تزریق ژل

تزریق ژل زیر ابرو چیست؟

Rate this post

تزریق ژل یکی از راهکار‌های جوانسازی و افزایش زیبایی است که می‌توانید در هر کلینیک زیبایی به راحتی انجام دهید. در حال حاضر با تزریق فیلر به نواحی مختلف بدن از جمله زیر ابرو‌ها می‌توانید ظاهر خود را به وضوح تغییر دهید. تزریق ژل زیر ابرو‌ برای از بین بردن افتادگی آن‌ها استفاده شود. به مرور زمان و با بالا رفتن سن، پوست صورت شما خاصیت استحکام و کشسانی خود را از دست می‌دهد و دچار چروک و افتادگی خواهد شد. این اتفاق برای نواحی دور چشم شدیدتر خواهد بود. برای اینکه بتوانید از شر این افتادگی‌های ابرو و پوست خلاص شوید، می‌توانید با تزریق فیلر به زیر ابرو، به نتایج قابل قبولی برسید.

اینفوگرافیک تزریق ژل زیر ابرو

تزریق ژل در واقع برای نواحی مختلفی از صورت و بدن انجام خواهد گرفت که دچار فرورفتگی و یا افتادگی و چین و چروک باشد زیرا ژل‌ها دارای مقادیر قابل توجهی کلاژن در خود هستند که می‌توانند باعث جوانسازی پوست شوند. طبق آزمایشات مختلفی که در این زمینه صورت گرفته است می‌توان گفت که تزریق ژل با استفاده از اسید هیالورونیک می‌تواند بهترین گزینه برای تزریق ژل در زیر ابرو‌ها باشد. به واسطه تزریق ژل زیر ابرو حجم آن بیشتر به نظر می‌آید و در نتیجه زیبایی ابرو و دور چشم، دو چندان خواهد شد.

تزریق ژل زیر ابرو چیست

تزریق ژل به زیر ابرو

داشتن ابروی زیبا یکی از مهمترین دغدغه‌هایی است که افراد درگیر آن هستند.  نمی‌توان نقش ابرو را در ایجاد زیبایی صورت نادیده گرفت. برای این منظور، متخصصان پوست و زیبایی همواره به دنبال راهکار‌هایی برای ایجاد زیبایی بدون هیچگونه عوارض و یا جراحی بوده‌اند. تزریق ژل یکی از این راهکار‌های بسیار مفید برای ایجاد زیبایی در صورت است. از آنجایی که ابرو نقطه حساسی است و  تزریق ژل در این نواحی باید با زاویه و مهارت خاصی صورت گیرد، کسی که تزریق ژل زیر ابرو را انجام می‌دهد باید دارای تخصص و مهارت لازم باشد. در غیر این صورت تزریق ژل به پلک می‌تواند نتایج ناگواری را برای شما به همراه داشته باشد. تزریق ژل در زاویه‌ای نامناسب می‌تواند باعث افتادگی پلک شود و شما را با مشکلات بسیاری روبرو کند. نتیجه تزریق فیلر به زیر ابرو می‌تواند تا مدت ۱۴ ماه باقی بماند و بعد از آن باید دوباره تزریق انجام شود. همانطور که می‌دانید تزریق ژل دارای ماندگاری دائمی نیست و بعد از گذشت دوره‌ای چند ماهه نیاز به تزریق دوباره ژل خواهد بود.

مطالب بیشتر: لیفت ابرو با ژل

تزریق ژل زیر ابرو
 

مراحل

· مرحله اول، بررسی شرایط و خواسته‌های مراجعه‌کننده

· مرحله دوم، بی‌حس کردن موضعی ابرو

· مرحله سوم، تزریق حجم مورد نیاز از ژل در نواحی زیر ابرو توسط سرنگ‌ و پزشک متخصص

 

 

 

 

مزایا

· زیبایی چهره

· اصلاح ایرادهای ابرو و فرم‌دهی به آن

· ایجاد قوس در ابرو

· رفع افتادگی ابرو

· رفع چین و چروک و جوان‌سازی پوست زیر ابرو

· حجیم کردن فرورفتگی ابرو

· بالاتر بردن ابرو

· ایجاد حالتی زیباتر در چشم‌ها

· موثر در رفع افتادگی پلک

· افزایش حجم ابرو

معایب در صورت رعایت تمامی نکات مراقبتی لازم و انتخاب کلینیک و پزشک شناخته شده، هیچ گونه عیب و عارضه جانبی برای کاندید تزریق ژل زیر ابرو مشاهده نخواهد شد.
دوره نقاهت تزریق ژل ابرو عملی غیر تهاجمی بوده و دوره نقاهت طولانی نخواهد داشت. به طوری که بلافاصله بعد از اتمام کار می‌توان فعالیت‌های سبک و روزمره خود را انجام داد.
ماندگاری ماندگاری دائمی نداشته و برای حفظ نتیجه بعد از چند ماه تزریق مجدد ژل نیاز خواهد بود.

استفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشتاستفاده از تزریق ژل زیر ابرو چه مزایایی را به همراه خواهد داشت ؟

در برخی از موارد ممکن است که پوست نواحی زیر ابرو‌ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. این معضل می‌تواند به افتادگی ابرو‌ها منجر شود. این عارضه معمولا با افزایش سن رخ می‌دهد زیرا در این زمان پوست کلاژن‌سازی خود را از دست می‌دهد. این امر می‌تواند چروک‌های پوستی را نیز ایجاد کند. تزریق ژل به زیر ابرو یکی از روش‌هایی است که می‌توانید به واسطه آن این مشکلات را رفع نموده و دارای ابرو‌هایی با فرم‌های دلخواه شوید. تزریق ژل اسید هیالورونیک به زیر ابرو می‌تواند روشی مناسب برای درمان این افتادگی‌ها باشد زیرا با یک ماده طبیعی و سازگار با بدن انجام شده است.

مزایای تزریق ژل زیر ابرو

تزریق فیلر به زیر ابرو یک روش درمانی موقت است و روشی دائمی محسوب نمی‌شود. با این وجود می‌توان گفت که تزریق ژل می‌تواند دارای فواید بیشماری باشد که افراد از این طریق می‌توانند زیبایی خود را بیشتر نشان دهند و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند. فواید تزریق ژل به زیر ابرو را به صورت عبارتند از:

 1. ایجاد زیبایی در صورت
 2. فرم‌دهی به ابرو و ایجاد قوس‌های مورد نظر
 3. از بین برن افتادگی‌های پوست زیر ابرو
 4. از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست زیر ابرو‌ها
 5. بالا بردن فرم ابرو
 6. افزایش زیبایی چشم‌ها

با شل شدن پوست این عارضه می تواند برای شما با افزایش سن ایجاد شود. در این زمان پوست کلاژن سازی خود را از دست می دهد. این امر می تواند چروک های پوستی را نیز ایجاد کند. تزریق ژل اسید هیالورونیک به زیر ابرو می تواند روشی مناسب برای درمان این افتادگی ها باشد.

البته این درمان به صورت موقت صورت می گیرد و روشی دائمی محسوب نمی شود. با این وجود می توان گفت که Filler Injection می تواند دارای فواید بیشماری باشد که افراد از این طریق می توانند زیبایی خود را بیشتر نشان دهند و اعتماد به نفسشان را بالا ببرند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02179547 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09122502050 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

می توانیم فواید تزریق ژل به زیر ابرو را به صورت زیر برای شما عنوان کنیم.

 1.   ایجاد زیبایی در صورت
 2.   شکل دهی فرم ابرو و ایجاد قوس های مورد نظر مخاطب
 3.   از بین برن افتادگی های پوست زیر ابرو
 4.   از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست زیر ابروها
 5.   بالا بردن فرم ابرو
 6.   پر کننده زیر ابرو
 7.   دادن حالت زیبا به چشم ها
 8.   افزایش حجم ابروها در اثر تزریق ژل
 9. از بین بردن افتادگی پلک ها

آیا تزریق ژل زیر ابرو روشی امن محسوب می شود

آیا تزریق ژل به زیر ابرو روشی امن محسوب می شود ؟

برای اینکه بتوانید چهره‌ای جذاب و زیبا داشته باشید در واقع می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. ممکن است که شما از طریق کاشت ابرو و یا روش‌های ترمیم ابرو بخواهید فرم ابروی خود را تغییر دهید. این روش‌ها قطعا زمان‌بر بوده و دوره نقاهت طولانی مدتی دارند. حتی باید مدت زمان زیادی صبر کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. نواحی پوست دور چشم و زیر ابرو دارای حساسیت خاصی هستند. به همین دلیل خیلی  زود چروکیده می‌شوند. برای اینکه بتوانید این چروک را از بین ببرید نیاز به تزریق ژل دارید. در واقع تزریق ژل به زیر ابرو می‌تواند روشی مناسب و سریعا برای شما باشد تا افتادگی‌های پوستی در زیر ابرو خود را از بین برده و  حتی فرم ابرو را تغییر دهید. از آنجایی که تزریق فیلر زیر ابرو می‌تواند تا مدت ۱۴ ماه نیز دارای ماندگاری باشد می‌توانید تا این مدت از داشتن ابرو‌هایی زیبا و جذاب لذت ببرید. بعد از این دوره شما می‌توانید تزریق ژل را مجددا انجام دهید.

در مورد امن بودن تزریق ژل می‌توان گفت که اگر به کلینیک‌های معتبر و دارای مجوز‌های لازم برای تزریق ژل مراجعه کنید می‌توانید تا حدود زیادی از عوارضی که ممکن است در اثر تزریق اشتباه ژل برای شما به وجود بیاید جلوگیری کنید. تخصص و مهارت پزشک متخصص نیز یکی از عواملی است که باید در هنگام تزریق ژل مد نظر قرار دهید. با این حال ممکن است عوارضی مانند قرمزی پوست زیر ابرو‌ها، درد مختصر در اثر تزریق ژل، خارش، ایجاد حساسیت به ژل و یا برآمدگی‌های پوستی را مشاهده کنید. همه این عوارض می‌تواند طی چند روز بعد از تزریق ژل از بین بروند و جای هیچ‌گونه نگرانی از این بابت نیست.

مطالب بیشتر: بهترین مارک تزریق ژل به خط اخم

تزریق ژل زیر ابرو چه کاربرد هایی به همراه دارد

تزریق ژل به پلک چه کاربردهایی به همراه دارد ؟

تزریق ژل می‌تواند دارای کاربرد‌های بسیاری باشد. در واقع یکی از کاربرد‌های تزریق ژل به زیر ابرو است که می‌تواند نتایج متفاوتی را برای افراد در برداشته باشد. همانطور که می‌دانید تزریق فیلر به زیر ابرو دارای حساسیت و ظرافت خاصی است که باید در هنگام تزریق بسیار مورد توجه واقع شود. از آنجایی که افتادگی‌های پلک با افزایش سن و یا در اثر بیماری‌های مختلف پوستی ممکن است رخ دهد، برای درمان این عارضه می‌توان از تزریق ژل استفاده کرد. در واقع با تزریق ژل به زیر ابرو می‌توان باعث بالاتر رفتن فرم ابرو‌ها شویم. این عمل می‌تواند چهره‌ای جذاب و متفاوت به شما ببخشد. یکی دیگر از کاربرد‌های بسیار مهم Filler Injection را می‌توان کلاژن‌سازی پوست زیر ابرو دانست. کلاژن منجر به از بین رفتن چین و چروک‌های زیر ابرو خواهد شد.

مطالب بیشتر: بهترین مارک تزریق ژل زیر چشم

ماندگاری تزریق ژل زیر ابرو

چند عامل بر ماندگاری تزریق فیلر به زیر ابرو تاثیر دارند:

 1. متخصص از چه نوع برندی برای شما استفاده می‌کند؟
 2. تزریق با چه مهارتی انجام می‌شود؟
 3. میزان متابولیسم بدن چقدر است؟ افزایش سوخت و ساز بدن باعث کاهش ماندگاری نتیجه تزریق ژل زیر ابرو خواهد شد.
 4. باید در طول روز آب کافی بنوشید تا سرعت جذب هیالورونیک اسید کاهش یابد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *