تزریق ژل لب مدل عروسکیPosted by On اکتبر 21, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل” یکی از پرکاربردترین درمان های زیبایی مخصوصا در بین زنان می باشد. از filler injection می توان در اندام هایی نظیر لب، باسن، سینه، گونه، دست، پا و هر ناحیه ای که قصد افزایش حجم آن را دارید، استفاده کرد.

امروزه بسیاری از افراد از زیبایی و حجم لب های خود راضی نبوده و مایل به افزایش حجم لب هایشان توسط تزریق ژل می باشند.

 

معرفی تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

درواقع در حال حاضر انواع مختلفی از پر کننده های پوستی موجود باشند که برای ” تزریق ژل به لب ” مناسب خواهند بود اما یکی از بهترین فیلرهای موجود، پرکننده های حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک می باشند.

اسید هیالورونیک نوعی ماده طبیعی در بدن بوده که با تزریق آن به لب ها، موجب افزایش حجم لبها خواهد شد. پیشتر از کلاژن برای افزایش حجم استفاده میشد اما امروزه اسید هیالورونیک جایگزین کلاژن شده است.

filler injection توسط پرکننده های حاوی اسید هیالورونیک، امن تر بوده و دارای اثراتی با ماندگاری بالاتر خواهد بود.

 

تزریق ژل لب عروسکی چگونه انجام می شود؟

بسیاری از افراد در ابتدای انجام filler injection تنها خواستار کمی افزایش حجم می باشند اما عده ای نیز به دنبال شکل و مدل ظاهری خاصی خواهند بود. یکی از مدل های انجام پذیر در تزریق ژل، مدل عروسکی می باشد.

نحوه ی انجام تزریق ژل مدل عروسکی همانند سایر مدل ها بوده و تفاوتی نخواهد داشت و به مقدار ژل تزریق شده بستگی دارد.

 

معرفی تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

اما بسیاری از افراد بر این گمان اند که نحوه تزریق ژل و چربی یکسان خواهد بود اما باید گفت که برای تزریق چربی، مقداری از چربی داخل بدن فرد بیرون کشیده شده، تصفیه شده و سپس تزریق چربی صورت خواهد گرفت اما برای filler injection نیازی به این مراحل نخواهد بود.

قبل از تزریق ژل نوعی بی حسی موضعی اعمال خواهد شد تا هرگونه درد و ناراحتی ناشی از filler injection از بین رود. پزشکان تزریقات بلوک عصب را قبل از شروع درمان آغاز می کنند، تا لبها به طور کامل بی حس شوند.

مشاهده مطلب
هزینه تزریق ژل چقدر است ؟

بعد از بی حسی کامل لبها، نوبت به شروع درمان و تزریق ژل خواهد رسید. برای filler injection از سوزن های بسیار خوبی برای تزریق و انتقال مواد به لبها استفاده خواهد شد.

پس از تزریق ژل ممکن است پزشک بر محل درمان شده کمپرس یخ قرار دهد تا درد و تورم آن فروکش کند اما نباید هنگام قرارگیری یخ، هیچ گونه فشاری به لب ها وارد شود.

پس از اتمام کار پزشک استفاده از رژلب و یا هرگونه لوازم آرایشی ممنوع بوده و نباید استفاده شوند.

همچنین شما باید پس از تزریق ژل شاهد تفاوت ناشی ازآن  باشید زیرا نتایج حاصل از filler  injection بلافاصله پس از انتقال ژل قابل مشاهده خواهند بود.

 

تاثیرات تزریق ژل لب عروسکی در چهره!

همانطور که میدانید تنها تغییر کوچکی در چهره موجب تغییرات بزرگی در ظاهر افراد خواهد شد. اگر که تزریق ژل  مدل عروسکی متناسب با چهره شما باشد، قطع به یقین تاثیرات مثبتی بر چهره شما خواهد داشت.

اما بسیاری از افراد با انتخاب مدل نادرست برای لبهای خود، موجب بد فرم شدن و عدم زیبایی ظاهر خود خواهند شد. بهتر است متناسب با سایر اجزای صورت خود برای فرم و مدل لبهای خود تصمیم بگیرید.

 

معرفی تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

اما درباره زمان پدیدار شدن نتایج باید گفت که خیلی سریع و بلافاصله پس از filler injection میتوانید شاهد نتایج حاصل از تزریق ژل خود باشید اما ممکن است که نتایج نهایی از 7 تا 10 روز پس از تزریق ژل نیز پدیدار شوند و شما باید انتظار چنین اتفاقی را داشته باشید زیرا واکنش بدن هر کس با شخص دیگر متفاوت خواهد بود.

پس از گذشت حداقل 10 روز هرگونه تورم و کبودی ناشی از filler injection از بین رفته و ناپدید خواهند شد.

همچنین بسیاری از متقاضیان درمان های زیبایی مانند تزریق ژل درباره مدت زمان ماندگاری نتایج حاصل از درمان خود سوال خواهند کرد.

به طور کل اثرات پرکننده های پوستی به روش درمان، ناحیه تحت درمان و بیمار بستگی خواهد داشت اما به طور معمول فیلرهای صورت و لبها بین 6 تا 18 ماه ماندگاری خواهند داشت.

مشاهده مطلب
تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند

 

آیا تزریق ژل لب مدل عروسکی برای همه بیماران مناسب است؟

امروزه یکی از مدل های پرطرفدار تزریق ژل، مدل عروسکی بوده که در بین جوانان نیز از محبوبیت بلایی برخوردار است. اما باید توجه داشته باشید که آیا مدل عروسکی، مدل مناسبی برای فرم صورت شما خواهد بود؟

در انتخاب مدل و مقدار ژل تزریقی در تزریق ژل باید به اندازه و سایز سایر اجزای صورت خود نیز توجه کرده و متناسب با فرم صورت خود مقدار ژل تزریقی را افزایش دهید.

 

معرفی تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

چهره برخی از افراد نیازی به لبهای گوشتی، پر و برجسته نخواهد داشت که در این صورت با انتخاب مدل عروسکی، شاهد زیبایی ظاهر مناسبی پس از filler injection نخواهید بود.

اما بلعکس چهره برخی از افراد نیاز به لبهایی پر داشته و تزریق ژل یکی از انتخاب های مناسب برای این افراد می باشد.

در نتیجه مدل عروسکی filler injection برای همه ی افراد مناسب نبوده و در این صورت  خواهید توانست تنها کمی ژل برای افزایش ضخامت لبهای خود تزریق نمایید.

درباره مقدار ژل تزریقی و حجم دلخواه خود با پزشک مربوطه گفتگو کنید و از وی بخواهید تا شما را درباره چهره ظاهری و نهایی شما پس از تزریق مقدار مورد نظر ژل، آگاهی دهید.

زیرا وی به دلیل با تجربه بودن و آگاهی و تسلط کامل بر این مسئله، تنها کسی است که می تواند با دلیل و منطق شما را قانع سازد.

اگر نظر وی با نظر شما یکسان بود، مشکلی نداشته و تزریق ژل مدل عروسکی را انجام دهید اما اگر اختلاف نظر داشتید، از filler injection عروسکی خودداری نمایید.

 

کاندید مناسب برای تزریق ژل لب عروسکی

بسیاری از کاندیدهای تزریق ژل به لب، افرادی می باشند که پس از گذشت سلیان سال و با ورود به دوران میانسالی، کلاژن موجود در پوست و لب آنها از بین رفته و کم شده است.

اینگونه افراد تنها خواستار افزایش کلاژن و بازگرداندن زیبایی ظاهر لبهای خود می باشند اما متقاضی بودن عده ای برای filler injection نیز ربطی به کلاژن موجود در پوست نداشته و تنها از فرم و ضخامت لبهای خود ناراضی می باشند.

مشاهده مطلب
اقدامات بعد از تزریق ژل خط خنده چیست ؟

 

معرفی تزریق ژل لب مدل عروسکی

 

اگر شما نیز جزء این دسته از افراد نام برده شده می باشید، خواهید توانست از filler injection استفاده نمایید اما تنها طالب انجام نوعی درمان زیبایی بودن دلیل بر نامزد مناسب برای آن درمان نخواهد بود بطور مثال برای انجام تزریق ژل علاوه بر نکات ذکر شده باید دارای شریط زیر نیز باشید

  1. دارای سلامت جسمانی
  2. عدم استعمال دخانیات و سیگار
  3. داشتن دیدگاهی واقع گرایانه نسبت به نتایج حاصل از filler injection
  4. متعهد بودن به حفظ سلامت پوست و لبها پس از تزریق ژل

حال با توجه به شرایط ذکر شده باید بسنجید که آیا کاندید و نامزد مناسبی برای انجام تزریق ژل می باشید و یا خیر.

لازم به ذکر است که اگر سلامت جسمانی نرمالی نداشته و یا از داروی خاصی استفاده می نمایید، قبل از انجام تزریق ژل و در جلسه مشاوره به پزشک مربوطه اطلاع داده و وی را در جریان تمام امور قرار دهید.

برخی از افراد به دلیل ترس از منع پزشک از انجام filler injection و یا هر درمان زیبایی دیگر از بازگو کردن مشکلات خود فرار کرده و پس از انجام تزریق ژل شاهد عوارض جانبی غیرعادی خواهند بود.

توجه داشته باشید که زیبایی مهم بوده اما با سلامتی قابل جایگزینی نخواهد بود.

امید است با نکات ذکر شده بهترین انتخاب ممکن را انجام داده و از نتایج تزریق ژل لب خود راضی باشید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat