درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا ورزش سنگین بعد از کاشت ابرو مجاز است ؟

آیا ورزش سنگین بعد از کاشت ابرو مجاز است ؟

کاشت ابرو برای افراد بسیار آسان بوده و دوره ی نقاهت آن با کمک پزشک و کلینیک های معتبر به راحتی سپری می شود؛ اما برخی افراد به دلیل نداشتن صبر و حوصله ی کافی و با انجام دادن فعالیت هایی باعث بر هم خوردن نظم این عمل می شوند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا ورزش سنگین بعد از کاشت ابرو مجاز است

 

انجام فعالیت های سنگین از جمله فعالیت های ورزشی که باعث عرق کردن فرد بیمار از ناحیه پیشانی می شود باید توسط پزشک تایید شوند؛ اما معمولا پزشکان انجام این فعالیت ها را تا مدت زمانی محدود و در برخی موارد ممنوع می کنند.

 

فعالیت های ممنوعه پس از کاشت ابرو چیست؟

مراقبت هایی که پس از کاشت ابرو انجام می پذیرد بسیار مهم می باشد و برای افراد باید بسیار حائز اهمیت واقع شود. برخی افراد گمان می کنند که پس از انجام عمل باید همه کار هایی که قبل از عمل می کردند را انجام دهند ولی باید این را بدانیم که مراقبت ها و محدودیت هایی که پس از عمل وجود دارند به اندازه خوده عمل از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند و باید برای آن ها نیز دقت کافی را به عمل بیاوریم.

 

 

برخی فعالیت ها هستند که باید برای همه ی کسانی که پیوند ابرو انجام می دهند در نظر گرفته شود مانند عرق کردن ناحیه پیشانی که نزدیک به ابرو ها هستند؛ اما وجود دارند برخی از نکاتی که برای هر کدام از کسانی که کاشت ابرو طبیعی انجام می دهند منحصر به فرد می باشد این نکات که برای فرد محدود و یا حتی ممنوع می شود توسط پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو گوش زد می شود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو با روش BIO FIBER

پس از انجام کاشت ابرو طبیعی به مدت یک روز نباید ناحیه ابرو و به طور کلی صورت مورد شست و شو قرار بگیرد زیرا انجام این کار به احتمال بسیار زیاد باعث از بین رفتن نظم ابرو های کاشته شده خواهد شد. این نکته معمولا توسط پزشک متخصص کاشت ابرو پس از انجام ترمیم ابرو گوش زد می شود و شخص بیمار باید این نکته را جدی گرفته و در صدد انجام آن بر بیاید.

 

فعالیت های ممنوعه پس از کاشت ابرو چیست؟

 

همچنین باید به نکاتی چون شست و شوی ابرو ها به وسیله آب داغ، همچنین رفتن به سونا و جکوزی و قرار گرفتن در جلوی نور آفتاب اشاره کنیم همه ی این موارد تا 3 روز پس از عمل ممنوع بوده و باید به شدت از آن ها پرهیز کرده و دقت کافی برای انجام ندادن آن ها داشته باشید.

 

آیا بعد از کاشت ابرو می توان ورزش های سنگین انجام داد؟

معمولا پس از انجام هر گونه عمل فعالیت هایی را نباید انجام داد برخی از این فعالیت ها برای همه و برخی فعالیت ها برای افراد خاصی در نظر گرفته می شود که نباید آن ها را انجام دهد. برای مثال ورزشکارانی که فعالیت حرفه ای انجام می دهد و فعالیت آن ها جز دسته فعالیت های سنگین می باشد باید با اجازه پزشک پس از انجام پیوند ابرو شروع به فعالیت های سنگین کنند.

 

آیا بعد از کاشت ابرو می توان ورزش های سنگین انجام داد؟

 

انجام فعالیت های سنگین مخصوصا اگر این فعالیت ها از نوع ورزشی باشند می تواند به عمل کاشت ابرو طبیعی آسیب زده و باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای فرد شود. این مشکلات می توانند به ترمیم ابرو ها آسیب زده و سبب از بین رفتن پیوند ابروی انجام شده شود.

 

دلیل برخی محدودیت ها بعد از کاشت ابرو چیست؟

اکثر این محدودیت ها به این دلیل است که کاشت ابرو های فرد با موفقیت و بدون هیچ گونه مشکل پشت سر گذاشته شود. پزشک متخصص ابرو پیوند ابرو به دلیل تجربه و علم خود فرد بیمار را اغلب به دلیل موفقیت عمل دارای محدودیت هایی در فعالیت هایش می کند که این محدودیت ها به نفع خود فرد می باشد و باید برای موفقیت در عمل کاشت ابرو طبیعی در نظر گرفته شود.

مشاهده مطلب
پس از کاشت ابرو طبیعی چه باید کرد ؟

 

دلیل برخی محدودیت ها بعد از کاشت ابرو چیست؟

 

محدودیت هایی که برای فرد در نظر گرفته می شود در علم پزشکی مضر بودن آن برای فرد پس از انجام عمل اثبات شد است و فرد بیمار باید بدون چونه زدن درباره ی زمان و نوع فعالیت هایی که برای آن ها محدودیت هایی توسط پزشک اعمال می شود بپذیرد و در تلاش باشد تا همه ی این محدودیت ها بدون هیچ کوتاهی و نقصی صورت گرفته و توسط شخص بیمار سپری شود.

برخی محدودیت ها از جمله گرفتن باد سشوار به سمت ابرو ها بعد از کاشت ابرو، عرق کردن، استفاده از پماد و دارو های موضعی بر روی ابرو که با این دارو ها آشنایی کافی نداریم و برخی موارد دیگر که باعث ایجاد مشکلات کوچک یا بزرگ برای شخص بیمار می شود به دلیل به پایان رساندن پیوند ابرو با موفقیت و بدون نگرانی و استرس می باشد.

 

زمان بازگشت به فعالیت های عادی و روزمره پس از کاشت ابرو

پس از اتمام کاشت ابرو و با سپری کردن دوره نقاهت ترمیم ابرو فرد می تواند با اجازه پزشک خود شروع به فعالیت های عادی خود کرده و کار های روزانه ی خود را پس از گذشت سه روز و به طوری که فشاری به ابرو و بدن خود وارد نشود آغاز کرده و به آرامی آن ها را انجام دهد.

 

زمان بازگشت به فعالیت های عادی و روزمره پس از کاشت ابرو

 

انتخاب پزشک متخصص کاشت ابرو طبیعی می تواند در این امر بسیار کار ساز باشد؛ زیرا مدت زمان دوره ی نقاهت ترمیم ابرو کوتاه است؛ اما برخی از پزشکان که دارای تجربه و علم بیشتری نسبت به دیگران هستند با توصیه های هوشمندانه و به جا می توانند این مدت زمان را بسیار کم تر کرده و سبب بازگشت هر چه سریع تر فرد به جامعه شده و آن ها را از یک ترمیم ابرو که با موفقیت انجام شده است بهره مند سازد.

کلینیک هایی که پیوند ابرو انجام می دهند بسیار زیاده شده اند باید از بین آن ها کلینیکی را انتخاب کنیم که علاوه بر دریافت هزینه مناسب خدمات خوبی را نیز ارائه بدهد. این امر نیز در موفقیت عمل بسیار مهم می باشد و در کمک کردن به دوره ی نقاهت بسیار مهم می باشد که دوره ی نقاهت خود را با کمک کلینیک و پزشک به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن سپری کنیم.

مشاهده مطلب
هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

 

روش درست ورزش کردن در روز های اولیه پس از کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو (eyebrow implantation) و در زمان های اولیه باید با احتیاط بیشتری شروع به فعالیت های ورزشی کنیم. برای انجام فعالیت های ورزشی در ابتدا باید از پزشک متخصص کاشت ابرو طبیعی اجازه ی این کار را دریافت کنیم تا دچار مشکلاتی که باعث به هم خوردن عمل می شود نشویم.

 

روش درست ورزش کردن در روز های اولیه پس از کاشت ابرو

 

انجام فعالیت های ورزشی به این دلیل که باعث عرق کردن در ناحیه پیشانی می شوند معمولا تا مدتی توسط پزشک ممنوع و پس از آن دارای محدودیت و پس از گذشت این زمان ها شروع به فعالیت ها می کنیم پزشک بیشتر افراد به دلیل علاقه به ورزش کردن معمولا زود تر از زمان مقرر شروع به ورزش می کنند این افراد باید علاقه خود را کنترل کرده و در زمان مقرر شروع به انجام فعالیت هایی ورزشی کنند.

رعایت تمامی مواردی که ذکر شده و همچنین رعایت همه ی نکاتی که توسط پزشک برای شما گوش زد می شود الزامی است و باید برای انجام آن ها تلاش کافی را انجام دهیم تا عمل خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و رضایت خود را از این روش برای رفع مشکل خود اعلام کنیم

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )