تزریق ژل

تزریق ژل به لب و جذابیت چهره

تزریق ژل به لب و جذابیت چهره

تزریق ژل به لب و فواید آن

تزریق ژل ” به لب برای داشتن لب هایی برجسته و زیبا می تواند بر روی زیبایی چهره تاثیر به سزایی داشته باشد.

این عمل به صورت سرپایی و در یک جلسه انجام می گیرد. نتیجه ی تزریق ژل به لب موقتی و به خوبی می تواند در جوانسازی صورت تاثیر داشته باشد.

تزریق ژل به عنوان یک نوع پر کننده ی صورت و بدن قابل انجام است. لب یکی از بخش های صورت است که حجیم بودن آن سبب می شود تا زیبایی چهره چند برابر شود.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل فقط تا آخر این هفته (تعداد محدود)

به همین علت سالهاست که در زمینه ی تولید ژل برای تزریق به بخش های مختلف صورت از جمله لب، فعالیت های زیادی انجام گرفته است و سبب شده تا پرکننده های زیادی در بازار وجود داشته باشند.

تزریق ژل به لب و فواید آن

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

تزریق ژل به لب چیست و چه کاربردی دارد ؟

امروزه عمل های زیبایی زیادی بر روی صورت انجام می گیرد که ” تزریق ژل به صورت ” به دلایلی می توانند دارای فواید زیادی بر روی چهره و زیبایی فرد باشند.

ژل یک ماده خارجی است که امروزه انواع مختلفی از آن در بازار موجود است و برای افزایش حجم و فرم دهی لب به داخل بافت های لب تزریق می شود. این مواد سازگاری بالایی با بافت های بدن دارند و برای مدت زیادی لب های زیبا و بدون چروک دارید.

با توجه به این که افزایش سن تاثیر زیادی بر روی زیبایی صورت دارد، ممکن است اکثر افراد در اوایل دوران میانسالی خود دچار مشکلاتی مانند چروک لب، کم حجم شدن لب و از بین رفتن زیبایی خود در این ناحیه از صورت شوند.

تزریق ژل به لب چیست و چه کاربردی دارد ؟

اما تزریق ژل سبب می شود تا لب دارای حجم بیشتری شود و چروک ها صاف شوند. همچنین فرم لب به کمک تزریق موادی مانند ژل به راحتی بهبود پیدا می کند.

لب های کامل در طول تاریخ سمبل زیبایی و زیبایی شناسی بوده‌اند و در میان افراد اولویت زیاده داشته‌اند. در بعضی از افراد ممکن است به دلایل زیادی که ذکر شدند، شاهد نازک شدن لب ها شویم.

این مشکل با روش های جراحی و غیر جراحی قابل اصلاح است. در روش های غیرجراحی، معمولا چربی از ناحیه دیگری به لب تزریق می شود. با این حال ماندگاری پایین این روش باعث شده افراد به سمت روش های دیگری سوق داده شوند که تزریق ژل، یکی از همین روش هاست.

به همین علت افرادی که به صورت مادرزادی لب های نازکی دارند یا از فرم لب خود رضایت ندارند، می توانند به راحتی به کمک تزریق این مواد به درون بافت های لب بالا و پایین، زیبایی را به چهره ی خود دعوت کنند.

تزریق ژل به لب چگونه انجام می شود ؟

معمولاً روش های فرم دهی صورت که به کمک تزریق مواد مختلفی از جمله ژل انجام می گیرد، یک عمل سرپایی محسوب می شود و می تواند به سرعت نتیجه را نشان دهد. در واقع گاهی سرعت انجام این تزریق به چند دقیقه می رسد که نشان می دهد می توانید از مزایای انجام این عمل، به سرعت برخوردار شوید.

هنگامی که برای تزریق ژل مراجعه می کنید، ابتدا وضعیت لب مورد بررسی قرار می گیرد. در جلسه مشاوره بین پزشک و بیمار، انتظاراتی که متقاضی این عمل دارد توسط پزشک بررسی می شود و محدودیت های احتمالی نیز به بیمار اطلاع رسانی می شود.

سپس با انجام یک سری آزمایشات و تعیین سابقه ی پزشکی بیمار، نوبت دهی برای روز عمل انجام می گیرد. یک سری توصیه ها و مراقبت های قبل از تزریق ژل  نیز باید توسط پزشک انجام گیرد.

از این توصیه ها می توان به مواردی نظیر عدم مصرف مسکن های استروئیدی، الکل و سیگار اشاره کرد. در مواقع به طور خلاصه جریان گردش خون باید در بهترین سطح ممکن باشد و هرگونه موادی که باعث اختلال در گردش خون شوند، منع می شود.

در روز عمل تزریق، ناحیه ی لب بی حس و استریل می شود و ژل با یک سرنگ که سوزنی کوچک بر روی خود دارد به درون بافت های لب تزریق می شود.

با توجه به این که ژل یک ماده ی خارجی است و مانند چربی از بدن گرفته نمی شود، به صورت آماده خریداری می شود و در چند دقیقه تزریق آن قابل انجام است.

طبیعتا بحث کیفیت ژلی که تزریق می شود هم مهم است. برخی ژل ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند، هزینه بیشتری خواهند داشت و همین روال در مورد سایر ژل ها با کیفیت های متفاوت، صدق خواهد کرد.

تزریق فیلر ژل به لب باید توسط پزشک و در کلینیک یا مطب معتبر انجام گیرد. همچنین ژل باید از مراکز معتبر خریداری شود تا مشکلی از بابت انتقال بیماری یا غیر استاندارد بودن مواد درون آن وجود نداشته باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

همچنین در زمان تزریق باید دقت شود که به هر قسمت از لب میزان مناسبی ژل تزریق شود. به طور معمول حجم زیادی از مقدار ژل که به درون بافت های لب تزریق می شود باید در قسمت میانه لب باشد و مقدار اندکی به طرفین تزریق شود.

به هیچ وجه پس از عمل نباید به لب ها دست زد چون باعث از بین رفتن فرم اصلی می شود که در آن زمان از نتیجه راضی نخواهید بود.

مراقبت های پس از عمل، به اندازه خود عمل مهم است. رعایت رژیم غذایی، مصرف زیاد مایعات و آب، عدم مصرف نوشیدنی های الکلی می تواند باعث تسریع گردش خون و در نتیجه باعث رسیدن به اوج نتیجه می شود.

البته این نکات تنها بخشی از مواردی هستند که باید رعایت شوند. پزشک در جلسه توجیهی، تمام موارد را گوشزد خواهد کرد که متقاضی باید با رعایت تمامی این موارد، باعث سهولت کارها و در نتیجه ماندگاری بهتر عمل شود.

همچنین لب بالا و پایین باید بعد از تزریق با هم متناسب باشند تا زیبایی چهره به هم نخورد. این عوامل همگی باعث می شوند تا انتخاب یک پزشک خوب، اهمیت بالایی داشته باشد.

یکی دیگر از عواملی که باید در نظر داشته باشید، تورم بعد از عمل است که سبب می شود لب های تان بسیار بزرگ تر از آن چه فکر می کردید به نظر برسد. از این رو نگران نباشید چون تا چند روز بعد از عمل تورم از بین رفته و این مشکل برطرف می شود.

با این حال شاید برخی محدودیت های زمانی داشته باشند و بخواهند هرچه سریعتر از شر ورم خلاص شوند که در این موارد می توان به کمپرس سرد یا همان یخ درمانی مراجعه کرد که باعث خوابیدن ورم می شود.

تزریق ژل به لب چه مزایایی دارد ؟

قطعاً افرادی که برای انواع عمل های زیبایی از جمله تزریق ژل به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، عمده ی نیاز آن ها، نیاز به زیباتر شدن است.

پس زیبایی چهره از مهم ترین مزیت های تزریق فیلر یا ژل به لب است. داشتن لب های برجسته چهره را زیباتر می کند. همچنین فرم دادن به لب از طریق این عمل انجام می گیرد و می تواند در تغییر و زیباتر شدن چهره تاثیر به سزایی داشته باشد.

یک مزیت دیگر این روش، این است که شما در همان لحظات اول قادر خواهید بود به سرکار و یا خانه برگردید. همواره پزشکان توصیه می کنند یک یا دو روز برای استراحت کنار بگذارید اما این هم از روی احتیاط پزشکان توصیه می شود و غیر از این، نتایج عمل سریعا قابل مشاهده خواهند بود.

هنگامی که به سنین بالاتر می رویم، لب ها و اطراف آن چروکیده می شوند. عامل مهمی که در این مشکل نقش دارد، کاهش چربی هایی است که در لب وجود دارند.

در این مواقع افرادی ترجیح می دهند از روش تزریق چربی استفاده کنند که با گرفتن چربی از خود بدن و پاکسازی آن، به ناحیه لب ها تزریق می شود و سبب جوان سازی سلول های آن ناحیه می شود. اما افراد دیگری هم هستند که از تزریق ژل استفاده کنند.

تزریق ژل به لب چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل باعث می شود تا این ماده جایگزین چربی های از دست رفته شود. این عامل سبب می شود تا چروک لب کاهش یابد و فرد نسبت به سن خود جوان تر به نظر برسد.

بسیار پیش آمده پس از تزریق ژل به لب، نتایج به قدری راضی بخش بوده که برای تزریق همین ماده به سایر نقاط بدن، درخواست ها زیاد شده است. این مورد چیز عجیبی نیست و افرادی که یک بار این تزریق را تجربه کرده باشند، نسبت به مزایای آن آگاهی بیشتری خواهند داشت.

یکی از مزایایی که ژل نسبت به چربی بدن فرد دارد، این است که مدت زمان بیشتری طول می کشد تا اثر تزریق ژل بر روی لب از بین رود. این ماده توسط سلول های بدن شناسایی نمی شود و این عامل سبب می شود تا فاصله زمانی بین دو تزریق بیشتر شود.

این فیلرها که دارای اسید هیالورونیک هستند، به هیچ وجه مضر محسوب نمی شوند و کم و بیش اثر مشابهی مانند چربی دارند.

آیا تزریق ژل درد به همراه دارد؟

این سوال متداولی است که بسیار پرسیده می شود و نگرانی های حاصل از آن باعث شده بسیاری نظرشان را تغییر بدهند اما واقعیت این است که نه تنها هیچ دردی به همراه ندارد، بلکه با استفاده از بی حسی موضعی، متوجه انجام تزریق نخواهید شد. شاید چند ساعت پس از عمل، کمی احساس ورم کنید که آن هم با استفاده از روش های درمانی ساده و خانگی، کاملا رفع خواهد شد.

چه کسانی می توانند از تزریق ژل به لب استفاده کنند ؟

متقاضیان تزریق ژل امروزه طیف وسیعی از جامعه را در بر می گیرند. این عمل به خصوص در بین خانم ها به شدت طرفدار دارد و می توان از آن نهایت بهره را برد.

کسانی که برای تزریق ژل اقدام می کنند در سنین بالا بیشتر برای حذف چروک و حجیم کردن لب این کار را انجام می دهند. ولی در بین سنین پایین تر نیز برای فرم دهی لب می توان از این روش بهره برد. البته بیشتر متقاضیان تزریق ژل قشر جوان هستند.

ممکن است افرادی باشند که به موادی مانند ژل و محصولات ساخت دست بشر حساسیت داشته باشند. این افراد ابتدا باید با پزشک مشورت کنند سپس بعد از انجام دادن تست هایی که در این خصوص وجود دارد اقدام به انتقال ژل به لب کنند.

چه کسانی می توانند از تزریق ژل به لب استفاده کنند ؟

البته اکثر مواد موجود در ژل های تزریقی معمولاً خود در بدن فرد به صورت طبیعی تولید می شوند. به همین علت بسیار کم پیش می آید که حساسیت نسبت به این نوع مواد در افراد دیده شود.

تزریق ژل در سالن های آرایشگاهی و زیر نظر افراد غیر متخصص عوارضی مانند عفونت، آبسه لب، نامتناسب بودن لب و غیره را در بر داشته باشد.

عفونت، شایع ترین مشکل این روزهای عمل زیبایی است. اگر مکان و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد استریل و بهداشتی نباشد، فرد مجبور به استفاده از آنتی بیوتیک های فراوان خواهد شد که نه تنها آسیب های زیادی به سلامتی وارد خواهد کرد، بلکه ممکن است اصلا نتایج عمل تزریق ژل را هم تحت تاثیر قرار بدهد.

اکیداً توصیه می شود افراد متقاضی عمل های زیبایی مختلف و بسیار ساده نیز برای انجام این عمل ها به پزشک متخصص یا کلینیک های معتبر مراجعه کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)