بررسی نتیجه کاشت مو بعد از سه ماهPosted by On آبان 25, 1398

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بررسی نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

بررسی نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

اگر می خواهید که دارای موهایی ماندگار شوید و  دنبال راه چاره ای برای رشد مجدد موهای خود هستید می توانید با ” کاشت مو ” به نتایج ماندگاری برسید.

افرادی که از کم پشتی موهای خود رنج می برند و به دنبال راهکارهایی به روز برای ایجاد موهایی دائمی هستند می توانند از طریق Hair Transplant دارای موهایی زیبا و پرپشت شوند. برای اینکه بتوانید نتایج کاشت مو را در خود مشاهده کنید باید اندکی صبور باشد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

بررسی نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

از آنجایی که بعد از کاشت مو، دچار ریزش در نواحی تحت پیوند مو می شوید، باید تا مدت یک سال منتظر بمانید تا نتایج دائمی Hair Transplant در شما ماندگار شود. با پیوند مو می توانید مطمئن باشید  که برای همیشه از طاسی که به آن دچار بوده اید، خلاص شده اید و ریزش موهای شما متوقف شده است.

پزشکی که کاشت مو را انجام می دهد می تواند در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از روش ها و متدهای پیشرفته و به روزی این کار را انجام دهد. در واقع با استفاده از روش های جدید می توان عوارض ناشی از Hair Transplant را به حداقل برساند.

روش های قدیمی تر با استفاده از برش هایی در بانک موی افراد همراه بود. همین امر امکان ایجاد عفونت ها را در افراد بیشتر می کرد. عفونت می تواند یکی از عوامل مهمی باشد که نتایج کاشت مو را با مشکلات متعددی روبرو می کند.

برای این منظور بعد از پیوند مو باید به نکات مهمی توجه کرد تا بتوان بعد از گذشت چند ماه تا یک سال اثرات Hair Transplant را به خوبی مشاهده کرد.

زمان مورد نیاز جهت مشاهده نتیجه کاشت مو

کاشت مو نیز مانند هر عمل دیگری دارای زمان مشخص است تا بتواند نتایج ماندگاری را داشته باشد. در واقع عوامل و فاکتورهای بسیاری می تواند در کاشت مو تاثیر گذار باشد. با توجه به این فاکتورها می توان حدود تقریبی را برای دیدن نتایج کامل Hair Transplant مشاهده کرد.

مشاهده مطلب
آیا کاشت مو سر با استفاده از موی ریش امکان پذیر است

می توان گفت که کاشت مو در اکثر افراد بعد از 6 تا 9  ماه می تواند دارای نتیجه رضایت بخش باشد. در برخی از افراد ممکن است این زمان به 12 ماه نیز برسد.

در واقع با بررسی شرایط سلامتی بیمار و نوع پوستی که دارد، همچنین تعداد گراف های مویی که مورد پیوند قرار گرفته است می توان به خوبی مشخص کرد که پیوند مو می تواند تا چه زمانی دارای نتایج دائمی باشد.

بعد از Hair Transplant از هفته دوم تا هفته هشتم موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند. بسیاری از افراد از ایجاد ریزش در موهای کاشته شده خود احساس نگرانی می کند و در تصور این هستند که کاشت موی آنها دچار مشکل شده است و یا به درستی توسط پزشک صورت نگرفته است.

زمان مورد نیاز جهت مشاهده نتیجه کاشت مو

باید عنوان کنیم که ریزش مو در این دوران کاملا امری طبیعی است و می تواند خبر بسیار خوبی باشد. زیرا با ریزش موهای کاشته شده می توانید مطمئن باشید که کاشت موی شما با موفقیت انجام شده است.

زیرا فولیکول های موی جدید و طبیعی شما به حالت استراحت قرار گرفته اند تا بعد از ریزش کامل موهای کاشته شده به رشد طبیعی خود ادامه دهند.

به همین دلیل موها در این زمان کوتاه شروع به ریزش می کند. این ریزش ها تا چند ماه ادامه دارند. در ماه سوم موهای کاشته شده شما به نازک ترین حالت ممکن خود می رسند. بعد از ماه سوم موها به صورت کامل دچار ریزش شده اند.

بعد از این دوره موهای طبیعی شما شروع به رویش مجدد می کند. البته سرعت رشد موها در ابتدا بسیار کم است. تا ماه نهم موهای کامل خود را می توانید با ضخامت و پرپشتی قابل ملاحظه ای مشاهده کنید.

نتایج کاشت مو بعد از سه ماه چگونه خواهد بود ؟

بعد از کاشت مو همانطور که به آن اشاره کردیم نتایج میتواند متفاوت باشد. ممکن است در برخی از افراد ریزش بعد از پیوند مو در مدت زمان کوتاه تری اتفاق بیفتد. یا ممکن است ریزش مو بعد از Hair Transplant در مقادیر بسیار اندکی صورت گیرد.

مشاهده مطلب
کاشت مو با تراکم بالا

آن چیزی که می تواند به طور قطع اتفاق بیفتد ریزش موهای کاشته شده بعد از کاشت مو است. این اتفاق امری اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل می توان گفت که ریزش بعد از کاشت مو می تواند نشانه خوبی باشد.

با این حال شروع ریزش موهای کاشته شده از هفته دوم بعد از Hair Transplant اتفاق می افتد و بعد از گذشت سه ماه ریزش ها ادامه دارد. در ماه سوم تارهای موی کاشته شده بسیار نازک می شود و می تواند حتی نازک تر از موهای قبل از پیوند باشد.

نتایج کاشت مو بعد از سه ماه چگونه خواهد بود؟

بعد از ریزش کلی موهای کاشته شده، فرآیند رشد مجدد موها آغاز می شود. موهایی که به طور طبیعی رشد می کنند ، می توانند دارای ضخامت و ماندگاری بالایی باشند. این موها بعد از کاشت مو دارای ماندگاری دائمی هستند و ریزش در آنها بسیار کم ممکن است اتفاق بیفتد.

به همین دلیل برای اینکه بتوانید نتایج ماندگار و منحصر به فرد پیوند مو را مشاهده کنید باید حداکثر تا یک سال منتظر بمانید تا موهای طبیعی شما رشد خود را انجام دهند. این موها می توانند ظاهری زیبا به شما ببخشند و حتی محکم تر و ضخیم از موهای اصلی شما باشند.

راهکارهایی جهت ماندگاری نتایج کاشت مو بعد از سه ‌ماهه اول

برای اینکه بعد از کاشت مو کمتر دچار ریزش مو شوید و بتوانید از داشتن موهای خود لذت ببرید می توانید به توصیه های پزشک مورد نظر خود به خوبی عمل کنید تا ریزش مو بعد از Hair Transplant به مراتب کمتر شود.

راهکارهایی جهت ماندگاری نتایج کاشت مو بعد از سه ‌ماهه اول

می توانید با انجام این توصیه های تا مدت بیشتری از موهای کاشته خود مراقبت کنید.

  •   بعد از پیوند مو ممکن است در نواحی که مو استخراج و پیوند شده است دچار تورم و قرمزی شوید. به همین دلیل باید برای از بین بردن این تورم از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید. ممکن است ایجاد عفونت بعد از Hair Transplant در این محل ها دیده شود. آنتی بیوتیک ها می توانند این عفونت ها را از بین ببرند.
  • برای کاهش تورم در زاویه ای 45 درجه بخوابید. فشار به موهای کاشته شده می تواند بعد از کاشت مو موجب ریزش شود.
  • ماساژ دادن نواحی که پیوند مو در آنجا ایجاد شده است می تواند باعث ریزش مو شود. در واقع هر نوع حرکتی در این نواحی و یا دستکاری ریزش مو را سبب می شود.
  •   بعد از کاشت مو تا حد امکان از دوش آب داغ و سونا استفاده نکنید. گرما می تواند محل پیوند مو را ضعیف کند. در نتیجه این امر می تواند منجر به ریزش مو شود.
مشاهده مطلب
تقویت مو بعد از کاشت مو و مراقب های آن

سیکل رشد موهای کاشته شده بعد از سه ماه چگونه است ؟

در واقع باید گفته که رشد موها بعد از پیوند مو از ماه سوم شروع می شود. در ابتدا موها با سرعت بسیار کم شروع به رویش می کند. بعد از گذشت مدتی موها با ضخامت بیشتر به رشد خود ادامه می دهند.

در این دوره باید مراقبت های ویژه ای انجام دهید تا در روند رشد موهای جدید بعد از پیوند مو مشکلی ایجاد نشود.

سیکل رشد موهای کاشته شده بعد از سه ماه چگونه است؟

به همین دلیل می توان گفت که پروسه رشد موهای طبیعی شما از ماه سوم شروع و تا ماه نهم ادامه دارد. در این مدت موهای جدید شما به طور کامل رشد پیدا می کند و بسیار قوی تر از قبل میتواند دیده شود. بنابراین کاشت مو می تواند در این مدت دارای اثرات ماندگاری باشد و به زیبایی ظاهر شما کمک بسیاری کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat