درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

پر پشت بودن و یکدست بودن موها تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری و جذابیت دارد. به نظر می رسد ریزش مو به دلیل بیماری، زخم و بخصوص آلوپسی و بالا رفتن سن و عوامل ژنتیکی نگران کننده برای بشر در طول تاریخ بوده است تا جایی که نسخه ای برای ترمیم مو در پاپیروس 1500 B C. Ebers مصر باستان گنجانده شده است.

امروزه نیز عمل زیبایی کاشت مو به عنوان روشی مطمئن و دائمی برای حل این مشکل طرفداران خود را یافته است.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

 

در سن 35 سالگی، تقریباً دو سوم مردان ریزش موی قابل توجهی خواهند داشت و تعداد آنها بعد از سن 50 سالگی به 85٪ می رسد. البته  مردان تنها کسانی نیستند که تحت تأثیر قرار می گیرند. ریزش مو در خانم ها هم دیده می شود البته به شدت و میزان آقایان نیست.

مبتلایان به ریزش مو اغلب به دنبال راه حل های کاهش آن هستند.  طی چند سال گذشته، پیشرفت ها و تکنیک های کاشت مو بسیار چشمگیر بوده است؛ به این معنی که بیماران به راه حل هایی دسترسی دارند که نتایج واقعی و طولانی مدت را ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های موجود، جوانب مثبت و منفی و انتخاب بهترین کلینیک ترمیم مو در تهران ادامه  مطلب را که در مورد هر کدام از روش های hair transplant  و برای دستیابی به نتایج بهینه پیوند مو است را مطالعه بفرمایید.

 

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

ایران طی چند سال اخیر و به لطف تبحر و دانش متخصصین زیبایی به یکی از قطب های درجه اول جراحی زیبایی و به ویژه کاشت مو تبدیل شده است. در همین راستا تهران نیز به مقصدی برای توریسم پزشکی و پیوند مو مبدل شده است.

مشاهده مطلب
درمان ریزش موهای جلوی سر با کاشت مو

 

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

یافتن مراکز زیبایی و بهترین مرکز کاشت مو در تهران اما امری سهل ممتنع است بدین معنا که شاید در نگاه اول آسان به نظر برسد اما به دلیل حساسیت بالا و نتایج دائمی آن باید وسواس و دقت لازم را در انتخاب جراح زیبایی و بهترین مرکز داشت.

داشتن مجوزها و یافتن ” کلینیک های مجاز کاشت مو ” و امکانات همچنین استفاده از متدهای روز دنیا نکته ای که بهترین مراکز کاشت مو  از آن برخوردارند و طبیعتاً خدمات درمانی بهتری را نیز به فرد ارائه خواهند داد.

روش های مختلف کاشت مو وجود دارد که در مراکز مختلف انجام می شود و قطعا متناسب با هزینه خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید. در واقع انتخاب درست مساوی است با انتخاب بهترین ها برای hair transplant  یا همان پیوند مو که نتیجه آن یک عمر با شما همراه خواهد بود.

 

روش های جدید کاشت مو در بهترین مراکز تهران

روش های مختلف برای  hair transplant وجود دارد اما عمدتاً 3 مورد معروف و رایج هستند : پیوند مو واحد فولیکولار (FUT) استخراج واحد فولیکولار (FUE) کاشت مو مستقیم (DHI)

در FUT (پیوند واحد فولیکولی)، موها بطور سنتی با استفاده از یک نوار دهنده نازک و باریک که بعداً به کمک میکروسکوپهای مخصوص در واحدهای فولیکولی جدا می شوند، برداشت می شوند و بعد، کاشت مو انجام می شود.

 

روش های جدید کاشت مو در بهترین مراکز تهران

 

در روش بعدی یعنی  استخراج واحد فولیکولار(FUE)، پیوندهای واحد فولیکول موی فرد با استفاده از یک ابزار کوچک، گرد، 7 میلیمتری مانند پانچ، بطور مستقیم از پشت و طرفین پوست سر جدا شده و بعد پیوند مو انجام می شود.

کاشت مو مستقیم (DHI) در واقع روش پیشرفته FUE است. در DHI نوع خاصی از ایمپلنت برای برداشت مو استفاده می شود، سوراخ های ریزی در کف سر ایجاد می شود و سپس موها در آن ها  قرار می گیرند و hair transplant  تکمیل می شود. می توان گفت از نظر نتیجه روش دوم و سوم تفاوت زیادی نخواهند داشت .

مشاهده مطلب
درمان ریزش مو با روش PRP

DHI روش کامل تر و به روز تری نسبت به روش اول FUT است و بهترین نتیجه را بدون شک به همراه دارد زیرا گرچه در روش اول کاشت مو، کیفیت موی خوبی حاصل می شود اما مشکل خطی است در پشت سر باقی می ماندکه ممکن است بعد از 20 سال تمام موهای خود را از دست بدهید جای آن زشت به نظر برسد.

با وجود اینکه هزینه FUT نیمی از FUE و DHI است، اما اگر شما هیچ نوع جای زخم نمی خواهید بهتر است دو روش دیگر را امتحان نمایید زیرا فولیکول ها تک تک از ناحیه اهدا کننده استخراج می شوند بنابراین هیچ زخمی وجود ندارد.

البته پزشک شما بر اساس طبقه بندی ریزش مو، اندازه ناحیه نازک و کیفیت و کمیت موهای اهداکننده در دسترس شما، در تصمیم گیری برای کاشت مو به شما کمک می کند. فراموش نکنید یک تکنیک خاص hair transplant برای همه مناسب نیست.

 

ویژگی های تأثیر گذار در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

پیوند مو بیش از 60 سال است که  سابقه دارد. شاید برای طاسی شما، کاشت مو “ضروری” نباشد اما یک روش توصیه شده برای شما است.

 

ویژگی های تأثیر گذار در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

به طور قطع  در مورد آن بسیار خوانده اید و متوجه شده اید که بسیاری از جراحان می توانند این کار را انجام دهند، با این وجود ممکن است پیدا کردن یک جراح قابل اعتماد پیوند مو آسان نباشد زیرا بسیاری از کلینیک ها ادعا می کنند که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. اما اول از همه و قبل اقدام برای hair transplant  باید بدانید جستجو را در کجا انجام دهید.

به دنبال تبلیغات نباشید و از معتبر بودن مرکز، به روز بودن ابزار و تجربه پزشک که تأثیرگذارترین ویژگی برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران هستند مطمئن شوید.

 

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران و بهترین راه برای تشخیص مرکز معتبر hair transplant عبارتند از:

 

معیار های انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 

  1. حتماً از پزشک خود بخواهید که حداقل ده مورد عکس های قبل و بعد از عمل کاشت مو بیمارانی که در آنجا حضور داشته اند، را به شما ارائه دهد.
  2. پزشک می تواند شما را به بیماران قبلی که برای پیوند مو اقدام کرده اند، ارجاع دهد تا مطمئن شوید راضی هستند یا نه.
  3. در مورد امکانات، به روز بودن و استفاده از تجهیزات روز دنیا و همچنین در مورد اعتبار و مجوزهای لازم کلینیک یا مرکز درمانی که برای پیوند مو مراجعه می کنید اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است انجام کاشت مو در مراکز غیر استاندارد علاوه بر اینکه نتایج مورد انتظار شما را به همراه نداشته باشد، سلامت شما را نیز به خطر بیندازد.
  4. دکتر شما در چه مواردی تخصص دارد؟ آیا ترمیم مو تنها زمینه تخصص است یا این یکی از روشهای بسیاری است که جراح انجام می دهد؟ اطمینان حاصل کنید که کسی را پیدا می کنید که فقط ترمیم کننده مو باشد، و اگر او این کار را با روش های دیگر انجام می دهد، پیوند مو باید زمینه اصلی کار او باشد.
  5. حتی اگر پزشک شما بهترین پزشک در شهر برای کاشت مو باشد، بدون اینکه تیم پشتیبانی خوبی داشته باشید، خدمات استثنایی hair transplant را که به دنبال آن هستید، دریافت نخواهید کرد.
  6. در مورد تعداد کاشت مو که پزشک تاکنون انجام داده است از او سؤال کنید. این باعث افزایش سطح اطمینان شما به پزشک می شود.
  7. کاشت مو باید در محیطی ایمن و استریل شده انجام شود تا از آلودگی جلوگیری شود؛ بنابراین محیط کلینیک و مدرن بودن ابزار hair transplant را هم چک کنید.
مشاهده مطلب
کشیدن سیگار و مصرف الکل بعد از کاشت مو

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )