تزریق ژل

تزریق ژل زیر ابرو چیست؟

تزریق ژل زیر ابرو چیست؟

تزریق ژل یکی از راهکارهای ایجاد زیبایی است که می توانید در هر کلینیک زیبایی به راحتی انجام دهید. امروزه با Filler Injection به نواحی مختلف بدن از جمله زیر ابروها می توانید دارای ظاهری متفاوت شوید. در واقع Filler Injection می تواند به زیر ابروها برای از بین بردن افتادگی آنها استفاده شود.

تزریق ژل زیر ابرو چیست

 

به مرور زمان و با بالا رفتن سن، پوست صورت شما خاصیت خود را از دست می دهد و دچار چروک و افتادگی خواهد شد. برای اینکه بتوانید از شر این افتادگی های ابرو و پوست خلاص شوید، می توانید با تزریق ژل به نتایج قابل قبولی برسید.

Filler Injection در واقع برای نواحی مختلفی از صورت و بدن انجام خواهد گرفت که دچار فرورفتگی و یا افتادگی و چین و چروک باشد. زیرا موادی که در این ژل ها وجود دارد دارای مقادیر قابل توجهی کلاژن در خود هستند که می تواند با تزریق در زیر پوست، باعث جوانسازی آن شود.

طبق آزمایشات مختلفی که در این زمینه صورت گرفته است می توان گفت که تزریق ژل با استفاده از اسید هیالورونیک می تواند بهترین گزینه برای تزریق در زیر ابروها باشد. این ژل می تواند در ناحیه ابرو به مدت طولانی دارای اثر گذری باشد. به واسطه Filler Injection زیر ابرو حجم آن بیشتر به نظر می آید و در نتیجه ابرو بهتر نشان داده می شود.

تزریق ژل به زیر ابرو

داشتن ابرو زیبا یکی از مهمترین معضلاتی است که افراد درگیر آن هستند. نمی توان نقش ابرو را در ایجاد زیبایی در صورت نادیده گرفت. برای این منظور متخصصان پوست و زیبایی همواره به دنبال راهکارهایی برای ایجاد زیبایی بدون هیچ گونه عوارض و یا جراحی هستند.

تزریق ژل زیر ابرو

تزریق ژل یکی از این راهکارهای بسیار مفید برای ایجاد زیبایی در صورت است. از آنجایی که ابرو دارای نقاط حساسی است و ” تزریق ژل به صورت ” در این نواحی باید با زاویه خاصی صورت گیرد، کسی که Filler Injection را به زیر ابرو انجام می دهد باید دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه تزریق ژل باشد. در غیر این صورت تزریق ژل به پلک می تواند نتایج ناگواری را برای شما به همراه داشته باشد.

Filler Injection در زاویه ای نامناسب می تواند باعث افتادگی پلک شود و شما را با مشکلات بسیاری روبرو کند. تزریق ژل به پلک می تواند تا مدت 14 ماه نیز باقی بماند و بعد از آن دوباره تزریق انجام شود.

همانطور که می دانیم Filler Injection مانند بسیاری از عمل های زیبایی که توسط تزریق در صورت انجام می گیرد دارای ماندگاری دائمی نیست. بعد از گذشت دوره ای چند ماهه نیاز به تزریق دوباره ژل است.

استفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشت ؟

تزریق ژل به زیر ابرو یکی از روش هایی است که می توانید به واسطه آن دارای ابروهایی با فرم های دلخواه شوید. در برخی از موارد ممکن است که پوست نواحی زیر ابروها خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. این معضل می تواند به افتادگی ابروها منجر شود.

استفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشت

با شل شدن پوست این عارضه می تواند برای شما با افزایش سن ایجاد شود. در این زمان پوست کلاژن سازی خود را از دست می دهد. این امر می تواند چروک های پوستی را نیز ایجاد کند. تزریق ژل اسید هیالورونیک به زیر ابرو می تواند روشی مناسب برای درمان این افتادگی ها باشد.

البته این درمان به صورت موقت صورت می گیرد و روشی دائمی محسوب نمی شود. با این وجود می توان گفت که Filler Injection می تواند دارای فواید بیشماری باشد که افراد از این طریق می توانند زیبایی خود را بیشتر نشان دهند و اعتماد به نفسشان را بالا ببرند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

می توانیم فواید تزریق ژل به زیر ابرو را به صورت زیر برای شما عنوان کنیم.

  1.   ایجاد زیبایی در صورت
  2.   شکل دهی فرم ابرو و ایجاد قوس های مورد نظر مخاطب
  3.   از بین برن افتادگی های پوست زیر ابرو
  4.   از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست زیر ابروها
  5.   بالا بردن فرم ابرو
  6.   پر کننده زیر ابرو
  7.   دادن حالت زیبا به چشم ها
  8.   افزایش حجم ابروها در اثر تزریق ژل
  9. از بین بردن افتادگی پلک ها

آیا تزریق ژل به زیر ابرو روشی امن محسوب می شود ؟

برای اینکه بتوانید چهره ای جذاب و زیبا داشته باشید در واقع می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. ممکن است که شما از طریق کاشت ابرو و یا روش های ترمیم ابرو بخواهید فرم ابروی خود را تغییر دهید. این روش ها می توانند به پوست شما آسیب وارد کنند.

آیا تزریق ژل زیر ابرو روشی امن محسوب می شود

نواحی پوست دور چشم و زیر ابرو دارای حساسیت خاصی است. به همین دلیل ایجاد چروک های پوستی در این نواحی می تواند به راحتی صورت گیرد. برای اینکه بتوانید این چروک را از بین ببرید نیاز به Filler Injection دارید. در واقع تزریق ژل به زیر ابرو می تواند روشی مناسب برای شما باشد تا افتادگی های پوستی در زیر ابرو خود را از بین ببرید.

در واقع تزریق ژل به زیر ابرو می تواند روشی مناسب برای شما باشد تا افتادگی های پوستی شود. از آنجایی که Filler Injection به زیر ابرو می تواند تا مدت 14 ماه نیز دارای ماندگاری باشد می توانید تا این مدت از داشتن ابروهایی زیبا و جذاب لذت ببرید.

بعد از این دوره شما می توانید تزریق ژل را مکررا انجام دهید. در مورد امن بودن Filler Injection می توان گفت که اگر به کلینیک های معتبر و دارای مجوز های لازم برای تزریق ژل مراجعه کنید می توانید تا حدود زیادی از عوارضی که ممکن است در اثر تزریق اشتباه ژل برای شما به وجود بیاید جلوگیری کنید.

تخصص و مهارت پزشک متخصص نیز می تواند یکی از عواملی باشد که باید در هنگام Filler Injection مد نظر قرار داشته باشید. با این حال ممکن است عوارضی مانند قرمزی پوست زیر ابروها، درد مختصر در اثر تزریق ژل، خارش، ایجاد حساسیت به ژل و یا برآمدگی های پوستی را مشاهده کنید. همه این عوارض می تواند طی چند روز بعد از تزریق ژل از بین برود و جای هیچ گونه نگرانی از این بابت نیست.

تزریق ژل به پلک چه کاربردهایی به همراه دارد ؟

تزریق ژل می تواند دارای کاربردهای بسیاری باشد. در واقع یکی از کاربردهای تزریق ژل به زیر ابرو است که می تواند نتایج متفاوتی را برای افراد در بر داشته باشد. همانطور که می دانیم Filler Injection به زیر ابرو دارای حساسیت و ظرافت خاصی است که باید در هنگام تزریق بسیار مورد توجه افراد واقع شود.

تزریق ژل زیر ابرو چه کاربرد هایی به همراه دارد

از آنجایی که افتادگی های پلک با افزایش سن و یا در اثر بیماریهای مختلف پوستی ممکن است رخ دهد، برای درمان این عارضه می توان از تزریق ژل به عنوان فیلر استفاده کرد. در بسیاری از مواقع نیز افراد می خواهند به ابرو های خود فرم دهند. این فرم دهی به صورت لیفت ابرو می تواند انجام شود.

لیفت ابرو از طریق مختلف می تواند انجام شود. یکی از این روش های لیفت می تواند تزریق ژل عنوان شود. در واقع با تزریق ژل به زیر ابرو باعث بالاتر رفتن فرم ابرو ها می شویم. این عمل می تواند چهره ای جذاب و متفاوت به شما ببخشد.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم تزریق ژل به زیر ابرو را می توان کلاژن سازی پوست زیر ابرو دانست. این افتادگی ها و چین و چروک های پوست زیر ابرو به واسطه تزریق ژل اسید هیالورونیک می تواند درمان موقتی مناسبی برای شما به همراه داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button