تزریق ژل

تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند

3
(2)

گاهی خطی بسيار عميق در اطراف دهان شما نقش مي بندد و رفته رفته باعث كاهش اعتماد به نفس شما خواهد شد. با اینکه خندیدن و لبخند زدن از زیبایی های زندگی هستند اما با گذشت زمان باعث ایجاد خطی در کنار دهان شده و مرور زمان به یکی از دلایل پیرتر نشان دادن چهره ی شما می شود.

درخواست مشاوره رایگان تزریق ژل

خطوط لبخند که به عنوان خطوط خنده هم شناخته می شوند، به دلیل حرکت مکرر لب ها و صورت در دو طرف دهان ایجاد می شوند و در کسانی که لاغر و مسن هستند با توجه به این که چربی زیادی در صورتشان ندارند، حرکت مکرر لبخند باعث ایجاد چین و چروک دائمی در صورت شده و با افزایش سن خود را بیشتر نشان میدهد.

اما تزریق ژل یکی از پرکاربرد ترین روش ها برای درمان این خطوط می باشد. با تزریق ژل پرکننده به زیر پوست این ژل ها نقش چربی زیر پوست را بازی کرده و به پوست حجم می دهند. همچنین موادی در این ژل ها است که به شادابی پوست کمک می کند. پر کننده ها انواع مختلفی دارند و به چند دسته ی دائم نیمه دائم و موقت تقسیم می شوند؛ اما با توجه به مزیت هایی که پر کننده های موقت دارند، طرفداران بسیاری دارند عمل تزريق ژل خط لبخند دقيقا براي رفع همين دغدغه به وجود آمده است. اما آیا تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند و جود دارد ؟

تزريق ژل خط لبخند يا همان خط خنده يكي از پرطرفدارترين و بيشترين عمل هاي زيبايي در سر تا سر دنيا است كه توجه مخاطبان و علاقه مندان بسياري را به خود جلب كرده است. در این مقاله به تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند می پردازیم، با ما همراه باشید.

تزریق ژل به خط لبخند

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

مراحل انجام تزريق ژل براي خطوط لبخند

در عمل هاي زيبايي مانند بسياري از عمل هاي ديگر حرفه، مهارت و مشاوره ي متخصص همراه با مجهز بودن كلینيك بسيار تاثير گذار خواهد بود. در اولین قدم بعد از مراجعه، یک جلسه ی مشاوره با پزشک انجام می شود که توصیه می شود به طور کامل از این مشاوره استفاده کنید و تمامی سوالات، نگرانی ها، انتظارات و همچنین شرایطی که وجود دارد را با پزشک خود در میان بگذارید تا با توجه به انتظارات و شرایط شما، ژل پرکننده انتخاب شده و تزریق انجام شود.

قابل ذکر است که در مراکز معتبر قبل از تزریق ژل با استفاده از روش هایی حساسیت بدن شما نسبت به این ژل تست شده و در صورت نبود مشکلی تزریق انجام می شود. تزريق ژل لبخند به طور قابل توجهي به نظرات متخصص و جنس ماده ي مصرف شده در تزریق دارد.

 

مطالب بیشتر: عوارض تزریق ژل

 

يكي از بهترين موادي كه در انتقال ژل خط لبخند استفاده مي شود، پركننده هاي پوستي حاوي اسيد هيالورونيك است. اين ماده باعث شادابي، رفع چين و چروك، آب رساني و غيره مي گردد. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد به همین دلیل با بدن سازگار بوده و با تزریق این ژل، بدن هیچ گونه واکنش آلرژیکی نسبت به این ژل نشان نمی دهد. همچنين ذكر اين نكته بسيار ضروري است كه علاوه بر مصرف ماده مناسب با كيفيت براي عمل زيبايي تزريق ژل به خط لبخند تكنيك و حرفه ي متخصص در تزريق ژل بسيار مهم و حياتي است.

متخصص زيبايي در عمل تزریق با توجه به مهارت خود مي بايست ژل را در نواحي مناسب تزريق نمايد. البته استفاده از مواد مناسب، متخصص زيبايي و غيره، همه و همه در كنار وجود يك كلینيك مناسب و با امكانات در امر عمل زيبايي مي تواند موثر باشد. اين نكته خيلي مهم است كه با نهايت توجه و دقت كلینيك زيبايی خود را انتخاب كنيد که تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند و نواحی که تزریق صورت می گیرد رخ ندهد.

مراحل انجام تزریق ژل برای خطوط لبخند

این روش یک درمان سرپایی است و طی چند دقیقه انجام می شود. در این روش از بیهوشی استفاده نمی شود اما برای این که شما دردی حس نکنید و تزریق برای شما آسان تر شود. پزشک شما با یک بی حسی موضعی این درمان را انجام می دهد.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

 

عوارض جانبي و تورم ناشي از تزريق ژل

هر عملي مي تواند عوارض جانبي داشته باشد كه با توجه مهارت متخصص، استفاده درست از منابع و مواد مناسب و با كيفيت قابل پيشگيري است. تزريق ژل خط لبخند نير از اين مورد جدا نيست. همان طور که گفته شد تزریق ژل هم مانند سایر روش ها دارای عوارضی هرچند ناچیز است از جمله ی این عوارض می توان به ورم، کبودی و قرمزی اشاره کرد که عوارضی موقت بوده و بعد از مدتی بهبود می یابند.

اگر چه که این عوارض طبیعی، ناچیز و نگران کننده نیستند اما در صورت رعایت نکردن نکات تزریق و در صورت داشتن حساسیت به این مواد ممکن است که عوارض جدی تری را به همراه داشته باشد. البته علاوه بر تمام اين موارد مشاوره متخصص و رعايت مواردي از قبل و بعد انتقال ژل خط لبخند مي تواند عوارض جانبي و تورم ناشي از filler injection را به حداقل برساند. همچنين استفاده ي از يك سري داروهايي كه رقيق كننده ي خون هستند به طور كلي در عمل هاي زيبايي از چند روز قبل منع مصرف دارند كه شما مي توانيد با مشورت پزشك متخصص خود در امور عمل هاي زيبايي نسبت به قطع يا ادامه آن ها اقدام كنيد.

به طور مثال داروهايي مانند آسپرين و يا وارفارين كه اثرات رقيق كنندگي بر خون دارند بايد چند روز قبل از عمل و تا چند مدت بعد از آن مصرفشان قطع شود. مواردي مانند كبودي، تورم، قرمزي و غيره جزو عوارض هاي طبيعي و غير قابل نگراني عمل هاي زيبايي تزريق ژل خط لبخند هستند. این عوارض خود به خود از بین میروند اما در صورتی که روند بهبودی طولانی تر شد شما می توانید این موضوع را با پزشک خود در میان گذاشته و از او بخواهید تا با پیشنهاد داروهایی به روند بهبودی سرعت بخشد.

شما مي توانيد با انجام دستورات متخصص و مشاور عمل هاي زيبايي خود ميزان اين عوارض را به كمترين حد خود برسانيد که تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند به وجود نیاید.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

بعد از انجام تزریق ممکن است پزشک شما برای پخش شدن یکسان ژل زیر پوست این نواحی را ماساژ دهد اما از آن جایی که فشار آوردن به این نواحی باعث جذب زودتر ژل توسط بدن و از بین رفتن اثر آن می شود، توصیه می شود بعد از انجام تزریق تا جایی که ممکن است از دست زدن به ناحیه ی مورد نظر تا چند روز خودداری کنید و همچنین هنگام خواب نیز با رعایت نکاتی که پزشک توصیه میکند و نخوابیدن روی صورت از فشار آمدن به این نواحی جلوگیری کرده تا این ژل زیر پوست شما تثبیت شود.

همان طور که گفتیم تزریق ژل دارای نکات و قواعد خاصی است و در صورت انجام ندادن این نکات عوارض خطرناکی را به دنبال دارد بنابراین توصیه می شود از تزریق خودسرانه ی این ژل خودداری کنید.

راهكارهای جلوگيری و كاهش تورم تزريق ژل خط لبخند

تزريق ژل خط لبخند آنقدر پرطرفدار است كه افراد بدون توجه به هيچ موردي و با شنيدن مزاياي آن و تغييري بي نظير در ظاهر خود صرفا خواهان انجام اين عمل مي باشند. شما با رعايت مواردي ساده مي توانيد اثرات بعد از عمل را به حداقل ترين موارد برسانيد. براي جلوگيري و كاهش تورم تزريق ژل خط لبخند تنها كافي است مواردي را رعايت كنيد كه در زندگي عادي نير باعث حفظ سلامتي، شادابي، سرزندگي و جوان تر كردن شما خواهد شد.

از اين موارد مي توان به نوشيدن آب كافي، خوردن سبزيجات تازه، ميوه هاي تازه، بالا نگهداشتن سر و استفاده از قرصهاي آنتي هيستامين اثرات تورم بعد از عمل را به حداقل برسانيد. توصیه می شود از انجام فعالیت های سخت که باعث تعریق می شود تا چند روز خودداری کنید چون تعریق باعث ایجاد عفونت و کند شدن روند بهبودی می شود. البته از ديگر عوامل جلوگيري براي كاهش تورم مي توان به لمس نكردن محل تزريق تا چند روز اول، نبودن زير آفتاب و غيره اشاره كرد كه همه ي اين موارد در كنار هم دست به دست خواهند داد تا شما نتيجه اي عالي را بگيريد.

مهارت متخصص حرف اول را مي زند، يعني متخصص با تزريق درست مايع در اطراف دهان و خطوط خنده مي تواند باعث جلوگيري از تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند شود. اين نكته بسيار مهم و حياتي است كه حتي انتخاب متخصص و کلینیک مناسب نيز مي تواند بر كاهش تورم و اثرات بعد از عمل موثر باشد.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل به باسن

راهکارهای جلوگیری و کاهش تورم تزریق ژل خط لبخند

هزينه ي عمل تزريق ژل خط لبخند چقدر است ؟

در ارتباط با ” قيمت تزريق ژل ” خط لبخند اطلاعات دقيقي در دست نيست چون هزينه ی آن به مواردی مانند جنس و كيفيت ماده ی مورد استفاده شده، مهارت متخصص و همچنين امكانات و تجهيزات كلینيك نيز بستگي دارد. يكي از مهم ترين و حياتی ترين تصميم ها مي تواند انتخاب متخصص و كلینيک خوب باشد .

زيرا در تزريق ژل خط لبخند، استفاده از مواد مناسب و باكيفيت، همچنين حضور يک متخصص ماهر مي تواند شما را به يقين برساند كه مدت زمان بيشتری و به تناسب با كيفيت تری تزريق ژل شما باقی می ماند و به تعداد كمتری ترميم نياز خواهد شد. البته ذكر اين نكته بسيار ضروی است كه ميزان ماده ی تزريق شده به ميزان عميق بودن خط لبخند فرد بستگی دارد. در انتقال ژل خط لبخند متخصص ميزان عمق خط لبخند را بررسي می كند. بسياری از اين خطوط سطحی می باشند و نيازی به تزريق بيش از حد ماده ی تزريق شده نيست.

رعايت اين مورد خيلي ضروری است كه متخصص درک درستی از ميزان استفاده مواد داشته باشد تا براي بيمار خود نه تنها مشكلی ايجاد نكند كه او را از اثرات عالي و بی نظير filler injection شگفت زده نمايد. با توجه به گستردگي، راحتي و تاثيرات زيباي تزريق ژل خط لبخند، به جرات مي توان گفت عمل زيبايي filler injection از پرطرفدار ترين عمل هاي امروزه است. خانم ها، آقاياني كه بيشتر در معرض ديد هستند و تمام آنهايي كه به دلايل متفاوتي خط لبخند دارند با استفاده از اين عمل زيبايي شاهد رشد چشمگير افزايش اعتماد به نفس خود خواهند بود.

وجود خط خنده دليلي بر پيري نيست و خيلي از افراد جوان نيز دچار اين خط خنده ي مزاحم بر روي صورت خود هستند كه مي تواند حتي به دليل محيط زندگي، مصرف مواد غذايي و غيره باشد.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب

گاهي اوقات اين خط خنده حتي مي تواند ارثي باشد يا نيازي اصلا به عمل زيبايي نداشته باشد كه حتي در اين مورد هم ارزش كار متخصص و مشاوره ي حرفه اي او مشخص مي گردد. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که هزینه ای که پرداخت می کنید اکیدا ضامن کیفیت بالا، معتبر بودن مرکز درمانی و مجهز بودن کلینیک نیست پس هنگام انتخاب کلینیک دقت کنید که به یک کلینیک معتبر و زیر نظر یک پزشک دارای مجوز این تزریق را انجام دهید. تزريق ژل خط لبخند به وجود آمده است تا شما را با دنياي زيباتر شدن و خاص تر شدن آشنا كند و تمام مشكلات شما را به روشي اصولي و علمي حل نمايد.

با توجه به این که مراکز معتبر با در نظر گرفتن تمامی شرایط، استفاده از یک پر کننده ی استاندارد و مناسب و همچنین با رعایت تمامی نکات، تزریق را انجام می دهند خطرات و عوارض ناشی از تزریق را به حداقل رسانده و سلامت شما را در کنار زیبایی تضمین می کنند به همین دلیل مهم ترین نکته در رسیدن به یک درمان کارآمد انتخاب یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص است.

خط لبخند یک چروک بسیار شایع است و فقط در افراد مسن رخ نمی دهد و در صورت برخی جوانان نیز دیده می شود اما این چین و چروک ها به راحتی با تزریق ژل از بین می روند زیبایی و شادابی را به صورت شما می بخشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 3 / 5. 2

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)