تزریق ژل

تزریق ژل به گونه و هزینه آن

تزریق ژل به گونه و هزینه آن

تزریق ژل به گونه و فرم دهی صورت

تزریق ژل ” به گونه از روش هایی است که هم صورت را زیباتر می کند هم به کاهش چروک و پیری چهره می انجامد. از این رو یک روش جوانسازی و زیبایی محسوب می شود.

تزریق ژل به گونه باعث می شود تا شما چهره ای به مراتب جذاب تر داشته باشید. برجسته سازی گونه و استفاده از فیلر و پر کننده های مختلفی از جمله ژل در صورت باعث شده تا بتوان چهره ای دلخواه را به کمک این روش های ساده به دست آورد.

همه ی افراد از زیبا بودن و زیبا تر شدن استقبال می کنند. برجستگی های صورت از جمله مواردی است که باعث زیباتر شدن و جذاب شدن چهره ی ما می شود. افرادی که چهره ای هموار دارند و علاقه به فرم دادن و برجسته کردن صورت خود دارند تزریق ژل یکی از بهترین و کارآمدترین روش ها برای به نتیجه رسیدن است.

 

تزریق ژل به گونه و فرم دهی صورت

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””][gravityform id=”5″ title=”true” description=”true” ajax=”true”][/box]

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

در گذشته بسیاری از روش ها برای زیبا سازی استفاده می شد اما اکثر این روش ها نتیجه ی مورد انتظار مراجعه کننده را به همراه نداشتند و همچنین در صورت برآورده کردن انتظارات هزینه و عوارض بسیاری را برای افراد به دنبال داشتند.

استفاده از پرکننده برای فرم دهی و برجسته سازی صورت به دلیل سازگار بودن این مواد با بدن عوارض خاصی را به دنبال نداشته، هزینه ی بالایی ندارد و شما را به نتیجه ی دلخواهتان می رساند. این مزیت ها و ویژگی های دیگر باعث شده تا تزریق ژل یک روش مناسب برای حجم دادن به صورت باشد.

اکثر افرادی که از پرکننده ها استفاده می کنند از نتیجه ی بدست آمده احساس رضایت کرده و به این روش علاقه مند می شوند.

تزریق ژل مزیت های بسیاری دارد اما یکی از بزرگترین مزیت های آن قابل برگشت بودن آن است.

قابل برگشت بودن این روش به این معنی است که در صورتی که بخواهید ناحیه ای که ژل تزریق شده را به حالت قبل بازگردانید با انجام روش هایی می توان خاصیت این مواد را در زیر پوست از بین برده و به روند جذب این ماده توسط بدن سرعت بخشید.

فرم دهی صورت به کمک ژل یک روش ساده و سرپایی است که نیازی نیست منتظر نتیجه ی آن بمانید و در همان لحظه چهره ای زیبا خواهد داشت.

 

تزریق ژل به گونه چیست و چه کاربردی دارد ؟

یکی از عمل های پرطرفدار و البته کاملاً ساده و سرپایی تزریق ژل به گونه است. معمولاً در سنین بالا افتادگی گونه سبب می شود تا چهره ی فرد به مراتب پیرتر به نظر برسد.

همچنین زیبایی و جذابیت چهره از بین رود. به همین علت روش های مختلفی برای برجسته و حجیم کردن گونه ها وجود دارد که بهترین و سریع ترین آن ها روش تزریق ژل است.

 

 

در این روش از محصولاتی که در بازار دارو در این زمینه وجود دارد و تولید برندهای مختلف است، می توان بهره برد. اما استفاده از ژل ها و برندهایی که از نظر ایمنی مناسب و تایید شده نیستند عوارض زیادی را به دنبال دارد به همین علت استاندارد و ایمن بودن پر کننده ی مورد نظر دارای اهمیت زیادی است.

ژل ها از مواد مختلفی ساخته شده اند که همگی با پوست و بدن انسان سازگاری دارند. اکثر این مواد در خود بدن به صورت طبیعی وجود دارند. از این رو بدون ایجاد عارضه هستند.

تزریق ژل باعث می شود تا فرم دهی صورت به بهترین نحو انجام گیرد و گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید.

روش تزریق ژل به گونه برای جوانسازی صورت تأثیر به سزایی دارد و سبب می شود تا چین و چروک های اطراف به علت افزایش حجم گونه و کشیدگی پوست نیز صاف شوند.

یکی از مشکلاتی که با مراجعه به افرادی که تخصص و تجربه ی کافی ندارند، به وجود می آید متقارن نبودن دو طرف صورت پس از تزریق است؛ اما پزشک متخصص و کاربلد با شناخت ویژگی های صورت و در نظر گرفتن تمامی شرایط از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری می کنند.

همچنین از فیلر های پر کننده می توان برای ” تزریق ژل به زیر چشم ” و خط لبخند و اخم و لب و دیگر نواحی صورت نیز استفاده کرد.

 

تزریق ژل به گونه چیست و چه کاربردی دارد ؟

چه کسانی برای تزریق ژل به گونه مراجعه می کنند ؟

تزریق ژل برای افراد جوان و همچنین افراد مسن نیز روشی مناسب است.

متقاضیان تزریق ژل به گونه شامل گروه های مختلفی هستند. این عمل زیبایی بین جوانان و بانوان بسیار پرطرفدار است و بیشتر متقاضیان را این گروه تشکیل می دهند.

افرادی ممکن است از ابتدا و به صورت ژنتیکی گونه های کوچکی داشته باشند و ترجیح می دهند با تزریق ژل و فیلرهای مختلف به گونه به راحتی صورت خود را زیباتر کنند.

از این رو می توانند چهره ی طبیعی خود را دچار تغییراتی کنند که آن ها را به سمت زیباتر شدن پیش ببرد.

علاوه بر این در سنین بالا چربی هایی که در مناطق مختلف صورت هستند از بین می روند.

همچنین عضلات صورت نیز توانایی خود را از دست می دهد و این عوامل در کنار هم سبب می شود تا به مرور افتادگی گونه رخ دهد.

از این رو افراد در سنین بالای 30 سال نیز به علت افتادگی گونه و کاهش چربی های این ناحیه برای فرم دهی صورت خود با تزریق، ژل به گونه اقدام می کنند.

از دیگر متقاضیان تزریق ژل، کسانی هستند که در چهره ی خود تقارن لازم را احساس نمی کنند.

به عنوان مثال ممکن است یکی از گونه ها دارای اندازه ی مناسبی باشد و دیگر کوچک باشد.

این اتفاق ممکن است در بیماری های پوستی یا در تصادفات برای صورت رخ دهد.

از این رو برای بهتر کردن شرایط صورت و ایجاد تقارن در آن، از روش های مختلفی مانند تزریق ژل به گونه استفاده می شود تا دو سمت صورت با هم تناسب لازم را داشته باشند.

البته ژل ها به صورت دائمی، نیمه دائمی و موقت هستند که معمولاً تزریق نوع موقت بیشتر صورت می گیرد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

در گذشته افراد زیادی به دلیل عوارض بیهوشی قادر به زیبا سازی و حجم دهی صورت خود نبودند. تزریق ژل فقط با انجام یک بی حسی موضعی انجام می گیرد. به همین دلیل استفاده از پرکننده یک روش بسیار مناسب برای این افراد است.

تزریق ژل به گونه و روش انجام آن

اگر دقت کرده باشید، امروزه روش های زمان بر کم کم کنار می روند و کسی منتظر جواب دهی این روش ها نمی ماند.

از این رو تزریق ژل برای فرم دهی صورت می تواند یکی از روش های عالی برای کاهش اثرات پیری بر روی صورت در زمانی اندک باشد.

تزریق ژل با محصولاتی انجام می شود که آماده هستند. پس فقط نیاز به یک جلسه مشاوره با پزشک برای تعیین انتظاراتی که بیمار از این عمل دارد و یک جلسه ی درمانی است.

در جلسه مشاوره مقدار تغییر حجمی که انتظار دارید ایجاد شود، مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین نوع ژل و زمان ماندگاری تقریبی آن نیز برای بیمار توضیح داده می شود.

شما وقت زیادی در جلسه مشاوره برای استفاده دارید. توصیه می شود تمام سوالات و نگرانی هایی که در هر زمینه ای از جمله نوع ژلی که مصرف خواهد شد و عوارض ناشی از تزریق به ناحیه ی مورد نظر دارید را از پزشک خود بپرسید.

توصیه های قبل از عمل و بعد از تزریق نیز باید مورد توجه قرار گیرد تا بیمار به خوبی آن ها را رعایت کند.

در این صورت نتیجه ی تزریق ژل به گونه به مراتب بهتر خواهد بود.

در جلسه ی انجام تزریق، گونه به صورت موضعی بی حس می شود و منطقه ای که تزریق باید انجام گیرد استریل می شود.

سپس با یک سرنگ که دارای سر سوزن نازک است تزریق به دو سمت صورت و در گونه انجام می گیرد.

در این مرحله باید دقت لازم صورت گیرد که تزریق کاملاً متناسب با هم و به یک اندازه انجام شود تا گونه ها طرح و اندازه ای نامتقارن نداشته باشند.

 

تزریق ژل به گونه و روش انجام آن

 

بعد از تزریق ممکن است پزشک شما ناحیه ای که ژل تزریق شده است را به آرامی ماساژ دهد تا از پخش شدن یکسان ژل در زیر پوست اطمینان حاصل کند. همچنین گذاشتن یخ در طول انجام درمان بر روی این نواحی می تواند ورم، کبودی و قرمزی این ناحیه را به حداقل برساند.

 

نتیجه تزریق ژل به گونه

قطعاً نتیجه ی تزریق به پزشک و کلینیک که به آن مراجعه می کنید وابستگی زیادی دارد.

به هیچ عنوان از خدماتی مانند تزریق ژل در سالن های آرایشی و مراکز غیر مجاز استفاده نکنید؛ زیرا هم خطر تزریق نامناسب و آلوده وجود دارد.

هم ممکن است ژل که مورد استفاده قرار می گیرد اصل نباشد و عوارضی را برای صورت و بدن شما به همراه داشته باشد.

پس از انجام عمل اتفاقی که می افتد حجیم شدن گونه ها است. البته کمی ورم در قسمت گونه است و مقدار ژل که تزریق شده نیز بیشتر از حد مورد نیاز است.

از این رو بهتر است دیدن نتیجه ی کامل را به چند روز تا یک هفته ی بعد موکول کنید و بعد از عمل احساس آن را بررسی نکنید.

با توجه به این که یک تا دو روز اول حجم زیادی از ژل تزریق شده جذب بدن می شود، نسبت به حد مورد نیاز تزریق بیشتر صورت می گیرد تا این مقدار جبران شود.

به همین علت اکثر افرادی که برای اولین بار دست به عمل زیبایی تزریق ژل به گونه می زنند، با دیدن خود در آینه احساس می کنند گونه های آن ها بسیار بزرگ تر از آن چه خواسته اند شده است.

اما بهتر است بدانید تا زمانی که ورم و ژل اضافی از بین برود صورت تان کاملاً طبیعی و زیبا خواهد شد.

 

نتیجه تزریق ژل به گونه

 

ممکن است بعد از تزریق ژل عوارضی مانند کبودی، قرمزی و ورم مشاهده شود که عوارضی کاملا طبیعی و موقت می باشند. این عوارض نگران کننده ای نبوده و بعد از مدتی به طور کامل بهبود می یابند.

کافی است چهره ی خود را قبل و بعد از تزریق مقایسه کنید تا آثار شگفت انگیز این روش را متوجه شوید.

در این روش از سوزن هایی بسیار ریز استفاده می شود و در صورتی که تمامی نکات رعایت شود صورت شما بسیار طبیعی به نظر رسیده و هیچگونه اثری از تزریق بر روی صورت شما باقی نمی ماند.

 

ماندگاری تزریق ژل به گونه

امروزه تزریق ژل های موقت با توجه به عوارض کمتر نسبت به ژل های دائم طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

به طور کلی این عمل به صورت موقت انجام می گیرد؛ اما این که چه زمان ماندگاری داشته باشد به عوامل متعددی بستگی دارد:

  1. نوع ژل که در گونه تزریق می شود و ممکن است دیرتر یا زودتر جذب شود
  2. مراقبت های بعد از تزریق ژل توسط فرد که بیشتر در زمان نزدیک به تزریق باید صورت گیرد
  3. شرایط بدنی و پوستی فرد متقاضی تزریق ژل
  4. حرکات صورت که سبب افزایش جذب ژل تزریق شده به مرور زمان می شود.
  5. میزان وارد شدن فشار به این ناحیه

همانند سایر روش های درمانی در تزریق ژل نیز رعایت نکات ایمنی امری واجب است که که در صورت رعایت نکردن این نکات سلامتی شما تهدید می شود. با مراجعه به یک مرکز درمانی و یک کلینیک معتبر، انجام تزریق زیر نظر یک پزشک دارای مجوز، استفاده از پرکننده های مناسب و استاندارد و رعایت نکات ایمنی سلامت و زیبایی خود را تضمین کنید.

همچنین اگر قصد انجام روش های درمانی دیگری را دارید، زخم های شدید و عمیقی دارید و یا از داروی خاصی استفاده می کنید، قبل از تزریق حتما با پزشک خود در میان بگذارید و بعد از تزریق نیز از فشار آوردن به این نواحی و مصرف خودسرانه ی دارو و هر گونه مواد خودداری کنید.

همچنین برای جلوگیری از خارش و ورم کردن این ناحیه تا مدتی بعد از تزریق از برخورد نور شدید خورشید به طور مستقیم و رسیدن گرمای شدید به این قسمت جلوگیری کنید.

این روش در سنین مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. جوانان برای فرم دادن و حجم دادن به صورت خود و افراد مسن تر برای از بین بردن چین و چروک ها و استحکام گونه ی خود برای تزریق مراجعه می کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button