1. خانه
 2. پوست و مو
 3. کاشت مو
 4. هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ قیمت کاشت هر تار مو در سال ۱۴۰۱

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ قیمت کاشت هر تار مو در سال ۱۴۰۱

هزینه هر تار مو در کلینیک هلیا

هزینه کاشت موی سر و یا قیمت هر گرافت مو چقدر است؟، این یکی از پرتکرارترین سوالات زیباجویان عزیز است؛ ما سعی داریم تا در این بخش از مقاله به عوامل موثر بر قیمت کاشت مو، تفاوت قیمت در روش های مختلف، بررسی هزینه های مراقبتی قبل و پس از جراحی بپردازیم.

ریزش موهای سر و طاسی از مشکلات شایعی است که در بسیاری از جوامع به چشم می‌خورد. مشکلات طاسی سر در میان مردان به ویژه در میان سالی پدیده‌ای طبیعی است که برخی افراد آن را می‌پذیرند. اما ظهور طاسی به ویژه در سنین پایین‌تر مسئله‌ی مهمی است که نه تنها زیبایی بلکه روحیه و اعتماد بنفس افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. طاسی در زنان به مراتب بحران جدی‌تری است؛ چرا که زنان به زیبایی بیش از مردان اهمیت می‌دهند و ریزش موها و طاسی در این زیبایی تاثیرگذار خواهد بود. با توجه به این مسئله، چندان دور از انتظار نیست که روش‌های ترمیم و کاشت مو محبوبیت زیادی در میان افراد زیباجو داشته باشند.

اما سوالی که  در این رابطه پیش می‌آید این است که هزینه کاشت موی سر در تهران چقدر است؟ در این مقاله به منظور اطلاع رسانی بهتر برای مخاطبان کلینیک هلیا، هزینه یک جلسه کاشت مو بررسی می‌شود:

اینفوگرافی راهنمای هزینه کاشت مو

هزینه‌ های ناشی از کاشت مو در سال ۱۴۰۱ (۲۰۲۲)

با گسترش مشکلات ریزش مو، تعداد متقاضیان کاشت موی طبیعی در دنیا رو به افزایش است. برای پاسخگویی به نیاز این افراد، روش‌های گسترده‌ای ابداع شده است که هر یک به نحوی طاسی‌ را درمان می‌کنند. مسلما قیمت هر یک از روش‌های کاشت طبیعی مو متفاوت است. دلیل این تفاوت‌ها با فاکتورهای تجهیزات، مواد مصرفی و دیگر خدمات ارائه شده از سوی کلینیک تعیین می‌شود.

هزینه کاشت موی سر در کلینیک هلیا
هزینه کاشت موی سر در کلینیک هلیا

به ویژه در ایران که قیمت‌های متفاوتی برای انجام عمل زیبایی پیوند مو توسط کلینیک‌ها و پزشکان اعلام می‌شود. هر یک از این مراکز براساس خدمات و مزایایی که برای فرد ارائه می‌کنند، تعرفه‌های مختلفی دارند. یکی از عوامل تعیین‌کننده هزینه کاشت موی طبیعی روش انتخابی توسط پزشک است. روش‌های متفاوتی برای انجام کاشت موی طبیعی در دنیا وجود دارد که هر کدام براساس نیاز فرد انتخاب می‌شوند.

عکس قبل از پیوند مو

بسیاری از افرادی که به ریزش مو مبتلا هستند کاهش عزت نفس را تجربه می‌کنند و تمایل دارند که هرچه سریعتر به درمان آن از طریق پیوند مو اقدام نمایند. در این بین مواردی مانند هزینه کاشت مو می‌تواند در تصمیم‌گیری علاقه‌مندان به عنوان یک مانع عمل کند. هزینه‌های ناشی از کاشت مو در سال ۱۴۰۱ با توجه به نرخ تورم و همچنین عدم نظارت بر قیمت‌ها نسبت به سال‌های گذشته روند صعودی داشته است. به طور کلی هزینه کاشت مو کلینیک هلیا تحت تاثیر عواملی همچون موارد زیر قرار می‌گیرد:

 1. داروی بی‌حسی
 2. روش به کار گرفته شده برای کاشت
 3. ابزار و دستگاه‌های مورد استفاده با توجه به متد به کار گرفته شده
 4. دستمزد پزشک و تیم پزشکی که وی را یاری می‌کنند
 5. تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند مو
 6. شرایط سلامتی جسمی و روحی زیباجو
 7. مقدار پیچیدگی پروسه ایمپلنت مو
 8. فرم و حجم ایده آل مو مورد نظر زیباجو
 9. میزان طاسی سر
 10. کیفیت موها در ناحیه بانک مو

عکس قبل و بعد از پیوند مو طبیعی

عوامل موثر بر قیمت کاشت هر تار مو در سال ۲۰۲۲
 1. نوع روش انتخابی برای پیوند
 2. تجهیزات مورد استفاده
 3. شدت طاسی سر و تعداد فولیکول مورد نیاز
 4. نوع بانک مو
 5. دستمزد متخصص
 6. هزینه کلینیک
هزینه کاشت مو پر تراکم در کلینیک هلیاجهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه پیوند موی خود در هلیا کلینیک، با شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ در تماس باشید.

تصویر قبل و بعد از ایمپلنت مو

در حال حاضر دو تکنیک رایج و موثر برای کاشت مو وجود دارد. یکی از این تکنیک‌ها ایمپلنت مو به روش FIT و دیگری به روش FUT است. تفاوت این دو روش در نحوه برداشت فولیکول‌ها و کاشت آن‌ها در نقاط مورد نظر می‌باشد. روش FIT کمی مدرن‌تر بوده و با استفاده از سوزن‌های مخصوص شروع به جداسازی فولیکول‌ها و جایگذاری آن‌ها در مکان‌های مناسب می‌کند در حالی که در روش FUT پزشک متخصص نواری از فولیکول‌ها برداشته و کاشت مو را آغاز خواهد کرد. اما در مورد قیمت کار باید گفت پیوند مو به روش FIT کمی هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت زیرا این روش با استفاده از فناوری مدرن انجام شده، بروزتر بوده و در نتیجه رسیدن به نتایج دلخواه در این روش آسان‌تر خواهد بود.

توضیحات تصویری درباره هزینه کاشت مو
عوامل موثر بر هزینه کاشت خط رویش مو

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل زیبایی کاشت مو، تعداد جلسات مورد نیاز پیوند فولیکولی مو خواهد بود. به طور معمول اکثر متقاضیان عمل زیبایی کاشت مو تنها به یک جلسه درمان و کاشت مو برای از بین بردن طاسی و نقاط کم‌پشت سر خود احتیاج خواهند داشت. یعنی تقریبا بین ۵ الی ۸ ساعت تمامی پیوندهای مورد نظر انجام خواهد شد اما در این بین افرادی نیز وجود دارند که به علت طاسی بیشتر موها به تعداد پیوندهای بیشتری برای پر کردن نقاط خالی سر احتیاج خواهند داشت.

عوام موثر بر قیمت کاشت مو

آیا قیمت هر کدام از نواحی سر برای کاشت مو متفاوت است؟

به طور کلی هزینه اصلی کاشت مو مربوط به تعداد گرافت‌هایی است که از ناحیه بانک مو استخراج و به منطقه تحت درمان پیوند زده می‌شود. به این ترتیب می‌توان گفت که مهم نیست که کدام قسمت از سر یا صورتتان را برای کاشت انتخاب می‌کنید! در واقع میزان گستردگی طاسی (یا کم تراکمی سر) است که تعیین می‌کند هزینه نهایی کاشت موی طبیعی شما در چه حدود قیمتی باشد.

قیمت کاشت مو با عکس واقعی از کاشت

تفاوت قیمت کاشت هر تار مو در خانم‌ها و آقایان

ریزش مو با الگوی مردانه در آقایان به طور معمول منجر به ریزش گسترده‌تر می‌شود و در نهایت “طاسی” را به خصوص در ناحیه کف سر باعث می‌شود. اما غالبا ریزش مو با الگوی زنانه سبب کچلی نمی‌شود و خانم‌ها بیشتر متحمل کاهش تراکم، نازکی و کم‌رنگ شدن تارهای مو خواهند شد. به طور کلی مردان تارهای موی محکم و مقاوم‌تری نسبت به خانم‌ها دارند و بیشتر تارهای مویشان برای انتقال و پیوند مناسب هستند؛ در صورتیکه خانم‌ها در این مورد تا حدودی متفاوت از آقایان هستند. با این حال معمولا هزینه کاشت هر تار مو در آقایان و خانم ها تقریبا برابر است و تنها تعداد تارهای پیوند شده می‌تواند در هزینه کاشت مو بین این دو گروه تفاوت ایجاد نماید.

تعرفه کاشت مو با عکس واقعی از پیوند مو

قیمت کاشت مو در سایر کشورهای جهان چقدر است؟

 1. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در آقایان در تورنتو کانادا بسته به نوع روش کاشت و وسعت درمان می‌تواند بسیار متفاوت باشد. از این رو قیمت‌ها در این منطقه می‌تواند از ۳۵۰۰ دلار برای کاشت مناطق کوچک تا ۱۴۰۰۰ دلار برای کاشت موی گسترده متغیر باشد. متوسط هزینه ​​کاشت مو آقایان برای درمان طاسی با الگوی مردانه در کانادا حدود ۹۵۰۰ دلار می‌باشد.
 2. در شهرهایی همچون نیویورک و کالیفرنیای ایالات متحده، برای کاشت حدود ۱۰۰۰ گرافت با روش FUE، باید بیش از ۶ دلار به ازای هر تار مو پرداخت کنید. به این ترتیب چیزی بین ۶۰۰۰ دلار یا بیشتر نیاز خواهید داشت.
 3. هزینه کاشت مو در کشور ترکیه نیز بین ۱۷۹۹ تا ۵۹۹۰ “یورو” می‌باشد.
هزینه کاشت مو در تهران و کشورهای دنیا
هزینه کاشت مو در کلینیک تهران

علت پایین بودن قیمت کاشت مو در ایران نسبت به کشورهای همسایه

احتمالا شنیده‌اید که هزینه کاشت مو در ایران نسبت به کشورهای همسایه و حتی اروپایی و امریکایی پایین‌تر است و دوست دارید بدانید که علت آن چیست؟ اولین و مهم‌ترین دلیل نرخ تورم و کاهش ارزش پول رایج ما نسبت به ارز می‌باشد. دومین علت را می‌توان به افزایش فعالیت متخصصین در حوزه کاشت مو نسبت داد و مورد آخر مربوط به تقاضای زیاد مردم کشورمان برای انجام این متد است. در حالت کلی هزینه تقریبی کاشت مو در ایران که از بیشترین تعداد مرکز ایمپلنت مو بهره می‌برد رقمی حدود ۳۰۰ تا ۹۰۰ دلار می‌باشد. با توجه به علل یاد شده در مورد تفاوت قیمت کاشت مو در ایران و کشورهای دیگر جهان، باید تاکید کنیم که کمتر بودن این هزینه موجب کاهش کیفیت نتایج کاشت مو در ایران نمی‌شود و با اطمینان می‌گوییم که کیفیت کاشت مو در برخی از مراکز معتبر وطنی نسبت به بیشتر کشورهای غربی که با هزینه بسیار بالا این عمل را انجام می‌دهند، بسیار بالاتر است. بنابراین اگر فکر می‌کنید که پرداخت هزینه‌های هنگفت در کشورهای دیگر برای کاشت مو باعث دستیابی به نتایج عالی‌تر می‌شود سخت در اشتباه هستید.

علت پایین بودن قیمت کاشت مو در ایران
علت پایین بودن قیمت کاشت مو در ایران

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

قیمت کاشت هر تار مو در کلینیک هلیا با عکس واقعی

هزینه‌ی کاشت مو بر حسب تعداد گرافت ها

میانگین تعداد فولیکول‌ها و پیوندهایی که در یک جلسه کاشته می‌شوند، بین ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ فولیکول خواهد بود اما اگر فردی با تشخیص پزشک متخصص به بیش از ۵۰۰۰ گرافت احتیاج داشته باشد، ادامه کار به روز بعد موکول می‌گردد که در نتیجه هزینه بیشتری را برای فرد در بر خواهد داشت. انتخاب روش کاشت مو بستگی به صلاح‌دید پزشک متخصص دارد. یکی دیگر از عامل‌های تاثیرگذار در هزینه‌های پیوند موی طبیعی، وسعت کم‌پشتی و یا طاسی موی سر می‌باشد. هر چقدر که ریزش مو بیشتر باشد، باید تعداد فولیکول مو بیشتر باشد و همچنین ایجاد تراکم بالا در کاشت مو، دشوارتر خواهد شد. پس با توجه به سختی و دشواری که وجود دارد، هزینه بیشتری بابت پیوند مو دریافت می‌شود.

قیمت کاشت مو در کلینیک هلیا با نمونه کار

قیمت کاشت مو بر حسب موقعیت جغرافیایی

علاوه بر عوامل ذکر شده در بالا، فاکتور دیگری که در هزینه‌های کاشت موی طبیعی نقش دارد، موقعیت جغرافیایی است. در برخی از شهرها و یا کشورها انجام کاشت مو هزینه‌های کمتری نسبت به سایر نقاط دارد. خوشبختانه ایران یکی از بهترین و ارزان‌ترین کشور‌ها برای انجام کاشت مو می‌باشد که کمترین هزینه کاشت مو را نسبت به سایر کشورها از افراد دریافت می‌کند. با توجه به قیمت پایین پیوند مو در ایران و نیز اختلاف ارزش ارزی کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی، طبیعی است که بسیاری از مردم برای کاشت موی طبیعی به ایران سفر کنند. مهارت و تخصص پزشکان در مقابل هزینه‌ تمام شده برای ایمپلنت مو، بسیاری از متقاضیان را برای پیوند مو در ایران و کشورهایی نظیر ترکیه ترغیب می‌کند.

قیمت کاشت مو بر حسب موقعیت جغرافیایی

آیا کلینیک در هزینه های کاشت مو موثر است؟

یکی از سوالات مهمی که همواره قبل از انجام پیوند طبیعی مو در ذهن مراجعه‌کننده نقش می‌بندد این است که آیا انتخاب کلینیک در هزینه کاشت مو تاثیر گذار است یا خیر؟ در حال حاضر کلینیک‌های زیادی در زمینه کاشت طبیعی مو فعالیت می‌کنند و هر کدام نیز دارای روش‌ها و متدهای خاصی برای پیوند فولیکول مو هستند. کلینیک‌هایی وجود دارند که به علت داشتن تخصص و مهارت بالا در پیوند مو، اقدام به دریافت هزینه‌های بیشتری از مراجعه‌کنندگان می‌کنند. گروهی دیگر از کلینیک‌ها نیز وجود دارند که به علت داشتن سوابق درخشان و همچنین تضمین‌هایی که برای کاشت مو به افراد می‌دهند، هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کنند. معمولا این دسته از کلینیک‌ها با ارائه خدمات بیشتر و باکیفیت‌تر نسبت به سایر مراکز، اقدام به بالا بردن تعرفه خود می‌کنند. البته در این بین نیز کلینیک‌های معتبر و خوب دیگری نیز وجود دارند که کاشت مو را با کیفیت مطلوبی برای افراد انجام می‌دهند و در قبال آن نیز هزینه‌های منطقی و متعارفی را دریافت می‌کنند.

عکس هزینه کاشت موی سر

آیا هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک است؟

در حال حاضر کلینیک‌های زیادی در زمینه کاشت طبیعی مو فعالیت می‌کنند و همین عامل سبب شده است جو رقابتی سنگینی بین این مراکز ایجاد شود. این رقابت تاثیر مستقیمی بر هزینه‌ خدمات ارائه شده توسط مراکز دارد. این در حالی است که اتحادیه و سازمان‌های درمانی، معیار‌های مشخصی در این زمینه تعیین نموده‌اند. که با این وجود، به دلیل رقابتی بودن فعالیت‌های کاشت مو بین کلینیک‌ها، تعرفه‌های متفاوتی اعلام می‌شود. برخی از این مراکز هزینه‌های کمتر و گروهی دیگر به دلیل ارائه کیفیت بالاتری از خدمات، هزینه بیشتری دریافت کنند. در این میان، مراکزی وجود دارد که برای جذب مشتری بیشتر برای کاشت موی طبیعی، هزینه‌های دریافتی خود را پایین می‌آورند اما از طرفی حاضر نیستند سود کمتری از هر کاشت موی طبیعی داشته باشند. در نتیجه کیفیت خدمات کاشت مو را پایین می‌آورند. این کار نوعی سود‌جویی و کلاهبرداری از مردم است.

آیا هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک است ؟

در نهایت می‌توان چنین برداشت نمود که هزینه اعلام شده برای کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک و یا کلینیک نیست. چرا که برخی کلینیک‌ها تنها سود و منافع خود را در نظر می‌گیرند و رضایت مشتری هیچ اهمیتی برای این افراد ندارد. اما در مواردی هم پزشک متخصص از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است که این موضوع را می‌توان از سابقه‌ کاری و رضایت مراجعه‌کنندگان دریافت. در نتیجه، کاشت مو تحت نظر این متخصصان همراه با رضایت کامل و نتایج دلخواه و بهتری خواهد بود. طبیعتا این پزشکان به سبب تخصص و مهارت خود هزینه بیشتری در نظر خواهند گرفت.

عکس کاشت مو جلوی سر با قیمت

توجه کنید که:

هیچ‌گاه هزینه‌های اعلام شده را ملاکی برای انتخاب پزشک خود قرار ندهید. بالا بودن قیمت‌ها صرفا به معنای ارائه‌ بهترین خدمات و دریافت بهترین نتایج نخواهد بود. همانطور که قیمت نسبتا پایین به معنای کیفیت پایین کار نیست. انجام عمل‌های زیبایی نظیر کاشت مو نیازمند دقت بالا برای انتخاب پزشک و کلینیک هستند. لازم است قبل از هر اقدامی تحقیقات اولیه را در خصوص کلینیک‌های معتبر و سابقه‌ کاری متخصصان فعال در آن مراکز انجام دهید. سعی کنید کلینیکی انتخاب نمایید که ضمن برخورداری از سابقه خوب و کیفیت مطلوب خدمات، هزینه‌‌ منطقی نیز دریافت کنند.

هزینه کاشت مو در کلینیک دکتر خراسانی

آیا وجود بانک مو مناسب در هزینه کاشت مو تاثیرگذار است؟

در اغلب موارد از موهای اطراف سر برای کاشت مو استفاده می‌شود زیرا فولیکول‌های ناحیه‌ی سر مراحل رشد متفاوتی نسبت به موهای بدن دارند. لذا بانک موی پشت و اطراف سر بهترین گزینه برای پیوند طبیعی مو است. اما در شرایطی که متقاضی فولیکول‌های سالم و مناسب در پشت سر برای کاشت مو نداشته باشد، روش دیگری برای پیوند مو اعمال می‌شود. در این روش پزشک از فولیکول‌های نواحی دیگری نظیر ریش و یا سینه فرد، استفاده می‌کند. استخراج فولیکول‌ها از سایر قسمت‌های بدن نیازمند دقت و مهارت بیشتری خواهد بود. بنابراین رویه کلی کاشت با تغییراتی همراه است. این تغییرات هزینه‌ پیوند موی طبیعی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

هزینه کاشت مو با بانک موی مناسب

هزینه مشاوره کلینیک‌ها، از دیگر فاکتورهای موثر در هزینه کاشت موی طبیعی می‌باشد. برخی از کلینیک‌ها برای مشاوره افراد قبل از ایمپلنت مو، هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند در حالی که گروهی دیگر برای جلسات مشاوره نیز مبلغی در نظر می‌گیرند. در جلسه مشاوره روش‌های مختلف کاشت مو، هزینه، دوران نقاهت و هر مسئله‌ای که برای شما مبهم است، بیان می‌شود.

عکس کاشت مو کل سر در کلینیک هلیا با هزینه

تا اینجا برخی از فاکتورها و عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل زیبایی کاشت مو بررسی شد. اما بسیاری از افراد بر این باور هستند که هزینه پیوند مو تنها دستمزد پزشک و یا موارد ذکر شده است. نکته دیگری که باید به آن توجه شود، هزینه‌های احتمالی دوران نقاهت و ریکاوری می‌باشد. متخصص برای شما داروهایی تجویز می‌کند تا احساس درد قابل تحمل شده و از سویی دیگر دچار عوارضی همانند عفونت نشوید. باید هزینه داروها را نیز در نظر گرفت. همچنین درمان سایر عوارض احتمالی، هزینه بر خواهد بود که این مشکلات در اثر عدم مهارت متخصص و عدم مراقبت از خود بعد از کاشت رخ می دهند.

قیمت کاشت مو تمام سر با نمونه کار

هزینه آزمایش خون برای کاشت مو

انجام آزمایش خون قبل از کاشت توسط پزشک تعیین شده و به پزشک متخصص در روند این جراحی کمک بسزایی می کند. بعنوان مثال در صورتی که دچار مشکل انعقاد خون باشید، ممکن است جراحی با مشکلاتی همراه شود؛ بنابراین توصیه می شود این آزمایش حتما قبل از جراحی انجام شود. آزمایش هپاتیت، CBC، FBS، تری گلیسیرید، کلسترول، PT –PTT، HBS و HIV از سری آزمایشاتی است که می بایست قبل از انجام ایمپلنت مو انجام شود.

هزینه آزمایش خون برای کاشت مو

هزینه مراقبت های پس از کاشت مو

پس از فرآیند کاشت مو، مصرف برخی داروها توسط پزشک به شما توصیه می‌شود. وظیفه‌ این داروها برطرف نمودن التهاب، ترمیم زخم‌ها و پیشگیری از بروز عفونت‌های احتمالی است. در شرایطی که فرد دچار سردردهای خفیفی می‌شود، این داروهای مسکن التیام دهنده‌ درد هستند. انواع مسکن‌ها، آنتی بیوتیک‌ها و داروهای ضدالتهاب سه مجموعه‌ی اصلی این داروها به شمار می‌روند. از طرفی تقویت بدن برای رویش و رشد موها لازم است. گاهی  بدن فرد در دوران نقاهت ضعیف می‌شود. در این شرایط مصرف مکمل‌های ویتامینه و رژیم غذایی کامل الزامی است. در مواردی ممکن است مراجعه کننده دچار عوارض جانبی مانند عفونت شود. در نتیجه نیاز به درمان از طریق دارو خواهد بود. همچنین برخی از پزشکان برای رشد بیشتر مو پس از کاشت مو، داروی ماینوکسیدیل را پیشنهاد می‌کنند. مجموعه‌ این داروها رقم قابل توجهی خواهد بود که باید در کنار سایر هزینه‌های کاشت طبیعی مو لحاظ شود.

هزینه مراقبت های پس از کاشت مو

آیا می توان از بیمه برای هزینه های پیوند مو استفاده کرد؟

به طور کلی شرکت‌های بیمه در قبال دریافت هزینه‌های سالیانه از افراد، همه یا بخشی از هزینه‌های درمانی فرد را پرداخت می‌کنند. اما مسئله این است که شرکت‌های بیمه هزینه‌ای بابت کاشت مو پرداخت نمی‌کنند چرا که پیوند مو در لیست عمل‌های ضروری قرار نمی‌گیرد. مگر در شرایطی خاص!

آیا می توان از بیمه برای هزینه‌های پیوند مو استفاده کرد؟

در هر حال برای اطلاع از اینکه آیا ایمپلنت مو تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد یا خیر، می‌توانید با شرکت حامی خود تماس حاصل کنید. علت نپذیرفتن هزینه های کاشت موی طبیعی، به صرفه نبودن آن از لحاظ اقتصادی برای شرکت‌های بیمه می باشد. با توجه به هزینه‌های اندکی که بیمه‌ها برای تامین خدمات درمانی دریافت می‌کنند و هزینه‌‌ بالای کاشت مو، پذیرفتن هزینه های پیوند مو برای آن‌ها سودی به همراه ندارد.

قیمت کاشت هر تار مو در کلینیک هلیا چقدر است؟

همانطور که گفته شد، عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو تاثیر می‌گذارد و مراکز درمانی بر اساس پروتکل‌های مصوب خود هزینه‌های متفاوتی را در طول سال تعیین می‌نمایند. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت کاشت هر تار مو در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۰۶۸۷۷۳۲تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به مرکز کاشت مو و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیوند مو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟
هزینه کاشت مو در ایران با توجه به پزشک انتخابی شما و تبحر و سابقه او و همچنین کلینیک انتخابی شما متفاوت است؛ لذا برای کسب اطلاع از هزینه کاشت مو در ایران با توجه به مهارت‌ها، تجهیزات به کار رفته و روش مورد استفاده درعمل کاشت مو با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

آیا می‌ توان از بیمه برای هزینه ‌های پیوند مو استفاده کرد؟
به دلیل اینکه کاشت مو یک عمل زیبایی حساب می‌شود به طور معمول هیچ بیمه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد؛ اما اگر فردی ادعا می‌کند که بیمه‌ای خاص دارد که این هزینه را تقبل می‌کند، باید به اداره بیمه خود مراجعه کرده و حق بیمه را دریافت کند.

هزینه کاشت هر تار مو (گرافت مو) چه قدر است؟
قیمت کاشت مو اصولا بر اساس تعداد گرافت موی پیوند داده شده، تعیین می‌شود؛ تعیین هزینه برای هر گرافت مو در هر شخص متفاوت است و ممکن است با جستجو در اینترنت با ارقام متفاوتی مواجه شوید؛ لذا بهترین کار مراجعه و پزشک و تعیین هزینه با توجه به تمام معیارهای لازم است.

قیمت کاشت مو جلوی سر با سایر نواحی متفاوت است؟
بله، افراد معمولا به علت کم پشت شدن موهای جلوی سر، تصمیم بر کاشت مو می‌گیرند و هدف فقط افزایش تراکم مو در جلوی سر است، در نتیجه تعداد گرافت‌های کمتری درگیر می‌شوند؛ اما زمانی که تصمیم بر کاشت مو در نواحی طاس سر است، تعداد گرافت‌ها بیشتر شده و در نتیجه هزینه نسبت به کاشت فقط در جلوی سر بیشتر خواهد بود.

هزینه کاشت مو خانم‌ها با آقایان متفاوت است؟
بله، هزینه برای آقایان و بانوان متفاوت است، چرا که اکثر آقایان به دلایلی همچون وراثت دچار طاسی می‌شوند و حجم موی زیادی را از دست می‌دهند؛ اما بانوان بر اثر عواملی همچون شیردهی، رنگ مو و… دچار کم پشتی شده و عامل طاسی وراثتی در بانوان کم‌تر است. بنابراین تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای کاشت مو در سرآقایان بیشتر بوده و در نتیجه هزینه بیشتری خواهد داشت.

 

سوالات خود را در خصوص پیوند مو طبیعی و هزینه های مرتبط با آن را در بخش نظرات بپرسید، مشاورین ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. همچنین اگر تجربه ای در خصوص کاشت و ایمپلنت مو در کلینیک هلیا را دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 ❤️ انتقاد و پیشنهاد شما یاری گر ما در ارائه ی هر چه بهتر خدمات است ❤️

منابع :

hairphysician

ncbi

۱۴ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • عباس خداوردی
  مهر ۲۱, ۱۳۹۹ ۲:۳۹ ب٫ظ

  من می‌خوام کاشت مو انجام بدم برای جلوی سرم بانک مو ندارم هزینه اون چقد رمیشه ؟

  پاسخ
 • مهناز علیزاده
  مهر ۲۸, ۱۳۹۹ ۸:۳۴ ب٫ظ

  سلام دکتر جان انشالله که سلامت باشید. دکتر؟ همسرم میخوان کاشت انجام بدن قیمت هر تار مو رو میخواستم بدونم. سفارش شما رو یکی از دوستان کردند. ممنون میشم پاسخ بدین –

  پاسخ
  • سلام دوست من
   سلامت باشید.
   جهت بررسی دقیق و قطعی هزینه کاشت مو در کلینیک هلیا، از طریق این شماره ۰۹۱۲۰۶۸۷۷۳۸ با مشاورین ما در تماس باشید.
   پیروز و استوار باشید.

   پاسخ
 • ریزش مو سکه ای دارم و به اندازه دو کف دست میخوام کاشت انجام بشه ؟ هزینه هر گرافت چقد میشه ؟

  پاسخ
  • سلام دوست من
   جهت اطلاع از هزینه دقیق کاشت مو در کلینیک هلیا، با مشاورین ما در ارتباط باشید.
   سپاس

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید .
  ممنون واسه مطالب کامل و مفید
  میخواستم بدونم قیمت هر تار مو چقدر هستش؟!

  پاسخ
 • سلام مطالبتون خیلی عالی بود
  برای کاشت موی بانوان چه سنی مناسبه؟

  پاسخ
 • باسلام و عرض ادب
  مطلب جامع و بسیار مفیدی بود، من به پاسخ بسیاری از سوالاتم رسیدم، متشکرم

  پاسخ
 • سلام
  روز بخیر
  چطوری میتونم برای رزرو کاشت مو در کلینیک شما اقدام کنم؟
  هزینه کاشت مو به چه صورت هستش و امکانش هست روش های کاشت رو توضیح مختصر بدید؟

  پاسخ
  • درود
   جهت رزرو وقت و مشاوره حضوری و آنلاین کاشت مو در کلینیک هلیا با مشاورین زیبایی ما در ارتباط باشید (tel:+989120687738)
   قیمت کاشت مو در کلینیک کاشت موی هلیا به طور میانگین بین ۸ الی ۱۲ میلیون تومان می باشد و در برخی موارد تا ۱۵ ملیون تومان هم هزینه دربر خواهد داشت.
   تعیین دقیق هزینه کاشت موی طبیعی وابسته به میزان طاسی سر و سایر موارد مرتبط می باشد.
   پیروز و استوار باشید

   پاسخ
 • سلام من فقط قسمت جلویی مو رو میخوام بکارم که پرتر دیده بشه هزینه قسمت جلومو چقد میشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed