کاشت مو

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است ؟

کاشت مو ” را می توان درمانی دانست که برای همه افرادی که در معرض ریزش مو و یا طاسی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه کاشت جز یکی از بهترین عمل های زیبایی است که توسط متد های جدید و پیشرفته ای صورت می گیرد می توان گفت که برای افراد مختلف، ممکن است هزینه های متفاوتی را در پی داشته باشد.

به همین دلیل مراجعه کنندگانی که کاندیدای پیوند مو هستند باید در مرحله اول مورد معاینه قرار بگیرند تا پزشک متخصص در زمینه کاشت بتواند نظرات دقیق و حتمی را در کاشت مو به آنها بدهد.

 

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟

تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو به کاربران سایت تا آخر همین هفته + تعداد محدود

معاینه دقیق و اصولی می تواند مشخص کند که تعداد گراف های موی پیوندی برای هر فرد چگونه است و چه تعدادی موی پیوندی برای پیوند مو باید مورد استفاده قرار گیرد.

به دلایل مختلفی Hair Transplant می تواند هزینه های متفاوتی را برای افراد در پی داشته باشد. می توان گفت که هزینه های کاشت مو برای خانوم ها با آقایان دارای تفاوت چندانی نیست و در واقع در بیشتر مواقع دارای هزینه های مشابهی است.

بعضی‌ها این طور تصور می‌کنند که کاشت مو، پدیده‌ای است که تنها به مردان اختصاص داشته و دارد. شاید این دلیل تصور عمومی، این باشد که در بیشتر تبلیغات مربوط به کاشت مو، از تصویر مردان با عبارت‌های قبل و بعد عمل استفاده می‌شود. به علاوه اینکه در این سال‌ها در مورد کاشت موی مردان سرشناس، زیاد صحبت شده اما کم‌تر کسی به کاشت موی زنان شناخته ‌شده پرداخته است.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

چرا که بعضی از زنان مشهور ترجیح می‌دهند این واقعیت را با هواداران‌شان در میان نگذارند. حقیقت این است که خانم‌ها هم درست مثل آقایان، می‌توانند بدون هیچ مشکلی عمل کاشت مو را انجام بدهند. همان‌طور که ریزش مو برای هر دو جنس اتفاق می‌افتد، کاشت مو هم «جنسیت» نمی‌شناسند.

البته معمولا بیشتر مراجعه‌کنندگان به کلینیک‌ها برای انجام عمل کاشت مو، مرد هستند. چرا که به طور کلی مردان بیشتر از زنان با مسئله ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند. بر اساس آمار، ریزش مو بیشتر از زنان، برای مردان اتفاق می‌افتد اما با این وجود، هر سال زنان زیادی نیز کاشت مو انجام می‌دهند و این عمل را پشت سر می‌گذارند. کاشت مو یک اتفاق «مردانه» نیست و هر شخصیتی با هر جنسیتی، ممکن است در مقطعی از زندگی‎ خود به سراغ انجام این عمل برود.

هزینه کاشت مو برای خانم‌ها چقدر است؟

با توجه به اینکه کاشت مو عملی است که برای ایجاد زیبایی در افراد استفاده می شود می تواند هزینه های متفاوتی را داشته باشد. معمولا افرادی که دچار طاسی می شوند در بیشتر مواقع آقایان هستند؛ اما خانمها نیز می توانند کاندیدای پیوند مو باشند.

 

هزینه کاشت مو برای خانم‌ها چقدر است؟

 

به طور کلی باید به این موضوع اشاره کرد که الگوی ریزش مو معمولا در زنان و مردان متفاوت است. پیش از انجام عمل کاشت مو، درک این تفاوت و توجه به آن‌، بسیار مهم و ضروری به نظر می‌رسد.

معمولا زنان به اندازه مردان، با مسئله ریزش مو روبرو نمی‌شوند اما بالا رفتن سن، ایجاد تغییرات هورمونی و بیماری‌های مختلف، ممکن است موهای زنان را از آن‌ها بگیرند. زنان علاوه بر آندروژن که هورمون موثر روی رشد موهای بدن است، استروژن نیز دارند که به طور اتوماتیک، تاثیرات منفی آندروژن روی موهای سر را خنثی می‌کند. این موضوع موجب می‌شود که آن‌ها معمولا کم‌تر از مردان با مشکل ریزش مو مواجه شوند.

با این حال وقتی سطح هورمون استروژن در بدن زنان پایین بیاید، ممکن است حمله به فولیکول‌ها توسط آندروژن آغاز شود. پس زنان نیز کم و بیش با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند. کنار آمدن با ریزش شدید مو برای خانم‌ها، به مراتب سخت‌تر از آقایان است اما از سوی دیگر، استفاده از راه‌های موقتی مثل کلاه‌گیس و اکستنشن نیز گاهی مورد توجه بانوان قرار می‌گیرد. در میان آن‌ها، افرادی که به دنبال یک راهکار همیشگی و یک تصمیم پایدار هستند، کاشت مو را انتخاب می‌کنند. روشی که می‌تواند یک مشکل بزرگ را از سر راه آن‌ها بردارد.

ممکن است موهای افراد در اثر عوامل مختلفی امکان رشد آنها از بین رفته باشد. به همین دلیل هزینه های کاشت مو می تواند با توجه به عوامل مختلفی در نظر گرفته شود.

یکی از این عوامل تعداد موهایی است که باید در کاشت مو از بانک موی افراد برداشته شود. این موها با توجه به میزان درجه ریزش و یا طاسی در افراد مختلف متفاوت است. ممکن است ریزش مو در فردی بسیار ناچیز باشد در این صورت پیوند مو می تواند هزینه کمتری را در بر داشته باشد.

از جمله عوامل دیگر در ایجاد هزینه های متفاوت در پیوند مو را می توان نواحی از سر افراد دانست که دچار طاسی یا ریزش شده است. هر چه این نواحی دارای ریزش یا طاسی بیشتری باشد پزشک مجبور به کاشت موی بیشتری است.

به همین دلیل هزینه بیشتری ممکن است برای افراد در نظر گرفته شود. دستمزدی که پزشک از بیمار برای پیوند مو درخواست می کند می تواند دارای رنج قیمتی متفاوتی باشد.

پزشکانی که دارای تجارب و مهارت های بسیاری در زمینه کاشت مو هستند ممکن است دارای دستمزد و حق ویزیت بیشتری نسبت به سایرین باشند.

عامل دیگر در ایجاد هزینه های متفاوت در کاشت مو را می توان روش ها و متد های جدید و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در کاشت مو دانست.

هر چقدر در کاشت مو پزشک از روشهای جدیدتری استفاده کند هزینه بیشتری برای بیمار و مراجعه کننده ایجاد می شود. همچنین نوع مویی که مورد پیوند قرار می گیرد نیز ممکن است تفاوت در هزینه ها را در بر داشته باشد. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای پیوند مو در نظر گرفت.

یکی از کلیدی‌ترین تفاوت‌ها در مراحل کاشت موی زنان و مردان، در این موضوع خلاصه می‌شود که اساسا استفاده از موی سایر نقاط بدن برای کاشت مو در خانم‌ها شدنی نیست؛ اما در مردها می ‌شود از موی ریش، سینه و نواحی مختلف برای کاشت موی سر استفاده کرد، چنین امکانی در متقاضیان خانم کاشت مو وجود ندارد و این موضوع ممکن است کار را کمی پیچیده‌ تر و محدودتر کند.

علاوه بر این، به طور معمول موی بانوان همیشه تراکم بسیار بالای دارد و ممکن است پس از کاشت مو، آن سطح از تراکم به موی فرد برنگردد و انتظار بالای او را برآورده نکند. با این وجود بدون تردید موی کم‌تراکم برای آن‌ها بهتر از موی کاملا ریخته‌شده است.

مشکل دیگری که بعضی از خانم‌ها به مسئله کاشت مو دارند، در این ماجرا خلاصه می‌شود که آن‌ها حاضر نیستند موهای‌شان را برای انجام عمل کاشت مو، کاملا بتراشند. کاشت مو برای آن‌ها عملا به معنی سپری کردن چند ماه کچلی خواهد بود و این مرحله برای هیچ زنی ساده به نظر نمی‌رسد. هر چند که شاید در نهایت، نتیجه راضی‌کننده باشد و ارزش سختی‌ کشیدن در یک دوره زمانی خاص را نیز داشته باشد.

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها با آقایان تفاوت دارد؟

از آنجایی که کاشت مو عملی است که می تواند زیبایی در افراد را ایجاد کند و با استفاده از روش های مختلفی صورت می گیرد می توان گفت که در همه افراد می تواند دارای هزینه های متفاوتی باشد. با این وجود تفاوت قیمت های پیوند مو در زنان و مردان بسیار ناچیز است.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها با آقایان تفاوت دارد؟

 

در واقع تفاوت در هزینه های پیوند مو می تواند به عوامل دیگری بستگی داشته باشد که به آنها در بالا اشاره کردیم. ممکن است افراد بخواند که حجم موی پیوندی آنها بیشتر از حالت عادی باشد. در این صورت پیوند های بیشتری برای کاشت مو انجام می شود.

هر چقدر این پیوند ها بیشتر باشد هزینه های کاشت مو می تواند متفاوت باشد. ممکن است برخی از کلینیک های کاشت مو هزینه های متفاوتی را در Hair Transplant برای افراد در نظر بگیرند که بر اساس جنسیت آنها مطرح می شود. در غیر این صورت هزینه ای که برای کاشت مو مطرح می شود می تواند متفاوت باشد.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها شامل بیمه می‌شود؟

کاشت مو عملی است که به منظور ایجاد زیبایی انجام می شود. به همین دلیل افرادی که دارای موهایی کم پشت هستند و یا در اثر عوامل مختلف دچار ریزش و طاسی در موهای خود شده اند می توانند با کاشت مو از موهایی طبیعی با ضخامت بیشتر از موهای قبلی خود برخوردار شوند.

 

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها شامل بیمه می‌شود؟

 

موهای کاشته شده با توجه به دوام و ماندگاری که دارد دچار ریزش مجدد نمی شود. با این وجود با انجام مراقبت های بعد از کاشت می توانید تا حدود زیادی در ایجاد رضایت برای ” نتیجه نهایی کاشت مو ” سهیم باشید.

از آنجایی که هزینه عمل های زیبایی برای افراد، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد به همین دلیل افرادی که متقاضی پیوند مو هستند باید در وهله اول به این نکته توجه کنند.

در واقع کاشت مو با هزینه های شخصی این افراد می تواند انجام شود و بیمه هیچ هزینه ای را بابت Hair Transplant و عمل های زیبایی دیگر پرداخت نمی کند. در برخی از مواد ممکن است استثناهایی برای کاشت مو وجود داشته باشد که بیمه هزینه های درمانی آن را پرداخت می کند. در صورتی که ریزش و یا طاسی سر افراد در اثر سوختگی و یا تروما ایجاد شده باشد بیمه می تواند پوشش لازم را برای بازسازی این نواحی از سر افراد پرداخت کند.

 

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم‌ها

مراقبت از موهای طبیعی در واقع می تواند یکی از بهترین راهکارهایی باشد که از ایجاد ریزش مو در خانمها جلوگیری می کند. در واقع هر فردی با این مراقبت ها می تواند تا حدود زیادی مطمئن باشد که دیگر نیازی به کاشت مو ندارد.

در برخی از مواقع بیماری های ارثی می تواند ریزش مو را ایجاد کند. این بیماری می تواند به طور مستقیم فعالیت هورمون هایی که رشد فولیکول های مو را سبب می شوند را منحل کند. در این صورت رشد مو نمی تواند دیگر اتفاق بیفتد.

درمان های دارویی بر روی این نوع از مشکلات وراثتی نمی تواند پاسخگو باشد؛ بنابراین کاشت مو یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد موهایی طبیعی و زیبا است.

 

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم‌ها

 

با توجه به تکنولوژی های جدیدی که در کاشت مو مورد استفاده واقع می شود می توان گفت که معضل طاسی می تواند به راحتی از بین برود. در واقع هزینه های پیوند مو ممکن است برای برخی از افراد بسیار سنگین باشد.

به همین دلیل هر کسی نمی تواند کاشت مو را انجام دهد. از آنجایی که هزینه های پیوند مو نیز تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد نمی تواند برای همه افرادی که دچار طاسی هستند مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین با رعایت موارد بهداشتی و یا مراجعه به موقع به پزشک می توانید از ریزش موهای خود جلوگیری کنید تا نیاز به کاشت و پرداخت هزینه های زیاد برای درمان طاسی و یا ریزش مو نداشته باشید.

صحبت کردن با پزشک مربوطه نیز می تواند در کاهش هزینه های ناشی از کاشت مو موثر باشد. برخی از پزشکان با توجه به شرایط بیمار خود می توانند هزینه های متفاوتی را از آنها دریافت کنند. این امر می تواند به وجدان کاری هر پزشکی مربوط باشد.

هزینه‌های عمل کاشت مو درست مثل مردان، برای بعضی از زنان نیز به یک دغدغه جدی تبدیل شده است. با این حال باید هزینه‌ها و دستاوردهای مربوط به این عمل را در دو کفه ترازو قرار داد و بهترین تصمیم را گرفت. انتخاب خوب، همیشه تاثیر خودش را نشان می‌دهد و فرد را نیز به بهترین شکل راضی می‌کند.

معمولا سخت‌ترین انتخاب‌ها هستند که در نهایت به بهترین انتخاب‌ها تبدیل می‌ شوند. کاشت مو هم طرفداران خاص خودش را دارد و هم افرادی ممکن است آن را غیرضروری بدانند. این دیگر بستگی به سلیقه و روش زندگی فرد دارد که چنین انتخابی را برای خودش انجام بدهد و یا قید آن را به طور کلی بزند.

برای بسیاری از زنان زندگی بدون موهای بلند و مواج، سخت خواهد بود اما در مجموع کاشت مو نیز با هزینه‌ها و فعالیت‌ های جانبی، هرگز نمی‌تواند یک کار ساده و کاملا بی‌دردسر تلقی شود. این تغییر بزرگی است که طبیعتا برای رسیدن به آن، باید بهای نسبتا بزرگی نیز پرداخت شود. این پول البته تنها یک بار پرداخت می‌ شود اما موهای کاشته شده، همیشه همراه فرد می ‌مانند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)