هزینه کاشت موی سرPosted by On سپتامبر 21, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه کاشت موی سر

کاشت مو و هزینه های آن

مو یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در زیبایی و جوانی ظاهری هر شخصی به شمار می رود.

در دنیای امروز افراد زیادی در دنیا و به ویژه ایران وجود دارند که در ناحیه موی سر و یا سایر نواحی دیگر دچار ریزش مو و یا طاسی موی سر هستند و قصد دارند با استفاده از انجام عمل زیبایی کاشت مو دوباره زیبایی و جوانی خود را بدست بیاورند.

اما یکی از مهم ترین سوال هایی که به طور طبیعی و در اکثر این دسته از افراد به وجود می آید این است که هزینه کاشت مو چقدر است؟

در این مقاله هزینه کاشت موی سر را مورد بررسی قرار می دهیم، با ما همراه باشید.

 

هزینه های ناشی از کاشت مو چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه با توجه به فراگیر شدن و افزایش نرخ کاربران hair transplant در دنیا و به ویژه ایران قیمت های متفاوتی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو توسط کلینیک ها و پزشکان دریافت می شود و هر کدام نیز بر اساس خدماتی و مزایایی که برای افراد ارائه می دهند تعرفه های مختلفی دارند.

اما به طور کلی هزینه های ناشی از hair transplant به چندین عامل و معیار بستگی دارد.

یکی از این عامل ها نوع و شیوه انجام کاشت مو می باشد، روش های متفاوتی برای انجام hair transplant در دنیا وجود دارد که هر کدام بسته به نیاز بیمار و تاثیری که بر روی آن دارد هزینه های متفاوتی نیز دارد.

 

هزینه های ناشی از کاشت مو چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد ؟

 

انتخاب روش کاشت مو بستگی به صلاح دید پزشک متخصص خواهد داشت.

یکی دیگر از عامل های تاثیر گذار در هزینه های hair transplant، میزان گستردگی و وسعت کم پشتی و یا طاسی موی سر می باشد.

هر چقدر که وسعت بیشتری داشته باشد باید تعداد کاشت مو بیشتری انجام شود و همچنین ایجاد تراکم بالا در کاشت مو دشوار تر خواهد شد.

مشاهده مطلب
آیا کاشت مو با بانک موی دیگران امکان پذیر است ؟

پس با توجه به سخت و دشواری که وجود دارد، هزینه بیشتری نیز بابت پیوند مو دریافت می شود.

علاوه بر عوامل ذکر شده در بالا، عامل دیگری نیز در هزینه های ناشی از عمل زیبایی hair transplant تاثیر دارد، موقعیت جغرافیایی می باشد.

در برخی از شهر ها و یا کشور ها انجام کاشت مو هزینه های کمتری نسبت به سایر نقاط دارد.

خوشبختانه ایران یکی از بهترین و ارزان ترین کشور ها برای انجام کاشت مو می باشد و هزینه کمتری نسبت به سایر کشور ها از بیمار دریافت می شود.

 

آیا کلینیک در هزینه های کاشت مو موثر است؟

یکی از سوالات مهمی که همواره قبل از انجام hair transplant در ذهن بیمار نقش می بندد این است که آیا کلینیک در هزینه کاشت مو تاثیر گذار است و یا خیر؟

امروزه کلینیک های زیادی در جهت عمل زیبایی کاشت مو در حال فعالیت می باشند و هر کدام نیز دارای روش و متدهای خاصی برای انجام hair transplant هستند.

برخی از کلینیک ها وجود دارند که به علت داشتن تخصص و مهارت بالا در انجام عمل زیبایی کاشت مو اقدام به دریافت هزینه های بیشتر از بیماران می کنند.

برخی دیگر از کلینیک ها نیز وجود دارند که به علت داشتن سوابق درخشان و خوبی که دارند و همچنین تضمین هایی که بیماران برای انجام عمل زیبایی کاشت مو می دهند هزینه های بیشتری نیز دریافت می کنند.

معمولا این دسته از کلینیک ها با ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت تر از سایر کلینیک ها به بیمار اقدام به بالا بردن تعرفه خود می کنند.

البته در این بین نیز کلینیک های معتبر و خوب دیگر نیز وجود دارند که عمل زیبایی کاشت مو را با کیفیت مطلوبی برای بیماران انجام می دهند و در قبال آن نیز هزینه های منطقی و متعارفی را دریافت می کند.

مشاهده مطلب
بهترین روش کاشت مو چیست؟

 

آیا هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک است؟

کلینیک های زیادی در حال حاضر در زمینه انجام عمل زیبایی کاشت مو فعالیت می کنند و همین عامل سبب شده است که با وجود معیار های رسمی و منطقی که توسط اتحادیه و سازمان های درمانی در بین آن ها اعلام شده است.

امروزه به دلیل رقابتی بودن بازار کاشت مو بین کلینیک ها تعرفه های متفاوتی وجود داشته باشد که برخی از آن ها هزینه های کمتری و بعضی دیگر به خاطر خدمات و کیفیتی که ارائه می دهند هزینه بیشتری از بیماران دریافت کنند.

در بین کلینیک هایی که هزینه و تعرفه کمتری نسبت به سایر کلینیک ها دارد، کلینیک هایی وجود دارد که برای جذب مشتری بیشتر برای hair transplant هزینه های دریافتی خود را پایین می آورد؛ اما از جهتی نیز دوست ندارند سود کمتری از هر کاشت مو داشته باشند.

در نتیجه کیفیت انجام کاشت مو و ابزار و مواردی که استفاده می کنند را پایین می آورند و با این کار سود خود را بیشتر می کنند.

پس برای پاسخ به این سوال که آیا هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک و یا کلینیک است یا خیر؟

به دلیل وجود برخی از پزشکان و کلینیک هایی که تنها به فکر سود و منافع خود هستند باید پاسخ منفی داد.

سعی کنید قبل از انجام عمل زیبایی hair transplant، کلینیک و پزشکی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن سابقه خوب و درخشان و ارائه کیفیت مطلوب و مناسب، هزینه های منطقی و مناسبی نیز در قبال کاشت مو دریافت کنند.

 

آیا هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب پزشک است ؟

 

آیا می توان از بیمه برای هزینه‌های پیوند مو استفاده کرد؟

به طور کلی شرکت های بیمه در قبال دریافت هزینه های ماهیانه و یا سالیانه از افراد، هزینه های اکثر خدمات درمانی و بهداشتی را برای افراد به طور کامل و یا درصدی از آن را پرداخت می کنند.

مشاهده مطلب
معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

اما مهم ترین نکته ای که در این میان وجود دارد این است که شرکت های بیمه بر خلاف کاشت مو تنها هزینه های خدمات درمانی ضروری و ترمیمی را پرداخت می کنند.

علت عمده نپذیرفتن هزینه های ناشی از عمل زیبایی hair transplant، به صرفه نبودن آن از لحاظ اقتصادی برای شرکت های بیمه می باشد.

با توجه به هزینه های اندکی که بیمه ها برای تامین خدمات درمانی دریافت می کنند و همچنین هزینه های ناشی از کاشت مو، پذیرفتن هزینه های این عمل برای آن ها سود منفی به همراه خواهد داشت.

شرکت های بیمه برای بیماری ها و یا اقداماتی که در جهت ترمیم و بازسازی انجام می شود و در صورت انجام ندادن آن ها سلامتی فرد به خطر می افتند را پشتیبانی مالی می کند.

 

آیا می توان از بیمه برای هزینه‌های پیوند مو استفاده کرد؟

 

به دلیل اینکه انجام عمل زیبایی کاشت مو یک عمل غیر ضروری بوده و انجام ندادن hair transplant هیچ تاثیری منفی در سلامتی شخص ندارد.

و افراد بدون داشتن مو نیز می توانند به روند زندگی خود ادامه دهند، پیوند مو توسط شرکت های بیمه پشتیبانی نمی شود و تمام هزینه های بر عهده بیمار خواهد بود.

هزینه کاشت موی سر را مورد بررسی قرار دادیم، به امید آنکه به سوالات شما بصورت کامل پاسخ داده باشیم.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیوند مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع