هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟Posted by On آبان 25, 1398

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟

کاشت مو ” را می توان درمانی دانست که برای همه افرادی که در معرض ریزش مو و یا طاسی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه کاشت جز یکی از بهترین عمل های زیبایی است که توسط متد های جدید و پیشرفته ای صورت می گیرد می توان گفت که برای افراد مختلف، ممکن است هزینه های متفاوتی را در پی داشته باشد.

به همین دلیل مراجعه کنندگانی که کاندیدای پیوند مو هستند باید در مرحله اول مورد معاینه قرار بگیرند تا پزشک متخصص در زمینه کاشت بتواند نظرات دقیق و حتمی را در کاشت مو به آنها بدهد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟

 

معاینه دقیق و اصولی می تواند مشخص کند که تعداد گراف های موی پیوندی برای هر فرد چگونه است و چه تعدادی موی پیوندی برای پیوند مو باید مورد استفاده قرار گیرد.

به دلایل مختلفی Hair Transplant می تواند هزینه های متفاوتی را برای افراد در پی داشته باشد. می توان گفت که هزینه های کاشت مو برای خانوم ها با آقایان دارای تفاوت چندانی نیست و در واقع در بیشتر مواقع دارای هزینه های مشابهی است.

 

هزینه کاشت مو برای خانم‌ها چقدر است؟

با توجه به اینکه کاشت مو عملی است که برای ایجاد زیبایی در افراد استفاده می شود می تواند هزینه های متفاوتی را داشته باشد. معمولا افرادی که دچار طاسی می شوند در بیشتر مواقع آقایان هستند؛ اما خانمها نیز می توانند کاندیدای پیوند مو باشند.

 

هزینه کاشت مو برای خانم‌ها چقدر است؟

 

ممکن است موهای افراد در اثر عوامل مختلفی امکان رشد آنها از بین رفته باشد. به همین دلیل هزینه های کاشت مو می تواند با توجه به عوامل مختلفی در نظر گرفته شود.

مشاهده مطلب
عمل زیبایی کاشت مو بدون جراحی

یکی از این عوامل تعداد موهایی است که باید در کاشت مو از بانک موی افراد برداشته شود. این موها با توجه به میزان درجه ریزش و یا طاسی در افراد مختلف متفاوت است. ممکن است ریزش مو در فردی بسیار ناچیز باشد در این صورت پیوند مو می تواند هزینه کمتری را در بر داشته باشد.

از جمله عوامل دیگر در ایجاد هزینه های متفاوت در پیوند مو را می توان نواحی از سر افراد دانست که دچار طاسی یا ریزش شده است. هر چه این نواحی دارای ریزش یا طاسی بیشتری باشد پزشک مجبور به کاشت موی بیشتری است.

به همین دلیل هزینه بیشتری ممکن است برای افراد در نظر گرفته شود. دستمزدی که پزشک از بیمار برای پیوند مو درخواست می کند می تواند دارای رنج قیمتی متفاوتی باشد.

پزشکانی که دارای تجارب و مهارت های بسیاری در زمینه کاشت مو هستند ممکن است دارای دستمزد و حق ویزیت بیشتری نسبت به سایرین باشند.

عامل دیگر در ایجاد هزینه های متفاوت در کاشت مو را می توان روش ها و متد های جدید و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در کاشت مو دانست.

هر چقدر در کاشت مو پزشک از روشهای جدیدتری استفاده کند هزینه بیشتری برای بیمار و مراجعه کننده ایجاد می شود. همچنین نوع مویی که مورد پیوند قرار می گیرد نیز ممکن است تفاوت در هزینه ها را در بر داشته باشد. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای پیوند مو در نظر گرفت.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها با آقایان تفاوت دارد؟

از آنجایی که کاشت مو عملی است که می تواند زیبایی در افراد را ایجاد کند و با استفاده از روش های مختلفی صورت می گیرد می توان گفت که در همه افراد می تواند دارای هزینه های متفاوتی باشد. با این وجود تفاوت قیمت های پیوند مو در زنان و مردان بسیار ناچیز است.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها با آقایان تفاوت دارد؟

 

در واقع تفاوت در هزینه های پیوند مو می تواند به عوامل دیگری بستگی داشته باشد که به آنها در بالا اشاره کردیم. ممکن است افراد بخواند که حجم موی پیوندی آنها بیشتر از حالت عادی باشد. در این صورت پیوند های بیشتری برای کاشت مو انجام می شود.

مشاهده مطلب
آیا کاشت مو با بانک موی دیگران امکان پذیر است ؟

هر چقدر این پیوند ها بیشتر باشد هزینه های کاشت مو می تواند متفاوت باشد. ممکن است برخی از کلینیک های کاشت مو هزینه های متفاوتی را در Hair Transplant برای افراد در نظر بگیرند که بر اساس جنسیت آنها مطرح می شود. در غیر این صورت هزینه ای که برای کاشت مو مطرح می شود می تواند متفاوت باشد.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها شامل بیمه می‌شود؟

کاشت مو عملی است که به منظور ایجاد زیبایی انجام می شود. به همین دلیل افرادی که دارای موهایی کم پشت هستند و یا در اثر عوامل مختلف دچار ریزش و طاسی در موهای خود شده اند می توانند با کاشت مو از موهایی طبیعی با ضخامت بیشتر از موهای قبلی خود برخوردار شوند.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها شامل بیمه می‌شود؟

 

موهای کاشته شده با توجه به دوام و ماندگاری که دارد دچار ریزش مجدد نمی شود. با این وجود با انجام مراقبت های بعد از کاشت می توانید تا حدود زیادی در ایجاد رضایت برای ” نتیجه نهایی کاشت مو ” سهیم باشید.

از آنجایی که هزینه عمل های زیبایی برای افراد، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد به همین دلیل افرادی که متقاضی پیوند مو هستند باید در وهله اول به این نکته توجه کنند.

در واقع کاشت مو با هزینه های شخصی این افراد می تواند انجام شود و بیمه هیچ هزینه ای را بابت Hair Transplant و عمل های زیبایی دیگر پرداخت نمی کند. در برخی از مواد ممکن است استثناهایی برای کاشت مو وجود داشته باشد که بیمه هزینه های درمانی آن را پرداخت می کند. در صورتی که ریزش و یا طاسی سر افراد در اثر سوختگی و یا تروما ایجاد شده باشد بیمه می تواند پوشش لازم را برای بازسازی این نواحی از سر افراد پرداخت کند.

 

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم‌ها

مراقبت از موهای طبیعی در واقع می تواند یکی از بهترین راهکارهایی باشد که از ایجاد ریزش مو در خانمها جلوگیری می کند. در واقع هر فردی با این مراقبت ها می تواند تا حدود زیادی مطمئن باشد که دیگر نیازی به کاشت مو ندارد.

مشاهده مطلب
همه چیز درباره کاشت مو

در برخی از مواقع بیماری های ارثی می تواند ریزش مو را ایجاد کند. این بیماری می تواند به طور مستقیم فعالیت هورمون هایی که رشد فولیکول های مو را سبب می شوند را منحل کند. در این صورت رشد مو نمی تواند دیگر اتفاق بیفتد.

درمان های دارویی بر روی این نوع از مشکلات وراثتی نمی تواند پاسخگو باشد؛ بنابراین کاشت مو یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد موهایی طبیعی و زیبا است.

 

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم‌ها

 

با توجه به تکنولوژی های جدیدی که در کاشت مو مورد استفاده واقع می شود می توان گفت که معضل طاسی می تواند به راحتی از بین برود. در واقع هزینه های پیوند مو ممکن است برای برخی از افراد بسیار سنگین باشد.

به همین دلیل هر کسی نمی تواند کاشت مو را انجام دهد. از آنجایی که هزینه های پیوند مو نیز تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد نمی تواند برای همه افرادی که دچار طاسی هستند مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین با رعایت موارد بهداشتی و یا مراجعه به موقع به پزشک می توانید از ریزش موهای خود جلوگیری کنید تا نیاز به کاشت و پرداخت هزینه های زیاد برای درمان طاسی و یا ریزش مو نداشته باشید.

صحبت کردن با پزشک مربوطه نیز می تواند در کاهش هزینه های ناشی از کاشت مو موثر باشد. برخی از پزشکان با توجه به شرایط بیمار خود می توانند هزینه های متفاوتی را از آنها دریافت کنند. این امر می تواند به وجدان کاری هر پزشکی مربوط باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat