معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

پر پشت بودن و یکدست بودن موها تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری و جذابیت دارد. به نظر می رسد ریزش مو به دلیل بیماری، زخم و بخصوص آلوپسی و بالا رفتن سن و عوامل ژنتیکی نگران کننده برای بشر در طول تاریخ بوده است تا جایی که نسخه ای برای ترمیم مو در پاپیروس 1500 B C. Ebers مصر باستان گنجانده شده است.

امروزه نیز عمل زیبایی کاشت مو به عنوان روشی مطمئن و دائمی برای حل این مشکل طرفداران خود را یافته است.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

 

در سن 35 سالگی، تقریباً دو سوم مردان ریزش موی قابل توجهی خواهند داشت و تعداد آنها بعد از سن 50 سالگی به 85٪ می رسد. البته  مردان تنها کسانی نیستند که تحت تأثیر قرار می گیرند. ریزش مو در خانم ها هم دیده می شود البته به شدت و میزان آقایان نیست.

مبتلایان به ریزش مو اغلب به دنبال راه حل های کاهش آن هستند.  طی چند سال گذشته، پیشرفت ها و تکنیک های کاشت مو بسیار چشمگیر بوده است؛ به این معنی که بیماران به راه حل هایی دسترسی دارند که نتایج واقعی و طولانی مدت را ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های موجود، جوانب مثبت و منفی و انتخاب بهترین کلینیک ترمیم مو در تهران ادامه  مطلب را که در مورد هر کدام از روش های hair transplant  و برای دستیابی به نتایج بهینه پیوند مو است را مطالعه بفرمایید.

 

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

ایران طی چند سال اخیر و به لطف تبحر و دانش متخصصین زیبایی به یکی از قطب های درجه اول جراحی زیبایی و به ویژه کاشت مو تبدیل شده است. در همین راستا تهران نیز به مقصدی برای توریسم پزشکی و پیوند مو مبدل شده است.

 

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

یافتن مراکز زیبایی و بهترین مرکز کاشت مو در تهران اما امری سهل ممتنع است بدین معنا که شاید در نگاه اول آسان به نظر برسد اما به دلیل حساسیت بالا و نتایج دائمی آن باید وسواس و دقت لازم را در انتخاب جراح زیبایی و بهترین مرکز داشت.

داشتن مجوزها و یافتن ” کلینیک های مجاز کاشت مو ” و امکانات همچنین استفاده از متدهای روز دنیا نکته ای که بهترین مراکز کاشت مو  از آن برخوردارند و طبیعتاً خدمات درمانی بهتری را نیز به فرد ارائه خواهند داد.

روش های مختلف کاشت مو وجود دارد که در مراکز مختلف انجام می شود و قطعا متناسب با هزینه خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید. در واقع انتخاب درست مساوی است با انتخاب بهترین ها برای hair transplant  یا همان پیوند مو که نتیجه آن یک عمر با شما همراه خواهد بود.

 

روش های جدید کاشت مو در بهترین مراکز تهران

روش های مختلف برای  hair transplant وجود دارد اما عمدتاً 3 مورد معروف و رایج هستند : پیوند مو واحد فولیکولار (FUT) استخراج واحد فولیکولار (FUE) کاشت مو مستقیم (DHI)

در FUT (پیوند واحد فولیکولی)، موها بطور سنتی با استفاده از یک نوار دهنده نازک و باریک که بعداً به کمک میکروسکوپ های مخصوص در واحدهای فولیکولی جدا می شوند، برداشت می شوند و بعد، کاشت مو انجام می شود.

روش های جدید ترمیم مو

 

روش های جدید کاشت مو در بهترین مراکز تهران

 

این واحد های فولیکولی به گروه های کوچکتر تقسیم می شوند. هر گروه شامل یک تا چهار تار مو می شود که به آن واحدهای فولیکولی یا پیوند می گویند.

از جمله مزیت های روش FUT می شود به این موضوع اشاره کرد که عمل نسبتا آسانی است و سریع انجام می شود. در موارد بسیاری حتی با یک جلسه ی چند ساعته عمل کاشت به طور کامل انجام می شود و نیازی به جلسات متعدد نیست. مزیت دیگر روش کاشت FUT این است که تقریبا بدون درد است.

مراحل کار در FUT به این ترتیب است که ابتدا موهای قسمت اهدا کننده را می‌ تراشند تا فولیکول ها به راحتی در دسترس قرار بگیرند. سپس به پوست ناحیه ی اهداکننده بی حسی موضعی تزریق می شود تا فرد متقاضی دردی حس نکند.

بعد از تاثیرگذاری بی حسی جراح یک برش باریک ۱۵ تا ۲۵ سانتی متری از پوست سر را همراه فولیکول های آن قسمت جدا می کند و جای زخم آن را با بخیه می بندد. فولیکول های مو از همین تکه ی برش داده شده برداشت می شوند. این برداشت با نهایت دقت و با استفاده از میکروسکوپ انجام می شود تا فولیکول ها آسیب نبینند.

تعداد فولیکول های برداشته شده برای هر فرد متفاوت است و بستگی به جنس موهای او در ناحیه اهدا کننده دارد. مرحله ی آخر کاشت موها در ناحیه ی طاسی است. ابتدا پوست سر را تمیز می کنند و بعد بی حسی موضعی تزریق می شود. سپس شکاف های کوچکی روی سطح پوست سر ایجاد می شود و در آخر فولیکول های برداشت شده از پشت سر، در این شکاف ها به شکلی دقیق و با احتیاط جاگذاری می شوند.

اگر در یک مرکز معتبر ترمیم مو را انجام داده باشید دوران نقاهت ناشی از عمل FUT بسیار کوتاه است و با رعایت دستورات پزشک و مصرف داروها، بعد از تنها چند روز زخم ها بهبود می یابند و می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

در روش بعدی یعنی  استخراج واحد فولیکولار (FUE)، پیوندهای واحد فولیکول موی فرد با استفاده از یک ابزار کوچک، گرد، 7 میلیمتری مانند پانچ، بطور مستقیم از پشت و طرفین پوست سر جدا شده و بعد پیوند مو انجام می شود.

روش FUE نسبت به روش FUT این مزیت را دارد که هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. اما ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشد و همچنین هزینه های آن بیشتر از روش FUT است.

البته اگر مرکزی که برای کاشت مو به آن مراجعه می‌ کنید از ابزار و تکنولوژی های پیشرفته برخوردار باشد می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و عمل کاشت را در تعداد جلسات کمتر و کوتاه تری انجام دهد.

شاید بشود گفت مهم ترین روش کاشت FUE این است که اگر توسط یک پزشک حاذق و کاربلد انجام شود، نتیجه ی نهایی آن بسیار طبیعی به نظر می رسد.

حتما در اطراف خود افرادی را دیده اید که عمل کاشت مو انجام داده اند اما اگر خودشان به کسی نگویند، کسی نمی تواند بفهمد که این موها کاشته شده هستند یا نه. این افراد به احتمال بسیار بالا از روش کاشت FUE استفاده کرده اند.

کاشت مو در مردان و فواید بیشمار آن چیست؟

کاشت مو مستقیم (DHI) در واقع روش پیشرفته FUE است. در DHI نوع خاصی از ایمپلنت برای برداشت مو استفاده می شود، سوراخ های ریزی در کف سر ایجاد می شود و سپس موها در آن ها  قرار می گیرند و hair transplant  تکمیل می شود. می توان گفت از نظر نتیجه روش دوم و سوم تفاوت زیادی نخواهند داشت .

DHI روش کامل تر و به روز تری نسبت به روش اول FUT است و بهترین نتیجه را بدون شک به همراه دارد زیرا گرچه در روش اول کاشت مو، کیفیت موی خوبی حاصل می شود اما مشکل خطی است در پشت سر باقی می ماند که ممکن است بعد از 20 سال تمام موهای خود را از دست بدهید جای آن زشت به نظر برسد.

در DHI از یک قلم برای برداشت و کاشت فولیکول ها استفاده می شود. استفاده از قلم و برداشت تک به تک فولیکول ها باعث شده است تا این روش دقیق ترین روش موجود برای کاشت مو باشد.

دقت این روش به حدی بالا است که حتی به مراجعه کننده و پزشک این امکان را می دهد که در مورد زاویه و جهت کاشت مو تصمیم گیری کنند تا نتیجه ی کار تا حد ممکن طبیعی و زیبا به نظر برسد. البته این دقت بالا نیازمند صرف وقت بیشتری است و نسبت به دو روش قبلی مدت زمان بیشتری طول می کشد تا کاشت به شکل کامل انجام شود.

با وجود اینکه هزینه FUT نیمی از FUE و DHI است، اما اگر شما هیچ نوع جای زخم نمی خواهید بهتر است دو روش دیگر را امتحان نمایید زیرا فولیکول ها تک تک از ناحیه اهدا کننده استخراج می شوند بنابراین هیچ زخمی وجود ندارد.

البته پزشک شما بر اساس طبقه بندی ریزش مو، اندازه ناحیه نازک و کیفیت و کمیت موهای اهداکننده در دسترس شما، در تصمیم گیری برای کاشت مو به شما کمک می کند. فراموش نکنید یک تکنیک خاص hair transplant برای همه مناسب نیست.

به عنوان مثال عموما پزشکان معتقد هستند برای آن دسته از متقاضیانی که ناحیه طاسی سر آن ها به نسبت وسیع است، کاشت مو به روش FUT مناسب تر است. یا اگر بخواهید یک ناحیه ی کوچک را پوشش دهید روش DHI به خاطر دقت بالای آن توصیه می شود.

همچنین اگر ناحیه ی اهداکننده در قسمت سر، کم پشت باشد و به اصطلاح بانک موی فرد غنی نباشد، از روش FUE استفاده می شود تا بتوان فولیکول های مو را از سایر قسمت های بدن مانند ریش، سینه، پاها و … استخراج کرد.

 

ویژگی های تأثیر گذار در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

پیوند مو بیش از 60 سال است که  سابقه دارد. شاید برای طاسی شما، کاشت مو “ضروری” نباشد اما یک روش توصیه شده برای شما است.

 

ویژگی های تأثیر گذار در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

به طور قطع  در مورد آن بسیار خوانده اید و متوجه شده اید که بسیاری از جراحان می توانند این کار را انجام دهند، با این وجود ممکن است پیدا کردن یک جراح قابل اعتماد پیوند مو آسان نباشد زیرا بسیاری از کلینیک ها ادعا می کنند که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. اما اول از همه و قبل اقدام برای hair transplant  باید بدانید جستجو را در کجا انجام دهید.

به دنبال تبلیغات نباشید و از معتبر بودن مرکز، به روز بودن ابزار و تجربه پزشک که تأثیرگذارترین ویژگی برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران هستند مطمئن شوید.

آیا کاشت مو سر با استفاده از موی ریش امکان پذیر است

 

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

با توجه به متقاضیان پر شمار کاشت مو در ایران، بازار کاشت مو در ایران بسیار داغ است. مثل هر بازار پر رونق دیگری در این بازار هم افراد بسیاری هستند که تنها به دنبال سود خود هستند و اهمیتی به رضایت فرد متقاضی و آسیبی که با تصمیمات اشتباه خود به او وارد می کنند نمی دهند.

در نگاه اول تعداد پر شمار کلینیک های زیبایی و کاشت مو باعث می شود فکر کنید یافتن یک کلینیک خوب و مناسب که بتوانید عمل کاشت را در آن انجام دهید بسیار آسان است.

اما این تصور اشتباهی است و برای انتخاب کلینیک مناسب باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید و با نهایت دقت انتخاب کنید؛ چرا که نتیجه ی عمل کاشت مو به شکل دائمی با شما خواهد بود و همیشه پیش چشمانتان است. در ادامه معیار هایی را که باید برای انتخاب مرکز کاشت مو در نظر داشته باشید را بررسی خواهیم کرد.

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران و بهترین راه برای تشخیص مرکز معتبر hair transplant عبارتند از:

 

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

  1. حتماً از پزشک خود بخواهید که حداقل ده مورد عکس های قبل و بعد از عمل کاشت مو بیمارانی که در آنجا حضور داشته اند، را به شما ارائه دهد.
  2. پزشک می تواند شما را به بیماران قبلی که برای پیوند مو اقدام کرده اند، ارجاع دهد تا مطمئن شوید راضی هستند یا نه.
  3. در مورد امکانات، به روز بودن و استفاده از تجهیزات روز دنیا و همچنین در مورد اعتبار و مجوزهای لازم کلینیک یا مرکز درمانی که برای پیوند مو مراجعه می کنید اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است انجام کاشت مو در مراکز غیر استاندارد علاوه بر اینکه نتایج مورد انتظار شما را به همراه نداشته باشد، سلامت شما را نیز به خطر بیندازد.
  4. دکتر شما در چه مواردی تخصص دارد؟ آیا ترمیم مو تنها زمینه تخصص است یا این یکی از روشهای بسیاری است که جراح انجام می دهد؟ اطمینان حاصل کنید که کسی را پیدا می کنید که فقط ترمیم کننده مو باشد، و اگر او این کار را با روش های دیگر انجام می دهد، پیوند مو باید زمینه اصلی کار او باشد.
  5. حتی اگر پزشک شما بهترین پزشک در شهر برای کاشت مو باشد، بدون اینکه تیم پشتیبانی خوبی داشته باشید، خدمات استثنایی hair transplant را که به دنبال آن هستید، دریافت نخواهید کرد.
  6. در مورد تعداد کاشت مو که پزشک تاکنون انجام داده است از او سؤال کنید. این باعث افزایش سطح اطمینان شما به پزشک می شود.
  7. کاشت مو باید در محیطی ایمن و استریل شده انجام شود تا از آلودگی جلوگیری شود؛ بنابراین محیط کلینیک و مدرن بودن ابزار hair transplant را هم چک کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map