کاشت مو

کاشت مو در زنان – هزینه کاشت موی خانم ها

کاشت مو روشی بسیار کارآمد جهت جلوگیری از ریزش مو و پدید آمدن طاسی سر است. برای این منظور روش‌های مختلفی وجود دارند که هر یک از آن‌ها دارای برخی مزایا هستند که از شخصی به شخص دیگر می‌تواند اهمیت پیدا کند. از جمله مهم‌ترین بحث‌هایی که قبل از تصمیم‌گیری برای انجام پیوند مو و انتخاب روش مناسب ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند هزینه کاشت مو است. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو عوامل مختلفی وجود دارند که هر یک از آن‌ها باید به صورت جداگانه توسط پزشک بررسی شده و سپس قیمت کار مشخص شود. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین کاندیدهای پیوند مو زنان هستند در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه کاشت مو برای خانم ها صحبت کنیم.

کلینیک کاشت مو و ابرو هلیا با استفاده از بروزترین تجهیزات و روش‌های کاشت مو و کادر درمانی متخصص و با تجربه، تمامی افرادی که مایل به بهره‌برداری از هر یک از این روش‌ها هستند را همراهی خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات کار و هزینه کاشت مو خانم ها در کلینیک هلیا می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تصویر اینفو هزینه کاشت مو برای خانم ها
تصویر اینفو هزینه کاشت مو برای خانم ها
نمونه کارهای ما مشاوره واتساپ اینستاگرام

مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟

کاشت مو را می‌توان یک راهکار درمانی بسیار عالی برای درمان ریزش مو دانست که کمک می‌کند موی پرپشت و زیبایی داشته باشید. ایمپلنت مو یکی از بهترین عمل‌های زیبایی است که توسط متدهای جدید و پیشرفته صورت می‌گیرد و هزینه آن در بین افراد مختلف، متفاوت است. برای مثال آیا می‌دانید هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟ زمانی که به متخصص مراجعه می‌کنید، در مرحله اول مورد معاینه قرار خواهید گرفت تا پزشک متخصص بتواند نظرات دقیق و حتمی در مورد این عمل و همچنین هزینه کار را در اختیار شما قرار دهد.

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟معاینه دقیق و اصولی مو مشخص می‌کند که تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند مو چقدر خواهد بود. بر همین اساس، هزینه کار برای هر فرد، مختص او می‌باشد. می‌توان گفت که هزینه‌های کاشت مو برای خانوم‌ها با آقایان دارای تفاوت چندانی نیست. برخی از افراد تصور می‌کنند کاشت مو، پدیده‌ای است که تنها به مردان اختصاص داشته و دارد. شاید دلیل این تصور عمومی این باشد که در بیشتر تبلیغات مربوط به کاشت مو، از تصویر مردان با عبارت‌های قبل و بعد عمل استفاده می‌شود. به علاوه اینکه در این سال‌ها در مورد کاشت موی مردان سرشناس، زیاد صحبت شده اما کمتر کسی به کاشت موی زنان شناخته شده پرداخته است چرا که بعضی از زنان مشهور ترجیح می‌دهند این واقعیت را با هواداران‌ خود در میان نگذارند. حقیقت این است که خانم‌ها هم درست مثل آقایان، می‌توانند بدون هیچ مشکلی عمل کاشت مو را انجام بدهند. همان‌طور که ریزش مو برای هر دو جنس اتفاق می‌افتد، کاشت مو هم «جنسیت» نمی‌شناسند.

روش کاشت مومراحل کاشت مو
SUT1.آماده‌سازی فرد متقاضی
2.برداشت فولیکول‌های مورد نیاز به کمک دستگاه مخصوص با ایجاد برش‌هایی در ابعاد ۱ میلی‌متر
3.آماده‌سازی فولیکول‌های استخراج شده
4.کاشت فولیکول‌ها به کمک دستگاه با ایجاد برش ظریف در ناحیه طاسی سر
Micrograft1.آماده‌سازی فرد متقاضی
2.ایجاد سوراخ‌های خطی در ناحیه بانک مو
3.برداشت گرافت‌های مو به کمک هولدرهای اتوماتیک در سایز میکرون
4.ایجاد سوراخ‌های ظریف به اندازه ۱ میلی‌متر در نواحی مورد نظر برای کاشت مو
5.کاشت گرافت‌های استخراج شده، به کمک دستگاه میکروایمپلنتر درون سوراخ‌های ایجاد شده در مرحله قبل
FUT1.آماده‌‌سازی بیمار
2.برداشت فولیکول‌های مورد نیاز برای کاشت به صورت نواری از ناحیه بانک مو به کمک ایجاد برش
3.بخیه برش ایجاد شده در بانک مو
4.جداسازی دقیق فولیکول‌های استخراج شده از نوار به کمک میکروسکوپ‌های پیشرفته و دقیق
5.ایجاد سوراخ‌های ریز توسط مته در قسمت‌های مورد نظر برای کاشت مو
6.قرار دادن فولیکول‌های آماده شده درون سوراخ‌ها به صورت دستی توسط پزشک متخصص
7.اعمال پانسمان در صورت نیاز
FIT1.آماده‌سازی بیمار
2.استخراج فولیکول‌های مو به کمک ابزاری به نام دستگاه پانچ که زخم‌های میلی‌متری در بانک مو ایجاد می‌کند
3.شست و شو و آماده‌سازی فولیکول‌های استخراج شده برای کاشت
4.کاشت واحدهای فولیکولی در زاویه و عمق مناسب به صورت دستی توسط پزشک متخصص در این زمینه

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش sut

البته معمولا بیشتر مراجعه‌کنندگان به کلینیک‌ها برای انجام عمل کاشت مو، مرد هستند. چرا که به طور کلی مردان بیشتر از زنان با مسئله ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند اما با این وجود، هر سال زنان زیادی نیز کاشت طبیعی مو انجام می‌دهند و این عمل را پشت سر می‌گذارند. کاشت مو یک عمل مردانه نیست و هر شخصیتی با هر جنسیتی، ممکن است در مقطعی از زندگی‎ خود به سراغ این عمل برود.

برای اطلاع از قیمت کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

هزینه کاشت مو برای خانم ها چقدر است؟

قیمت کاشت مو خانم ها به عوامل بسیار زیادی وابسته است. به همین دلیل قیمت‌ها برای هر شخصی متفاوت خواهد بود. از جمله مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت پیوند موی زنان عبارتند از:

  • وضعیت بانک مو

برای اینکه بتوان کاشت موی موفق و مورد پسندی داشت باید از بانک موی سالم برخوردار بود. متاسفانه برخی از افراد بانک موی ضعیفی دارند و این مسئله، کار را برای پزشک دشوارتر می‌کند. بنابراین هزینه‌ای که جهت کاشت مو تعیین می‌شود بالا خواهد بود.

  • روش کاشت مو

از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت مو بانوان روشی است که به منظور انجام پیوند مو انتخاب می‌شود. روش‌های ایمپلنت مو با توجه به تکنیک و مهارتی که نیاز دارند از قیمت‌های مختلفی برخوردار هستند. هر چه روش کاشت مو به روزتر باشد هزینه بیشتری را شامل خواهد شد.

  • وسعت طاسی سر

با توجه به اینکه چه حجمی از موی سر دچار ریزش شده است، هزینه کاشت مو خانم ها متفاوت خواهد بود. هر چه تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل بیشتر باشد هزینه مربوط به کار نیز افزایش خواهد یافت.

  • اجرت پزشک

هر پزشکی برای کار خود قیمت مختلفی را در نظر می‌گیرد. معمولا اجرت کار پزشک‌های متخصص و باتجربه در مقایسه با افراد غیر حرفه‌ای و مبتدی بالاتر است. بنابراین انتخاب پزشک‌ در هزینه کار شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

  • هزینه مربوط به خدمات کلینیک

در کلینیک‌های مختلف خدمات مختلفی ارائه می‌شود. این خدمات در کیفیت کار کاشت مو تاثیرگذار هستند. همین موضوع باعث می‌شود تا مراجعه‌کنندگان با قیمت‌های مختلفی روبرو شوند. پیشنهاد می‌کنیم حتما در انتخاب کلینیک دقت کنید و هرگز هزینه پایین کار را به کیفیت آن ترجیح ندهید.

کلینیک زیبایی هلیا مفتخر است تا با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو با هزینه‌ای معقول مراجعه‌کنندگان خود را همراهی کند.

مطالب بیشتر: کاشت مو میکروگرافت

هزینه کاشت مو برای خانم‌ها چقدر است؟

مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

آیا هزینه کاشت مو برای خانم ها با آقایان تفاوت دارد؟

همانطور که گفته شد هزینه کاشت مو زنان به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا هزینه کار تحت یک شرایط برای خانم‌ها و آقایان متفاوت است یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید گفته شود که تفاوت قیمت‌های پیوند مو در زنان و مردان بسیار ناچیز است به طوری که کاندیدهای پیوند مو با جنسیت‌های متفاوت در شرایط یکسان، تفاوت قیمت آنچنانی را مشاهده نخواهند کرد.

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها با آقایان تفاوت دارد؟

آیا هزینه کاشت مو برای خانم ها شامل بیمه می شود؟

خیر، از آنجا که کاشت مو در دسته عمل‌های زیبایی قرار دارد هزینه‌های مربوط به آن شامل بیمه نمی‌شود. در نتیجه کاندید انجام کاشت طبیعی مو باید تمامی هزینه‌های مربوطه را به صورت شخصی متقبل شود. در صورتی که فرد احساس کند کاشت مو برای او جز شرایط خاص محسوب می‌شود می‌تواند موضوع را با شرکت بیمه مربوطه در میان گذاشته و از جزئیات کار مطلع شود.

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها شامل بیمه می‌شود؟

موهای کاشته شده با توجه به دوام و ماندگاری که دارند دچار ریزش مجدد نمی‌شود. با این وجود با انجام مراقبت‌های بعد از کاشت می‌توانید تا حدود زیادی در ایجاد رضایت برای نتیجه نهایی کاشت مو سهیم باشید. از آنجایی که هزینه عمل‌های زیبایی برای افراد، تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد به همین دلیل افرادی که متقاضی پیوند مو هستند باید در وهله اول به این نکته توجه کنند. در واقع کاشت مو با هزینه‌های شخصی انجام شده و بیمه هیچ هزینه‌ای را بابت Hair Transplant و عمل‌های زیبایی دیگر پرداخت نمی‌کند. در برخی از موارد ممکن است استثنائاتی برای کاشت مو وجود داشته باشد که بیمه هزینه‌های درمانی آن را پرداخت می‌کند. در صورتی که ریزش و یا طاسی سر افراد در اثر سوختگی و یا تروما رخ داده باشد بیمه می‌تواند پوشش لازم را برای بازسازی این نواحی از سر افراد پرداخت کند.

 مطالب بیشتر: کاشت مو به روش dhi

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم ها

هزینه‌ کاشت مو متاثر از پارامترهای مختلفی است که در بالا به بررسی هر یک از این عوامل به صورت جداگانه پرداخته شد. بنابراین برای کاهش هزینه ‌های کاشت مو در زن ها باید بر تغییر هر یک از موارد گفته شده در بالا متمرکز شد. به عنوان مثال روش‌های جدید کاشت مو به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته، هزینه بالایی را نیاز خواهند داشت. در نتیجه کاندیدهای کاشت مو می‌توانند با انتخاب روش‌های قدیمی تا حد زیادی هزینه‌ لازم برای این کار را کاهش دهند. همچنین اجرت پزشک‌ها و کلینیک‌ها با یکدیگر متفاوت بوده و می‌توان کلینیکی با قیمت ارزان را برای انجام این کار پیدا کرد. اما از آنجایی که کیفیت انجام کار از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است شدیدا توصیه می‌شود تا کیفیت کار را در اولویت خود قرار دهید.

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو برای خانم‌ها

برای بسیاری از زنان، زندگی بدون موهای بلند و مواج، سخت خواهد بود اما در مجموع کاشت مو نیز با هزینه‌ها و فعالیت‌‌های جانبی، هرگز نمی‌تواند یک کار ساده و کاملا بی‌دردسر تلقی شود. این تغییر بزرگی است که طبیعتا برای رسیدن به آن، باید بهای نسبتا بزرگی نیز پرداخت شود. البته این پول تنها یک‌بار پرداخت می‌‌شود اما موهای کاشته شده، همیشه همراه فرد می‌مانند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *