تزریق ژل زیر ابرو

تزریق ژل یکی از راهکار‌های جوانسازی و افزایش زیبایی است که می‌توانید در هر کلینیک زیبایی به راحتی انجام دهید. در حال حاضر با تزریق فیلر به نواحی مختلف بدن از جمله زیر ابرو‌ها می‌توانید ظاهر خود را به وضوح تغییر دهید. تزریق ژل زیر ابرو‌ برای از بین بردن افتادگی آن‌ها استفاده شود. به مرور زمان و با بالا رفتن سن، پوست صورت شما خاصیت استحکام و کشسانی خود را از دست می‌دهد و دچار چروک و افتادگی خواهد شد. این اتفاق برای نواحی دور چشم شدیدتر خواهد بود. برای اینکه بتوانید از شر این افتادگی‌های ابرو و پوست خلاص شوید، می‌توانید با تزریق فیلر به زیر ابرو، به نتایج قابل قبولی برسید.

اینفوگرافیک تزریق ژل زیر ابرو

تزریق ژل در واقع برای نواحی مختلفی از صورت و بدن انجام خواهد گرفت که دچار فرورفتگی و یا افتادگی و چین و چروک باشد زیرا ژل‌ها دارای مقادیر قابل توجهی کلاژن در خود هستند که می‌توانند باعث جوانسازی پوست شوند. طبق آزمایشات مختلفی که در این زمینه صورت گرفته است می‌توان گفت که تزریق ژل با استفاده از اسید هیالورونیک می‌تواند بهترین گزینه برای تزریق ژل در زیر ابرو‌ها باشد. به واسطه تزریق ژل زیر ابرو حجم آن بیشتر به نظر می‌آید و در نتیجه زیبایی ابرو و دور چشم، دو چندان خواهد شد.

تزریق ژل زیر ابرو چیست

تزریق ژل به زیر ابرو

داشتن ابروی زیبا یکی از مهمترین دغدغه‌هایی است که افراد درگیر آن هستند.  نمی‌توان نقش ابرو را در ایجاد زیبایی صورت نادیده گرفت. برای این منظور، متخصصان پوست و زیبایی همواره به دنبال راهکار‌هایی برای ایجاد زیبایی بدون هیچگونه عوارض و یا جراحی بوده‌اند. تزریق ژل یکی از این راهکار‌های بسیار مفید برای ایجاد زیبایی در صورت است. از آنجایی که ابرو نقطه حساسی است و  تزریق ژل در این نواحی باید با زاویه و مهارت خاصی صورت گیرد، کسی که تزریق ژل زیر ابرو را انجام می‌دهد باید دارای تخصص و مهارت لازم باشد. در غیر این صورت تزریق ژل به پلک می‌تواند نتایج ناگواری را برای شما به همراه داشته باشد.

تزریق ژل در زاویه‌ای نامناسب می‌تواند باعث افتادگی پلک شود و شما را با مشکلات بسیاری روبرو کند. نتیجه تزریق فیلر به زیر ابرو می‌تواند تا مدت ۱۴ ماه باقی بماند و بعد از آن باید دوباره تزریق انجام شود. همانطور که می‌دانید تزریق ژل دارای ماندگاری دائمی نیست و بعد از گذشت دوره‌ای چند ماهه نیاز به تزریق دوباره ژل خواهد بود.

مطالب بیشتر: لیفت ابرو با ژل

تزریق ژل زیر ابرو
 

مراحل

 1. · مرحله اول، بررسی شرایط و خواسته‌های مراجعه‌کننده
 2. · مرحله دوم، بی‌حس کردن موضعی ابرو
 3. · مرحله سوم، تزریق حجم مورد نیاز از ژل در نواحی زیر ابرو توسط سرنگ‌ و پزشک متخصص
 

 

 

 

مزایا

 1. · زیبایی چهره
 2. · اصلاح ایرادهای ابرو و فرم‌دهی به آن
 3. · ایجاد قوس در ابرو
 4. · رفع افتادگی ابرو
 5. · رفع چین و چروک و جوان‌سازی پوست زیر ابرو
 6. · حجیم کردن فرورفتگی ابرو
 7. · بالاتر بردن ابرو
 8. · ایجاد حالتی زیباتر در چشم‌ها
 9. · موثر در رفع افتادگی پلک
 10. · افزایش حجم ابرو
معایب در صورت رعایت تمامی نکات مراقبتی لازم و انتخاب کلینیک و پزشک شناخته شده، هیچ گونه عیب و عارضه جانبی برای کاندید تزریق ژل زیر ابرو مشاهده نخواهد شد.
دوره نقاهت تزریق ژل ابرو عملی غیر تهاجمی بوده و دوره نقاهت طولانی نخواهد داشت. به طوری که بلافاصله بعد از اتمام کار می‌توان فعالیت‌های سبک و روزمره خود را انجام داد.
ماندگاری ماندگاری دائمی نداشته و برای حفظ نتیجه بعد از چند ماه تزریق مجدد ژل نیاز خواهد بود.

تزریق فیلر به زیر ابرو هر چند وقت یکبار می بایست انجام شود ؟

پس از تزریق فیلر به زیر ابرو پس از حدودا ۴ هفته، شما می‌توانید شاهد حداکثر اثرات مثبت این درمان باشید. که مرور از ماه سوم و چهارم اثرات لیفت ابرو شروع به کاهش پیدا میکنند، در حالت کلی می‌توان تخمین زد که ژل‌های معمول که بر پایه هیالورونیک اسید هستند معمولا ۶ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارند و شما بایستی در فاصله همین مدت زمان درمان خود را تجدید کنید تا شاهد اثرات برای مدت زمان طولانی‌تر باشید.

عوارض احتمالی بعد از تزریق ژل زیر ابرو

استفاده از هر نوع فیلر تزریقی دارای برخی عوارض جانبی احتمالی است که بسته به تجربه و مهارت پزشک نیز می‌تواند از خفیف و معمولی تا عوارض جانبی شدید و جبران ناپذیر متغیر باشد. پس بهتر است اهمیت انتخاب پزشک باتجربه ومتخصص را کاملا جدی گرفته و از مراجعه به کلینیک‌های نامعتبر با تزریق‌کننده‌های بی‌تجربه خودداری نمایید.

از جمله عوارض جانبی تزریق فیلر به زیر ابرو که معمولا درمحل تزریق بروز  کرده و در عرض یک الی دو هفته با انجام مراقبت‌های بهداشتی توصیه شده از سوی پزشک از بین می‌روند می‌توان موارد زیر نام برد:

 1. تورم
 2. قرمزی
 3. درد
 4. کبودی
 5. خارش

اما برخی از عوارض جانبی نادرتر جدی‌تر هستند و در صورت عدم درمان مناسب می‌توانند منجر به عوارض طولانی مدت شوند.

از جمله عوارض جانبی نادر تزریق فیلر به زیر ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عفونت
 2. نشت پرکننده از محل تزریق
 3. گره‌هایی که درزیرپوست نزدیکی محل تزریق ظاهر می‌شوند
 4. رشد التهابی به نام گرانولوم
 5. حرکت فیلر به نواحی غیر از مکان‌هایی که باید باشند،به عنوان مثال با جابجایی فیلر زیر ابرو می‌توانید شاید افتادگی پلک یا ابرو باشید.
 6. آسیب عروق خونی که در اثر بی‌تجربگی پزشک و تزریق در محل غیر استاندارد رخ می‌دهد.
 7. از دست دادن بینایی بیمار که ناشی از تزریق اشتباه فیلر به شریان خونرسانی به چشم است.
 8. مرگ بافت صورت که در اثر انسداد جریان خون رخ می‌دهد.
 9. آسیب به اعصاب صورت در اثر وارد کردن سورن به محل اشتباه

استفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشتاستفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشت ؟

در برخی از موارد ممکن است که پوست نواحی زیر ابرو‌ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. این معضل می‌تواند به افتادگی ابرو‌ها منجر شود. این عارضه معمولا با افزایش سن رخ می‌دهد زیرا در این زمان پوست کلاژن‌سازی خود را از دست می‌دهد. این امر می‌تواند چروک‌های پوستی را نیز ایجاد کند. تزریق ژل به زیر ابرو یکی از روش‌هایی است که می‌توانید به واسطه آن این مشکلات را رفع نموده و دارای ابرو‌هایی با فرم‌های دلخواه شوید. تزریق ژل اسید هیالورونیک به زیر ابرو می‌تواند روشی مناسب برای درمان این افتادگی‌ها باشد زیرا با یک ماده طبیعی و سازگار با بدن انجام شده است.

مزایای تزریق ژل زیر ابرو

تزریق فیلر به زیر ابرو یک روش درمانی موقت است و روشی دائمی محسوب نمی‌شود. با این وجود می‌توان گفت که تزریق ژل می‌تواند دارای فواید بیشماری باشد که افراد از این طریق می‌توانند زیبایی خود را بیشتر نشان دهند و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند. فواید تزریق ژل به زیر ابرو را به صورت عبارتند از:

 1. ایجاد زیبایی در صورت
 2. فرم‌دهی به ابرو و ایجاد قوس‌های مورد نظر
 3. از بین برن افتادگی‌های پوست زیر ابرو
 4. از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست زیر ابرو‌ها
 5. بالا بردن فرم ابرو
 6. افزایش زیبایی چشم‌ها

با شل شدن پوست این عارضه می تواند برای شما با افزایش سن ایجاد شود. در این زمان پوست کلاژن سازی خود را از دست می دهد. این امر می تواند چروک های پوستی را نیز ایجاد کند. تزریق ژل اسید هیالورونیک به زیر ابرو می تواند روشی مناسب برای درمان این افتادگی ها باشد.

البته این درمان به صورت موقت صورت می گیرد و روشی دائمی محسوب نمی شود. با این وجود می توان گفت که Filler Injection می تواند دارای فواید بیشماری باشد که افراد از این طریق می توانند زیبایی خود را بیشتر نشان دهند و اعتماد به نفسشان را بالا ببرند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

می توانیم فواید تزریق ژل به زیر ابرو را به صورت زیر برای شما عنوان کنیم.

 1.   ایجاد زیبایی در صورت
 2.   شکل دهی فرم ابرو و ایجاد قوس های مورد نظر مخاطب
 3.   از بین برن افتادگی های پوست زیر ابرو
 4.   از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست زیر ابروها
 5.   بالا بردن فرم ابرو
 6.   پر کننده زیر ابرو
 7.   دادن حالت زیبا به چشم ها
 8.   افزایش حجم ابروها در اثر تزریق ژل
 9. از بین بردن افتادگی پلک ها

آیا تزریق ژل زیر ابرو روشی امن محسوب می شود

آیا تزریق ژل به زیر ابرو روشی امن محسوب می شود ؟

برای اینکه بتوانید چهره‌ای جذاب و زیبا داشته باشید در واقع می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. ممکن است که شما از طریق کاشت ابرو و یا روش‌های ترمیم ابرو بخواهید فرم ابروی خود را تغییر دهید. این روش‌ها قطعا زمان‌بر بوده و دوره نقاهت طولانی مدتی دارند. حتی باید مدت زمان زیادی صبر کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. نواحی پوست دور چشم و زیر ابرو دارای حساسیت خاصی هستند. به همین دلیل خیلی  زود چروکیده می‌شوند. برای اینکه بتوانید این چروک را از بین ببرید نیاز به تزریق ژل دارید. در واقع تزریق ژل به زیر ابرو می‌تواند روشی مناسب و سریعا برای شما باشد تا افتادگی‌های پوستی در زیر ابرو خود را از بین برده و  حتی فرم ابرو را تغییر دهید. از آنجایی که تزریق فیلر زیر ابرو می‌تواند تا مدت ۱۴ ماه نیز دارای ماندگاری باشد می‌توانید تا این مدت از داشتن ابرو‌هایی زیبا و جذاب لذت ببرید. بعد از این دوره شما می‌توانید تزریق ژل را مجددا انجام دهید.

در مورد امن بودن تزریق ژل می‌توان گفت که اگر به کلینیک‌های معتبر و دارای مجوز‌های لازم برای تزریق ژل مراجعه کنید می‌توانید تا حدود زیادی از عوارضی که ممکن است در اثر تزریق اشتباه ژل برای شما به وجود بیاید جلوگیری کنید. تخصص و مهارت پزشک متخصص نیز یکی از عواملی است که باید در هنگام تزریق ژل مد نظر قرار دهید. با این حال ممکن است عوارضی مانند قرمزی پوست زیر ابرو‌ها، درد مختصر در اثر تزریق ژل، خارش، ایجاد حساسیت به ژل و یا برآمدگی‌های پوستی را مشاهده کنید. همه این عوارض می‌تواند طی چند روز بعد از تزریق ژل از بین بروند و جای هیچ‌گونه نگرانی از این بابت نیست.

تزریق ژل به زیر ابرو بهتر است یا تزریق چربی؟

هر کدام از تکنیک‌های زیبا و جوانسازی پوست دارای برخی مزایا و معایب هستند که شما زیبایی‌جوی محترم بایستی در جلسه مشاوره قبل از عمل از سوی پزشک خود کامل توجیح شده و با آگاهی و دید کامل اقدام به انجام یکی از این روش‌ها نمایید.

در تزریق چربی پزشک پس ازاطمینان از وجود بانک چربی مناسب دربدن متقاضی عزیز با انجام یکی از روش‌های مختلف استخراج چربی اقدام به تهیه چربی برای تزریق در محل مورد نیاز می‌نمایند، این چربی‌ها به دلیل اینکه از بدن خود فرد خارج می‌شوند بدن هیچ‌گونه واکنش آلرژیک به آنها نشان نمی‌دهد، مدت ماندگاری آن‌ها نیز بیشتر از تزریق ژل است و اینکه شما در کنار زیبایی که از تزریق چربی زیر ابرو به دست می‌آورید بخشی از چربی‌های آزاردهنده بدن خود را نیز از بین می‌برید.

در روش تزریق ژل در صورت استفاده از برندهای معتبر می‌توانید نتیجه‌های مورد انتظار خود را بدست بیاورید این روش نسبت به تزریق چربی کم هزینه و کمتر تهاجمی است و نتایج نیز بلافاصله قابل مشاهده است. تنها ایراد این روش نسبت به تزریق چربی مدت ماندگاری پایین آنست که در صورت استفاده از برندهای نوین و مدرن حتی می‌توان نتایج را تا مدت دو سال مشاهده کرد.

مطالب بیشتر: بهترین مارک تزریق ژل به خط اخم

تزریق ژل زیر ابرو چه کاربرد هایی به همراه دارد

تزریق ژل به پلک چه کاربردهایی به همراه دارد ؟

تزریق ژل می‌تواند دارای کاربرد‌های بسیاری باشد. در واقع یکی از کاربرد‌های تزریق ژل به زیر ابرو است که می‌تواند نتایج متفاوتی را برای افراد در برداشته باشد. همانطور که می‌دانید تزریق فیلر به زیر ابرو دارای حساسیت و ظرافت خاصی است که باید در هنگام تزریق بسیار مورد توجه واقع شود. از آنجایی که افتادگی‌های پلک با افزایش سن و یا در اثر بیماری‌های مختلف پوستی ممکن است رخ دهد، برای درمان این عارضه می‌توان از تزریق ژل استفاده کرد. در واقع با تزریق ژل به زیر ابرو می‌توان باعث بالاتر رفتن فرم ابرو‌ها شویم. این عمل می‌تواند چهره‌ای جذاب و متفاوت به شما ببخشد. یکی دیگر از کاربرد‌های بسیار مهم Filler Injection را می‌توان کلاژن‌سازی پوست زیر ابرو دانست. کلاژن منجر به از بین رفتن چین و چروک‌های زیر ابرو خواهد شد.

مطالب بیشتر: بهترین مارک تزریق ژل زیر چشم

ماندگاری تزریق ژل زیر ابرو

چند عامل بر ماندگاری تزریق فیلر به زیر ابرو تاثیر دارند:

 1. متخصص از چه نوع برندی برای شما استفاده می‌کند؟
 2. تزریق با چه مهارتی انجام می‌شود؟
 3. میزان متابولیسم بدن چقدر است؟ افزایش سوخت و ساز بدن باعث کاهش ماندگاری نتیجه تزریق ژل زیر ابرو خواهد شد.
 4. باید در طول روز آب کافی بنوشید تا سرعت جذب هیالورونیک اسید کاهش یابد.

هزینه تزریق ژل زیر ابرو در کلینیک هلیا به چه عواملی بستگی دارد ؟

هزینه تزریق ژل به هر ناحیه از بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان موارد زیر را نام برد:

 1. حجمی از ماده که برای تزریق تعیین می‌گردد.
 2. برند محصول مورد استفاده
 3. مهارت و تجربه پزشک متخصص
 4. هزینه‌های مربوط به کلینیک محل تزریق ژل

یک نکته قابل ذکر اینکه سعی کنید در انتخاب پزشک خود و یا کلینیک محل انتخابی خود دقت کافی را به خرج دهید تا بدین طریق هم از میزان عوارض جانبی ناشی از تزریق بکاهید و هم به دلیل برخی اشتباهات پزشکان کم تجربه مجبور به تخلیه ژل تزریقی خود نگردید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code