکیل دهنده ی پرکننده های لب بیان کنیم تا در نتیجه شما بدانید که قرار است چه موادی  به هنگام تزریق ژل در حین انجام عمل وارد بدنتان شود.

اکثر پرکننده های موجود در بازار از ماده ای به نام اسید هیالورونیک تشکیل شده اند. این ماده به طور طبیعی در بدن انسان ها وجود داشته و وظایفی مانند حفظ رطوبت، افزایش حجم و حفظ حالت ارتجاعی پوست و لب را بر عهده دارد.

 

 

با افزایش سن این ماده در بدن انسان کاهش می یابد و در پی کم شدن این ماده در صورت ممکن است که چین و چروک ها و خطوط عمیقی بر روی صورت به وجود بیاید.

در حقیقت این ماده به دلیل اینکه در بدن انسان وجود دارد پس از تزریق ژل سبب بروز واکنش های آلرژیک در بدن نمی شود و شما با اطمینان خاطر می تواند نسبت به تزریق ژل این ماده اقدام کنید.

در ادامه برخی از مناسب ترین ژل ها به منظور Filler injection به لب ها را معرفی خواهیم کرد:

  1. Restylane Classic یکی از پرکننده های لب است که در بازار وجود دارد و از محبوبیت زیادی برخوردار است. علت این امر نیز آن است که این پرکننده باعث افزایش حجم لب ها می شود و غلظت بالایی از اسید هیالورونیک دارد.
  2. این ماده به مدت 6 ماه ماندگاری دارد و عوارض جانبی آن قرمزی و تورم به مدت 24 ساعت پس از تزریق ژل است.
  3. Restylane Lips که نسخه ی جدید تر مورد قبلی است و این ماده ماندگاری بیشتری دارد و دوام آن به مدت 9 ماه می باشد. این ماده از غلظت های بالاتری از اسید هیالورونیک برخوردار است و به همین جهت قیمت بیشتری نیز دارد.
  4. Juvéderm Ultra 3 یک پرکننده ی لب بسیار خوب است که در بین همه ی پرکننده های موجود از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
  5. این ماده ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به دو پرکنندهی قبلی دارد و عوارض جانبی پیس از Filler injection آن بسیار کمتر است و تنها در مواردی تورم خفیف ایجاد می کند.
  6. Teosyal Kiss نیز یک پر کننده ی لب بسیار معروف است که خاصیت درمانی نیز به همراه دارد. این ماده کمترین عوارض جانبی را پس از Filler injection دارد و به همین جهت با استقبال زیادی مواجه شده است.
مشاهده مطلب
تزریق ژل به زیر چشم برای زیبایی

معیار های انتخاب بهترین مارک ژل لب

 

معیارهای انتخاب بهترین مارک ژل لب

به منظور اینکه بهترین مارک فیلر برای تزریق ژل به لب را انتخاب نمایید لازم است که عواملی را که سبب می شود یک پرکننده به فیلری مناسب برای شما تبدیل شود را بشناسید.

یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب مارک ژل برای تزریق ژل به لب میزان ماندگاری این ژل است. در واقع بسیاری از افراد تمایل دارند که ماندگاری بیشتر باشد و با توجه به این موضوع و در هزینه و صرف وقت آنها صرفه جویی شود.

لازم به ذکر است که ماندگاری بالای ژل لب پس از Filler injection اگر به مدت یک سال و یا کمتر باشد مناسب خواهد بود ولی باید بدانید که ژل های دائمی اثر سوئی برای بدن شما خواهند داشت. علت این امر نیز به این موضوع باز می گردد که ژل های تزریق شده در ا عمل زیبایی تزریق ژل پس از گذشت مدتی جذب بدن می شوند و از طریق خون و یا سایر عروق لنفی موجود در بدن دفع خواهند شد.

ژل های دائمی در مواردی سرطان زا معرفی شده اند و در صورتی که جذب بدن شما شوند ممکن است که عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشند.

از دیگر معیارهای انتخاب ژل این است که فرد باید به ساختار پرکننده دقت کند و در صورتی که در آن مواد مضری برای بدن انسان وجود داشت، از انتخاب این ژل پرهیز نماید.

 

مدت زمان ماندگاری بهترین مارک ژل لب

 

مدت زمان ماندگاری بهترین مارک ژل لب

مدت زمان ماندگاری پرکننده های مورد استفاده در تزریق ژل به چند عامل مختلف بستگی دارد در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت.

مشاهده مطلب
بررسی علائم عفونت لب بعد از تزریق ژل

در واقع باید بدانید که ماندگاری پرکننده های مختلف در هنگام تزریق ژل به لب بسته به نوع واکنش بدن افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

عامل مهم دیگر تاثیر گذار بر ماندگاری پرکننده ها نوع ژلی است که در تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرد. به طور متوسط میزان ماندگاری ژل های تزریق شده به لب بین 6 ماه تا یک سال است.

بیشترین میزان ماندگاری ژل های تزریقی 18 ماه است و پس از این دوره لازم است که فرد به منظور ترمیم، مجددا به کلینیک های زیبایی مراجعه نماید.

 

آیا استفاده از بهترین مارک ژل لب دوام بیشتری نسبت به سایر ژل های معمولی خواهد داشت

 

آیا استفاده از بهترین مارک ژل لب دوام بیشتری نسبت به سایر ژل های معمولی خواهد داشت؟

انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق به لب به عوامل متعددی بستگی دارد که قبلا به توضیح آنها پرداختیم. بسیاری از افراد به دنبال این موضوع هستند که آیا بهترین مارک فیلر برای تزریق ژل به لب ها در میزان ماندگاری آن تاثیر گذار خواهد بود یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که در صورتی که شما بهترین برند پرکننده را برای تزریق ژل به لب را انتخاب نمایید مطمئنا این امر در افزایش ماندگاری ژل  پس از تزریق ژل موثر خواهد بود.

همچنین باید این موضوع را در نظر بگیرید که مراقبت های شما پس از تزریق ژل به لب ها و عمل به توصیه های پزشک معالج در میزان ماندگاری این پرکننده ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود و شما می توانید به مدت طولانی تری از داشتن لب هایی حجیم بهره مند شوید.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در ماندگاری تزریق ژل پس Filler injection می توان به مهارت و تجربه ی پزشک معالج اشاره کرد. در واقع این مورد عامل بسیار مهمی در نتیجه ی نهایی تزریق ژل به لب ها است و سبب می شود که در هزینه های شما صرفه جویی شود.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به صورت و نتایج آن

در صورتی که پزشک از مهارت های لازم در زمینه تزریق ژل برخوردار نباشد ممکن است که پس از تزریق ژل، پرکننده شروع به حرکت کند و ظاهری نامناسب برای شما ایجاد نماید.

در پایان باید بگوییم که برای انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق ژل به لب ها لازم است که قبل از هر گونه اقدام از پزشک معالج خود مشورت بخواهید. در حقیقت پزشک متخصص با بررسی سوابق بیماری و حساسیت بدن شما به مواد مختلف و همچنین خواسته ای که شما از تزریق ژل به لب ها دارید، بهترین مارک ژل را برای شما معرفی می کند.

در ضمن لازم است که قبل از اقدام برای تزریق ژل در مورد کلینیک زیبایی که به آن مراجعه می کنید تحقیق کرده و مطمئن شوید که این کلینیک از مجوز های لازم برخوردار باشد تا در نتیجه پرکننده هایی که در این مراکز استفاده می شوند مورد تایید سازمان بهداشت ایران قرار گرفته باشد و در نتیجه مشکلی را برای شما  پس از Filler injection ایجاد نکند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat